Dat vraag ik mij oprecht af, want het is nog steeds vaak: 'Ben je tegen de overheid en/of tegen de stikstofregeling? Dan ben je groep A, de rest is groep B.' Dus wie al achter de boeren stond blijft in mijn beleving nog steeds achter de boeren staan. Al geloof ik ook dat er wel mensen zijn die achter de boeren staan, maar niet achter deze 'relboeren'. Probleem is alleen dat boeren alleen gaan voor helemaal geen plannen rondom stikstof en aan de andere kant een uitspraak van de rechter én de belofte hier aan mee te doen.quote:
Ja uiteraard, al kun je nog wel twisten over wat al geweld is. Brand stichten op een snelweg is levensgevaarlijk, protest of niet. Dat is al een vorm van geweld. Het blokkeren van de snelweg is voor mij al een no-go, ongeacht waar men het voor doet. Je kan al lang en breed zien aankomen dat de manier waarop bijvoorbeeld de boeren protesteren dat het heel makkelijk totaal uit de hand kan lopen. Je zou zelf kunnen stellen dat men dat ook opzoekt met de manier waarop er geprotesteerd wordt.quote:Op maandag 5 februari 2024 23:53 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Je bedoelt puur de mensen die het geweld plegen dus?
Want dan heb je wel een punt ja. Het zijn vaak geen types die zich in een ander verplaatsten, maar wel verwachten dat een ieder buigt voor hen.
Was die verkeersdode er vorig jaar al niet?quote:Op dinsdag 6 februari 2024 00:17 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat vraag ik mij oprecht af, want het is nog steeds vaak: 'Ben je tegen de overheid en/of tegen de stikstofregeling? Dan ben je groep A, de rest is groep B.' Dus wie al achter de boeren stond blijft in mijn beleving nog steeds achter de boeren staan. Al geloof ik ook dat er wel mensen zijn die achter de boeren staan, maar niet achter deze 'relboeren'. Probleem is alleen dat boeren alleen gaan voor helemaal geen plannen rondom stikstof en aan de andere kant een uitspraak van de rechter én de belofte hier aan mee te doen.
En dan komt men met BBB en die wint dan niet op basis van democratie en hoppa we gaan weer proberen onze zin te krijgen met geweld. Het is wachten op de eerste verkeersdode. En dan gaat er nog wel een groep ineens tegen de protesten zijn, terwijl deze acties al levensgevaarlijk zijn.
Als ik aan de huidige “protesten” denk zie ik telkens die Mark van den Oever voor me. Met zulken moet je nooit in onderhandeling gaan. Dat druist in tegen de normen en waarden die wij hier in Nederland denken te moeten hebben.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 00:25 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ja uiteraard, al kun je nog wel twisten over wat al geweld is. Brand stichten op een snelweg is levensgevaarlijk, protest of niet. Dat is al een vorm van geweld. Het blokkeren van de snelweg is voor mij al een no-go, ongeacht waar men het voor doet. Je kan al lang en breed zien aankomen dat de manier waarop bijvoorbeeld de boeren protesteren dat het heel makkelijk totaal uit de hand kan lopen. Je zou zelf kunnen stellen dat men dat ook opzoekt met de manier waarop er geprotesteerd wordt.
Spreek voor jezelfquote:Op maandag 5 februari 2024 23:18 schreef wilders_baas het volgende:
Hup boeren. Heel Nederland staat achter jullie.
Helemaal als ze er ook nog eens asbest in gooienquote:Op dinsdag 6 februari 2024 00:25 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ja uiteraard, al kun je nog wel twisten over wat al geweld is. Brand stichten op een snelweg is levensgevaarlijk, protest of niet. Dat is al een vorm van geweld. Het blokkeren van de snelweg is voor mij al een no-go, ongeacht waar men het voor doet. Je kan al lang en breed zien aankomen dat de manier waarop bijvoorbeeld de boeren protesteren dat het heel makkelijk totaal uit de hand kan lopen. Je zou zelf kunnen stellen dat men dat ook opzoekt met de manier waarop er geprotesteerd wordt.
quote:Op maandag 5 februari 2024 23:18 schreef wilders_baas het volgende:
Hup boeren. Heel Nederland staat achter jullie.
Wtf.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 06:35 schreef BeriBeri het volgende:
Meerdere automobilisten gewond op locaties boerenprotesten
https://www.telegraaf.nl/(...)ties-boerenprotesten
Ik hoop dat het uitschot tot op de laatste cent met rente voor de veroorzaakte schade zal opdraaien.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 07:45 schreef Aether het volgende:
Oprit A1 bij Oldenzaal nog steeds dicht door puin storten boeren
https://nos.nl/l/2507731
De oprit naar de A1 bij Oldenzaal is nog steeds afgesloten vanwege boerenprotesten, meldt de ANWB. De oprit naar de snelweg is in beide richtingen afgesloten. Boeren hebben puin op de oprit gestort en er is brand gesticht. Het was op meer plekken onrustig afgelopen nacht, maar de meeste problemen zijn weer opgelost.
[ afbeelding ]
Van wat?quote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:36 schreef Frutsel het volgende:
Beter gooien ze die mest, hooibalen en fikkies gebruiken wanneer XR op die snelwegen loopt.
Voor der rest: Boeien... it's only the beginning
ben ik ook heel benieuwd naarquote:
quote:Op de A50 bij Beekbergen in het oosten van het land werd asbest in brand gestoken, meldt de politie. Een deel van de weg daar moest ook dicht.
https://nos.nl/l/2507731
Asbest in de fik steken. Tuigquote:
Dit waren vast niet de boeren die zich wat aantrekken van ons milieu of onze gezondheid.quote:
Die protesten worden groter en grootschaliger en ook grimmiger.quote:
Of misschien gaan ze eindelijk beginnen met het stopzetten van subsidie daar in Brussel. Want als Brussel zo stom is, kunnen ze ook wel zonder de subsidie die er vandaan komt.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:43 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
ben ik ook heel benieuwd naarwaarschijnlijk 1 of andere wilde fantasie over het land compleet op slot zetten, complete chaos want boeren mogen kennelijk alles
En oom agent stond erbij en keek ernaquote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:49 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Die protesten worden groter en grootschaliger en ook grimmiger.
Daar kun je (landbouw)gif op innemen als er niet snel wat gebeurd.
Inderdaad, tijd om ze te behandelen als elke andere beroepsgroep in plaats van als subsidieprinsesjes.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Of misschien gaan ze eindelijk beginnen met het stopzetten van subsidie daar in Brussel. Want als Brussel zo stom is, kunnen ze ook wel zonder de subsidie die er vandaan komt.
Burgerlijke ongehoorzaamheid mag gewoonquote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:49 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Die protesten worden groter en grootschaliger en ook grimmiger.
Daar kun je (landbouw)gif op innemen als er niet snel wat gebeurd.
Dat is wel vaker zo.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:51 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En oom agent stond erbij en keek erna![]()
quote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:54 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dat is wel vaker zo.
De ME stond vast in de file begreep ik
Het is dan ook wachten tot het moment dat de groepen elkaar opzoeken en er doden opvallen.quote:Op dinsdag 6 februari 2024 08:52 schreef Momo het volgende:
Wel hilarisch hoe selectief mensen zijn. XR op snelweg. "Ik hoop dat de politie ze kapot trapt" "wanneer rijdt er nou eens een auto van die klimaat terroristen dood" "ik zou er niet voor stoppen met mijn auto"
Boeren die niet alleen op snelweg zitten, maar ook fikkie stoken en voor ongelukken zorgen.
"Helden" "Laat ze maar alles kapot maken" "Dit zal het begin zijn"
Schijnbaar is alles geoorloofd als je je zelf kan vinden in het verhaal. Niet alsof het twee groepen zijn die opkomen voor iets. Waarom zou je een groep meer rechten geven dan een ander?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |