Oh wow dan was Feb echt slecht bij julliequote:Op zondag 3 maart 2024 16:05 schreef Leandra het volgende:
Ben benieuwd hoe snel we februari voorbij zijn, ik zit nu al over ⅓ van de hele maand februari, als het zo doorgaat dan zijn we er volgend weekend voorbij
quote:Op zondag 3 maart 2024 17:24 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Oh wow dan was Feb echt slecht bij jullie
Edit
Feb was ook hier zo kut en Mrt is nu al 75kWh, Feb 200
Praktisch naast je zit ik met wat gemeten wordt op 60, 72 en 19. Met storing op 28 feb dus die lag nog wat hoger eigenlijk.quote:Op zondag 3 maart 2024 19:21 schreef vlindertje89 het volgende:
Bij mij was januari 72kWh, februari 67kWh en zit ik nu al op 26kWhlagere getallen maar zelfde patroon dus.
Hier was zaterdag tot uur of 14 vrijwel strakblauw inderdaad, en gisteren de ochtend vooral bewolkt met af en toe zon maar vanaf 13u ongeveer wel meer zon dan wolken. Dus dat scheelt inderdaad net. Welke oriëntatie liggen ze bij jou? Bij mij zuidoost, misschien maakt dat ook net nog verschil (en ik heb er 8, jij?).quote:Op maandag 4 maart 2024 07:50 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Praktisch naast je zit ik met wat gemeten wordt op 60, 72 en 19. Met storing op 28 feb dus die lag nog wat hoger eigenlijk.
Heel ander patroon. Maar hier was het gister bijna de hele dag bewolkt en zaterdag ook minder dan verwacht, misschien ligt lagere afgelopen dagen daaraan.
Mijne liggen bijna plat, dat scheelt vooral een boel denk ik. ZZO, in een nogal rare configuratie op 2 omvormers waarvan er maar 1 op de wifi zit maar ik weet niet precies meer met hoeveel wp.quote:Op maandag 4 maart 2024 08:59 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Hier was zaterdag tot uur of 14 vrijwel strakblauw inderdaad, en gisteren de ochtend vooral bewolkt met af en toe zon maar vanaf 13u ongeveer wel meer zon dan wolken. Dus dat scheelt inderdaad net. Welke oriëntatie liggen ze bij jou? Bij mij zuidoost, misschien maakt dat ook net nog verschil (en ik heb er 8, jij?).
Bij ons zat januari op 153kWh en februari op slechts 124kWh.quote:Op maandag 4 maart 2024 12:46 schreef DWMLion het volgende:
Verschil met januari (103.9kWh) en februari (102.6kWh) is 1.3kWh. Grappig, vond dat januari véél meer zonnige dagen had...
Ik ga het met 1 dag niet halen maar als morgen nog zo'n dag is dan zit ik zondag wel op de opwekking van februari.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 15:14 schreef Ivo1985 het volgende:
Als we morgen nog zo'n dag hebben als vandaag, komen we voor 9 dagen van maart al gelijk met de opbrengst van heel februari.
Waarschijnlijk komen we zondag al gelijk met januari.
Geen speld tussen te krijgen...quote:Op vrijdag 8 maart 2024 15:29 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
... dan zit ik zondag wel op de opwekking van zondag
quote:
quote:Op vrijdag 8 maart 2024 15:29 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik ga het met 1 dag niet halen maar als morgen nog zo'n dag is dan zit ik zondag wel op de opwekking van februari
Ik had in februari een kwart meer dan in januari, maar ben morgen ook januari voorbij, als de zon een beetje schijnt.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 15:14 schreef Ivo1985 het volgende:
Als we morgen nog zo'n dag hebben als vandaag, komen we voor 9 dagen van maart al gelijk met de opbrengst van heel februari januari.
Waarschijnlijk komen we zondag al gelijk met januari.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |