Wat is je doel? Afvallen of spiermassa aankomen?quote:Op zaterdag 6 januari 2024 14:42 schreef miss_sly het volgende:
Mijn sportschool biedt een zes-weeks programma aan met onder andere eetschema's. Ik ga het denk ik toch maar eens proberen. Kijken of ik daarmee toch beter inzicht krijg in mijn eten en een paar kilo kan afvallen. In theorie weet ik het best goed, dat eten, maar ik doe toch iets niet goed als ik ondanks flink trainen maar niet afval of enorm in spiermassa aankom.
Vetpercentage naar onder 34% omdat dat voor mijn leeftijd de bovengrens is en meer spiermassa. Daarvoor zal afvallen noodzakelijk zijn. Het gaat maar om een paar kilo, en als dat met dat programma lukt, zit ik goed.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 14:46 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Wat is je doel? Afvallen of spiermassa aankomen?
Hier zit het ritme er weer goed in. Ben blij dat het regenachtige weer eindelijk plaats maakt voor droogte (al vond ik het vandaag wel koud, altijd iets te zeuren hebben toch).
O: kwark
S: 75 min boksen
T: eiwitshake
L: broodje carpaccio
T: stukje chocolade
D: pompoentagliattelle
T: eiwitreep (want komen eiwitten tekort vandaag)
Spiermassa's kun je niet in enorme hoeveelheden tegelijk aankomen. Welke vorm van sport doe je nu?quote:Op zaterdag 6 januari 2024 14:42 schreef miss_sly het volgende:
De feestdagen best goed door gekomen. Dankzij corona een rustige kerst gehad want twee van de vier afspraken gingen toen niet door in verband met kwetsbare aanwezigen. Vrij weinig alcohol gedronken, een glaasje wijn hier en daar bij een diner, meer niet. Daar gingen voorheen wel flessen doorheen. Ondanks niet zo vaak naar de sportschool een kleine 400 gram aangekomen, wat ik meer onder schommelen schaar.
Mijn sportschool biedt een zes-weeks programma aan met onder andere eetschema's. Ik ga het denk ik toch maar eens proberen. Kijken of ik daarmee toch beter inzicht krijg in mijn eten en een paar kilo kan afvallen. In theorie weet ik het best goed, dat eten, maar ik doe toch iets niet goed als ik ondanks flink trainen maar niet afval of enorm in spiermassa aankom.
Tof peanutsquote:Op zondag 7 januari 2024 08:28 schreef Pinuts het volgende:
Doel was eigenlijk om dit voor het nieuwe jaar te wegen, maar hey, wat boeit een week. Eindelijk onder de 70 kg! Vandaag gaf de weegschaal 69,9 aan!
Wat goedquote:Op zondag 7 januari 2024 08:28 schreef Pinuts het volgende:
Doel was eigenlijk om dit voor het nieuwe jaar te wegen, maar hey, wat boeit een week. Eindelijk onder de 70 kg! Vandaag gaf de weegschaal 69,9 aan!
Ik doe krachttraining, vier keer per week. 2x benen, billen, schouders, buik en 2x borst, rug, biceps en triceps. En als het niet zeikt van de regen doe ik nog een uur powerwalk.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 19:20 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Spiermassa's kun je niet in enorme hoeveelheden tegelijk aankomen. Welke vorm van sport doe je nu?
Je mag al erg tevreden zijn als je een halve tot een hele kilo per maand kán aankomen. Dat is volkomen normaal.
Hier morgen weer een uurtje privé PT.
Zo'n zin in! Tijdje geleden ook weer.
Ow en ik ben trouwens aangenomen op een stage-adres, zodat ik volgende maand kan starten met mijn opleiding Fitness-trainer A. Zin in!![]()
![]()
@:sarabi waar heb je die romanesco vandaan. Wij vinden het ook heerlijk, maar zo moeilijk te vinden.
Als je het niet erg vindt, zie ik persoonlijk ruimte voor een leuke verbetering. Ik moet nu de deur uit, dus ik kom er morgen of vanavond op terug, ok?quote:Op zondag 7 januari 2024 10:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik doe krachttraining, vier keer per week. 2x benen, billen, schouders, buik en 2x borst, rug, biceps en triceps. En als het niet zeikt van de regen doe ik nog een uur powerwalk.
Het zit hem toch in mijn eten dus, dat kan niet ander. En mijn progressie is ook niet erg stabiel, want even ziek zijn of vakantie doet alle vooruitgang weer grotendeels teniet, lijkt het.
Wat leuk dat je die opleiding gaat doen! Veel succes en veel plezier.
Ik sta altijd open voor tips!quote:Op zondag 7 januari 2024 11:52 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Als je het niet erg vindt, zie ik persoonlijk ruimte voor een leuke verbetering. Ik moet nu de deur uit, dus ik kom er morgen of vanavond op terug, ok?
Tijdens de kerst verkocht AH ze weerquote:Op zaterdag 6 januari 2024 19:20 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
@:sarabi waar heb je die romanesco vandaan. Wij vinden het ook heerlijk, maar zo moeilijk te vinden.
Ben ook wel benieuwd. In het kader van je kan altijd meer lerenquote:Op zondag 7 januari 2024 12:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik sta altijd open voor tips!
Misschien in het sport work out topic dan beter?
Dat is ook zo. Ik wilde vooral niet teveel off topic, maar als anderen er ook benieuwd naar zijn, is hier ook primaquote:Op zondag 7 januari 2024 13:43 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Ben ook wel benieuwd. In het kader van je kan altijd meer leren
Wat mij betreft is dat sport-workout-eet-topic er niet voor nietsquote:Op zondag 7 januari 2024 13:46 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is ook zo. Ik wilde vooral niet teveel off topic, maar als anderen er ook benieuwd naar zijn, is hier ook prima
Griekse yoghurt werd warme chocolademelk met slagroomquote:Op maandag 8 januari 2024 10:48 schreef Sarabi het volgende:
L: 2 pannenkoeken met stroop
D: verspakket prei kerrieschotel
T: griekse yoghurt met honing, meloen
Jaa. En nu voel ik me er ook oprecht veel beter over dan wanneer ik waarschijnlijk wel had toegeven. En ik kruip dadelijk gewoon om half 9 ofzo al mijn bed in dus kan ik ook niks extras meer etenquote:Op dinsdag 9 januari 2024 19:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
Lekker is dat dan toch he Pinuts?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |