Maar met alleen een bonenmachine ben je er nog niet.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 00:10 schreef Document1 het volgende:
Neem een bonen machine.
Klaar topic kan dicht.
TS drinkt Senseo, als je al wil vergelijken is dat slootwaterquote:Op zaterdag 6 januari 2024 00:23 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Maar met alleen een bonenmachine ben je er nog niet.
Er zit namelijk een geur-patch op die zakken met een reden en oudere bonen kopen is zeker iets dat vaker dan meermaals gebeurd en dan is een ècht lekker 'bakkie' toch een zoektocht.
Wat mijn enige echte tip hierin is, is dat je altijd zorgt voor bonen waarvan, als je gaat ruiken aan de zak/patch dat je dan merkt dat je in je mond gaat 'wateren' / watertanden dus.
Verder is het aan te raden een melange te zoeken die je zelf lekker vindt en een goede afstelling daarbij is handig, als je een machine kiest.
Maar lang verhaal kort: smaken verschillen en dit zijn branders-wensen en ik vermoed dat jij al blij bent met níèt een bakkie slootwater.
Dit. Ook nog eens relatief goedkoop want: minder hip en snobistisch.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 02:08 schreef sturmpie het volgende:
je kan ook gewoon ouderwets 'n koffiezetapparaat kopen met filterzakjes en Kanis&Gunnik of Douwe Egberts
Je hebt niet eens een koffiezetapparaat nodig. Een filterhouder die je op een mok kunt zetten, papieren filters kopen, snelfiltermaling en een beetje handig worden in heet water opgieten.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 02:08 schreef sturmpie het volgende:
je kan ook gewoon ouderwets 'n koffiezetapparaat kopen met filterzakjes en Kanis&Gunnik of Douwe Egberts
of je neemt 'n cafetière of percolator
Nescafé Espresso is prima te hachelen (de andere oploskoffies van Nescafé naar mijn mening niet).quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:31 schreef Zwansen het volgende:
Dat er nog mensen zijn die Senseo drinken. Dat is toch mensonterend. Er zijn allang betere alternatieven die amper duurder zijn.
Ik vind serieus zelfs dat goedkope oploskoffie lekkerder is dan Senseo.
CUL / Koffie voor de fijnproever: Één kopje koffie #11quote:Op zaterdag 6 januari 2024 00:03 schreef Werkperd het volgende:
Hallo,
Ik ben ekkes de klus kwijt. Wat dan? Nou, ik drink elke dag koffie maar heb het idee dat ik geen koffie drink en wil thuis graag genieten van echte koffie.
Ik heb dus zo'n senseomachine die ik nu de laatste pakweg 5 jaar gebruikt heb maar sinds dat het calc lampje afgelopen week opnieuw brandde dacht ik bij mezelf van nu is het klaar met die ontkalkbeurtzooi. Dus heb ik die hele machine maar ingepakt en aan de kant gezet. Heb een nieuwe waterkoker gekocht om oploskoffie weer de kans te geven. Man man man.. wat een tegenvaller zeg. In tegen stelling tot senseopads smaakt die oploskoffie (nescafe gold) naar rioolwater. Super light. Nu heb ik dus voor niks 30 euro aan een waterkoker en 3,50 aan een flesje oploskoffie verspild.
Ikke nu weer kijken op google maar weet eerlijk gezegd niet waar ik moet beginnen omdat je ontiegelijk veel soorten apparaten hebt. De ene senseo, de ene koffiecups weet ik wat, de ander weer koffiezetapparaat met bonen. Allemaal in gekke vormen.
Mijn vraag is: WAAR KRIJG JE NOU HET BESTE KOFFIE VAN UIT? Waar gebruiken jullie?
Ik wil A: niet beginnen aan schijt cups en dat soort ongein
B: moet compact zijn
C: minimale onderhoud
D: normale prijzen
Bedankt mensen.
Die 30 euro van die waterkoker is natuurlijk sowieso nooit verspild geld geweest, je hebt echt zó vaak iets aan zo'n ding.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 08:58 schreef 111210 het volgende:
Hario v60
Kan je de waterkoker ook bij gebruiken
[ afbeelding ]
Heerlijk Hollandse reactie, als je ergens moeite voor doet om het echt goed te krijgen is het snobistisch.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 09:21 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Dit. Ook nog eens relatief goedkoop want: minder hip en snobistisch.
Elke week? Iedere dag lijkt me beter.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 12:05 schreef Vliegbaard het volgende:
Wij zijn 5 jaar terug overgestapt op zo’n luxe bonending. Daar zit een partij werk in om alles netjes schoon te houden. Dat ding moest je ook echt elke week een keer goed schoonmaken en elke maand ontkalken. En wij vonden zelf dat het niet persé goede koffie was. Ligt ook heel veel aan de bonen die je er in stopt maar wij hebben nooit de juiste bonen kunnen vinden. Ding uiteindelijk maar op marktplaats getrapt en voor een paar tientjes een nespresso apparaat gekocht. Na 3 jaar nog steeds geen spijt van. Maar het zijn wel cups
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |