quote:
Op maandag 19 februari 2024 08:13 schreef StateOfMind het volgende:Gisteren de 2e playthrough van de Final Fantasy 7 Remake uitgespeeld, om weer in het verhaal te komen.
Was even kwijt hoe dat ook alweer zat met de Ancients, Aerith en Sephiroth en zo.
Vanavond die Yuffie dlc doen en dan ben ik klaar voor Rebirth.
Ik heb gewoon de summary gekeken die bij de demo van Rebirth zat

De demo ook gedaan. Niet echt enthousiast. Maar dat kan ook komen door ruim 7 maanden aan Baldur's gate

Moest weer ff wennen aan het lineaire en misschien ben ik de final fantasy reeks wel "ontgroeid". Ik vond de remake van Crisis core ook verschrikkelijk. Deel 1 van VII remake vond ik dan wel weer oke, maar speelde het vooral omdat ik nooit de originele gedaan heb (stroomde pas in bij 8).
Waar ik me vooral aan stoorde is de extreme traagheid van de gameplay. Neem in de demo bv dat stuk met het brandende gebouw en hoe traag je daar doorheen loopt (vanwege een verwonding) om iemand te zoeken. Ik snap het verhaaltechnisch (al had het nul emotionele impact op me), maar game technisch is het zo extreem saai om doorheen te worstelen. Waarom zou je dat doen?

Niet dat ik altijd snelle actie moet hebben. Ik vind "zelfs" turnbased helemaal prima (en dat is dan weer verdanderd naar een niet meer strategisch hack 'n slash) en geniet zeker van de rustigere emotionelere momenten in ene verhaal, maar met je controller 5 minuten door een gebouw slepen zonder enig echt nut.......... geen geduld voor. Evenals gebouwen met 50 trappen die tijd kosten en maar 3 vijanden.