Hij moet er gewoon helemaal mee kappen. Het heeft toch geen toekomst dus waarom zou je Mel aan het lijntje blijven houden terwijl het duidelijk is dat zij helemaal smoor is?quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:58 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ongelooflijk dat ze zo in de war is om die Beau met z'n pubergedrag.
Precies, en dan tegen de andere mannen zeggen dat hij in het echte leven voor Kim zou gaan, en Mel ziet als een vakantieliefde.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:02 schreef Alocanda het volgende:
[..]
Hij moet er gewoon helemaal mee kappen. Het heeft toch geen toekomst dus waarom zou je Mel aan het lijntje blijven houden terwijl het duidelijk is dat zij helemaal smoor is?
Denk ik ook, waarom niet meteen rond gaan kijken waar z'n kansen liggen ipv pas op de dag dat de bondjes gemaakt moeten wordenquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:14 schreef wolffie het volgende:
Die Wesley, kan zo zielig doen tegen Donna, juist goed niet meer samen in een bondje. En die Mel pffff wordt er zo moe van, en beau misbruikt haar gewoon.
SPOILER: EJVJL Flashbacks?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
beau gebruikt melanie niet , ze is er toch zelf bijquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:14 schreef wolffie het volgende:
Die Wesley, kan zo zielig doen tegen Donna, juist goed niet meer samen in een bondje. En die Mel pffff wordt er zo moe van, en beau misbruikt haar gewoon.
Dat klopt, maar laat ik het dan zo zeggen, hij doet nog aardig tegen haar, om wat terug te krijgen.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:29 schreef cinsan het volgende:
[..]
beau gebruikt melanie niet , ze is er toch zelf bij
we gaan het zien, heb iets gehoord maar of waar is zien we als de nieuwe erin komenquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:32 schreef wolffie het volgende:
[..]
Dat klopt, maar laat ik het dan zo zeggen, hij doet nog aardig tegen haar, om wat terug te krijgen.
De ex van Beau? Komt zij erin😜quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:38 schreef cinsan het volgende:
[..]
we gaan het zien, heb iets gehoord maar of waar is zien we als de nieuwe erin komen
Degene die de brief pakt, moet iemand naar huis sturen. Aangezien er toch niemand vrijwillig is vertrokken....quote:Op donderdag 25 januari 2024 21:51 schreef freaky40 het volgende:
Nou, copy/paste EJVJL opdracht dus. En een brief die Danielle gaat pakken blijkbaar, ben benieuwd. Ze wordt steeds leuker, Melanie steeds meer een kleuter wat haar zin niet krijgt, over Donna maar te zwijgen.
ze heeft er zelf om gevraagd dat hij haar negeerde, ze heeft gekwetst met te zeggen is over , kwam uit het niks en schrok hij vanquote:Op vrijdag 26 januari 2024 07:15 schreef Dotteke het volgende:
Het is wel een sjankerd hoor die mel, jemig zeg
Ja ik weet het, maar dat gejank van haar de hele tijd gisteren. Hoe zet je je zelf dan neer vraag ik mij afquote:Op vrijdag 26 januari 2024 08:41 schreef cinsan het volgende:
[..]
ze heeft er zelf om gevraagd dat hij haar negeerde, ze heeft gekwetst met te zeggen is over , kwam uit het niks en schrok hij van
vind DB ook leuker om naar te kijken - zo zonder streams blijft het verrassenderquote:Op vrijdag 26 januari 2024 11:08 schreef freaky40 het volgende:
De kijkcijfers van vorige week vrijdag:
Kijkdichtheid: 2,6 Marktaandeel: 8,8 Kijkcijfer: 421.000
Kijkcijfer top 25 nr. 24
Lineaire kijkcijfers van gisteren 398.000 kijkers. DB wint het van BB deze avond in programma's in dit genre.
schat die kans minimaal in - DB is toch meer een spelshow met iedere maand een winnaarquote:Op vrijdag 26 januari 2024 12:11 schreef freaky40 het volgende:
Met streams wordt het nog leuker, misschien na BB dat ze streams aan gaan zetten. Denk dat het totaalplaatje wat nu door dat dit ene element ontbreekt, dan completer is. Talpa is altijd van de streams geweest bij dit soort TV programa's en daar stappen ze in DB vanaf, dat snap ik niet.
Het is allemaal een spelshow in feiten, en dat was EJVJL hiervoor ook mind you. En daar zat ook een week vertraging in, maar het heeft de kijkcijfers nauwelijks geschaad.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 12:17 schreef Giggio het volgende:
[..]
schat die kans minimaal in - DB is toch meer een spelshow met iedere maand een winnaar
zal moeilijk zijn dit op de streams uit zicht te houden om het pas op TV te laten zien wie er wint en naar huis moet
Dat weet je niet.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 12:49 schreef Cosima het volgende:
Zucht. Die streams gaan er niet komen. Het werkt prima zo toch voor hun.
ik zou niet weten waarom ze een goedlopend format zouden gaan veranderen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 12:22 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Het is allemaal een spelshow in feiten, en dat was EJVJL hiervoor ook mind you. En daar zat ook een week vertraging in, maar het heeft de kijkcijfers nauwelijks geschaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |