abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 30 december 2023 @ 16:53:46 #51
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211841930
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2023 16:50 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ne filipijnen is mooi jongen, machtig mooi , die eilanden, Palawan , Negros

Dat moet je een keer gedaan hebben
ok pattaya is wel leuk voor een weekje , maar je moet alles gezien hebben he.
Maar Indonesie daar is voor een keer maar niet voorherhaling vatbaar, Jakarta is zo een smeerige bende
Noord-Thailand > Zuid-Thailand.

Indonesie zou ik graag nog heen willen, buiten Java ook naar Sumatra en Sulawesi. Filipijnen lijken me inderdaad ook mooi.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211841964
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2023 16:03 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
op JAVA daar wonen pas een boel mensen zeg, jeempie vooral op zuid java

en wat een boel moskeen daar , de hele nacht gaat dat gebler door, daar ga ik nooit meer heen,
thailand of filpijnen is wel leuk
Wat wil je haha. Op Java leven meer mensen dan in heel Rusland bijelkaar.

Wanneer iemand Amsterdam gewend is kan ik mij voorstellen dat zo'n openlucht bordeel als Thailand of de Filipijnen een stuk aantrekkelijker zijn. :X

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heel veel sambal
  zaterdag 30 december 2023 @ 17:05:06 #53
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_211842111
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2023 16:53 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Noord-Thailand > Zuid-Thailand.

Indonesie zou ik graag nog heen willen, buiten Java ook naar Sumatra en Sulawesi. Filipijnen lijken me inderdaad ook mooi.
De mooiste stranden van de wereld vind je op de filipijnen met 7000 eilanden ook Koh Samui en Koa Tao ben ik geweest en de famous bridge heb ik over gelopen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 30 december 2023 @ 17:06:49 #54
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_211842134
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2023 16:55 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Wat wil je haha. Op Java leven meer mensen dan in heel Rusland bijelkaar.

Wanneer iemand Amsterdam gewend is kan ik mij voorstellen dat zo'n openlucht bordeel als Thailand of de Filipijnen een stuk aantrekkelijker zijn. :X

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hou niet van grote steden en amsterdam al helemaal niet, ga je ooit naar de filipijen dan moet je op manilla airport gelijk een bus of een flight naar een island nemen , weg van die smerige stad

pattaya is grappig , lekker bier en lekkere vissoep en lekkere massages , voor een weekje
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_211842971
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2023 00:49 schreef probeer het volgende:

[..]
Ik ben actief lid van het Humanistisch Verbond, vrijwilliger bij de buurtvereniging in mijn wijk (met aardig wat mensen uit minderheidsgroepen), en heb een vrienden en kennissenkring met een bovengemiddeld aantal LHBTQI+ personen. Ik onderhoud via mijn werk ook prima banden met vooraanstaande moslims die voor verlichting pleiten, spreek enkelen dagelijks en zet me zelfs in voor hun doelen. Waarbij ik het zeer betwijfel of je überhaupt contacten onderhoudt met die groepen mensen die je hier stelt te verdedigen, en of je ze niet gewoon misbruikt om tegen de islam aan te kunnen schoppen.

Ik moet persoonlijk niet veel hebben van de islam, (zelfs nog net iets minder dan de andere abrahamitische religies) en acht de meer conservatieve stromingen (voornamelijk de salafisten en wahabisten) een gezwel binnen het geloof. Een onderscheid waarvan ik durf te wedden dat je de kennis niet eens bezit om het te maken.

Maar als humanist sta ik voor vrijheid van religie, en pas ik er voor om daarin alle moslims over één kam te scheren, te discrimineren en een enorme groep mensen hun geloof te willen ontzeggen.

Maar he, dat snap jij niet he. Met je achterlijke 'of je bent voor of je bent tegen de gehele islam' onzin.
Voor 30 jaar lang zat er in mijn familie een aangetrouwde islamitische kant. Het zorgde ervoor dat ik mij ondzettend in iets ging verdiepen, waar ik eigenlijk in eerste instantie weinig behoefte aan had. Dat heb ik wel gedaan, en het stemde me allemaal steeds negatiever. Dat culturele verschillen zorgden voor hoog oplopende spanningen, waardoor de familie stuk ging, hielp niet. Ik weet dus wel het "een en ander".

Elders werd eerder al het wahabisme (en niet het soennisme zoals jij eerder beweerde) het grote probleem is, maar die stroming is min of meer een problematisch gevolg van iets wat echt het probleem is, en dat is de kern van de islam zelf. Dat er talloze interpretaties van de geweldadige geschriften en in navolging van diens geweldadige profeet bestaan, spreekt dan ook al voor zich, als probleem. En ik heb het niet over terreur alleen, het gaat dan ook over culturele aspecten die te ver van onze norm afwijken. Ook steekt de islam op een bepaalde manier in elkaar dat de kans op koersing wat betreft beleving en praktisering in strengere vormen erg groot is.

Ik zou juichen als ik een groeiende stroming te bemerken valt die openlijk de islam verlicht, maar die kans acht ik klein omdat die koers in de kern al word gesmoord. Dat er een vrouwelijke imam in berlijn haar best doet om een verlichting in het westen te verwezenlijken kan best voor een klein beetje positiviteit bij zorgen. Jammer dat dit kleine beetje positiviteit gelijk teniet word gedaan omdat deze mevrouw om deze redenen continu beveiligd moet worden.

Een geval zoals dat reken ik één ieder aan die denkt dat "het wel goed komt met de islam hier".

Ik heb me eerder flink verdiept in de islam, maar ik ben er helemaal klaar mee. Alle praatjes, smoesjes en weet ik wat men allemaal de ander wijs probeert te maken over stromingen dit, interpertaties dat, het boeit mij niet meer.

Mijn interpretatie van de islam is dat er in de kern van de islam een opzet zit die het onmogelijk maakt om een evenwichtige multiculturele samenleving + de oemma te realiseren. De mens is te ingewikkeld daarvoor. De islam is te aggressief en "gematigde" moslims en niet-moslims te zachtaardig en te passief. Alle leuke praatjes over verschillende stromingen en "gematigde moslims die hier ook gewoon hun leven leiden" ten spijt. Ik heb ook veel positive ervaringen met moslims buiten mn zolderkamer hoor, maar mijn visie op de westerse naive goedheid, de islamitische ideologie en de problemen en gevaren die nu spelen nu deze twee in aanraking zijn gekomen, blijven staan.

Zo zie ik dat gewoon. Mag ik dat? Ja. Mag jij wat anders vinden? Ja.

p.s. Als ik jou was zou ik het wedden maar achterwege laten.
pi_211843005
Ik zie wat spelfouten staan, maar ben momenteel te moe om het te verbeteren.
pi_211843079
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2023 14:05 schreef Nyamuk het volgende:
Ik zeg al langer dat conservatieve Nederlandse jongeren in het specifiek meer ideologische aansluiting gaan vinden bij met bepaalde groepen nieuwkomers. Zeker in de groepen die er al wat langer zijn en het niet allemaal is komen aanwaaien zoals het voor de recentste nieuwkomers nou wel doet.
Een eng monsterverbond tussen FVD’ers, SGP’ers en moslims is inderdaad niet uit te sluiten..
pi_211844260
quote:
9s.gif Op zaterdag 30 december 2023 17:53 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Een eng monsterverbond tussen FVD’ers, SGP’ers en moslims is inderdaad niet uit te sluiten..
The enemy of my enemy... ;)
Heel veel sambal
pi_211844409
En weet je wat het ergste is... Als iedereen de afgelopen jaren een beetje met beide voeten op aarde had gestaan had je dit eigenlijk wel kunnen voorspellen.
Heel veel sambal
pi_211845623
quote:
4s.gif Op zaterdag 30 december 2023 17:48 schreef SpaceOddity het volgende:

[knip]

Hah, held.

Ik zal het ruiterlijk toegeven; daar heb ik je flink onderschat. Mijn excuses.

En ja, daarin verschillen we dan van mening. Ik pas er nog steeds voor om het allemaal over één kam te scheren. Mijn ervaringen zijn gelukkig wel positief, al geef ik toe dat dat wellicht komt doordat de moslims gelieerd aan of aangetrokken door het HV, met het ingaan op die uitnodiging al blijk geven open te staan voor dialoog over oa de rol van de islam in Nederland.

[ Bericht 14% gewijzigd door probeer op 30-12-2023 20:09:07 ]
"Pools are perfect for holding water"
pi_211851203
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 december 2023 19:59 schreef probeer het volgende:

[..]
Hah, held.

Ik zal het ruiterlijk toegeven; daar heb ik je flink onderschat. Mijn excuses.

En ja, daarin verschillen we dan van mening. Ik pas er nog steeds voor om het allemaal over één kam te scheren. Mijn ervaringen zijn gelukkig wel positief, al geef ik toe dat dat wellicht komt doordat de moslims gelieerd aan of aangetrokken door het HV, met het ingaan op die uitnodiging al blijk geven open te staan voor dialoog over oa de rol van de islam in Nederland.
Nou, dit is ook wel eens een keertje leuk.

Nu zal ik eerlijk zijn, in mijn directe omgeving sta ik bekend als iemand die vaak en te veel te somber tegen van alles en nog wat aankijkt, mijn glas is vaker halfleeg, dan dat het zoals bij vrienden van mij vaker halfvol is. Door mijn autisme rationaliseer ik vaak alles ijskoud, waarbij ik het menselijke aspect nogal eens uit het oog kan verliezen. Ik weet dat dit vaak lomp en ongenuanceerd over kan komen.

Je zal snappen dat ik -met de gebeurtenissen in mijn familie- bepaalde ontwikkelingen, zoals islamitische integratie, nogal argwanend volg. Met arendsogen om het zo maar even te zeggen. Noem het zelfs obsessief en ik kan je daar dan geen ongelijk ik geven. Maar ik heb dan ook hoogst persoonlijk mee moeten maken hoe belangrijke zaken hierin in slow motion leken te crashen richting een onvermijdelijk einde met alleen maar verliezers. Ja er speelde meerdere dingen, maar bepaalde aspecten -die ik als typerend islamitisch zie- gaven keer op keer een doorslag.

Maar dikke chapeau voor jouw reactie.
pi_211860131
quote:
4s.gif Op zaterdag 30 december 2023 22:49 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
Nou, dit is ook wel eens een keertje leuk.

Nu zal ik eerlijk zijn, in mijn directe omgeving sta ik bekend als iemand die vaak en te veel te somber tegen van alles en nog wat aankijkt, mijn glas is vaker halfleeg, dan dat het zoals bij vrienden van mij vaker halfvol is. Door mijn autisme rationaliseer ik vaak alles ijskoud, waarbij ik het menselijke aspect nogal eens uit het oog kan verliezen. Ik weet dat dit vaak lomp en ongenuanceerd over kan komen.

Je zal snappen dat ik -met de gebeurtenissen in mijn familie- bepaalde ontwikkelingen, zoals islamitische integratie, nogal argwanend volg. Met arendsogen om het zo maar even te zeggen. Noem het zelfs obsessief en ik kan je daar dan geen ongelijk ik geven. Maar ik heb dan ook hoogst persoonlijk mee moeten maken hoe belangrijke zaken hierin in slow motion leken te crashen richting een onvermijdelijk einde met alleen maar verliezers. Ja er speelde meerdere dingen, maar bepaalde aspecten -die ik als typerend islamitisch zie- gaven keer op keer een doorslag.

Maar dikke chapeau voor jouw reactie.
Ik kan eerlijk zeggen dat ik nu het idee heb dat ik je een stukje beter ken, en dat waardeer ik oprecht. Dankjewel.
"Pools are perfect for holding water"
pi_211861861
quote:
14s.gif Op zondag 31 december 2023 10:41 schreef probeer het volgende:

[..]
Ik kan eerlijk zeggen dat ik nu het idee heb dat ik je een stukje beter ken, en dat waardeer ik oprecht. Dankjewel.
Anders boeken jullie even een kamer samen?
  zondag 31 december 2023 @ 12:46:38 #64
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_211863450
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2023 10:58 schreef slashdotter3 het volgende:
Rusland helpt NoordKorea met het bouwen van satellieten en ze gaan binnenkort 3 nieuwe lanceren. Een nieuwe oorlog lijkt dichterbij te komen... Als die dan ook nog eens samenvalt met een Chinese inval in Taiwan dan wordt de aandacht en resources van de VS en het Westen wel sterk verdeeld... 🤔

https://www.jpost.com/international/article-780181
North Korea to launch new satellites, build drones as it warns war inevitable
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wat een gedoe he, het is maar goed dat wij alleen een stikstof probleem hebben, dat in 2035 moet zijn opgelost door alle koeien weg te ruimen

[ Bericht 0% gewijzigd door michaelmoore op 31-12-2023 14:49:33 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_211917739
Geert is druk vriendjes aan het worden met Elon.

By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_211917864
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2023 13:14 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
kunne we ze niet allemaal beter gewoon afvoeren naar kampen gelijk , en verplicht heropvoeden in de christelijke cultuurwaarden van nederland?/ ??
Ik denk dat dit voorstel het niet zal halen.
-
pi_211917882
quote:
6s.gif Op donderdag 4 januari 2024 17:32 schreef nostra het volgende:
Geert is druk vriendjes aan het worden met Elon.

[ afbeelding ]
Ik ben benieuwd wat de beroepsdeugers hier tegen in weten te brengen.
-
pi_211918011
Zou Wilders doorhebben dat Musk zelf een Afrikaanse immigrant is?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_211918058
quote:
5s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:09 schreef xpompompomx het volgende:
Zou Wilders doorhebben dat Musk zelf een Afrikaanse immigrant is?
Ik durf niet uit te sluiten dat de huidskleur van Musk een rol speelt in de perceptie van Wilders.
"Wenn ein Nazi am Tisch sitzt, und daneben 10 andere, die dasitzen und mit ihm diskutieren, dann hast du einen Tisch mit 11 Nazis."
  donderdag 4 januari 2024 @ 18:16:44 #70
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211918077
quote:
6s.gif Op donderdag 4 januari 2024 17:32 schreef nostra het volgende:
Geert is druk vriendjes aan het worden met Elon.

[ afbeelding ]
"Almost a third of all African migrants live in Europe already."

Deze onzinnig debiele angstporno gaat er bij verstandelijk beperkt rechts zonder enige notie van verzamelingenleer waarschijnlijk in als zoete koek.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211918093
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:16 schreef -XOR- het volgende:

[..]
"Almost a third of all African migrants live in Europe already."

Deze onzinnig debiele angstporno gaat er bij verstandelijk beperkt rechts waarschijnlijk in als zoete koek.
Waar heb je het gevoel dat hier sprake is van 'debiele angstporno' dan?
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 4 januari 2024 @ 18:22:44 #72
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211918133
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:18 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waar heb je het gevoel dat hier sprake is van 'debiele angstporno' dan?
Omdat het ten eerste waarschijnlijk niet klopt (hij bedoelt waarschijnlijk Afrikaanse intercontinentale migranten) en ten tweede heeft hij het over een subset van Afrikanen (intercontinentale migranten). Dat daarvan eenderde in Europa leeft is niet zo gek, Europa is voor Afrikanen immers veel dichterbij en makkelijker te bereiken dan de Amerika's en Australie en waar zouden ze in Azie heen moeten? Eenderde valt zo bezien dus nogal mee.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211918208
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:22 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Omdat het ten eerste waarschijnlijk niet klopt (hij bedoelt waarschijnlijk Afrikaanse intercontinentale migranten) en ten tweede heeft hij het over een subset van Afrikanen (intercontinentale migranten). Dat daarvan eenderde in Europa leeft is niet zo gek, Europa is voor Afrikanen immers veel dichterbij en makkelijker te bereiken dan de Amerika's en Australie en waar zouden ze in Azie heen moeten? Eenderde valt zo bezien dus nogal mee.
Je weet dus zelf niet eens of het klopt? Raar dan dat je het zo bekritiseert. Ik heb de cijfers ook niet bij de hand, maar wat deze ook zijn, dat Europa de afgelopen decennia is overspoeld met migranten vanuit Afrika, staat vast.

Het zijn er echt veel te veel geweest en nog altijd komt men met grote aantallen naar Europa. Een partij als GroenLinks/PvdA wilde zelfs voor meer 'veilige routes' zorgen. We mogen dus blij zijn dat die de recente verkiezingen niet hebben gewonnen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 4 januari 2024 @ 18:33:58 #74
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211918226
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:31 schreef HowardRoark het volgende:
maar wat deze ook zijn, dat Europa de afgelopen decennia is overspoeld met migranten vanuit Afrika, staat vast.
Neuh, valt wel mee, zeker wat betreft immigranten uit Sub-Sahara Afrika (dat is het grote angstbeeld van het ver-rechtse stemvolk).

quote:
2017, 25 million people migrated within and outside it. Most of migration in Africa occurs within the continent as 19 million people moved between African countries. bron


[ Bericht 8% gewijzigd door -XOR- op 04-01-2024 18:46:12 ]
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211918400
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:33 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Neuh, valt wel mee, zeker wat betreft immigranten uit Sub-Sahara Afrika (dat is het grote angstbeeld van het ver-rechtse stemvolk).
[..]

Je bedoelt dat jij het vindt meevallen. Dat kan, maar het zal in elk geval over miljoenen mensen gaan de afgelopen decennia. Wat je verder met die statistiek uit een willekeurig jaar wilt aangeven is mij niet duidelijk.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 4 januari 2024 @ 18:55:38 #76
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211918431
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:52 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je bedoelt dat jij het vindt meevallen. Dat kan, maar het zal in elk geval over miljoenen mensen gaan de afgelopen decennia. Wat je verder met die statistiek uit een willekeurig jaar wilt aangeven is mij niet duidelijk.
Dat je wel kunt nagaan dat de meeste Afrikanen zich binnen Afrika zelf voortbewegen. Van alle immigranten in Europa komen er overigens maar 12,7% uit Afrika:

Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211918486
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:52 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je bedoelt dat jij het vindt meevallen. Dat kan, maar het zal in elk geval over miljoenen mensen gaan de afgelopen decennia. Wat je verder met die statistiek uit een willekeurig jaar wilt aangeven is mij niet duidelijk.
Waarom ben je zo bang voor een paar Afrikanen?
  donderdag 4 januari 2024 @ 19:10:01 #78
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211918560
Ter perspectief:

quote:
Volgens cijfers van het CBS immigreerden in 2020 220.853 mensen naar Nederland. Hiervan heeft 11,3 procent een Nederlandse achtergrond. Het grootste deel van de immigranten heeft een migratieachtergrond uit Europa: 118.668 mensen. Dat is 53,7 procent van de totale immigratie in 2020. Van de immigranten had 16,1 procent een migratieachtergrond uit Azië en 7,4 procent kwam uit Afrika.bron
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211918567
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:55 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Dat je wel kunt nagaan dat de meeste Afrikanen zich binnen Afrika zelf voortbewegen. Van alle immigranten in Europa komen er overigens maar 12,7% uit Afrika:

[ afbeelding ]
Waar heb je dit precies vandaan? Dit is trouwens lastig te geloven, want vooral migranten uit Noord-Afrikaanse landen betreft een van de grootste groepen migranten in Europa.
quote:
10s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:02 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Waarom ben je zo bang voor een paar Afrikanen?
Rare vraag want dit staat nergens in mijn post.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211918617
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:10 schreef -XOR- het volgende:
Ter perspectief:
[..]

Dit is weer op basis van één jaar. En de cijfers van het CBS geven geen volledig beeld. Zodra beide ouders in Nederland zijn geboren, wordt de migratieachtergrond namelijk niet meer vermeld.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 4 januari 2024 @ 19:21:18 #81
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211918689
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:10 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waar heb je dit precies vandaan? Dit is trouwens lastig te geloven, want vooral migranten uit Noord-Afrikaanse landen betreft een van de grootste groepen migranten in Europa.

https://www.friendsofeuro(...)rican-Migrations.pdf

quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:16 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit is weer op basis van één jaar. En de cijfers van het CBS geven geen volledig beeld. Zodra beide ouders in Nederland zijn geboren, wordt de migratieachtergrond namelijk niet meer vermeld.
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  donderdag 4 januari 2024 @ 19:33:41 #82
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_211918868
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:16 schreef HowardRoark het volgende:
Zodra beide ouders in Nederland zijn geboren, wordt de migratieachtergrond namelijk niet meer vermeld.
Nee logisch, dat zijn gewoon Nederlandse burgers.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_211919048
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:21 schreef -XOR- het volgende:

[..]
https://www.friendsofeuro(...)rican-Migrations.pdf
[..]
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.
Dit is dus op basis van cijfers van de VN. En wat zij doen is migratie binnen Europa meenemen. Dat wil dus zeggen dat als een Belg naar Nederland vertrekt en een Nederlander naar Zwitserland, wordt dat als 'migratie' geteld. En ook hier gaat het alleen maar over mensen die in het buitenland zijn geboren. Vandaar dat het percentage uit Afrika zo laag lijkt.
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:21 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.
Er is nog altijd sprake van een migratieachtergrond. Vooral ook als iemand in de cultuur van de (groot)ouders wordt opgevoed. Je ziet dan ook vaak dat zulke kinderen het bijvoorbeeld nog altijd lastig hebben op school vanwege een taalachterstand. De status van 'migrant' wordt dan eigenlijk van generatie op generatie doorgegeven, omdat er nooit echt sprake is van volledig integreren in de nieuwe samenleving.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 4 januari 2024 @ 19:44:58 #84
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211919079
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:43 schreef HowardRoark het volgende:
Dat wil dus zeggen dat als een Belg naar Nederland vertrekt en een Nederlander naar Zwitserland, wordt dat als 'migratie' geteld.
Klopt, dat is ook een beetje het hele idee van migratie he.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211919102
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 18:52 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je bedoelt dat jij het vindt meevallen. Dat kan, maar het zal in elk geval over miljoenen mensen gaan de afgelopen decennia. Wat je verder met die statistiek uit een willekeurig jaar wilt aangeven is mij niet duidelijk.
Komt vast niet in belgie, frankrijk, spanje of italie die xor..
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_211919153
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:21 schreef -XOR- het volgende:

[..]
https://www.friendsofeuro(...)rican-Migrations.pdf
[..]
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.
Bullshit, statistisch misschien niet, praktisch is het een allochtoon. Want beide ouders zijn hier niet geboren dus hebben ze die achtergrond. Zelfs al bij een ouder.

En voor de rest vraag het een marokkaan zelf die hier geboren is wat hij zichzelf ziet. 99/100 is het geen NLert.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_211919184
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:33 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Nee logisch, dat zijn gewoon Nederlandse burgers.
Nee. Niks logisch. Raar. Want de grootouders zijn wel van buiten. En net als mn vorige post, dat nl'er zijn doen ze nevernooitniet.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 4 januari 2024 @ 19:53:03 #88
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211919208
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:46 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Komt vast niet in belgie, frankrijk, spanje of italie die xor..
Soms vanwege een tussenstop, als ik via Air France naar Tanzania vlieg, of met Iberia naar Peru. Of naar Bilbao voor het Guggenheim of naar het Uffizi in Florence maar dan ben ik ook weer snel terug.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211919259
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.

quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:50 schreef Red_85 het volgende:
Want beide ouders zijn hier niet geboren
Hmm.
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_211919274
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:53 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Soms vanwege een tussenstop, als ik via Air France naar Tanzania vlieg, of met Iberia naar Peru. Of naar Bilbao voor het Guggenheim of naar het Uffizi in Florence maar dan ben ik ook weer snel terug.
Dan weet je dus geen moer van het straatbeeld aldaar.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_211919292
quote:
10s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:55 schreef nostra het volgende:
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.
[..]
Hmm.
Zoals ik eerder schreef, tussen statistiek en praktijk gevoel zit een hoop verschil bij de meesten.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_211919307
quote:
10s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:55 schreef nostra het volgende:
Als beide ouders in Nederland geboren zijn, zijn het natuurlijk zelf geen migranten meer.
[..]
Hmm.
'Migrant' of een 'migratieachtergrond'. Dat zijn twee verschillen dingen. Een migratieachtergrond schudt je niet maar zo van je af, helemaal als er binnen families geen moeite wordt gedaan om te assimileren en integeren.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_211919323
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:58 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Zoals ik eerder schreef, tussen statistiek en praktijk gevoel zit een hoop verschil bij de meesten.
Je bent in NL geboren of niet, daar zit weinig ruimte voor praktische nuance.
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
  donderdag 4 januari 2024 @ 20:00:20 #94
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211919330
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:56 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Dan weet je dus geen moer van het straatbeeld aldaar.
Vooral veel pittoreske kasseien (en modernistisch beton in Bilbao dan).
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_211919345
quote:
1s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:59 schreef nostra het volgende:

[..]
Je bent in NL geboren of niet, daar zit weinig ruimte voor praktische nuance.
Zegt geen reet over je afkomst of wat je je voelt.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_211919349
quote:
14s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:58 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
'Migrant' of een 'migratieachtergrond'. Dat zijn twee verschillen dingen. Een migratieachtergrond schudt je niet maar zo van je af, helemaal als er binnen families geen moeite wordt gedaan om te assimileren en integeren.
Dat klopt.
By being a racing driver means - you are racing with other people. And if you no longer go for a gap, that exists, you are no longer a racing driver. Because we are competing. We are competing to win. And the main motivation to all of us is to compete for a victory. ~ Ayrton Senna
pi_211919353
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 20:00 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Vooral veel pittoreske kasseien (en modernistisch beton in Bilbao dan).
Lul er maar omheen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 4 januari 2024 @ 20:04:02 #98
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_211919381
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 20:01 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Lul er maar omheen.
Natuurlijk ben ik wel eens in Franse, Belgische, Italiaanse en Spaanse steden geweest.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  donderdag 4 januari 2024 @ 20:46:35 #99
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_211919879
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:51 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Nee. Niks logisch. Raar. Want de grootouders zijn wel van buiten.
Ah, dus je bent volgens jou pas Nederlander als al je grootouders hier geboren zijn? Of moeten we nog verder terug?
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  donderdag 4 januari 2024 @ 20:50:51 #100
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_211919901
quote:
0s.gif Op donderdag 4 januari 2024 19:51 schreef Red_85 het volgende:
En net als mn vorige post, dat nl'er zijn doen ze nevernooitniet.
Wat is nl'er zijn?
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')