Ok, als jij me nou ff de nog niet gelaunchte liveries doorlekt... en zegt wie er dan teambaas is bij RBR en welke tijden gefixeerd zijn voor de races... dan hebben we gelijk een nieuwe OP. Of je moet nog ff wachten...quote:Op woensdag 7 februari 2024 20:00 schreef Nizno het volgende:
hebben we nu nog geen nieuwe OP???
pff slechte TS dit
Hmmmmquote:
Het is toch maar 1 site die hem eventueel en mogelijk en misschien linkt aan het verhaal? Denk niet dat hij daar op gaat reagerenquote:Op woensdag 7 februari 2024 20:59 schreef Nieuwschierig het volgende:
Stel dat Horner mag blijven van de Red Bull directie dan kan dat nog een rare situatie worden met de Verstappens.
Lewis en Max in 2026 teamgenoten, in een rode overall haha
Eigenlijk zou Jos voor vrijdag met een reactie moeten komen dat er niks klopt van de berichten van vandaag
Als je nu googeled op dit bericht zie je dat het ook door buitenlandse online media is overgenomen.quote:Op woensdag 7 februari 2024 21:13 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Het is toch maar 1 site die hem eventueel en mogelijk en misschien linkt aan het verhaal? Denk niet dat hij daar op gaat reageren
Moest hier aan denken: https://www.nu.nl/tech/63(...)ok-in-nederland.htmlquote:Op woensdag 7 februari 2024 21:28 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Als je nu googeled op dit bericht zie je dat het ook door buitenlandse online media is overgenomen.
Maar ik weet het ook niet hoor. Ik vraag het me alleen af. Wat het verstandigst is.
Misschien hebben ze elkaar ook al lang gebeld.
1 2 | [img]https://i.imgur.com/cmKFOCO.png[/img] [img]https://i.imgur.com/L5BdFl0.png[/img] |
1 2 | [img]https://i.imgur.com/93Nefq9.png[/img] [img]https://i.imgur.com/gDNDJkW.png[/img] |
1 | [img]https://i.imgur.com/iV0nyoQ.png[/img] |
1 | [img]https://i.imgur.com/L3karXQ.png[/img][img]https://m3.promofeatures.com/aknr.gif[/img][img]https://i.imgur.com/VzBZtLU.png[/img] |
quote:
Ach, er is weinig nog gratiez in dit levenquote:Op woensdag 7 februari 2024 22:58 schreef shiz het volgende:
[..]Ja, in 2022 geloof ik eens geprobeerd, maar die was niet te editen, moest je na elke race en nieuwe .gif updaten en coördineren met TS of crew, want anders bleef de boel op 00:00:00:00 staan... tenzij je redelijk fors betaalde en het dan wel via backend kon. Nu eentje gevonden waar ik de tijd daarna zelf kan updaten en dat voor free (weliswaar met watermark).
Hendig sjiek.
En 2023 updaten in de TTquote:Op donderdag 8 februari 2024 07:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
@:Shiz De OP is geupdate. Alleen werkt de timer nog niet. Ik heb oud met nieuw vervangen
Ik geloof sowieso weinig van dit hele verhaal en vooral de ernst daarvan.quote:Op woensdag 7 februari 2024 21:12 schreef Donderkonijn het volgende:
Ik geloof niks van de berichtgeving van vandaag. Denk er eens over na, waarom zou Jos zo'n bom droppen terwijl het team van zijn zoon zo goed draait. De man is niet echt slim, maar zo dom is ie nou ook weer niet.
Zou me niets verbazen als het Ocon wordt. Bij Alpine wordt het toch nooit wat..quote:Op donderdag 8 februari 2024 11:21 schreef Rnie het volgende:
Wie gaat het stoeltje bij Mercedes opvullen in 2025 ?
Ocon? Mick? Saintz?
Ocon en Russell? Gaat dat werken?quote:Op donderdag 8 februari 2024 11:25 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Zou me niets verbazen als het Ocon wordt. Bij Alpine wordt het toch nooit wat..
Schumacher niet. Toto weet ook wel dat die jongen nooit goed genoeg is.
Op achterklap reageren is gewoon niet zo heel handig in dit stadium, Marko heeft er verder ook niks over gezegd, die gaf alleen als commentaar dat Horner heel goed werk heeft verricht de afgelopen jaren.quote:Op woensdag 7 februari 2024 21:28 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Als je nu googeled op dit bericht zie je dat het ook door buitenlandse online media is overgenomen.
Maar ik weet het ook niet hoor. Ik vraag het me alleen af. Wat het verstandigst is.
Misschien hebben ze elkaar ook al lang gebeld.
Nee, want Ocon heeft ruzie met het hele gridquote:Op donderdag 8 februari 2024 11:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ocon en Russell? Gaat dat werken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |