hielp niet echt bij mij ondanks positief van hele traject met verslavingszorg. ze blijven bij wat hun waarheid is.quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:30 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Zoals ik het mee heb gemaakt niet, maar ik denk ook dat ik een uitzondering in de regel ben, ik denk namelijk dat de meesten niet van de alcohol of drugs af zijn maar er tijdelijk even mee stoppen voor het onderzoek. Daarom ben ik voor meer maatwerk, ben je aantoonbaar gestopt (bv door getuigenschrift verslavingszorg), dan moge er andere intervallen komen, de eerste keer 3 jaar bv en dan onbeperkt.
Rijbewijsbelang heb ik niet direct gehad, dat is het laatste half jaar pas, sinds ik mijn functie heb. Nu is dat belang er wel maar heb het 17 jaar zonder gered.
Werksequote:Op donderdag 1 februari 2024 07:37 schreef _UserName_ het volgende:
zo maar weer eens douchen en rihting werk
bij mij zijn ze positief over hoe ik er in sta en hoe het nu gaat dus verwacht geen problemenquote:Op donderdag 1 februari 2024 07:37 schreef kree het volgende:
[..]
hielp niet echt bij mij ondanks positief van hele traject met verslavingszorg. ze blijven bij wat hun waarheid is.
naja ik hoop dat het voor jou beter uitpakt. maar 3 jaar is al kansloos want speelt nu 5 jaar en meer later al na dat hele stomme foutje.
Wat zie jij als alternatief dan?quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:20 schreef kree het volgende:
[..]
eens hoor als je toch zoveel betaald, dan zouden ze het beter per persoon wat meer na kunnen kijken.
Maarja het is voor de winst he? rijbewijsbelang en ook het CBR dus dat boeit ze niet zoveel, ze weten toch wel dat de mensen over het algemeen die daar komen niet zoveel keus hebben om er maar in mee te gaan. Omdat protest helemaal ellende is en helemaal geen rijbewijs. Dus daar zuigen ze je dik uit, mijn mening erover is dat iig voor zover ik ze nu een paar keer heb gezien.
incompetente psychs ook nog die het als "bijverdienste" doen.
ik ook niet meer bij mij nu, maaaaarquote:Op donderdag 1 februari 2024 07:38 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
bij mij zijn ze positief over hoe ik er in sta en hoe het nu gaat dus verwacht geen problemen
euhm ja dat hoor ik dan vaak en dat spijt me, maar zoals gezegd meer maatwerk en dat ze kijken naar wat het nou eigenlijk was.... bij mij niet zoveel namelijk.quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:41 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Wat zie jij als alternatief dan?
Ik ben een vriendin kwijtgeraakt door dronken bestuurder. Hij leeft nog.
Das kut iddquote:Op donderdag 1 februari 2024 07:42 schreef DerRabbit het volgende:
Ik denk dat ik vanmiddag nog even een dutje ga doen. Slaap alweer 3 dagen op rij zwaar kut
Roekeloos of niet, je verwerkingstijd is vele malen langer en je inschatting is niet meer goed.quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:43 schreef kree het volgende:
[..]
euhm ja dat hoor ik dan vaak en dat spijt me, maar zoals gezegd meer maatwerk en dat ze kijken naar wat het nou eigenlijk was.... bij mij niet zoveel namelijk.
Heb nooit roekeloos rondgereden, maar ben wel voor dat er gestraft wordt hoor, maar dan ook gekeken moet worden naar wat en mag wel voor wat je ervoor betalen moet.
Verslaafde eigen om menselijk gedrag rondom hun gebruik en vaardigheden tijdens gebruik zwaar te overschatten en de mening van andere daarover zwaar te onderschatten.quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:56 schreef Mickytjuh het volgende:
Ik merk d as t ik er zelfs gewoon boos van word dat je er zo laconiek over doet Kree. Echt
Dan zal er meer dan alleen het rijbewijs hebben gespeeld denk ik, maar goed, dat is ook niet aan mij om te bepalen. Belangrijkste is dat je er van hebt geleerd en er nog bent.quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:41 schreef kree het volgende:
[..]
ik ook niet meer bij mij nu, maaaaar
en mag je eerlijk weten door hun echt ik had geen zicht en geen kans meer ff een tijdje...
en dacht eigenlijk wat heeft het leven voor zin, zover gaat het he....
tis dat ik nog goeie hulp vond maar zonder hun had ik het niet gered en dat is echt serieus. en was toen al helemaal afgekickt van alcohol, etc. \
maar je ziet gewoon de brond onder je weg zakken wel, en ok dat mag denk niet de bedoeling zijn ervan
Dat zie je pas wanneer je bent gestopt, heb ik ondervonden. Met oud en nieuw wilde mijn zwagertje vol drugs en drank naar huis rijden, totaal geen verantwoordelijkheidsgevoel, heb de autosleutel gepakt zodat ie wel moest blijven slapen, wat ook de bedoeling was. Ik ben er ook blijven slapen want ook ik was met de auto, al zat ik dan niet vol alcohol en drugs, ik zag het gewoon niet zitten om 3-4 uur nog naar huis te gaanquote:Op donderdag 1 februari 2024 07:57 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Verslaafde eigen om menselijk gedrag rondom hun gebruik en vaardigheden tijdens gebruik zwaar te overschatten en de mening van andere daarover zwaar te onderschatten.
De gemiddelde automobilist is al niet de snuggerste als het op auto rijden aan komt en als je daar ook nog eens drank en/of drugs in de mix gooit wanen velen zich ineens als Max Verstappen 2.0. En dat terwijl 90% ervan niet eens meer dan 10 meter vooruit kan denken.quote:Op donderdag 1 februari 2024 08:00 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Dat zie je pas wanneer je bent gestopt, heb ik ondervonden. Met oud en nieuw wilde mijn zwagertje vol drugs en drank naar huis rijden, totaal geen verantwoordelijkheidsgevoel, heb de autosleutel gepakt zodat ie wel moest blijven slapen, wat ook de bedoeling was. Ik ben er ook blijven slapen want ook ik was met de auto, al zat ik dan niet vol alcohol en drugs, ik zag het gewoon niet zitten om 3-4 uur nog naar huis te gaan
Was er al rond een uur of half 7. Maar rustig aan he. Tis een marathon, geen sprint.quote:Op donderdag 1 februari 2024 08:06 schreef Dotteke het volgende:
Oeps hij is er al hij voelde natuurlijk dat ik hem ging roepen
Dat, nu rij ik ook niet foutloos, ik zal echt wel een inschattingsfout maken soms wanneer ik bv een auto in haal of af sla. Niemand is perfect maar merk vooral op de snelweg dat men weinig ruimte laat, ik vind het altijd fijn om een gaatje te laten vallen op de rechterbaan uiteraard, links volg ik liever dusdanig dat er niemand tussen komt, dan haal ik namelijk zelf in en mogen ze achter mij gaan. Ritsen vind ik ook zo iets, helemaal tot het einde willen rijden om vervolgens te gaan drukken.. ja lul.. dan had je eerder in moeten voegen, zodra er een auto voor mij in voegt, maak ik het gat dicht, achter mij is dan ruimte dat is het principe van ritsen. Maar goed.. straks op het fietsje naar werk, want ja, heb mijn auto bij de garage staan..quote:Op donderdag 1 februari 2024 08:03 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
De gemiddelde automobilist is al niet de snuggerste als het op auto rijden aan komt en als je daar ook nog eens drank en/of drugs in de mix gooit wanen velen zich ineens als Max Verstappen 2.0. En dat terwijl 90% ervan niet eens meer dan 10 meter vooruit kan denken.
Sorry slecht geslapen zag je over het hoofd. Of moet ik zeggen over het zwoerd 😉quote:
jah, maar zeg ook niet dat je niet gelijk hebt? En zo zal het wel gaan, maar het is toch wel ff anders met omstandigheden en hoe het ging ook denk ik.quote:Op donderdag 1 februari 2024 07:53 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Roekeloos of niet, je verwerkingstijd is vele malen langer en je inschatting is niet meer goed.
Een ongeluk gebeurt niet enkel door te hard rijden.
Veel drank rijders rijden juist veel te zacht.
Maakt niet uit, je blijft een dottekequote:Op donderdag 1 februari 2024 08:07 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Sorry slecht geslapen zag je over het hoofd. Of moet ik zeggen over het zwoerd 😉
Als je in het begin een sprint maakt loop je de marathon makkelijker uitquote:Op donderdag 1 februari 2024 08:07 schreef Speklap3000 het volgende:
[..]
Was er al rond een uur of half 7. Maar rustig aan he. Tis een marathon, geen sprint.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |