quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:46 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
even mijn dikke van dale opgeslagen
[ afbeelding ]
hmmms haha nouja over deeptroath enzo laten we maar ff gaan. maar voor de rest gezelligquote:
Probeer het eens uit, dan weet je het.quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:45 schreef kree het volgende:
[..]
nou het valt voor mij in dezelfde catagorie? Niet iets wat ik zou doen of op kick, maarja heb die filmpjes wel gezien dus vroeg het me af? is dat leuk of lekker ofzo?
Op jou kunnen we rekenenquote:Op donderdag 18 januari 2024 23:46 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
even mijn dikke van dale opgeslagen
[ afbeelding ]
schijnbaar moet je zingen en slikkenquote:Op donderdag 18 januari 2024 23:52 schreef kree het volgende:
[..]
hmmms haha nouja over deeptroath enzo laten we maar ff gaan. maar voor de rest gezellig
nou dat hangt ervan af hoe je het bekijkt, ik als man bij vrouw, nah nee het lijkt me niet leuk?quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:52 schreef Shii het volgende:
[..]
Probeer het eens uit, dan weet je het.
ik kan wel een paar witte exemplaren vinden als dat helpt?quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:53 schreef kree het volgende:
[..]
nou dat hangt ervan af hoe je het bekijkt, ik als man bij vrouw, nah nee het lijkt me niet leuk?
Als man bij mij
nee joh? als een vrouw dat denkt dat een man dat verwacht van je dan heb je de verkeerde man.quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:53 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
schijnbaar moet je zingen en slikken
zal het morgen proberen
ben nog aan het wachten op de wasmachinequote:Op donderdag 18 januari 2024 23:55 schreef Mickytjuh het volgende:
Nou lekker slapen poppekindertjes.
laat wasje dan wel?quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:57 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
ben nog aan het wachten op de wasmachine
quote:Op donderdag 18 januari 2024 23:57 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
ben nog aan het wachten op de wasmachine
mijn zus heeft les gegeven aan een van zijn kinderen, hij kwam ieder jaar opdraven om een keertje te zingen op de discoquote:
mjah ik heb aantal zonnepanelen die ik huur trouwens hoor van de woningbouw, maar tis dus voordeliger om het dus overdag aan te zetten als er zon is....quote:
hihi LOL mss hoeft niet alles gezegd te worden? wss hihi niet iedereen waardeert het en verleden is verleden? Wat vinden jullie daarvan!quote:Op donderdag 18 januari 2024 22:48 schreef kree het volgende:
[..]
diepgaande dingen ouwe...
Wat wil je eigenlijk zeggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |