Honderdmiljoenmiljard.quote:Op maandag 5 februari 2024 10:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Caland ff vraag aan jou hoeveel is 41 minus 35 denk je
34?quote:Op maandag 5 februari 2024 10:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Caland ff vraag aan jou hoeveel is 41 minus 35 denk je
6 punten naar Twente blijft ook wel een aardig gat ja, ook nu die met Boadu toch een aardige vervanger voor Ugalde hebben binnengehaaldquote:Op maandag 5 februari 2024 10:05 schreef Simmertje het volgende:
Ben er nog niet zo gerust op hoor die derde plek. Feyenoord en AZ uit nog en daarnaast zullen we vast nog wel een keer struikelen in een uitwedstrijd.
Maar we mogen onze handjes dichtknijpen als het daadwerkelijk gaat lukken.
Nee het is geen 123'tje, maar wel nog een mogelijkheid.. is al een stuk meer dan ik had verwachtquote:Op maandag 5 februari 2024 10:05 schreef Simmertje het volgende:
Ben er nog niet zo gerust op hoor die derde plek. Feyenoord en AZ uit nog en daarnaast zullen we vast nog wel een keer struikelen in een uitwedstrijd.
Maar we mogen onze handjes dichtknijpen als het daadwerkelijk gaat lukken.
Dick Advovaat zei al dat Ajax 3e ging worden, die heeft er verstand van dus zo spannend is het nou ook weer niet.quote:Op maandag 5 februari 2024 10:16 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Nee het is geen 123'tje, maar wel nog een mogelijkheid.. is al een stuk meer dan ik had verwacht
Ik vrees dat Valentijn dit echt gelooft, het is dezelfde soort domme logica waarmee de T Blind en Tadic weggejaagd heeft.quote:Op maandag 5 februari 2024 09:46 schreef franklop het volgende:
[..]
Weet wel dat Valentijn dit precies wil (aandacht), maar hij snapt toch ook wel dat bij een ploeg waar zoveel misgaat het eerst belangrijker is dat je nu iemand hebt die spelers daarop wijst en alles zoveel mogelijk goed zet?
Als Ajax alles had gewonnen had je zelfs nog om plek 1 gespeeld.quote:Op maandag 5 februari 2024 10:20 schreef Simmertje het volgende:
Gewoon eeuwig zonde dat je Almere en Zwolle zo verneukt hebt voor de winterstop. Anders had je gewoon nog om plek 2 gespeeld.
Maar als ze alles hadden verloren hadden ze misschien nog steeds onderaan gestaan. Het kan allemaal dicht bij elkaar liggen.quote:Op maandag 5 februari 2024 10:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Als Ajax alles had gewonnen had je zelfs nog om plek 1 gespeeld.
Verder is dat wel een modaal elftal natuurlijk. Moeten nog uit naar Ajax, PSV en AZ. Ook wedstrijden als Excelsior en Heerenveen uit zijn voor Twente wedstrijden waar ik ze niet zomaar zie winnen.quote:Op maandag 5 februari 2024 10:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
6 punten naar Twente blijft ook wel een aardig gat ja, ook nu die met Boadu toch een aardige vervanger voor Ugalde hebben binnengehaald
quote:Op maandag 5 februari 2024 09:38 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
ik denk dat 3e moeilijk gaat worden
het is allemaal nog veel te instabiel
een 3e plek zou ook helemaal niet verdiend zijn gezien de eerste seizoenshelft
dat was gewoon schandalig
Overmars-wannabe met z'n bekertje koffiequote:
Die Fitz-Jim hadden we toch eignelijk niet terug hoeven halen.. ?quote:Op maandag 5 februari 2024 10:59 schreef StevenHyde het volgende:
Probeer het gewoon te negeren deze klaasclown.
Mannsverk vanavond bij Jong Ajax. Ben daar toch wel benieuwd naar. Arme Fitz Jim eigenlijk wel. Hebben straks met VD Boomen ook erbij best wat luxe voor 3 middenveld plekken.
Dat snap ik ook niet helemaal maar ik begreep dat hij zelf wel heel graag wilde en ook niet echt gelukkig was bij Excelsior.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:01 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Die Fitz-Jim hadden we toch eignelijk niet terug hoeven halen.. ?
Je gaat je idd toch afvragen hoeveel echt goed zicht de medische staf heeft op blessure prognoses. Ik snap wel dat je het niet exact kunt voorspellen. Maar nu lijken Vos, vd Boomen en Mannsverk wel spoedig weer bij Ajax 1 mee te kunnen doen. Lijkt ergens dat ze dit niet voorzien hadden anders ga je niet geld betalen om je eigen verhuurde speler terug te halen.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:01 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Die Fitz-Jim hadden we toch eignelijk niet terug hoeven halen.. ?
Kan toch ook beter in de KKD spelen dan bij Excelsior op de bank zitten.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:04 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet helemaal maar ik begreep dat hij zelf wel heel graag wilde en ook niet echt gelukkig was bij Excelsior.
Zoek het interview met de Lange eens op, daar zegt hij er iets over.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:01 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Die Fitz-Jim hadden we toch eignelijk niet terug hoeven halen.. ?
Ja dat ook natuurlijk.Ik dacht eigenlijk dat hij daar wel basis stond maar dat valt tegen zie ik nu.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Kan toch ook beter in de KKD spelen dan bij Excelsior op de bank zitten.
Je weet pas dat je goed bezig bent als Val een zuur artikel aan je gewijd heeftquote:Op maandag 5 februari 2024 10:00 schreef Caland het volgende:
Blijft toch een leuke rubriek, mensen die zich druk maken om de mening van Valentijntje.
Sosa was niet slecht gisteren.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:09 schreef Simmertje het volgende:
Wel lekker die luxe straks weer op het middenveld. Blijven alleen beide backposities een probleem. Overigens zie ik wel potentie in Gooijer, oogt erg sterk.
Vond sowieso Sosa en Sutalo beide een stuk beter spelen dan tijdje geleden. Hopelijk kunnen ze dit eens vasthouden.quote:
Je kan ze wellicht beter samen opstellen en dan Taylor naar de bank.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mooi dat Mannsverk aan het terugkeren is. Benieuwd wat hij wel kan, al zal zijn aantal speelminuten wel schaars worden nu Henderson er is.
Ik las dat Taylor 2km gemiddeld meer loopt dan onder Maurice maar dat komt z'n scherpte voor de goal niet ten goede, ik zou met dit Ajax ook eerder met de punt naar voren spelen, die Hlynsson is wel een goeie en heeft ook wat meer kalmte voor de goal.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je kan ze wellicht beter samen opstellen en dan Taylor naar de bank.
Van der Boomen komt ook nog terug.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:18 schreef Black-Death het volgende:
Wordt nog interessant op het middenveld. Henderson is een zekerheidje natuurlijk, en wat mij betreft is Hlynsson de nummer 10. Dus nog 1 plekje over voor Taylor, Vos, Tahirovic, Manssverk...
Sosa en Gooijer mogen op de back spelen voorlopig wat mij betreft.
Hlynsson is wel een waardig opvolger van Klaassen en Donny inderdaadquote:Op maandag 5 februari 2024 11:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik las dat Taylor 2km gemiddeld meer loopt dan onder Maurice maar dat komt z'n scherpte voor de goal niet ten goede, ik zou met dit Ajax ook eerder met de punt naar voren spelen, die Hlynsson is wel een goeie en heeft ook wat meer kalmte voor de goal.
Ik vind hem eigenlijk beter, (in potentie dan) meer een Eriksen dan een Klaassen.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:32 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hlynsson is wel een waardig opvolger van Klaassen en Donny inderdaad
Zou erg mooi zijn natuurlijk, maar zie in hem toch meer het slimme positie kiezen en goed afmaken (Klaassen, v.d. Beek), dan het bizar veel kansen creëren zoals Eriksen deed (naast ook nog een goed aantal doelpunten). Overigens is dat geen schande, de genoemde spelers zijn prima materiaal voor Ajax, die draaiden gewoon goed mee in topjaren.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind hem eigenlijk beter, (in potentie dan) meer een Eriksen dan een Klaassen.
Dat ben ik dan niet met je eens, hij kan wel meer dan Klaassen, geef hem nog maar wat tijd.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:45 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zou erg mooi zijn natuurlijk, maar zie in hem toch meer het slimme positie kiezen en goed afmaken (Klaassen, v.d. Beek), dan het bizar veel kansen creëren zoals Eriksen deed (naast ook nog een goed aantal doelpunten). Overigens is dat geen schande, de genoemde spelers zijn prima materiaal voor Ajax, die draaiden gewoon goed mee in topjaren.
Laat die jongen lekker ritme bij Jong opdoen samen met Fitz-Jim en Vos, dan kan van de Boomen aansluiten bij 1.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mooi dat Mannsverk aan het terugkeren is. Benieuwd wat hij wel kan, al zal zijn aantal speelminuten wel schaars worden nu Henderson er is.
Henderson nemen we dus naast Valentijn ook niet meer serieus.quote:
Dit is de Speld, Coco.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:14 schreef Coco het volgende:
[..]
Henderson nemen we dus naast Valentijn ook niet meer serieus.
quote:Op maandag 5 februari 2024 12:17 schreef Coco het volgende:
[..]
Dan neem je mij ook maar niet meer serieus.
Ach, Cocoquote:Op maandag 5 februari 2024 12:14 schreef Coco het volgende:
[..]
Henderson nemen we dus naast Valentijn ook niet meer serieus.
Dramaandagquote:Op maandag 5 februari 2024 12:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ach, Coco
Eerst Elan, nu jij.
Dit topic is een slagveld aan het worden
Wat een ellande.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:26 schreef Coco het volgende:
[..]
Dramaandag
Ik ga nu wel kijken bij het Elan incident.
Eerst een Feyenoorder die niet kan rekenenquote:Op maandag 5 februari 2024 12:14 schreef Coco het volgende:
[..]
Henderson nemen we dus naast Valentijn ook niet meer serieus.
Niets klaargespeeld? Europa League gewonnen met Sevilla, twee keer gescoord in de finale, meest effectieve spits in Europa met het hoofd, aardig gedaan bij Barca en nu weer uitstekend presteren bij PSV o.a in de CL.quote:Op zondag 4 februari 2024 11:26 schreef HowardRoark het volgende:
Die Luuk de Jong blijft ook wel een bijzondere speler trouwens, in het buitenland niets klaargespeeld, enorm beperkt op bijna alle vlakken behalve met het hoofd, maar in de Eredivisie is het een uitstekende spits. Een slap moment in de verdediging en het is direct een doelpunt. Het gaf ook wel aan dat Sosa als linksback gewoon niet kan, verdedigend is die echt te beperkt.
zolang er een grote vent uit Sunderland achter hen staat om ze een beetje wakker te houdenquote:Op maandag 5 februari 2024 11:15 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Vond sowieso Sosa en Sutalo beide een stuk beter spelen dan tijdje geleden. Hopelijk kunnen ze dit eens vasthouden.
Zes keer gescoord in 640 minuten in La Liga, dat is best aardig. Zeker in een speelstijl dat hem niet ligt. Bij Ajax zou hij het minder doen.quote:
niet-Ajacieden constant bezig met Ajax, ook een leukequote:Op maandag 5 februari 2024 10:00 schreef Caland het volgende:
Blijft toch een leuke rubriek, mensen die zich druk maken om de mening van Valentijntje.
Mensen die niet snappen hoe een openbaar forum werkt ook wel.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:55 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
niet-Ajacieden constant bezig met Ajax, ook een leuke
mooie dingenquote:Op maandag 5 februari 2024 12:32 schreef Tarado het volgende:
Langzaam maar zeker gaan we hier weer terug naar het oude normaal, wzawzdb en zowel Feyenoorders als PSVers uitlachen.
dat is idd het geval. Goeie grap weer, neem maar een verdere slok uit je Ajax-mok.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Mensen die niet snappen hoe een openbaar forum werkt ook wel.
Beetje hetzelfde als mensen die vinden dat Akpom wel een goede spits is voor Ajax.quote:
Voor plan B is dat ook wel zo, al is het te hopen dat Brobbey heel blijft.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Beetje hetzelfde als mensen die vinden dat Akpom wel een goede spits is voor Ajax.
Als invaller prima, als basisspeler; ja, niet.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Beetje hetzelfde als mensen die vinden dat Akpom wel een goede spits is voor Ajax.
Omdat het openbaar forum is, maakt het nog niet minder gek om steeds met een andere club bezig te zijnquote:Op maandag 5 februari 2024 12:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Mensen die niet snappen hoe een openbaar forum werkt ook wel.
Het is wat meidquote:Op maandag 5 februari 2024 13:52 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Omdat het openbaar forum is, maakt het nog niet minder gek om steeds met een andere club bezig te zijn
het is idd ietsquote:
quote:Op maandag 5 februari 2024 08:48 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Assessment bij de big 4 zal denk ik pittig voor jou zijn vriend
We zijn niet perse in positie om dat te kunnen roepenquote:Op maandag 5 februari 2024 14:24 schreef Simmertje het volgende:
Zie trouwens dat Bodo Glimt ook niet echt denderende oefenpotjes heeft gespeeld. Dat zou toch ook geen probleem moeten zijn.
Ik reken nergens op behalve een uitschakeling. Onderuit bij de poolcirkelquote:Op maandag 5 februari 2024 14:24 schreef Simmertje het volgende:
Zie trouwens dat Bodo Glimt ook niet echt denderende oefenpotjes heeft gespeeld. Dat zou toch ook geen probleem moeten zijn.
Had ze wat beter ingeschat vooral. Maar inderdaad, zal alsnog wel weer pittig worden.quote:Op maandag 5 februari 2024 14:26 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
We zijn niet perse in positie om dat te kunnen roepen
Und niemals vergessen Eisern Union. ik zie Sjonnie nog vol branie beweren dat Union Berlin een makkie ging wordenquote:Op maandag 5 februari 2024 14:24 schreef Simmertje het volgende:
Zie trouwens dat Bodo Glimt ook niet echt denderende oefenpotjes heeft gespeeld. Dat zou toch ook geen probleem moeten zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
Ze zijn even grootquote:Op maandag 5 februari 2024 13:01 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als invaller prima, als basisspeler; ja, niet.
Maar hij maakt meer klaar dan dat zakjapannertje.
quote:Op maandag 5 februari 2024 15:46 schreef Sabata het volgende:
[..]
Und niemals vergessen Eisern Union. ik zie Sjonnie nog vol branie beweren dat Union Berlin een makkie ging wordenWas wel echt de slechtst mogelijke loting op dat moment. Wat een vreselijke thuiswedstrijd was dat trouwens, 0 schoten op doel van AjaxSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mannsverk zou je eigenlijk volgend jaar moeten verhuren aan en Twente,Heerenveen of AZ.quote:Op maandag 5 februari 2024 11:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mooi dat Mannsverk aan het terugkeren is. Benieuwd wat hij wel kan, al zal zijn aantal speelminuten wel schaars worden nu Henderson er is.
Zou wel leuk als we hem dit seizoen nog aan het werk zien, je kan ook met de punt naar voren spelen hè.quote:Op maandag 5 februari 2024 16:39 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mannsverk zou je eigenlijk volgend jaar moeten verhuren aan en Twente,Heerenveen of AZ.
Kan mooi ritme opdoen in de bekerquote:Op maandag 5 februari 2024 16:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zou wel leuk als we hem dit seizoen nog aan het werk zien, je kan ook met de punt naar voren spelen hè.
Hij speelt vanavond trouwens Mannsverk.quote:Op maandag 5 februari 2024 16:50 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Kan mooi ritme opdoen in de beker
Het ligt er ook een beetje aan wat de bedoeling is. Volgens mij is Henderson als 6 gekocht, maar het is natuurlijk een van origine een 8 dus ze kunnen inderdaad misschien best samen.
Op de bank wel.quote:Op maandag 5 februari 2024 16:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij speelt vanavond trouwens Mannsverk.
quote:Rulli, Gaaei, Aertssen, Kaplan, Martha; Brandes, Vos, Fitz-Jim; Banel, Rijkhoff, Kalokoh
zal wel met kosten te maken hebben.quote:Op maandag 5 februari 2024 20:10 schreef FireFox1 het volgende:
Waarom zend ESPN nooit de wedstrijden van Jong uit? 2 wedstrijden vanavond, en slechts 1 zenden ze uit. Ik snap er niks van.
@GGMM begijpt hier ook niets van.quote:Op maandag 5 februari 2024 20:10 schreef FireFox1 het volgende:
Waarom zend ESPN nooit de wedstrijden van Jong uit? 2 wedstrijden vanavond, en slechts 1 zenden ze uit. Ik snap er niks van.
quote:Op maandag 5 februari 2024 12:14 schreef Coco het volgende:
[..]
Henderson nemen we dus naast Valentijn ook niet meer serieus.
Welke (extra) kosten? De cameras staan er al, ze filmen alleen voor de samenvatting.quote:Op maandag 5 februari 2024 20:36 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
zal wel met kosten te maken hebben.
Het zegt ook wel wat dat je op drieëndertig jarige leeftijd alsnog de beste spits in de Eredivisie bent.quote:Op maandag 5 februari 2024 12:45 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Niets klaargespeeld? Europa League gewonnen met Sevilla, twee keer gescoord in de finale, meest effectieve spits in Europa met het hoofd, aardig gedaan bij Barca en nu weer uitstekend presteren bij PSV o.a in de CL.
De beste is wel een tikkeltje overdreven.quote:Op maandag 5 februari 2024 23:13 schreef Wotte het volgende:
[..]
Het zegt ook wel wat dat je op drieëndertig jarige leeftijd alsnog de beste spits in de Eredivisie bent.
Blijft een vreemde competitie maar jong tegen jong mag het hè, is wel goed dat de spelers die anders niet zouden mogen spelen wat ritme op kunnen doen.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 09:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Jong Ajax met zo'n 40 miljoen aan aankopen. Competitievervalsing!!!
Nee denk het niet. Vind 'm echt ondergewaardeerd.quote:Op maandag 5 februari 2024 23:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
De beste is wel een tikkeltje overdreven.
Bij Feyenoord loopt toch wel een betere rond dat is een ding wat zeker is.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:26 schreef Wotte het volgende:
[..]
Nee denk het niet. Vind 'm echt ondergewaardeerd.
Is dat zo? Het blijven altijd dagkoersen maar momenteel is Brobbey beter dan Gimenez en Luuk presteert het hele seizoen al dus dan lijkt hij mij de beste dit seizoen.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Bij Feyenoord loopt toch wel een betere rond dat is een ding wat zeker is.
Ze gaan me straks aan het kruis timmeren. Maar ik vind dat een vrij beperkte spits waar de laatste tijd alles goed viel. Het is op te veel vlakken net niet om bij een Barca te eindigen. Denk dat Brobbey in potentie de meest complete spits is en alles mee heeft voor de absolute top. Of dat eruit komt is een tweede.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Bij Feyenoord loopt toch wel een betere rond dat is een ding wat zeker is.
Op dit moment even niet maar in vorm denk ik wel, ja. Al vind ik Luuk wel ook een hele goede spits. Vrij compleet ook en meevoetballend beter dan Gimenez.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Bij Feyenoord loopt toch wel een betere rond dat is een ding wat zeker is.
Denk dat beide spitsen wat overschat worden in deze lollercompetitie. Al vind ik het met spitsen altijd lastig om dat in te schatten. Het fysieke voordeel en zo ongeveer het enige sterke punt van Brobbey valt een niveautje hoger al een stuk weg natuurlijk.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ze gaan me straks aan het kruis timmeren. Maar ik vind dat een vrij beperkte spits waar de laatste tijd alles goed viel. Het is op te veel vlakken net niet om bij een Barca te eindigen. Denk dat Brobbey in potentie de meest complete spits is en alles mee heeft voor de absolute top. Of dat eruit komt is een tweede.
Er zijn weinig betere koppers dan Luuk de Jong en als aanspeelpunt is het een spits van wereldklasse.
Qua afmaken valt het ook tegen bij Brobbey. En inderdaad, dat fysieke gaat op een hoger niveau wel wegvallen.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Denk dat beide spitsen wat overschat worden in deze lollercompetitie. Al vind ik het met spitsen altijd lastig om dat in te schatten. Het fysieke voordeel en zo ongeveer het enige sterke punt van Brobbey valt een niveautje hoger al een stuk weg natuurlijk.
Gimenez moet oppassen dat het geen nieuwe jorgensen wordt daar. Brobbey doet het nu goed, beste aanspeelpunt en ook dat afwerken is nu een stuk beter. De jong is echt wel ondergewaardeerd, enorm constant en in spanje niet onaardig.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ze gaan me straks aan het kruis timmeren. Maar ik vind dat een vrij beperkte spits waar de laatste tijd alles goed viel. Het is op te veel vlakken net niet om bij een Barca te eindigen. Denk dat Brobbey in potentie de meest complete spits is en alles mee heeft voor de absolute top. Of dat eruit komt is een tweede.
Er zijn weinig betere koppers dan Luuk de Jong en als aanspeelpunt is het een spits van wereldklasse.
Het is ook geen ramp om niet bij Barca te eindigen dat zou betekenen dat je het niveau van Suarez zou hebben. De enige reden dat luuk daar mocht spelen is vanwege de coach anders had die daar natuurlijk nooit terecht gekomen. Gimenez kan een prima spits worden bij een Atletico of Dortmund dat is Luuk nooit gelukt.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ze gaan me straks aan het kruis timmeren. Maar ik vind dat een vrij beperkte spits waar de laatste tijd alles goed viel. Het is op te veel vlakken net niet om bij een Barca te eindigen. Denk dat Brobbey in potentie de meest complete spits is en alles mee heeft voor de absolute top. Of dat eruit komt is een tweede.
Er zijn weinig betere koppers dan Luuk de Jong en als aanspeelpunt is het een spits van wereldklasse.
En het meevoetballen van Luuk is al ondermaats.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:44 schreef fetX het volgende:
[..]
Op dit moment even niet maar in vorm denk ik wel, ja. Al vind ik Luuk wel ook een hele goede spits. Vrij compleet ook en meevoetballend beter dan Gimenez.
Aan Brobbey heb je nog wat als hij niet scoort, dat geldt voor die andere 2 een stuk minder, maar momenteel is Luuk goud voor PSV, knap wel had ik niet meer verwacht.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:50 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Gimenez moet oppassen dat het geen nieuwe jorgensen wordt daar. Brobbey doet het nu goed, beste aanspeelpunt en ook dat afwerken is nu een stuk beter. De jong is echt wel ondergewaardeerd, enorm constant en in spanje niet onaardig.
Denk dat je gelijk hebt ja. Brobbey is ook heel snel natuurlijk dat zijn wel twee pluspunten die hij mee heeft. Mist, bij gebrek aan een betere benaming, dat hij aan een kans genoeg heeft. Dat maakt Luuk zo goed in mijn optiek.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 12:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Denk dat beide spitsen wat overschat worden in deze lollercompetitie. Al vind ik het met spitsen altijd lastig om dat in te schatten. Het fysieke voordeel en zo ongeveer het enige sterke punt van Brobbey valt een niveautje hoger al een stuk weg natuurlijk.
Bij PSV is de diepgang via de vleugels ook beter, bij Ajax komt de diepgang van Brobbey, van Berghuis kan je dat ook niet verwachten maar Bergwijn zou veel vaker ruimte moeten creeren door diep te gaan dan hij doet.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 13:07 schreef Wotte het volgende:
[..]
Denk dat je gelijk hebt ja. Brobbey is ook heel snel natuurlijk dat zijn wel twee pluspunten die hij mee heeft. Mist, bij gebrek aan een betere benaming, dat hij aan een kans genoeg heeft. Dat maakt Luuk zo goed in mijn optiek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |