Jammer maar helaas, het gaat ws gewoon PVV-VVD-NSC-BBB worden.quote:Op woensdag 22 november 2023 21:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Geen idee, hij zal het bij elkaar moeten rapen en dan hoop ik dat Omtzigt woord houdt.
Bij de VVD zijn ze zo om ben ik bang.
Ja, dit dus. En dat is best apart eigenlijk.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:10 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Als je er eenmaal in zit kunnen ze je volgens mij niet zo maar uit huis zetten. Dus zolang je zelf blijft zitten in je sociale huurwoning, kun je blijven zitten.
Klopt, je wordt niet uit je huis gezet omdat je meer bent gaan verdienen of bent gaan samenwonen.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:10 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Als je er eenmaal in zit kunnen ze je volgens mij niet zo maar uit huis zetten. Dus zolang je zelf blijft zitten in je sociale huurwoning, kun je blijven zitten.
Ze moeten het hele idee van sociale huur loslaten.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:18 schreef LeSage het volgende:
[..]
Ja, dit dus. En dat is best apart eigenlijk.
Ga anders gewoon de politiek inquote:Op woensdag 22 november 2023 22:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze moeten het hele idee van sociale huur loslaten.
Bouwen voor het ¤ 750 - 1.250 segment en mensen met een inkomen onder de liberalisatiegrens een huurkorting geven tot de liberalisatiegrens, dan kunnen ze ook nog huurtoeslag krijgen.
(Op basis van het inkomen van 2 jaar daarvoor, net zoals vroeger de huurtoeslag).
Dan heb je geen scheefwoners meer, als mensen meer gaan verdienen of gaan samenwonen bouw je die huurkorting in 3 jaar af.
Als je alleen komt te staan of je baan verliest kom je weer in aanmerking voor die huurkorting (en daarmee voor huurtoeslag).
En dat wel op basis van het inkomen van dat moment.
Ik kan me echt niet voorstellen dat ie het slechter doet dan Rutte deed.quote:Op woensdag 22 november 2023 21:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Met het gevaar dat hij volgende keer nog groter wordt...
Ik heb aan de ene kant al iets van "laat hij het maar doen en het verprutsen".
Kan iemand hier even wat politici in quoten aubquote:Op woensdag 22 november 2023 22:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze moeten het hele idee van sociale huur loslaten.
Bouwen voor het ¤ 750 - 1.250 segment en mensen met een inkomen onder de liberalisatiegrens een huurkorting geven tot de liberalisatiegrens, dan kunnen ze ook nog huurtoeslag krijgen.
(Op basis van het inkomen van 2 jaar daarvoor, net zoals vroeger de huurtoeslag).
Dan heb je geen scheefwoners meer, als mensen meer gaan verdienen of gaan samenwonen bouw je die huurkorting in 3 jaar af.
Als je alleen komt te staan of je baan verliest kom je weer in aanmerking voor die huurkorting (en daarmee voor huurtoeslag).
En dat wel op basis van het inkomen van dat moment.
Ik post deze constructie al tijden in de diverse (woning)topics, maar niemand pakt het op...quote:Op woensdag 22 november 2023 22:41 schreef Troel het volgende:
[..]
Kan iemand hier even wat politici in quoten aub
Ik vind het wel realistischig.quote:Ondanks het grote feest kijkt Wilders ook al vooruit naar de formatie. "Stel dat ik premier word, dan word ik dat voor alle Nederlanders. Dat is een andere rol dan oppositieleider. Je moet een coalitie smeden. Zo'n megaoverwinning van de PVV moet gerespecteerd worden. De kiezer heeft gesproken, het zou ondemocratisch zijn als de kiezer buitenspel gezet wordt. Dat zou die kiezer ook niet accepteren. Die zou dat verschrikkelijk vinden."
Hij wil daarom graag samenwerken met andere partijen. "We moeten met elkaar zakendoen, want het moet anders in Nederland. Laten wij een poging doen om er met elkaar uit te komen, en ik geloof dat dat zal lukken. We gaan geen ondemocratische of ongrondwettelijke maatregelen nemen, zoals korans en moskeeën verbieden. De Nederlander moet weer op één, dáár gaan we het over hebben. De formatie zal niet over links gaan. Ik kijk naar centrumrechts, VVD en NSC. We zullen allemaal concessies moeten doen, ook wij."
Geert was in zijn "overwinningspeech" al aan het nuanceren en afzwakken, ik denk dat het uiteindelijk allemaal best een flink stuk gematigd zal uitpakken. Al was het alleen al omdat hij het alleen niet kan en altijd andere partijen nodig heeft.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:23 schreef exode het volgende:
Ok, de standpunten van de PVV maar eens doorgenomen.
Het leest als een schoolopdracht 'Zet zoveel mogelijk niet uitvoerbare politieke ideeen op papier'
Dat dacht ik ook, totdat je de standpunten leest. Ik heb er vrijwel niets uitvoerbaars uit kunnen halen.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:46 schreef Burdie het volgende:
[..]
Geert was in zijn "overwinningspeech" al aan het nuanceren en afzwakken, ik denk dat het uiteindelijk allemaal best een flink stuk gematigd zal uitpakken. Al was het alleen al omdat hij het alleen niet kan en altijd andere partijen nodig heeft.
Ik heb jaaaaren geleden geroepen dat ik ga emigreren als Wilders minister-president wordt. Dus ik ga maar vast rondkijken …quote:Op woensdag 22 november 2023 21:09 schreef Bami het volgende:
Wat zijn we als land diep gezonken, als Wilders onze minister president wordt.
Ja, dit zal hij nu wel moeten roepen, om überhaupt partijen bij zich te krijgen.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:45 schreef Vanyel het volgende:
Iemand al gezien wat Wilders er zelf over zegt?
[..]
Ik vind het wel realistischig.
Als je een koopwoning hebt dan hoef je iig niet met verlies te verkopenquote:Op woensdag 22 november 2023 22:50 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb jaaaaren geleden geroepen dat ik ga emigreren als Wilders minister-president wordt. Dus ik ga maar vast rondkijken …
Dat scheelt wel ten opzichte van de beginjaren van Wilders idd.quote:Op woensdag 22 november 2023 22:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je een koopwoning hebt dan hoef je iig niet met verlies te verkopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |