 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
   
											 
			 
			
			
			Het zegt mij alleen maar dat de rest van ajax selectie niet voldoet aan de conditie eisen wat bij een club als ajax hoortquote:Op zondag 4 februari 2024 13:29 schreef tong80 het volgende:
Kenneth Perez verbaasde zich over de fitheid van Jordan Henderson tijdens zijn debuut voor Ajax. De Deense analist wijst na afloop van de topper tegen PSV (1-1) op een opvallende statistiek van de 33-jarige middenvelder.
Perez merkte eerder al op dat meerdere spelers last kregen van kramp, zoals Tristan Gooijer, Mauro Júnior, Kenneth Taylor, Sergińo Dest en Josip Sutalo. "En die Henderson speelde dan gewoon negentig minuten, met twee vingers in zijn neus op het middenveld", spreekt de oud-speler van Ajax en PSV zijn waardering uit bij De Eretribune.
Perez pakte er bovendien een opvallende statistiek bij over Henderson, die zijn eerste wedstrijd in meer dan vijf weken tijd speelde. "Per gespeelde minuut eindigde Henderson op drie als het gaat om de meeste gelopen meters", weet Perez. Doordat Mauro Júnior werd gewisseld, ging de Engelsman hem zelfs nog voorbij. Daardoor legde alleen ploeggenoot Kristian Hlynsson meer meters af.
Ook was Henderson meteen zeer zuiver aan de bal. Zo verstuurde hij vijftien passes in het laatste, aanvallende gedeelte van het veld en die kwamen allemaal aan. Ter vergelijking: Steven Bergwijn verstuurde twaalf passes in 'the final third' en daarvan kwamen er zeven aan.
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 4 februari 2024 11:26 schreef HowardRoark het volgende:
Die Luuk de Jong blijft ook wel een bijzondere speler trouwens, in het buitenland niets klaargespeeld, enorm beperkt op bijna alle vlakken behalve met het hoofd,
 
			 
			
			
			Vooral Martinez missen we, want die kon ook nog heel aardig verdedigen, maar eens verder je hebt altijd wat klootzakjes nodig.quote:Op zondag 4 februari 2024 13:31 schreef kloon_bassie het volgende:
Ajax mist dat soort spelers juist: Martinez, Alvarez, Suárez, Poulsen. Leuk als ze in je team zitten maar voor tegenstanders echt vervelend.
PSV heeft er natuurlijk ook genoeg gehad, van Bommel, Toivonen, Ramalho en de Jong.
Dat type speler is blijkbaar nodig om een goed team te krijgen.
 
			 
			
			
			Haha wat een gek is dat jaquote:Op zondag 4 februari 2024 13:18 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je bent op de hoogte dat jullie letterlijk de enige speler in de afgelopen decennia hebben gehad die beet? Dan ben je niet eens een rat, maar compleet van het padje.
 Máár ook een technisch begaafde speler. Dan ben ik wat meer vergevingsgezind.
 Máár ook een technisch begaafde speler. Dan ben ik wat meer vergevingsgezind.
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ketchupflestheoriequote:Op zondag 4 februari 2024 16:16 schreef tong80 het volgende:
Brian Brobbey brak in de topper tegen PSV een vijftig jaar oud record bij Ajax door voor het twaalfde duel op rij direct betrokken te zijn bij een doelpunt. De 22-jarige spits heeft geen idee van wie hij het record overneemt. "Toen bestond ik nog niet, joh", zegt hij bij ESPN.
Het blijkt om Ruud Geels te gaan. "Oké, nu Brian Brobbey toch?" De eenmalig international gaf zaterdag de assist bij de openingstreffer van Steven Berghuis.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je bent boosquote:Op zondag 4 februari 2024 12:23 schreef Lt.Bookman het volgende:
Luuk de Jong is een enorme klootzak. Maar goed, als hij voor je club speelt en wedstrijden voor je wint zal je er als supporter blij mee zijn. PSV heeft wel bovengemiddeld vaak van dat soort ratten in de selectie.
 
			 
			
			
			Dat hij niet wist wie Ruud Geels was vond ik wel jammer, puntje eraf bij Brianquote:Op zondag 4 februari 2024 16:16 schreef tong80 het volgende:
Brian Brobbey brak in de topper tegen PSV een vijftig jaar oud record bij Ajax door voor het twaalfde duel op rij direct betrokken te zijn bij een doelpunt. De 22-jarige spits heeft geen idee van wie hij het record overneemt. "Toen bestond ik nog niet, joh", zegt hij bij ESPN.
Het blijkt om Ruud Geels te gaan. "Oké, nu Brian Brobbey toch?" De eenmalig international gaf zaterdag de assist bij de openingstreffer van Steven Berghuis.
 
			 
			
			
			Dat zegt hij niet…quote:Op zondag 4 februari 2024 17:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat hij niet wist wie Ruud Geels was vond ik wel jammer, puntje eraf bij Brian
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Dat zei hij wel, tenminste ik heb het interview gezien en toen zei hij dat hij niet wist wie dat was maar kan het verkeerd gehoord hebben.quote:
 
			 
			
			
			Dat zei hij iddquote:Op zondag 4 februari 2024 17:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zei hij wel, tenminste ik heb het interview gezien en toen zei hij dat hij niet wist wie dat was maar kan het verkeerd gehoord hebben.
 
			 
			
			
			Je moet ook een beetje het geluk hebben dat het, in het beperkte aantal wedstrijden dat je de kans krijgt, gaat lopen en je een lekkere doelpuntenreeks kunt neerzetten. Wanneer dat gebeurt is vaak toeval, op een gegeven moment valt in twee wedstrijden achter elkaar de bal gelukkig voor je voeten en krijg je vertrouwen en je teamgenoten zoeken je directer.quote:Op zondag 4 februari 2024 11:26 schreef HowardRoark het volgende:
Die Luuk de Jong blijft ook wel een bijzondere speler trouwens, in het buitenland niets klaargespeeld, enorm beperkt op bijna alle vlakken behalve met het hoofd, maar in de Eredivisie is het een uitstekende spits.
 
			 
			
			
			Denk het inmiddels ookquote:Op zondag 4 februari 2024 17:36 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Jullie gaan 'gewoon' derde worden.
 
			 
			
			
			Dat zal niet meer als verrassing worden gezien nee.quote:Op zondag 4 februari 2024 17:36 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Jullie gaan 'gewoon' derde worden.
 
			 
			
			
			Dit ja. Bovendien werd hij in Engeland vooral als buitenspeler gebruiktquote:Op zondag 4 februari 2024 17:34 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Je moet ook een beetje het geluk hebben dat het, in het beperkte aantal wedstrijden dat je de kans krijgt, gaat lopen en je een lekkere doelpuntenreeks kunt neerzetten. Wanneer dat gebeurt is vaak toeval, op een gegeven moment valt in twee wedstrijden achter elkaar de bal gelukkig voor je voeten en krijg je vertrouwen en je teamgenoten zoeken je directer.
Bas Dost, Wout Weghorst en Ricky van Wolfswinkel waren absoluut geen betere spitsen (minder zelfs) maar hebben wel zo'n periode gekend dat het allemaal lekker ging en de ballen er achter elkaar invlogen. Overigens heeft De Jong het in Spanje op zich wel aardig gedaan en zeker bij Barcelona geniet hij nog een cultstatus en wordt hij gewaardeerd.
 .
 . 
			 
			
			
			Nee hoor, ik heb reeds lang geleden besloten mijn gemoedstoestand nooit negatief te laten beďnvloeden door voetbal.quote:
 
			 
			
			
			Ja my bad, verkeerd geinterpreteerd.quote:
 
			 
			
			
			Wat op zich natuurlijk wel weer erg is, dat hij hem niet kent.quote:Op zondag 4 februari 2024 20:44 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ja my bad, verkeerd geinterpreteerd.
 
			 
			
			
			Maar is dat de fout van Brobbey? Daar zou toch minstens een cultuurdrager in de club moeten zitten die dit soort dingen overbrengt op de jongens.quote:Op zondag 4 februari 2024 21:06 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat op zich natuurlijk wel weer erg is, dat hij hem niet kent.
Zou de geschiedenis toch een beetje moeten weten.
 
			 
			
			
			Lekker boeiend.quote:Op zondag 4 februari 2024 21:06 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat op zich natuurlijk wel weer erg is, dat hij hem niet kent.
Zou de geschiedenis toch een beetje moeten weten.
 
			 
			
			
			Beide dan? Hij moet het ook willen weten. Anders kan je als 'cultuurdrager' niet zoveel uitrichten.quote:Op zondag 4 februari 2024 21:33 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Maar is dat de fout van Brobbey? Daar zou toch minstens een cultuurdrager in de club moeten zitten die dit soort dingen overbrengt op de jongens.
 
			 
			
			
			Ja, jammer dat David Endt dickpics heeft zitten rondsturen.quote:Op zondag 4 februari 2024 21:33 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Maar is dat de fout van Brobbey? Daar zou toch minstens een cultuurdrager in de club moeten zitten die dit soort dingen overbrengt op de jongens.
 
			 
			
			
			Rensch kan er ook niets van.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 23:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit, hij was vanavond gewoon prima bezig met waarvoor hij gehaald is. Het was balen dat Rensch er geblesseerd af moest (die heeft toch ook vaak wel wat). Vond Sosa er bij die tegengoal niet lekker uit zien.
 
			 
			
			
			Nog maar 10 punten op Twente!quote:Op zondag 4 februari 2024 17:36 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Jullie gaan 'gewoon' derde worden.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Benieuwd of van de Vaart nog bang is voor degradatie.quote:Op maandag 5 februari 2024 08:57 schreef Black-Death het volgende:
Toch bizar dat je "gewoon" weer meedoet voor plek 3, na zo'n start van de competitie..
Het blijft allemaal broos, maar de weg omhoog is echt wel ingeslagen. Niet alleen qua stand in de ranglijst, maar ook qua veldspel.
 
			 
			
			
			Welkom in de eredivisie.quote:Op maandag 5 februari 2024 08:57 schreef Black-Death het volgende:
Toch bizar dat je "gewoon" weer meedoet voor plek 3, na zo'n start van de competitie..
Het blijft allemaal broos, maar de weg omhoog is echt wel ingeslagen. Niet alleen qua stand in de ranglijst, maar ook qua veldspel.
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 4 februari 2024 17:36 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Jullie gaan 'gewoon' derde worden.
ik denk dat 3e moeilijk gaat wordenquote:Op zondag 4 februari 2024 17:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat zal niet meer als verrassing worden gezien nee.
 
			 
			
			
			Weet wel dat Valentijn dit precies wil (aandacht), maar hij snapt toch ook wel dat bij een ploeg waar zoveel misgaat het eerst belangrijker is dat je nu iemand hebt die spelers daarop wijst en alles zoveel mogelijk goed zet?quote:“Een kinderhand is snel gevuld”, begint Valentijn. “Jordan Henderson kreeg na een partijtje obligaat, bijna onzichtbaar meeblazen tijdens Ajax-PSV met risicoloze balletjes over vijf meter en wat wijzen en praten vele handen op elkaar. Onbegrijpelijk hoe laag de lat wordt gelegd bij Ajax, dat op de positie van Henderson gewend is aan bepalende voetballers zoals ooit Arie Haan, Jan Wouters, Wim Jonk, Frenkie de Jong en Lasse Schöne.”
Volgens Valentijn heeft Henderson zich niet laten zien tijdens de topper tussen Ajax en PSV. “Het was armoedig van de veelvoudig Engels international die grossierde in prijzen met Liverpool. Henderson werd nog eens geholpen door PSV, dat zwaar gehavend de aanval zocht en het defensieve Ajax daarmee in de kaart speelde. Anders wordt het als Ajax de bal krijgt, zoals veel Eredivisie-clubs doen. Kijken hoe Henderson dan acteert”, schrijft de journalist. “Wel is duidelijk dat Ajax na de Henderson-hype in januari weinig bijzonders hoeft te verwachten als de 33-jarige Engelsman aan de bal komt.”
 
			 
			
			
			Zou die man het zelf geloven wat ie schrijftquote:Op maandag 5 februari 2024 09:46 schreef franklop het volgende:
[..]
Weet wel dat Valentijn dit precies wil (aandacht), maar hij snapt toch ook wel dat bij een ploeg waar zoveel misgaat het eerst belangrijker is dat je nu iemand hebt die spelers daarop wijst en alles zoveel mogelijk goed zet?
 
											 
			 
			
			
			Nee. Maar hij weet wel prima wat die moet roepen om weer veel views/clicks te krijgenquote:Op maandag 5 februari 2024 09:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Zou die man het zelf geloven wat ie schrijft
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Caland ff vraag aan jou hoeveel is 41 minus 35 denk jequote:Op maandag 5 februari 2024 10:00 schreef Caland het volgende:
Blijft toch een leuke rubriek, mensen die zich druk maken om de mening van Valentijntje.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |