Ik ken hem niet en misschien gaat hij in andere filmpjes er dieper op in maar ik kon hier weinig mee eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:47 schreef JimmyJames het volgende:
Vond dit een erg gaaf en inspirerend filmpje:
17 jaar om een marathon in onder 3 uur te rennen. Wat een vasthoudendheid.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Nober op 17-02-2024 13:45:15 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het voelde niet eens heel anders of zo. Goed, volgende test met ze bij CPC.![]()
quote:Op zaterdag 17 februari 2024 16:01 schreef Evangelion het volgende:
Moest nog steeds mijn vaporfly 3 uitproberen. Vandaag dus maar en meteen een 5k time trial van gemaakt (gewoon in de omgeving thuis, wel een groot bijna recht stuk gekozen). Sowieso eerste keer met carbon plates.NondejuSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het voelde niet eens heel anders of zo. Goed, volgende test met ze bij CPC.
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!
quote:Op zaterdag 17 februari 2024 16:01 schreef Evangelion het volgende:
Moest nog steeds mijn vaporfly 3 uitproberen. Vandaag dus maar en meteen een 5k time trial van gemaakt (gewoon in de omgeving thuis, wel een groot bijna recht stuk gekozen). Sowieso eerste keer met carbon plates.Onder de 4 mins/km dan moet ik 30 jaar terug in de tijd...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het voelde niet eens heel anders of zo. Goed, volgende test met ze bij CPC.![]()
Ik ben nu al tevreden met 5:30/km.
quote:Op zaterdag 17 februari 2024 16:01 schreef Evangelion het volgende:
Moest nog steeds mijn vaporfly 3 uitproberen. Vandaag dus maar en meteen een 5k time trial van gemaakt (gewoon in de omgeving thuis, wel een groot bijna recht stuk gekozen). Sowieso eerste keer met carbon plates.Halleluja. Zitten je voeten er wel nog aan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het voelde niet eens heel anders of zo. Goed, volgende test met ze bij CPC.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
Wat een vet verhaal! Zo mooi!quote:Op vrijdag 16 februari 2024 21:21 schreef Daantke het volgende:
[..]
Ja!
In 2013 lag ik 9 dagen in het ziekenhuis met een gebroken femur na een motorongeluk. Een vriend van vroeger stuurde een youtubefilmpje van een of andere Casey Neistat door als tijdverdrijf in het ziekenhuis. Ik klikte een beetje door en zag een hardloopfilmpje waarin je een rontgenfoto ziet met precies dezelfde pin in het been als ik nu een paar dagen had (een gammanagel. Beetje googlen en doorklikken en ik zag dat hij marathons rende. Fuck, dan kan ik dat ook, dacht ik. Na 5 maanden revalideren moest ik kleine stukjes rennen op de loopband bij de fysio, dat werden een paar minuten, en na een paar weken werden dat buitenrondjes van 5km. Casey werd ondertussen een van de bekendste youtubers en die marathon zat nog steeds in mijn achterhoofd. Een paar keer begonnen met trainen maar steeds blessures.. maar in 2019 toch echt mijn eerste gerend. Sindsdien hangt de pin die in mijn been zat op een prominente plek (nu de wc) met alle hardloopmedailles eraan/ernaast
![]()
Honderden filmpjes van hem gezien door de jaren heen, hij heeft het vaak over hardlopen, deze is een van mijn favorieten, alleen het soundtrackje al.
Moet wel kunnen.quote:Op maandag 19 februari 2024 13:33 schreef kalinhos het volgende:
Zo’n touchscreen horloge is allemaal leuk maar met regen is t bloedirritant. Gisteren 27 gelopen, op 10 ff gepauzeerd omdat mn koptelefoon ineens uitviel (die kan schijnbaar toch niet heel goed tegen regen) en op dat moment valt er een druppel op mn horloge en slaat die automatisch de activiteit op
. Tzijn echt geen enorme problemen maar kvind t toch irritant dat er dan 2 stravaloopjes zijn ipv 1 lange. Dat is niet echt uit te zetten denk ik he bij Garmin?
Ik merk wel dat nu ik mij meer dan voorgaande jaren aan het schema probeer te houden, de motivatie ook toeneemt en ik er toch wel vertrouwen in ga hebben dat 3:15 kan over 2 maanden.
Hoeveel ren je nu? 5 keer per week is echt wel heel veel, zou ik niet zomaar gaan doen als je niet al redelijk gevorderd bent/al een tijdje 4x per week loopt zonder pijntjes.quote:Op maandag 19 februari 2024 20:31 schreef Alaianaya het volgende:
Hi!
Ik ben net begonnen met hardlopen en dus ook nieuw in dit topic
Vandaag heb ik na een schema van 8 weken mijn eerste 5 km gerend in 31
minuten (zo beginnend ben ik dus ;-)), maar wil graag een schema volgen om naar de 10 km toe te werken (en mijn snelheid en conditie te verbeteren).
Nu twijfel ik tussen het schema van de app Runna (10 weken, 4 runs per week) of Nike Run Club (8 weken, 5 runs per week).
Qua aantal runs per week ben ik flexibel en ik heb geen wedstrijd om naar toe te werken. Zijn hier users die één van beide apps gebruiken en die mij kunnen adviseren?
Dank je wel! Goed om te weten van die regel. Ik hoopte jullie niet te belasten met beginnersvragen, maar zulk advies is super fijn.quote:Op maandag 19 februari 2024 21:38 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Hoeveel ren je nu? 5 keer per week is echt wel heel veel, zou ik niet zomaar gaan doen als je niet al redelijk gevorderd bent/al een tijdje 4x per week loopt zonder pijntjes.
Er is een soort stelregel; nooit intensiteit én volume tegelijkertijd uitbreiden. Als je nu de duur uit gaat breiden richting die 10 word je waarschijnlijk ook vanzelf sneller, maar ik zou wel je herstel in de gaten houden. Als je net begonnen bent met hardlopen is het verstandiger om gewoon 1 rustdag na elke run aan te houden voorlopig.
Das niet goed.quote:Op maandag 19 februari 2024 23:01 schreef Alaianaya het volgende:
[..]
Dank je wel! Goed om te weten van die regel. Ik hoopte jullie niet te belasten met beginnersvragen, maar zulk advies is super fijn.
Ik heb nu, na 3 keer per week rennen en net een aantal weken begonnen te zijn, al een zeurende pijn aan de buitenkant van mijn onderbeen en enkel na elke run. Vermoedelijk een verkeerde looptechniek, dus alvast een afspraak gemaakt met de sportarts.
Sluit ik me helemaal bij aan.quote:Op maandag 19 februari 2024 23:45 schreef Tele6 het volgende:
Ik zou idd 3x per week blijven lopen voorlopig @:Alainaya of zelfs minder nu je een blessure hebt. Als je wel graag 4x in de week wilt sporten, zou ik krachttraining toevoegen. Dat kan enorm helpen om blessures te voorkomen
Ik hoop niet dat het je peroneus longus is, die blessure heb ik net achter de rug en kan normaal nogal lang duren. https://www.footcare.nl/voetklachten/peroneus-brevis-longus/quote:Op maandag 19 februari 2024 23:01 schreef Alaianaya het volgende:
[..]
Dank je wel! Goed om te weten van die regel. Ik hoopte jullie niet te belasten met beginnersvragen, maar zulk advies is super fijn.
Ik heb nu, na 3 keer per week rennen en net een aantal weken begonnen te zijn, al een zeurende pijn aan de buitenkant van mijn onderbeen en enkel na elke run. Vermoedelijk een verkeerde looptechniek, dus alvast een afspraak gemaakt met de sportarts.
1e keer of niet? Doeltijd of uitlopen? Hoeveel dagen en km/week loop je nu?quote:Op dinsdag 20 februari 2024 13:40 schreef GwaiLow het volgende:
Misschien dat ik toch maar eens voor een marathon ga. Die van Amsterdam lijkt mij niet de leukste, maar is voor mij wel het meest praktisch aangezien dat de stad is waar ik vandaan kom en ook op dit moment woon. Dat ie in oktober is helpt ook mee, dus nog voldoende tijd om te trainen. Wat zijn volgens jullie de beste (betaalde) schema's die je kunt volgen?
Een eerste marathon is altijd spannend. Als alles in de buurt is en je hoeft geen uren te reizen, is dat wel heel fijn. Eindhoven is mijn woonplaats, Eindhoven was mijn eerste marathon en ik keer nog regelmatig terug als ik weer eens lange tijd geen marathon heb gelopen en ik wil het weer proberen.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 13:40 schreef GwaiLow het volgende:
Misschien dat ik toch maar eens voor een marathon ga. Die van Amsterdam lijkt mij niet de leukste, maar is voor mij wel het meest praktisch aangezien dat de stad is waar ik vandaan kom en ook op dit moment woon.
Ja, eerste keer. Heb in het verleden wel een aantal halve marathons, 16km's en 10km's gelopen.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 13:41 schreef Evangelion het volgende:
[..]
1e keer of niet? Doeltijd of uitlopen? Hoeveel dagen en km/week loop je nu?
Oei, dit klinkt best herkenbaar! Ik ben benieuwd wat de arts zegt. Fijn dat jij er inmiddels van af bent. Sterkte met de verkoudheid! Hopelijk knap je snel weer op.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 11:18 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat het je peroneus longus is, die blessure heb ik net achter de rug en kan normaal nogal lang duren. https://www.footcare.nl/voetklachten/peroneus-brevis-longus/
Heb zelf deze gebruikt voor mijn eerste marathon en dat ging wel goed (3:16). Geen speed workouts, die zitten wel in de advanced programma's.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 14:30 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ja, eerste keer. Heb in het verleden wel een aantal halve marathons, 16km's en 10km's gelopen.
Nou, ik zou 'm wel willen lopen in 3.30 a 3.45. Dat is niet heel snel, maar dat zou ik op dit moment al prima vinden. Ik loop altijd wel hard, maar niet zo structureel op dit moment. Ik squash vooral veel op een redelijk toernooi/competitie niveau. Sinds kort ga ik direct na een uur squashen de loopband nog op voor 5 a 6km op een tempo van 12/km/u. Trainen voor een marathon & squashen is vast een uitdaging om te combineren! En uiteraard loop ik ook gewoon buiten hard, maar ik moet die structuur weer even zien te vinden. Voorheen liep ik 4x per week 10 a 15km hard, en op de andere dagen van de week was het squash. Dat is uiteraard wel redelijk belastend en weinig tijd voor herstel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |