quote:Op woensdag 3 januari 2024 15:41 schreef dimmak het volgende:
[..]
[..]
Topicreeks: HTML, CSS, JS voor dummies
Is inderdaad verwijderd.quote:Op woensdag 7 februari 2024 09:27 schreef streamjohan het volgende:
Zag gisteravond laat een interessant topic over een fok toolkit, iemand een idee waar deze gebleven is? Of mag het niet voor een stagnatie van fok abo's?
Ik had hem geplaatst. Ik wist niet dat sommige features al aangeboden werden als je een abo hebt. Ik ben nu aan het nadenken over nieuwe features en na overleg met Danny plaats ik wellicht een nieuw topic in de toekomt.quote:Op woensdag 7 februari 2024 09:27 schreef streamjohan het volgende:
Zag gisteravond laat een interessant topic over een fok toolkit, iemand een idee waar deze gebleven is? Of mag het niet voor een stagnatie van fok abo's?
+1 voor het in goed overleg opnieuw inbrengen van je toolkit, ik heb hem draaien, dankjewel!quote:Op vrijdag 9 februari 2024 07:21 schreef oblo het volgende:
[..]
Ik had hem geplaatst. Ik wist niet dat sommige features al aangeboden werden als je een abo hebt. Ik ben nu aan het nadenken over nieuwe features en na overleg met Danny plaats ik wellicht een nieuw topic in de toekomt.
Kun je ons vertellen waarom weg? zou wat duidelijkheid verschaffen!quote:Op vrijdag 9 februari 2024 07:21 schreef oblo het volgende:
Ik had hem geplaatst. Ik wist niet dat sommige features al aangeboden werden als je een abo hebt. Ik ben nu aan het nadenken over nieuwe features en na overleg met Danny plaats ik wellicht een nieuw topic in de toekomt.
Het topic en de extensie staan er nogquote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:39 schreef Chandler het volgende:
[..]
Kun je ons vertellen waarom weg? zou wat duidelijkheid verschaffen!
Kan wel open blijven, misschien dat nog iemand een goede bijdrage heeftquote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:35 schreef StateOfMind het volgende:
Topic mag dicht
DIG / USB kabel geknakt
nope.quote:Op donderdag 25 april 2024 16:48 schreef THEFXR het volgende:
is er een topic over android streaming boxen?
Topicreeks: Algemeen Dev Topicquote:Op maandag 5 augustus 2024 11:00 schreef FlippingCoin het volgende:
DIG / Algemeen Dev Topic
Bovenstaande was het eerste deel van de reeks DIG / [development topic] #9 Laravel is awesome
alleen is die niet goed gelinkt, kan dit nog gerepareerd worden? Misschien is het misgegaan doordat de #2 TS anoniem is gegaan, eerst kon ik nog wel terug naar deel 1.
Yes thanks chevygodquote:Op maandag 5 augustus 2024 17:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Topicreeks: Algemeen Dev Topic
was niet op slot, gewoon te lang niet in gereageerd.quote:Op dinsdag 6 augustus 2024 14:11 schreef dimmak het volgende:
DIG / Google Pixel - De telefoon met de beste camera
Mag deze weer open? De telefoon wint aan populariteit en ik heb een mooie ervaring om te delen.
Nee nog niet maar ik ben wel heel blij met het development topic in digquote:
Geen idee.quote:Op vrijdag 20 september 2024 18:21 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is er nog een topic voor onmisbare software op de pc/laptop?
Heb na jaren weer een laptop aangeschaft en ben nog een beetje zoekende namelijk
Zou even zoeken dan. Dit is meer een feedback topicquote:Op vrijdag 20 september 2024 18:21 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is er nog een topic voor onmisbare software op de pc/laptop?
Heb na jaren weer een laptop aangeschaft en ben nog een beetje zoekende namelijk
En waar anders dan in het DIG FB topic had ik deze vraag kunnen stellen denk je?quote:Op zondag 22 september 2024 00:34 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zou even zoeken dan. Dit is meer een feedback topic
De zoekfunctiequote:Op dinsdag 24 september 2024 22:47 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
En waar anders dan in het DIG FB topic had ik deze vraag kunnen stellen denk je?
Das waarquote:
Geen idee. Maar de beste tip is altijd om de zoekfunctie te gebruiken, ik heb niet op een rijtje welke topics er allemaal gemaakt zijn in de laatste 20 jaar.quote:Op dinsdag 24 september 2024 22:47 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
En waar anders dan in het DIG FB topic had ik deze vraag kunnen stellen denk je?
Nee, ik ben al weer oud. Ik weet het. Maar hij was te mooi om niet te zeggenquote:Op dinsdag 24 september 2024 22:51 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Das waarmaar net als jij ben ik niet van gisteren
en soms gebruik ik net niet de juiste zoektermen om er te komen. Vandaar mijn vraag in DIG FB
Graag gedaan bro, waardeer ik zeker.quote:Op woensdag 11 december 2024 17:13 schreef Abid-Meher het volgende:
Afgelopen zaterdag was het de dag van de vrijwilliger ik wil Chevycaprice bedanken voor zijn inzet dit jaar in het DIG forum en de jaren die volgen.
Bedankt
Ja doe ik, schelden mag namelijk nietquote:Op zondag 11 mei 2025 20:14 schreef raptorix het volgende:
Kan iemand deze post deleten: raptorix in DIG / Webscraper tips
Ah, zo gaan we met behulpzame users om, het lijkt me niet meer als normaal dat als ik moeite doe en 3 kwartier van mijn tijd besteed dat iemand op zijn minst even aangeeft of dit gelukt is, maar goed, mensen zoals jou zijn precies de mentaliteit waarom Fok zo verrot is.quote:Op zondag 11 mei 2025 20:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja doe ik, schelden mag namelijk niet
Hij is nog niet eens online geweest sinds je mention, doe even rustig man.quote:Op zondag 11 mei 2025 20:26 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ah, zo gaan we met behulpzame users om, het lijkt me niet meer als normaal dat als ik moeite doe en 3 kwartier van mijn tijd besteed dat iemand op zijn minst even aangeeft of dit gelukt is, maar goed, mensen zoals jou zijn precies de mentaliteit waarom Fok zo verrot is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |