slaap ze!quote:Op maandag 12 februari 2024 01:11 schreef Harrie het volgende:
Ik ga![]()
was vanmorgen al redelijk vroeg in de kerk, en ik zag dat het goed was
Hello dear!quote:Op maandag 12 februari 2024 01:20 schreef devzero het volgende:
[..]
Hoi Moemoe!
Ik kijk een beetje superbowl, maar vind er geen zak aan
Is ze al in beeld geweest? Ik zit eigenlijk niet meer op te letten. Half time is waarschijnlijk pas over 45-60 minuten.quote:Op maandag 12 februari 2024 01:26 schreef moemoe het volgende:
[..]
Hello dear!
Ik kijk ook naar de superbowl, maar meer voor Taylor Swift en Usher natuurlijk.
Ik zag dat ze Blake Lively heeft meegenomen
Ja, ik heb haar gezien met Blake Lively en een andere blondine naast zich.quote:Op maandag 12 februari 2024 01:31 schreef devzero het volgende:
[..]
Is ze al in beeld geweest? Ik zit eigenlijk niet meer op te letten. Half time is waarschijnlijk pas over 45-60 minuten.
Misschien laten ze haar zien in een van de 450 breaks. Als ik reclame voorgeschoteld krijgquote:Op maandag 12 februari 2024 01:37 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ja, ik heb haar gezien met Blake Lively en een andere blondine naast zich.
Als er een mooie pass is en dan een touch down, dan is football nog een beetje te kijken. Dat was net zo. Alleen komen zulke momenten maar 1% van het spel voorquote:
Ik kijk via een Nederlandse sportzender, reclames krijg ik niet meequote:Op maandag 12 februari 2024 01:40 schreef devzero het volgende:
[..]
Misschien laten ze haar zien in een van de 450 breaks. Als ik reclame voorgeschoteld krijg
#metooquote:Op maandag 12 februari 2024 01:54 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ik kijk via een Nederlandse sportzender, reclames krijg ik niet mee.
Klopt, uitermate vervelend. Ze hebben 4 pogingen om de bal 10 yard verder te krijgen. En iedere keer beginnen ze in dezelfde opstelling, dus 5 seconden spelen en 20 seconden om weer in positie te komen. Uitermate saaiquote:
Ze zeggen altijd dat de reclames tijdens de superbowl zo goed zijn. Nou, ik zie hoop bekende acteurs maar allemaal matige reclamesquote:Op maandag 12 februari 2024 01:54 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ik kijk via een Nederlandse sportzender, reclames krijg ik niet mee.
Oh, jullie lopen wat achterquote:Op maandag 12 februari 2024 02:24 schreef Rob het volgende:
wtf was dat voor een Apple music waarschuwing...
in dit geval je zwijgplicht... ga slapenquote:Op maandag 12 februari 2024 02:27 schreef DJMO het volgende:
* DJMO doet een beroep op haar zwijgrecht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het officiële liefje van @ieniminimuis O+
Ik vond het geluid maar matigquote:Op maandag 12 februari 2024 02:41 schreef moemoe het volgende:
Ik vond het geluid maar matig.
Verder was het te snel voorbij en jammer genoeg geen Justin Bieber.
Nog een paar uur om lucky friends te worden, stuur je me een cadeautje?quote:Op maandag 12 februari 2024 02:43 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik vond het geluid maar matig.
Verder was het snel voorbij en gelukkig geen Justin Bieber.
Doe haar de groetjes terug.quote:Op maandag 12 februari 2024 02:43 schreef Rob het volgende:
btw.. @:DJMO is weer naar bed en groet Dev..
Een cadeautje van een stop bij een kerk waar dochtertje vrijdag de hele dag moest oefenen. Een party Charizard als stikker. We hebben god en Fire&Flying pokemon aan onze kant. Dit is het moment!quote:Op maandag 12 februari 2024 02:47 schreef moemoe het volgende:
[..]
Nog een paar uur om lucky friends te worden, stuur je me een cadeautje?
quote:Op maandag 12 februari 2024 02:50 schreef devzero het volgende:
[..]
Een cadeautje van een stop bij een kerk waar dochtertje vrijdag de hele dag moest oefenen. Een party Charizard als stikker. We hebben god en Fire&Flying pokemon aan onze kant. Dit is het moment!
Dat is toch nooit direct? Ik werd laatst best friend met iemand en het duurde een paar uur (!!) voor ik de 100.000 punten kreeg. Ik dacht dat lucky friends ook nooit direct wasquote:
Lucky friends zie je toch altijd meteen?quote:Op maandag 12 februari 2024 02:55 schreef devzero het volgende:
[..]
Dat is toch nooit direct? Ik werd laatst best friend met iemand en het duurde een paar uur (!!) voor ik de 100.000 punten kreeg. Ik dacht dat lucky friends ook nooit direct was
Mijn laatste lucky friend was met Yvonne. En dat was een half uurtje nadat ik haar cadeautje had open gemaakt. En het was midden in de nacht bij julliequote:Op maandag 12 februari 2024 02:55 schreef moemoe het volgende:
[..]
Lucky friends zie je toch altijd meteen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |