Dat moment van Bart en zijn dochter?quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:34 schreef ChildoftheStars het volgende:
Aws... die steamlock, traanoogjes (ja, ik ben een sentimentele gek)
Dus eerst zijn vriendin afgemaakt en dan pas naar school.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:34 schreef Kodiak100 het volgende:
Randy wilde zijn school afmaken en daarna pas een relatie is niet gelukt zo te horen
ja met die oma van .... lieve woordjes voor haar kleinzoonquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:34 schreef ChildoftheStars het volgende:
Aws... die steamlock, traanoogjes (ja, ik ben een sentimentele gek)
Waarom mutti nog boos ?quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:35 schreef mario390 het volgende:
heb nu soep gekregt
wat fijn maar mutti nog
boos
quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:36 schreef Jockari het volgende:
[..]
Dus eerst zijn vriendin afgemaakt en dan pas naar school.
Ja, en ik had het niet eerder gezien... Was dat vorig jaar? (toen keek ik JVJL) Of het jaar daarvoor (toen kon het me niet boeien)quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:36 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Dat moment van Bart en zijn dochter?
Toen ik het voor het eerst weer terug zag ook hoor.En zo lief van Jolien.
Michel angeloquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:36 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
ja met die oma van .... lieve woordjes voor haar kleinzoon
Hoogtepunt voor vandaag, oma in een sl.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:34 schreef ChildoftheStars het volgende:
Aws... die steamlock, traanoogjes (ja, ik ben een sentimentele gek)
Michelangelo, die het halve BB-huis in zijn koffers had zitten om mee naar huis te nemen. De kapoen !quote:
Was idd vorig jaar.Was trouwens echt een mindfuck challenge.Ook een keer met een hond.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja, en ik had het niet eerder gezien... Was dat vorig jaar? (toen keek ik JVJL) Of het jaar daarvoor (toen kon het me niet boeien)
Haha ja, excuusquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:38 schreef spapaars het volgende:
[..]
Hoogtepunt voor vandaag, oma in een sl.
Kalf van Jolien.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:38 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Was idd vorig jaar.Was trouwens echt een mindfuck challenge.Ook een keer met een hond.
Ze weten wel op gevoel in te spelen dus!quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:38 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Was idd vorig jaar.Was trouwens echt een mindfuck challenge.Ook een keer met een hond.
En later de boel ging afzeiken.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:38 schreef Jockari het volgende:
[..]
Michelangelo, die het halve BB-huis in zijn koffers had zitten om mee naar huis te nemen. De kapoen !
Hij heeft nu ook zoiets als nobiggie. Ik durf niet kijken.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:40 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
En later de boel ging afzeiken.
Legaal is legaal. Vanaf 16 zelfs. Dat is voor haar al drie jaar terug.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:39 schreef BB-King het volgende:
Hoorde ik nou laatst dat die vriend van Alice begin 30 was?
Ze is pas net legaal.
Mario hier gaat het over de streamsquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:35 schreef mario390 het volgende:
heb nu soep gekregt
wat fijn maar mutti nog
boos
Dat zijn Jolien en Naomiquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:40 schreef bpi het volgende:
[..]
Hij heeft nu ook zoiets als nobiggie. Ik durf niet kijken.
Ik ook.Goed gecast.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:41 schreef Donna1000 het volgende:
Ik hoopte dat er dit jaar ook iemand in zou komen die net zo irritant is als Kitty of Rob, t is gelukt, ik irriteer me kapot aan Lenie. En dat al na 3 dagen
Anders was het wel iemand anders. Je gaat je sowieso aan iemand ergeren.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:41 schreef Donna1000 het volgende:
Ik hoopte dat er dit jaar ook iemand in zou komen die net zo irritant is als Kitty of Rob, t is gelukt, ik irriteer me kapot aan Lenie. En dat al na 3 dagen
Ze hebben schijnbaar honger of hadden niet genoegquote:
Liese en Naomi.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:41 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Dat zijn Jolien en Naomi
MA zat ergens anders heel stoer te doeen.
Het is niet dat ze veel anders te doen hebben. Verleden jaar was er wel op woensdag secret room spel dacht ik. Benieuwd of dat er nog gaat komen.quote:
Ze hebben de TT gelezen.quote:
Thanks.quote:
Meestal erger ik me aan iemand die denkt dat hij/zij de grote baas is, die alles kan en beter weet, iedereen moet doen wat hij/zij zegt, zo iemand is Leniequote:Op woensdag 17 januari 2024 13:43 schreef bpi het volgende:
[..]
Anders was het wel iemand anders. Je gaat je sowieso aan iemand ergeren.
nee zijn geen implantaten hier heeft ze echt voor getraindquote:
quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:46 schreef Donna1000 het volgende:
[..]
Meestal erger ik me aan iemand die denkt dat hij/zij de grote baas is, die alles kan en beter weet, iedereen moet doen wat hij/zij zegt, zo iemand is Lenie
nee sist ook niet maar ze had hem op 9 geloof ik geen idee of die hoger kan en dan waarom ze het niet doetquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:45 schreef Gerrie_55 het volgende:
Zijn wel bleekscheten die pannekoeken
Pannen zijn volgens mij ook niet heet genoeg
quote:
Ja vorig jaar lekker het ook veel drukker met spellen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:45 schreef bpi het volgende:
[..]
Het is niet dat ze veel anders te doen hebben. Verleden jaar was er wel op woensdag secret room spel dacht ik. Benieuwd of dat er nog gaat komen.
In haar appartement in Groningen van 1400 euroquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:37 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Alice dus een vriend sinds een maand, zaten allebei werkloos thuis ....
Ze waren iedere dag bij elkaar, elkaar ontmoet op de sportschool.
Denk dat dit voor de meeste zo is.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:51 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Favorieten tot nu toe met afstand Karen en Tom.
Meeste irritant Lenie, valt niet meer in te halen ....
Kan ze beter een woonwagen kopen via lennie.quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:51 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
In haar appartement in Groningen van 1400 euro
quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:53 schreef freaky40 het volgende:
Dat heeft Karen vaker gedaan...oh wacht.
Ah ok,, kan ze ieder geval wel de haren knippen etc..quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:55 schreef bpi het volgende:
[..]
Van opleiding dacht ik. Nu kleuterjuf.
quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:58 schreef FreshFruit het volgende:
Spiegel gesloopt.
lenie gaat checken.
Die man kan ook allesquote:Op woensdag 17 januari 2024 13:58 schreef FreshFruit het volgende:
Spiegel gesloopt.
lenie gaat checken.
Dank, hoorde ik het toch goedquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:00 schreef greysbones het volgende:
Lenie
Tom je moet gewoon een keer uitkijken
‘Als grapje ‘
Lenie heeft meer van die semi grappige maar met ondertoon opmerkingenquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:01 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Dank, hoorde ik het toch goed
Dat deed Vanessa toch anders.quote:
We zullen het niet mogen zien hoor.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:03 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Danny en Tyron naar de gameroom, SL incoming ...
Normen en waarden.quote:
Met maar 2 kandidaten weg?quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:03 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Danny en Tyron naar de gameroom, SL incoming ...
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:03 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
die waren mooi donker zwart![]()
2014.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:06 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Dat je dit nog hebt ..... hoeveel jaar is dat wel niet geleden ....
René le Blanc is hier niks bij.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:09 schreef Ebinas het volgende:
Wat een sneuaap van een aandachtshoer die Lenie.
Je zal die man in je omgeving hebben
aaa jaaa nog zo iemandquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:11 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
René le Blanc is hier niks bij.
Er moet er eentje inzitten waar de groep zich aan gaat ergeren.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:12 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ooow ja, wow wat heb ik die gemist...
Ja precies dat, ik wil hem ook niet in huis hebben maar voor daar dikke prima..quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:13 schreef freaky40 het volgende:
Vind hem wel lollig die Lenie voor daar, het is mijn soort mensen ook niet maar hij maakt wel TV, of heeft de potentie om dat te gaan doen.
Vind hem niet lollig maar erger me kapot aan die reiziger, maar daarom is het leuk om te kijkenquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:13 schreef freaky40 het volgende:
Vind hem wel lollig die Lenie voor daar, het is mijn soort mensen ook niet maar hij maakt wel TV, of heeft de potentie om dat te gaan doen.
Irritainment noemde het een wijze user het ooit.@Tonjaquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:14 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Er moet er eentje inzitten waar de groep zich aan gaat ergeren.
Lenie is goed op weg
Ja ik lach me rot puur om het feit dat iedereen zich ergert...quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:14 schreef Ebinas het volgende:
[..]
Er moet er eentje inzitten waar de groep zich aan gaat ergeren.
Lenie is goed op weg
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:13 schreef freaky40 het volgende:
Vind hem wel lollig die Lenie voor daar, het is mijn soort mensen ook niet maar hij maakt wel TV, of heeft de potentie om dat te gaan doen.
Hij heeft ook meegedaan met "bij ons op het kamp" nog te zien op videoland. Weet alleen ff niet welk seizoen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:13 schreef freaky40 het volgende:
Vind hem wel lollig die Lenie voor daar, het is mijn soort mensen ook niet maar hij maakt wel TV, of heeft de potentie om dat te gaan doen.
ja dat is precies het goede woordquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:15 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Irritainment noemde het een wijze user het ooit.@:Tonja
Nooit gezien, maar ik krijg nu sterk de behoefte om het te gaan kijken ....quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:17 schreef BigBreg83 het volgende:
Hij heeft ook meegedaan met "bij ons op het kamp" nog te zien op videoland.
Weet alleen ff niet welk seizoen.
Bij mij net het omgekeerde.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:18 schreef Ebinas het volgende:
Da's wel weer een nadeel van streams.
Krijg altijd wel trek in eten
Die noemen ze echt Truus.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Nooit gezien, maar ik krijg nu sterk de behoefte om het te gaan kijken ....![]()
Iemand zei hier gisteren, dat zijn broer Truus heet, was een geintje toch neem ik aan ... ?
Oh geen zien eten, doet eten voor jou.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:20 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Bij mij net het omgekeerde.
Föhngenot
Is dat traditie, jongens een meisjesnaam geven ....quote:
Ooh geen idee.maar zal me niks verbazen. Er was ook iemand die had 3 zonen en heette allemaal peter.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Nooit gezien, maar ik krijg nu sterk de behoefte om het te gaan kijken ....![]()
Iemand zei hier gisteren, dat zijn broer Truus heet, was een geintje toch neem ik aan ... ?
Ben in staat om nu ook pannenkoeken te gaan bakken ala Vannesa...quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:18 schreef Ebinas het volgende:
Da's wel weer een nadeel van streams.
Krijg altijd wel trek in eten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:22 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ben in staat om nu ook pannenkoeken te gaan bakken ala Vannesa...
Ik kijk niet echt naar vrouwen billenquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:22 schreef Lillibet het volgende:
[..]
Hij mag dat![]()
Iemand al opgevallen dat Alice mooie billen heeft![]()
Ze komen op het scherm voorbijquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:24 schreef Lovely het volgende:
[..]
Ik kijk niet echt naar vrouwen billen
Seizoen 2. Ik zie net dat ik toen gestopt ben met kijkenquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:21 schreef BigBreg83 het volgende:
[..]
Ooh geen idee.maar zal me niks verbazen. Er was ook iemand die had 3 zonen en heette allemaal peter.![]()
![]()
Ik ga even kijken welk seizoen Lenie zit. Moment.
Je weet niet wat je mistquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:24 schreef Lovely het volgende:
[..]
Ik kijk niet echt naar vrouwen billen
Kunnen ze dat haar van Tom ook niet even leuk föhnen? Dit is toch geen gezicht hoe die jongen erbij loopt...quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:20 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Bij mij net het omgekeerde.
Föhngenot
Niks dusquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:26 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Je weet niet wat je mist
Is toch een strak opskeertje?quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:26 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Kunnen ze dat haar van Tom ook niet even leuk föhnen? Dit is toch geen gezicht hoe die jongen erbij loopt...
Hij was vanochtend zelf druk in de weer met de fohn.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:26 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Kunnen ze dat haar van Tom ook niet even leuk föhnen? Dit is toch geen gezicht hoe die jongen erbij loopt...
ja wie nietquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:29 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Een aantal van die vrouwen geilen wel op Tom heb ik zo het idee .....
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:29 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Een aantal van die vrouwen geilen wel op Tom heb ik zo het idee .....
Echt wel,je voelt bijna de jaloezie om aandacht.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:29 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Een aantal van die vrouwen geilen wel op Tom heb ik zo het idee .....
Hartstikke leuk opskeertje maar dan moet je wel wat doen met de rest. Zonde voor zo'n leuke knul!quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:28 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Is toch een strak opskeertje?
Leuk dat je meepost trouwens.
Hadden ze ook maar moeten oefenen op Samsonneke imitatiesquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Echt wel,je voelt bijna de jaloezie om aandacht.
Ik heb ook zulke billen alleen die zwaartekracht hè…..😉quote:Op woensdag 17 januari 2024 13:46 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
nee zijn geen implantaten hier heeft ze echt voor getraind
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:31 schreef Tuttebolleke het volgende:
[..]
Ik heb ook zulke billen alleen die zwaartekracht hè…..😉
Whoaaa Gertjequote:Op woensdag 17 januari 2024 14:31 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Hadden ze ook maar moeten oefenen op Samsonneke imitaties
Nee, ik zie het niet....dan nog eerder tyron.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:29 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
ja wie niet
jammer van die neusbel
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:34 schreef BigBreg83 het volgende:
Ze moesten touwpuzzels doen.
Volgens mij heeft Danny gewonnen.
dat is champignon toch?quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:34 schreef zodeju het volgende:
[..]
Nee, ik zie het niet....dan nog eerder tyron.
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:37 schreef zodeju het volgende:
[..]
He ja, dat is ook een beetje het puntje.....
En het roken. En de BMWquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:29 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
ja wie niet
jammer van die neusbel
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:39 schreef Lillibet het volgende:
ashley en alice naast elkaar
t is net moeder en dochter
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Al zou hij kaal zijnquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:30 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Hartstikke leuk opskeertje maar dan moet je wel wat doen met de rest. Zonde voor zo'n leuke knul!
Ja hij wilde eigenlijk helemaal niet winnen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:47 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Danny emotioneel vanwege de keuze gemaakt of nog moet maken ?
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Die Ariane is overal wel erg snel bij valt mij op .....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
Vind het wel een leuke gastquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:26 schreef DGK-Eric het volgende:
[..]
Kunnen ze dat haar van Tom ook niet even leuk föhnen? Dit is toch geen gezicht hoe die jongen erbij loopt...
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:45 schreef greysbones het volgende:
[..]
Al zou hij kaal zijn
Het blijft een snoepje
quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:44 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik zie een zekere spanning tussen Tom en Sonja ....![]()
Fragmentje van gisteravond in de badkamer voor de dames hier ....![]()
Tom en Sonja in de badkamer - 16 januari 2024ik hoor hem alleen rochelenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
spanning als in er groeit iets, of meer van irritatie?
was het na paar minuten nl wel beu![]()
Ik vond haar een beetje flirten, op een bepaald moment hangt ze over zijnquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:53 schreef Snoozey het volgende:
spanning als in er groeit iets, of meer van irritatie?
was het na paar minuten nl wel beu
Zou ook kijkenquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:54 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ik vond haar een beetje flirten, op een bepaald moment hangt ze over zijn
douchehokje heen, was niet geheel toevallig dacht ik ....
In de aflevering gisteren zei hij tegen haar dat hij geen klik had met Ashley.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:55 schreef BigBreg83 het volgende:
Oooh ja. Ariana denkt weer dat Danny haar gaat nomineren.
Dat ze is tropt met dat zielige gedoe de hele tijd.
Ze is heel onzeker. Maar haar onzekerheid zo uitspelen maakt haar net een makkelijker slachtoffer. Dan gaan anderen haar ook als zwak zienquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:55 schreef BigBreg83 het volgende:
Oooh ja. Ariana denkt weer dat Danny haar gaat nomineren.
Dat ze is tropt met dat zielige gedoe de hele tijd.
Korte metten me maken en haar nomineren.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:57 schreef LonesomeFairy het volgende:
[..]
Ze is heel onzeker. Maar haar onzekerheid zo uitspelen maakt haar net een makkelijker slachtoffer. Dan gaan anderen haar ook als zwak zien
Dat is de bedoeling van het PON game.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:58 schreef Rhosyn het volgende:
Dus dan heb je gewonnen en dan is je prijs: iemand nomineren.
Dat kan. Ik hoop het eigenlijk, ben al helemaal klaar met haar.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:57 schreef LonesomeFairy het volgende:
[..]
Ze is heel onzeker. Maar haar onzekerheid zo uitspelen maakt haar net een makkelijker slachtoffer. Dan gaan anderen haar ook als zwak zien
ja maar moet nog 1 bijquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:59 schreef Lovely het volgende:
Er waren toch al twee bewoners genomineerd?
ja je wil winnen voor de pon, zodat jezelf niet genomineerd kan worden. gezeik altijd. doe dan niet je bestquote:Op woensdag 17 januari 2024 14:59 schreef bpi het volgende:
[..]
Dat is de bedoeling van het PON game.
Misschien een paar maar lang niet allemaal volgens mij. Denk dat er een paar tussenzitten waar de empathie niet echt ontwikkeld is.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:59 schreef BigBreg83 het volgende:
[..]
Dat kan. Ik hoop het eigenlijk, ben al helemaal klaar met haar.
Maar ben bang dat ze het allemaal zielig voor vinden en dat ze er dus lang in blijft
Misschien een paar maar lang niet allemaal volgens mij. Denk dat er een paar tussenzitten waar de empathie niet echt ontwikkeld is.quote:Op woensdag 17 januari 2024 14:59 schreef BigBreg83 het volgende:
[..]
Dat kan. Ik hoop het eigenlijk, ben al helemaal klaar met haar.
Maar ben bang dat ze het allemaal zielig voor vinden en dat ze er dus lang in blijft
Moet nomineren, heeft pon duel gewonnenquote:
Tom mag zijn shirt aanhouden. Ik hou niet van zulke grote tattoos.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:01 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Tom en Tyron zijn wel twee mooi boys, of zeg ik nu iets nieuws ...
Thnx. Lijkt mij ook vervelend, maar hoort wel bij het spelquote:Op woensdag 17 januari 2024 15:03 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Emotioneel omdat hij gewonnen heeft en nu moet nomineren.
Was Dilano niet model?quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:03 schreef BigBreg83 het volgende:
[..]
Tom mag zijn shirt aanhouden. Ik hou niet van zulke grote tattoos.
Tyron is model. Dusje....
quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:07 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Danny naar de dagboekkamer, die moet nomineren ...
quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:07 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Danny naar de dagboekkamer, die moet nomineren ...
Hopelijk zet hij Ariane erop.
Dilano in Big Brother 2024 als model en fitboyquote:
quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:12 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Wie heeft de grootste .... (scheerapparaat ..)
Druk in de kapsalon.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:15 schreef DGK_Tegengas het volgende:
En de volgende klant voor Karen ...
Is ariana Al weest? Ze zat er net ook zo bij alsof ze d'r haar gewassen en gedroogd wilde hebben. En ze zei dat ze er zo van hield.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:15 schreef DGK_Tegengas het volgende:
En de volgende klant voor Karen ...
Niet gezien nog.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:20 schreef BigBreg83 het volgende:
Is ariana Al weest? Ze zat er net ook zo bij alsof ze d'r haar gewassen en gedroogd wilde hebben.
En ze zei dat ze er zo van hield.
quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:27 schreef Giggio het volgende:
[..]
toch niet in de keukenwasbak ?
anders volgt een Lenie-error
Li0nHeart in BB / [Streamverslagen BB 2024 #1]quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:24 schreef spapaars het volgende:
Waar blijven de streamverslagen?
Al vermoed ik dat er tijdens mijn afwezigheid om de tandarts financieel te ondersteunen weinig zal zijn gebeurd .
quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:31 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Switch even van stream voor de feedback in de hottub ...
Verhip, niet goed gekeken dus, thx.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:31 schreef rinardo het volgende:
[..]
Li0nHeart in BB / [Streamverslagen BB 2024 #1]
Danny. Voor slaapapneuquote:Op woensdag 17 januari 2024 15:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Iemand slaapt hiermee, enig idee wat het is ... ?
[ afbeelding ]
ik nadat ik van 6 hoog naar beneden val en mijn kaak breek op 18 plekken.quote:
lijkt op Dannyquote:Op woensdag 17 januari 2024 15:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Iemand slaapt hiermee, enig idee wat het is ... ?
[ afbeelding ]
Een machine tegen slaapapneu.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Iemand slaapt hiermee, enig idee wat het is ... ?
[ afbeelding ]
Dank allen ...quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:49 schreef Snoozey het volgende:
is voor apneu. dat je stopt me ademen tijdens je slaap. dus krijgt zo soort van zuurstof oid
Jessie had ook zo`n ding.quote:
👋quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:58 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ben er weer effe weg van, uploads lopen hopelijk door, tot laters ...
Een PAP ?quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Iemand slaapt hiermee, enig idee wat het is ... ?
[ afbeelding ]
Ze gaat je missen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 15:58 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ben er weer effe weg van, uploads lopen hopelijk door, tot laters ...
Ik moet eendebekje niet.quote:Op woensdag 17 januari 2024 16:00 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ze gaat je missen.
[ afbeelding ]
Ik vind het net Inge de Bruyn, die " toppie " zwemsterquote:Op woensdag 17 januari 2024 16:00 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ze gaat je missen.
[ afbeelding ]
Is erg lastig die streams, dan zijn ze beide hetzelfde en dan ineens weer twee verschillendequote:Op woensdag 17 januari 2024 16:01 schreef Chanel5 het volgende:
Wat een ontiegelijke KAK streams, die zeur staat zich al een uur te scheren
dat heb je dus als je van 1 naar 2 gaat
nou dan heb ik het al snel gezien hoor
U loopt een beetje achter.quote:
Nu je het zegt !quote:Op woensdag 17 januari 2024 16:03 schreef Verida het volgende:
[..]
Ik vind het net Inge de Bruyn, die " toppie " zwemster
Nu zie ik het ook.quote:Op woensdag 17 januari 2024 16:03 schreef Verida het volgende:
[..]
Ik vind het net Inge de Bruyn, die " toppie " zwemster
Dat is de hand van Jolien, die daar nog in de rondte slingert.quote:Op woensdag 17 januari 2024 16:09 schreef FreshFruit het volgende:
Het verschil met haar hand en hoofd.
Proestquote:Op woensdag 17 januari 2024 16:10 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Dat is de hand van Jolien, die daar nog in de rondte slingert.
Loetjequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |