Ja joh. Ik drink lekker uit de flesquote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:57 schreef devzero het volgende:
Ik zie @:harrie wel die zijn bier met een rietje drinkt
Kun je klokkijken?quote:
Waarom zou ikquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:09 schreef ToT het volgende:
[..]
Is-ie niet jaloers dat ik je zo heb zitten kietelen?
quote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:43 schreef Mazikeen het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@:Harrie en ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Proost
Een rietje om bier te drinkenquote:Op vrijdag 12 januari 2024 16:57 schreef devzero het volgende:
Ik zie @:harrie wel die zijn bier met een rietje drinktwaarom al die extra moeite als die paters zo ook makkelijk naar binnen glijden
![]()
Volgens dat plaatje drink je bier met een rietje.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:20 schreef Harrie het volgende:
[..]Proost
[..]
Een rietje om bier te drinkenwaarom al die extra moeite als die paters zo ook makkelijk naar binnen glijden
volgens mij niet.. het lijkt erop of het bier vanuit het glas naar binnen schietquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:21 schreef devzero het volgende:
[..]
Volgens dat plaatje drink je bier met een rietje.
nog een keer gekeken, wel een verwrongen rietje maar ik snap hemquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:21 schreef devzero het volgende:
[..]
Volgens dat plaatje drink je bier met een rietje.
quote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:25 schreef DerRabbit het volgende:
Word er hier nog een beetje gebolkt?
Dus jij drinkt binnen goed gekoeld bierquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:33 schreef Harrie het volgende:
[..]
nee Shulties klappen is niet zo mijn ding
Ja ik zet mijn paters altijd op tijd al koud zodat ik niet snel voor verrassingen kom te staanquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:33 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dus jij drinkt binnen goed gekoeld bier
Welke paters?quote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:35 schreef Harrie het volgende:
[..]
Ja ik zet mijn paters altijd op tijd al koud zodat ik niet snel voor verrassingen kom te staan
Oh, is dat vloeistofquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:27 schreef Rob het volgende:
[..]
volgens mij niet.. het lijkt erop of het bier vanuit het glas naar binnen schiet
Ik heb mij rot gebolktquote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:25 schreef DerRabbit het volgende:
Word er hier nog een beetje gebolkt?
quote:Op vrijdag 12 januari 2024 17:52 schreef Nova het volgende:
[..]
Onthoud ook dat overwatering schadelijk kan zijn voor pannenkoekenplanten omdat ze vatbaar kunnen zijn voor wortelrot. Het beste advies is dus om goed naar je plant te kijken en alleen water te geven als dit nodig lijkt!
Vergeet niet: Pannenkoekjes smaken beter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |