quote:Op maandag 27 november 2023 14:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Welnee, dat speelt geopolitiek helemaal niet en de NAVO SecGen is 100% geopolitiek.
Die NAVO-leiders komen door Rutte's briljante strategie nu opgescheept met Geert Wilders. Hoe erg blij denk je dat ze daarmee zijn?quote:Op maandag 27 november 2023 14:25 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wat ik poste was een bericht van 4 dagen geleden, ver na de kabinetsval.
een bezoekje bij de White house dat schijnt heel goed te werken, anders neemt ie Balkenende mee , die kent daar de weg een beetjequote:Op maandag 27 november 2023 14:25 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Welnee, dat speelt geopolitiek helemaal niet en de NAVO SecGen is 100% geopolitiek.
Ik denk eigenlijk dat na de afgang van Dilan de macht in de VVD nu weer bij Rutte ligt.quote:Op maandag 27 november 2023 14:29 schreef Hanca het volgende:
Maar ik geloof trouwens niet dat die functie voor de afgeserveerde Rutte nog zo belangrijk is voor de VVD, met een NAVO functie win je geen stemmen. Ik denk niet dat dat ook maar 1% mee weegt bij de fractie.
Dat lijkt me heel erg sterk, volgens mij houdt Rutte zich helemaal niet meer bezig met de VVD fractie. Die is gericht op het buitenland en nog een beetje op demissionair premier zijn. De invloed van Rutte lijkt me enorm klein, als die er al is.quote:Op maandag 27 november 2023 14:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat na de afgang van Dilan de macht in de VVD nu weer bij Rutte ligt.
Zou ze zelf ook kotsziek zijn van het feit dat haar partij voor de 8ste keer op rij verloren heeft? Of blijft het bij lollige tweetjes.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
Dilan is geen reclame voor de VVD, maar rutte heeft het stolkje overgedragen en die komt niet weeromquote:Op maandag 27 november 2023 14:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat na de afgang van Dilan de macht in de VVD nu weer bij Rutte ligt.
Machtsvacuum atm.quote:Op maandag 27 november 2023 14:50 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dilan is geen reclame voor de VVD, maar rutte heeft het stolkje overgedragen en die komt niet weerom
quote:Op maandag 27 november 2023 14:49 schreef speknek het volgende:
[ tiktok ]
Blijft frappant.Oeh, Geertruidenberg, daar kijk ik nu bijna over uit, komen ook aardig wat mensen hier vandaan. Ook leuk dat een Geertruidenberger het heeft over mensen die "hun gebied niet uitkomen", want als mij n ding opvalt aan mijn collega's uit Geertruidenberg is het juist dat dit de mensen zijn die nooit hun dorp uitkomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kunnen best heel veel zijn.quote:Op maandag 27 november 2023 14:58 schreef capricia het volgende:
Place your bets..
Plasterk?
Jorristma?
Donner?
[ twitter ]
Plasterk idd.quote:Op maandag 27 november 2023 14:58 schreef capricia het volgende:
Place your bets..
Plasterk?
Jorristma?
Donner?
[ twitter ]
Ah, iemand met precies 2 departementen dus.quote:
Ze motte allemaal ons Geert hebben!!!!quote:Op maandag 27 november 2023 15:11 schreef Erasmus het volgende:
Graag iemand die niet ontmaskerd kan worden door de smerige slinkse meenstriem medija!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |