quote:Angy & Rafa Ela -Drop
Chaild - Hold On
Edsun - Finally Alive
Joel Marques - Believer
Krick - Drowning In The Rain
Naomi Ayé - Paumée sur terre
One Last Time - Devil In The Detail
Tali - Fighter
Hij is wel echt enthousiast over niveau van de nummers. Hij wordt natuurlijk ook betaald door hun, maar toch, hij heeft er altijd wel kijk op. Ook met opzetten van Tsjechische selectie. Moderne nummers, verschillende genres. Neem aan dat hij dat niet zou zeggen van de nummers van Malta bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 29 november 2023 17:42 schreef Nashipeer het volgende:
Jan Bors
Na 8:45min uitleg over hoe de zaal eruitziet; oa de helft publiek, de helft stage, 12 camera's, steady cams, spidercams, complete LED-vloer, lange catwalk die door de zaal loopt, green room etc. Wordt de grootste liveshow voor Luxemburg in jaren (is niet zo moeilijk)
Klinkt iig beter dan de nationale finale van San Marino
Hij is meestal wel realistisch ja ook over de kansen van bepaalde nummersquote:Op woensdag 29 november 2023 18:19 schreef Momo het volgende:
[..]
Hij is wel echt enthousiast over niveau van de nummers. Hij wordt natuurlijk ook betaald door hun, maar toch, hij heeft er altijd wel kijk op. Ook met opzetten van Tsjechische selectie. Moderne nummers, verschillende genres. Neem aan dat hij dat niet zou zeggen van de nummers van Malta bijvoorbeeld.
Ik denk helaas alleen de namen van de artiesten, want het artikel had niks over de liedjes gezegdquote:
Ze gaan vandaag ieder uur een naam bekend geven van deelnemers van hun selectie eind januari...quote:Op maandag 11 december 2023 07:38 schreef molloot200 het volgende:
Wel oké. Maar ik neem aan dat ze niet gelijk al hun kruit verschieten en er echt nog wel betere voorbij zullen komen door de dag heen. Wel een mooie stem deze man!
Op eerste oogopslag lijkt hij op deze manquote:Op maandag 11 december 2023 07:16 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Pas net een aantal dagen afgevallen bij The Voice of Germany vlak voor de finale.
Hartstikke saai.quote:Op maandag 11 december 2023 07:21 schreef Nashipeer het volgende:
Ik heb het net gemist want ik moest wat anders doen, maar in de lijst van RTL Today radio staat onder z'n naam de titel 'Stranger' en dat is een nieuw lied van 3 minuten. Ik denk dat dat zijn lied is? Hier te beluisteren
https://music.apple.com/t(...)e/1720172648?l=en-GB
Edit: en hier
Ja en het nummer is niet Night Call uit post 3 met een andere artiest, een ander nummer van hem is gekozen (hij had er meerdere ingestuurd).quote:Op maandag 11 december 2023 14:59 schreef molloot200 het volgende:
Ah de grootste naam voor het laatst lees ik elders.
Zo heerlijk ditquote:Op dinsdag 9 januari 2024 15:26 schreef Momo het volgende:
Alle 8 de nummers zijn bekend nu, een recap
Oeh mooi lied, deze was mede-geschreven door Elsie Bay denk ik? Je kunt het wel goed horen.quote:
Elsa Søllesvik is de echte naam van Elsie Bayquote:Op dinsdag 9 januari 2024 16:32 schreef Nashipeer het volgende:
[..]
Oeh mooi lied, deze was mede-geschreven door Elsie Bay denk ik? Je kunt het wel goed horen.
Edit; ze staat niet in de tekst eronder, ik weet het niet meer zeker
Ah weer wat geleerdquote:Op dinsdag 9 januari 2024 16:35 schreef Momo het volgende:
[..]
Elsa Søllesvik is de echte naam van Elsie Bay
Ah zonde van die Engelse tekst. Best leuk deze, maar helemaal in het Frans was beter geweest denk ik.quote:Op dinsdag 9 januari 2024 20:34 schreef NailQueen het volgende:
Dit is ook best oke. Grote deels in het Frans
volgens mij is het vooral succesvol als ze de emotie van dat refrein over kan brengen, de treurigheid en het verdriet.quote:Op dinsdag 9 januari 2024 16:52 schreef Fred_B het volgende:
Mooi liedje van Krick inderdaad. Het mist wel iets van een magisch einde, waardoor het opbouwt naar niets, maar finale is voor een klein land al lastig genoeg, en dat heb je hiermee wel eenvoudig binnen.
Als dit live goed is en ook daadwerkelijk de NF wint, zou dit nog best eens een juryfavoriet kunnen worden. Beetje zoals Alika vorig jaar.quote:
Dat is een mooi historisch tintje. Hopelijk voor de Luxemburgers wordt het een mooie terugkeer in de ESF-wereld.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 18:53 schreef Momo het volgende:
Désirée Nosbusch die Eurovision 1984 gepresenteerd heeft zal onder andere de host zijn zaterdag.
Krick staat hier wel op repeat. Als het live net zo pakkend is dan zou dit een hele toffe keuze zijn, ben heel benieuwd!quote:
Als ik me de recap goed herinner, kan ik leven met de drie nummers aan top.quote:
Ja dit. Had 'm net op m'n oortjes in tijdens het wandelen en de orchestratie is toch wel mooi hoor bij dit nummerquote:Op woensdag 10 januari 2024 21:35 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Als dit live goed is en ook daadwerkelijk de NF wint, zou dit nog best eens een juryfavoriet kunnen worden. Beetje zoals Alika vorig jaar.
Gewoon in Hei Elei Kuck Elei’s neem ik aan.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 18:19 schreef Thrts het volgende:
Is de presentatie in het Engels of in het Luxemburgs?
Hmmm, en Luxemburg is al niet zo groot. Dan is mijn vermoeden dat de act die bij de internationale fans het populairst is, ook de televote gaat winnen.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 18:18 schreef Fred_B het volgende:
Naar het schijnt kunnen wij vanavond ook meestemmen uit het buitenland. 99 cent per stem, te betalen met een creditcard.
Klinkt wel weer als gedoe eventueel om vanuit buitenland te stemmen. Niet zo makkelijk als een sms'jequote:Op zaterdag 27 januari 2024 18:40 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Hmmm, en Luxemburg is al niet zo groot. Dan is mijn vermoeden dat de act die bij de internationale fans het populairst is, ook de televote gaat winnen.
Ja, ik heb geen idee hoe hard het normaal met stemmen gaat in dit soort programma’s in Luxemburg, maar dat kunnen er best minder dan 10.000 zijn. Dan wil je niet dat een willekeurige artiest zijn hele voetbalclub ofzo heeft gemobiliseerd en dat de stemming onevenredig beïnvloedt.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 18:40 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Hmmm, en Luxemburg is al niet zo groot. Dan is mijn vermoeden dat de act die bij de internationale fans het populairst is, ook de televote gaat winnen.
Als Krick zometeen wint verslaat ze Slimane van de troon in mijn top zoveel. Ja, dat leest u goed.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 16:37 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja dit. Had 'm net op m'n oortjes in tijdens het wandelen en de orchestratie is toch wel mooi hoor bij dit nummer
Is het niet gewoon Letzembourgish? De presentatie althans.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 19:45 schreef NailQueen het volgende:
Het journaal is in het Duits (met een luxemburg tintje) dus ik gok dat de finale ook in het Duits is.
Ja nu wel. Het interview net was in het Duitsquote:Op zaterdag 27 januari 2024 19:49 schreef Strani het volgende:
[..]
Is het niet gewoon Letzembourgish? De presentatie althans.
Ja dat wel ja.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 19:51 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ja nu wel. Het interview net was in het Duits
Dat hele land is één grote leugen joh.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 19:52 schreef NailQueen het volgende:
Of het is gewoon Duits en Frans door elkaar
Ik herinner mij slechts een vakantie in Luxemburg met alleen maar regenquote:Op zaterdag 27 januari 2024 19:58 schreef Strani het volgende:
Ik heb er toch een paar leuke vakanties gehad als kind. Ik was maar 4 en 5 jaar oud, respectievelijk, maar herinner me er toch nog best veel van.
Toen ik jong was scheen de zon nog Hamlapjesquote:Op zaterdag 27 januari 2024 19:59 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Ik herinner mij slechts een vakantie in Luxemburg met alleen maar regen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |