Ik vind het raar dat hij inkoopt en verder niks uitvreet want Mel moest koken en had met het weinige nog wat in elkaar geflanst.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:13 schreef KinKiJan het volgende:
"Ik ik ik ik is het enige wat ik hoor bij haar"
Serieus ?
Meneer koopt op de pof appelstroop voor algemeen gebruik, want hij vindt dat lekker. Dat anderen dat niet lusten is niet zijn probleem, want zij praten poep en appelstroop is gezond ..
Vind het een bijzondere manier van teamwork.
En heeft totaal geen zelfreflectie.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:20 schreef Revanches het volgende:
Nouja je kunt het met elkaar oneens zijn, maar Casper kan soms ineens ontzettend star zijn. En hij blijft heel erg in zaken hangen. En het is ook de manier hoe hij het brengt, hij heeft soms best een punt, maar als de stoppen doorslaan dring je niet meer tot hem door. Lastig voor hem en zijn omgeving.
Dat! geloof het pas als hij de poort uitloopt.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:27 schreef spapaars het volgende:
Drama queen, moet nog zien of hij werkelijk gaat
die gaat nietquote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:27 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Dat! geloof het pas als hij de poort uitloopt.
Hoop het niet. Hoop dat Beau tot hem doordringt, en ze inderdaad het budget gaan delen. Kan lachen worden die laatste week.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:27 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Dat! geloof het pas als hij de poort uitloopt.
'quote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:15 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Ik vind het raar dat hij inkoopt en verder niks uitvreet want Mel moest koken en had met het weinige nog wat in elkaar geflanst.
Idem!! Ik d8 echt Beau neeeeee wat doe je nu?!! Laat hem gaan aub!! For the sake of de rest vd Bondgenoten, tv kijkend NL en vooral voor zn vriendinnetje. Die zat alleen te huilen, terwijl Beau Casper probeert over te halen om te blijven?! Raarrrr.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 20:39 schreef Moira het volgende:
Ik baalde gewoon dat Beau hem nog probeert over te halen, hoop echt dat Casper inmiddels thuis zit om zelf te lezen dat heel Nederland hem een goeie psycholoog gunt.
Oh nee, ik vind het echt zelfkastijding om naar die ongemakkelijkheid te kijken.quote:Op woensdag 24 januari 2024 05:05 schreef Cosima het volgende:
Ik vind het wel lekker ergernis tv dus hoef hem niet perse weg. Vond de reactie van Mel wel heel begrijpelijk. Emmer zat vol. Hij haalt het bloed onder je nagels vandaan.
Wat een stumperd is die Wesley toch ook.. maar ook gewoon vol blijven houden dat hij geen verdere gevoelens heeftquote:
Ik heb echt totaal geen medelijden met Melanie. Casper heeft echt wel een punt met dat stiekem 's avonds boterhammen met hamburgers maken, en dan aan de andere kant commentaar dat hij een blikje appelstroop bestelt. Dat Melanie dan beweert dat dat niet hetzelfde is en zij zich niet hoeft te verantwoorden voor die nachtelijke vreetpartijen, slaat nergens op. Het feit dat ze, samen met Sam, dat nogal samenzweerderig aan het doen was, maakt duidelijk dat het eigenlijk niet okay was en de dames dat ook wel wisten.quote:Op woensdag 24 januari 2024 08:11 schreef ThijsTH het volgende:
Ik heb medelijden met Mel. Vorige maand wou niemand haar in het bondje en nu zit ze met Casper opgescheept. Hoop echt voor haar dat dat de laatste keer is want die vent is echt niet goed in het koppie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |