Linkje:quote:Op woensdag 24 januari 2024 13:53 schreef obligataire het volgende:
[..]
Nee, die private investeerder heeft gelijke zekerheidsrechten.
Toch een aardig project voor een basisinleg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 24 januari 2024 16:00 schreef Jaco078 het volgende:
Linkje Van der Haven.
Niet dat je bij zo'n grote propositie aan de knoppen moet zitten om 11 uur. Maar toch wel handig alvast :-)Nou, hij is al voor 40% vol. Kan hard gaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 24 januari 2024 14:25 schreef KrekelJapie het volgende:
Herfinanciering varkenshouderij CCF niet op tijdHier zit ik ook in, alleen met ander leningnummer omdat ik hem toen via Knab deed. Ik vroeg me al af waar de herfinciering bleef, en of het misschien elders zou worden geherfincierd. Ik wil (en kan eigenlijk) pas weer een Collin project meenemen met de slottermijn van deze. Dus nog even wachten. Wel 2% extra renteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik dacht al dat ik de naam Bakhuus wel eerder had gezien bij een crowdfunding project. De ondernemer was zo te zien ook één van de ondernemer bij Goya https://horecacrowdfunding.nl/projects/goya-veenendaal-6p3j2k94 die al na 7 maanden vervroegd werd afgelost (staat daar dan alleen met zijn denk ik met zijn Chinese voornaam).quote:Op woensdag 24 januari 2024 13:46 schreef obligataire het volgende:
[..]
Leuk! Soort van BigBread maar dan groter.
Daar konden nog wel eens meer projectjes uit gaan voorkomen.
Scherp opgemerkt!quote:Op woensdag 24 januari 2024 16:40 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
Ik dacht al dat ik de naam Bakhuus wel eerder had gezien bij een crowdfunding project. De ondernemer was zo te zien ook één van de ondernemer bij Goya https://horecacrowdfunding.nl/projects/goya-veenendaal-6p3j2k94 die al na 7 maanden vervroegd werd afgelost (staat daar dan alleen met zijn denk ik met zijn Chinese voornaam).
Hij wil zeker nog meer vestigingen, dus inderdaad kans op meer projectjes https://www.frituurwereld(...)ing-100-vestigingen/
Ja, vond ik ook al vreemd. In de pitch van Goya wordt bij hem wel 't Bakhuus genoemd maar andersom dan weer niet. Misschien was dat Goya niet zo'n groot succes, is die daarom ook vervroegd afgelost en wil hij het daarom niet genoemd hebben.quote:Op woensdag 24 januari 2024 17:25 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Scherp opgemerkt!
Wel gek dat dit niet in de pitch staat, maar onderaan het verhaaltje wel staat: “Wij kenden HCN vanuit de positieve ervaringen van collegae ondernemers uit ons eigen netwerk.”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. een beautystore v zijn zus, loopt vlgs mij ook nog iets bij KOM. Maar oke deze is afgelost, prima.
Vreemd om in februari meteen al 150 duizend weer af te lossen. Op de totale investering is het bijna niks en stel dat de pitch 30 dagen open zou staan (gaat niet gebeuren) en dan nog afgerond moet worden dan is februari al lang voorbij.quote:Op woensdag 24 januari 2024 16:06 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Nou, hij is al voor 40% vol. Kan hard gaan
misschien een BTW teruggave ofzoquote:Op woensdag 24 januari 2024 18:59 schreef Zomaarevenkijken het volgende:
Vreemd om in februari meteen al 150 duizend weer af te lossen
quote:Op woensdag 24 januari 2024 18:55 schreef peterc het volgende:
Lening is conform de voorwaarden in de overeenkomst lening voortijdig afgelost. U ontvangt de slotbetaling met de eerstvolgende verzamelbetaling. GVEBeautystore was al verhuisd. Pand is denk ik verkocht. Lijkt best kostbare herfinanciering via GvE geweest omdat bij KOM bijna een jaar extra rente hebben moeten betalen bij aflossing.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. een beautystore v zijn zus, loopt vlgs mij ook nog iets bij KOM. Maar oke deze is afgelost, prima.
quote:Op dinsdag 23 januari 2024 19:27 schreef zeeland6 het volgende:
Link Holbox GVEIk zat ook in het eerste project. Ik vind het wel een mooi bedrijf en laten opzich mooie cijfers zien. Zekerheden zijn wat jammer, ik twijfel een beetje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 24 januari 2024 16:00 schreef Jaco078 het volgende:
Linkje Van der Haven.
Niet dat je bij zo'n grote propositie aan de knoppen moet zitten om 11 uur. Maar toch wel handig alvast :-)Bij mij staat dat ding nog in 'binnenkort live'SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://www.fundainbusine(...)4-brouwersgracht-60/quote:Op woensdag 24 januari 2024 19:28 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Beautystore was al verhuisd. Pand is denk ik verkocht. Lijkt best kostbare herfinanciering via GvE geweest omdat bij KOM bijna een jaar extra rente hebben moeten betalen bij aflossing.
Klopt dit is een innercircle link, maar het lijkt erop dat deze voor echte livegang vol zit. Nu 85%quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:13 schreef plofkopf het volgende:
[..]
Bij mij staat dat ding nog in 'binnenkort live'
Als ze goede zekerheden + goede rente bieden hoeven ze niets te doen met early birds. Dan zitten de projecten gewoon in een dag vol.quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:45 schreef eenjongen... het volgende:
GVE gaat iets nieuws doen:
Nieuw bij Geldvoorelkaar.nl: Early Bird-projecten 'vroeg investeren met extra rentevergoeding'
Binnenkort lanceren wij de eerste Early Bird-projecten! Wat betekent dit voor u als investeerder? Bij deze projecten beloont de geldnemer de investeerder met een extra vergoeding wanneer u in de eerste vijf dagen ná publicatie van het project investeert. U ontvangt dan eenmalig 0,5% extra rentevergoeding over uw investeringsbedrag.
Ah nice, verklaart het.quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:47 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Klopt dit is een innercircle link, maar het lijkt erop dat deze voor echte livegang vol zit. Nu 85%
En daarnaast hun eigen processen onder controle krijgen. Tijd tussen betalen en tot stand komen van een project bekorten en betere opvolging bij defaults.quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:48 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Als ze goede zekerheden + goede rente bieden hoeven ze niets te doen met early birds. Dan zitten de projecten gewoon in een dag vol.
GvE zal inmiddels wat moeten nu projecten zo langzaam vol lopen.
Hij ziet er dan ook prima uit. De LTV mocht wat lager maar het is een zeer professioneel bedrijf van grote omvang en met een goed trackrecord:quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:47 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Klopt dit is een innercircle link, maar het lijkt erop dat deze voor echte livegang vol zit. Nu 85%
Ik begrijp het wel. Die structurele dingen aanpakken gaat ws niet zo makkelijk om verschillende redenen, maar ze zitten nu echt in een negatieve spiraal. Ik heb nu ook al weer half spijt van m'n inleg in projecten die nu 30 dagen gaan vollopen zonder rente en dan mogelijk gaan falen. Investeerders met geld zijn er vast wel, maar iedereen kijkt terecht de kat uit de boom.quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:48 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Als ze goede zekerheden + goede rente bieden hoeven ze niets te doen met early birds. Dan zitten de projecten gewoon in een dag vol.
GvE zal inmiddels wat moeten nu projecten zo langzaam vol lopen.
“De slottermijn bedraagt 2.000.000.”quote:Op woensdag 24 januari 2024 19:15 schreef Bobby100 het volgende:
[..]
misschien een BTW teruggave ofzo
ook meegepakt, gaat rap > 87% ,zit zelf al weer op 10 gestorte projectjes deze maand en dan nog wat openstaande HCNnetjes & SIGjes. Der komen ook weer wat aflossingen aan oa van GVE / CCF / CRE.quote:Op woensdag 24 januari 2024 21:05 schreef obligataire het volgende:
[..]
Hij ziet er dan ook prima uit. De LTV mocht wat lager maar het is een zeer professioneel bedrijf van grote omvang en met een goed trackrecord:
https://www.degilden.nl/referenties/104/
Minpuntjes zijn de vrij korte looptijd van 26 maanden en het ontbreken van aflossing. Ik verwacht evenwel dat dit t.z.t. ook weer soepel geherfinancierd kan worden.
Bij nader inzien toch maar een dubbele inleg gedaan![]()
Wanneer kom je in die innercircle?quote:Op woensdag 24 januari 2024 20:47 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Klopt dit is een innercircle link, maar het lijkt erop dat deze voor echte livegang vol zit. Nu 85%
Als je regelmatig investeert bij bijvoorbeeld GvE of Collin krijg je af en toe een linkje toegestuurd. Nog belangrijker is om hier mee te lezen want veel linkjes komen hier voorbij. Hier natuurlijk de linkjes die je eventueel zelf krijgt ook even delen 😊quote:Op woensdag 24 januari 2024 21:45 schreef nostra het volgende:
[..]
Wanneer kom je in die innercircle?
quote:Op woensdag 24 januari 2024 16:00 schreef Jaco078 het volgende:
Linkje Van der Haven.
Niet dat je bij zo'n grote propositie aan de knoppen moet zitten om 11 uur. Maar toch wel handig alvast :-)Niet om 11 uur aan de knoppen??????SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb ook mee gepakt.
Zit nu al op 93%.Kan beter tegen winst dan tegen verlies.
Voor dit project loopt ook een advertentiecampagne vandaar dat het wat sneller gaat als anders. Denk daarom ook wel dat ze er wat haast bij hebben. Zal die daarom ook bij de notaris liggen op 31-1-24 of wordt het toch in februari vlak daarna gevolgd door de kleine deelaflossing?quote:Op donderdag 25 januari 2024 06:45 schreef Zeghomaar het volgende:
[..]
Niet om 11 uur aan de knoppen??????
Heb ook mee gepakt.
Zit nu al op 93%.
Eigenlijk is de ltv toch 89% na aflossing 150k? Zo super project is dit toch niet.quote:Op donderdag 25 januari 2024 06:45 schreef Zeghomaar het volgende:
[..]
Niet om 11 uur aan de knoppen??????
Heb ook mee gepakt.
Zit nu al op 93%.
Als je alleen de paragraaf 'zekerheden' zou lezen dan lijkt het net alsof de hele inschrijving ten behoeve van de Collin investeerders is. Echter bovenin (bij 'financieringsbehoefte') staat het juist omschreven. Misschien zijn er investeerders die alleen de paragraaf 'zekerheden' lezenquote:Op donderdag 25 januari 2024 06:55 schreef Tjalala het volgende:
[..]
Voor dit project loopt ook een advertentiecampagne vandaar dat het wat sneller gaat als anders. Denk daarom ook wel dat ze er wat haast bij hebben. Zal die daarom ook bij de notaris liggen op 31-1-24 of wordt het toch in februari vlak daarna gevolgd door de kleine deelaflossing?
En dat na wat betalingsachterstanden in 2023. Helemaal prima.quote:Op donderdag 25 januari 2024 10:29 schreef zeeland6 het volgende:
ccf
Via deze weg willen wij u informeren over de aflossing van de lening Shizhen Li met leningnummer 43029. Dit betekent dat u naast de reguliere rente en aflossing van uw openstaande bedrag ook nog zes extra rentetermijnen ontvangt.
Wij hebben dit bedrag pro rato uw investering op uw rekening courant bijgeschreven.
Wij danken u mede namens de ondernemer voor uw vertrouwen.
quote:Beste investeerder,
Via deze weg willen wij u informeren over de slottermijn van de lening D*TJ 1 C.V. met leningnummer 41531.
De ondernemers hebben deze week een afspraak bij de notaris welke de gelden drie werkdagen onder zich houdt. Vervolgens zal de notaris de gelden uitkeren, hierdoor zal de slottermijn vermeerderd met dagrente naar verwachting enkele dagen later pro rato uw investering op uw rekening courant worden bijgeschreven.
Vertrouwende u hiermede naar behoren te hebben geïnformeerd.
Da's waarschijnlijk om de vragenstroom voor te zijn. Zitten veel investeerders in.quote:Op donderdag 25 januari 2024 11:05 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
CCF project dat vandaag zou worden afgelost wordt een paar dagen later, toch keurig dan CCF hier gelijk een mailtje over stuurt.
[..]
en de volgende CCF 44648quote:Op donderdag 25 januari 2024 11:31 schreef zeeland6 het volgende:
[..]
Da's waarschijnlijk om de vragenstroom voor te zijn. Zitten veel investeerders in.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet voor haar denk ik. Van achterstanden naar vervroegde aflossing is een erg grote stap. Het zal wel een kwestie zijn van 'leninkje.nl'. En of ze daar gelukkiger van zal worden?quote:Op donderdag 25 januari 2024 10:31 schreef Bieselke het volgende:
[..]
En dat na wat betalingsachterstanden in 2023. Helemaal prima.
Geeft Collin geen details over, dus kan van alles achterzitten. Ze woonden zelf niet in het huis waar de hypotheek op rustte, dus daar kan ook het een en ander veranderd zijn. (Zelf in te verhuren huis gaan wonen en appartement verkocht of...)quote:Op donderdag 25 januari 2024 13:29 schreef obligataire het volgende:
[..]
Niet voor haar denk ik. Van achterstanden naar vervroegde aflossing is een erg grote stap. Het zal wel een kwestie zijn van 'leninkje.nl'. En of ze daar gelukkiger van zal worden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Één bozige brief van de firma Flanderijn waarin de lening onmiddellijk wordt opgeëist doet blijkbaar wonderen.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 14:24 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
GVE: update betalingsachterstand - M*sk*n Akk*rb**wNee hoor, dit gaat al maanden zo. Steeds niet op tijd betalen en betalen als iemand gaat piepen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Één bozige brief van de firma Flanderijn waarin de lening onmiddellijk wordt opgeëist doet blijkbaar wonderen.
De boer doet lekker waar hij zin in heeft en houdt niet van financieerdersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 11:44 schreef peterc het volgende:
[..]
en de volgende CCF 44648En de volgende bij ccf, 37713SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 14:26 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Nee hoor, dit gaat al maanden zo. Steeds niet op tijd betalen en betalen als iemand gaat piepen.
De boer doet lekker waar hij zin in heeft en houdt niet van financieerdersHaha, misschien denkt hij zelf iets te creatief over zijn boekhoudingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb geen account bij SIG en kan het project daarom niet inzien. Maar aan het adres zie ik gelijk dat dit in de Merenwijk is en als er 1 wijk in Leiden is waar ik niet wil wonen is dat wel de Merenwijk.quote:Op donderdag 25 januari 2024 11:32 schreef zeeland6 het volgende:
Nieuw oostblokpand op SIg van een usual suspect.
https://investeren.sameningeld.nl/project/leiden-galjoenwal-22
Hoeft toch ook niet. Het is puur een financiering.quote:Op donderdag 25 januari 2024 15:17 schreef Soulfreak het volgende:
[..]
Ik heb geen account bij SIG en kan het project daarom niet inzien. Maar aan het adres zie ik gelijk dat dit in de Merenwijk is en als er 1 wijk in Leiden is waar ik niet wil wonen is dat wel de Merenwijk.
Was vooral een reactie op de term " oostblokpand". Omschrijft goed hoe ik over veel woningen daar denk.quote:Op donderdag 25 januari 2024 15:19 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Hoeft toch ook niet. Het is puur een financiering.
Je moet dat idd puur zakelijk bekijken; als er hélemaal niemand wilde wonen dat was dat hok geen 390K waard in de WOZ. De mensen die er wonen of komen te wonen hebben trouwens weinig keuze; die worden daar door hun werkgever ondergebracht en zijn daar waarschijnlijk nog relatief goed af, afhankelijk van met hoeveel ze op een kamer moeten pitten.quote:Op donderdag 25 januari 2024 15:19 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Hoeft toch ook niet. Het is puur een financiering.
Precies. Je zult mij ook niet op een paard aantreffen maar ik heb desondanks een aantal investeringen in maneges.quote:Op donderdag 25 januari 2024 15:19 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Hoeft toch ook niet. Het is puur een financiering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |