Blijft mooi om het verschil van snelheid tussen licht en geluid te zienquote:Op dinsdag 26 december 2023 12:12 schreef zalkc het volgende:
[ twitter ]
Eigenlijk hebben de Oekraeners het schip niet vernietigd met de initile aanval, maar is het vooral de lading geweest. In het begin zie je dat het schip wel branden, maar die 2e ontploffing is de doodsteek.
[ twitter ]
Het was de voorkant
Over die Taurus gesproken: Het zou mooi zijn als de vierde copetweet hier waar is. Dan is de lange afstandsvariant er. Dat denk ik trouwens al een tijdje, maar Fr en VK zullen dat niet bevestigen.quote:
Imagine, ja. Maar de VS wil het niet omdat Burns en Naryskin achter gesloten deuren aangegeven hebben wat de rode lijnen zijn. Denk dat Biden weet dat de Russen kernwapens zouden gebruiken als de Krim wordt overgelopen.quote:
Als het met de versie die een kortere max afstand heeft niet mogelijk was geweest is dat de conclusie ja. Daarom waande Rusland zich ook veilig daar wellicht.quote:Op dinsdag 26 december 2023 13:46 schreef Ulx het volgende:
[..]
Over die Taurus gesproken: Het zou mooi zijn als de vierde copetweet hier waar is. Dan is de lange afstandsvariant er. Dat denk ik trouwens al een tijdje, maar Fr en VK zullen dat niet bevestigen.
[ twitter ]
Dat betwijfel ik. Stel dat het Russische leger instort in het zuiden en Oekraiense troepen breken door de verdediging en rijden richting Sebastopol, wat gaat de inzet van een kernwapen dat nog voor nut hebben? De Krim verover je er niet mee en overlevende Russen die dan vluchten van het schiereiland zullen ook niet blij zijn. En daarnaast heeft de hele wereld een behoorlijk probleem met atoombommen gooien omdat je superieure leger niet met conventionele wapens van een militaire dwerg als Oekrane kan winnen. Die consequenties gaan enorm zijn.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:00 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Imagine, ja. Maar de VS wil het niet omdat Burns en Naryskin achter gesloten deuren aangegeven hebben wat de rode lijnen zijn. Denk dat Biden weet dat de Russen kernwapens zouden gebruiken als de Krim wordt overgelopen.
Als Ukr straaljagers ze hebben afgeschoten dan is de luchtverdediging echt ingestort in dat gebied.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:06 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Als het met de versie die een kortere max afstand heeft niet mogelijk was geweest is dat de conclusie ja. Daarom waande Rusland zich ook veilig daar wellicht.
Ik denk dat de korte-afstands versie nooit is geleverd maar dat de Britten en Fransen gezegd hebben ze niet verder dan 250-300km te laten vliegen. En dat die beperking nu is opgeheven.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:06 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Als het met de versie die een kortere max afstand heeft niet mogelijk was geweest is dat de conclusie ja. Daarom waande Rusland zich ook veilig daar wellicht.
Valt wel mee toch, maar ik kan niet helemaal inschatten wat de afstanden zijn waar de Russen hun eerste luchtverdediging hebben staan.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:08 schreef zalkc het volgende:
[..]
Als Ukr straaljagers ze hebben afgeschoten dan is de luchtverdediging echt ingestort in dat gebied.
Zo benieuwd wat die meiden op de achtergrond zeggen tegen elkaar.quote:Op dinsdag 26 december 2023 12:12 schreef zalkc het volgende:
[ twitter ]
Eigenlijk hebben de Oekraeners het schip niet vernietigd met de initile aanval, maar is het vooral de lading geweest. In het begin zie je dat het schip wel branden, maar die 2e ontploffing is de doodsteek.
[ twitter ]
Het was de voorkant
quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:12 schreef Adrie072 het volgende:
[..]
Zo benieuwd wat die meiden op de achtergrond zeggen tegen elkaar.
Komende nacht nog een grote rakkettenboem op Oekrane?quote:Op dinsdag 26 december 2023 13:50 schreef 3rr0r het volgende:
Overigens had ik een vooruitziende blik met mijn mooie TT![]()
Jep en dat is precies de reden waarom de VS en NATO geen honderden raketten geven. Zodra Rusland definitief verliest gaan ze nukes gebruiken omdat het slechte verliezers zijn.quote:Op dinsdag 26 december 2023 13:41 schreef 3rr0r het volgende:
[ twitter ]
Imagine if Ukraine had another hundred ATACMS, TAURUS, Storm Shadow or SCALP? Crimea would be untenable base for Russia...no navy, no air force, no drone launches against innocent civilians, no logistics hub to sustain Russian defenses in southern Ukraine...no Kerch Bridge.
Russen willen altijd wel direct wraak (door op burgers te schieten), maar het meeste wordt gelukkig uit de lucht gehaald de laatste tijd. Ook al vallen er ook nog slachtoffers.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:15 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Komende nacht nog een grote rakkettenboem op Oekrane?
Het enige doel van de Russen op dit moment is proberen een staakt het vuren gevolgd door een vredesverdrag te krijgen. Eentje die zegt dat Oekrane geen wapens mag hebben. En dan zelf opnieuw het leger opbouwen en dan weer aanvallen.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:21 schreef oheng het volgende:
Ik durf het bijna niet meer te zeggen :p , maar we zullen zien of de aanvallen van Shaheed drones de komende dagen opdrogen.
Andrew Perpetua, Google Docs bron.
https://twitter.com/AndrewPerpetua/status/1739496873159729153
Shoigu kondigt aan dat het belangrijkste strategische doel van het jaar is gehaald. Vooral grappig na de strategische aanval op Feodosia. En ik kan mij herinneren dat de russen hele andere strategische doelen hadden.
'Rusland verliest'. Ze raken slechts kwijt wat al niet van hen was. Rusland zelf blijft prima intact en wordt niet bestookt of veroverd. Maar we weten het niet, in welke mate men in het Westen er bang voor is. Mensen zoeken een verklaring voor beweegredenen die voor ons toch geheim blijven. Het wordt pas echt de Russen hun ondergang als ze ze wel gebruiken. Als ze gewoon hun verlies nemen van de bezette gebieden dan kunnen ze rustig doorleven in Rusland.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:16 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Jep en dat is precies de reden waarom de VS en NATO geen honderden raketten geven. Zodra Rusland definitief verliest gaan ze nukes gebruiken omdat het slechte verliezers zijn.
Dus moet het een stalemate blijven totdat Rusland economisch instort of Putin sterft of wordt afgezet en door de binnenlandse chaos ze besluiten het leger uit Ukraine terug te trekken.
Yup.quote:Op dinsdag 26 december 2023 14:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het enige doel van de Russen op dit moment is proberen een staakt het vuren gevolgd door een vredesverdrag te krijgen. Eentje die zegt dat Oekrane geen wapens mag hebben. En dan zelf opnieuw het leger opbouwen en dan weer aanvallen.
Meatgrinder om te tonen dat je een onuitputbare hoeveelheid manschappen hebt, en proberen de Westerse steun te laten stoppen zijn de enige opties daarvoor..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |