In praktijk kwam de PVV meest 3-4 zetels lager uit dan in de peiling.quote:Op maandag 20 november 2023 20:05 schreef Zorro het volgende:
Ziet er goed uit voor Geert.
Mensen zijn in het verleden toch vaak wat terughoudend geweest in de peiling maar in de praktijk kwam PVV er dan beter uit dan gepeild.
Hihi, ja al die rapporten over extreemrechts, radicaal rechts, wappies die de orde bedreigen. En uiteindelijk komt het geweld continu van links. Eigenlijk weet iedereen dat ook wel.quote:Op maandag 20 november 2023 20:08 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Vinden we er nog wat van dat Baudet nu meerdere keren door linkse activisten in elkaar wordt gemept trouwens? Al het geweld kwam toch altijd van rechts?
Mag ook wel wat scherper veroordeeld worden want over een tijdje hebben we er gewoon weer een dode politicus (wat voor idioot het ook is) bij op deze manier.
huh?quote:Op maandag 20 november 2023 20:05 schreef Zorro het volgende:
Ziet er goed uit voor Geert.
Mensen zijn in het verleden toch vaak wat terughoudend geweest in de peiling maar in de praktijk kwam PVV er dan beter uit dan gepeild.
Juist bij Omtzigt schat ik het ongeveer op 0%. En Yeşilgöz staat er ook bepaald niet om te trappelen, die haalt alleen de band met PVV aan om sterker te staan in de onderhandelingen met Timmermans.quote:
Zowel in 2021, 2017 als 2012 nietquote:Op maandag 20 november 2023 20:05 schreef Zorro het volgende:
Ziet er goed uit voor Geert.
Mensen zijn in het verleden toch vaak wat terughoudend geweest in de peiling maar in de praktijk kwam PVV er dan beter uit dan gepeild.
Er zijn denk ik best wat twijfelaars tussen PVV en NSC (opportunistisch op de "de verlosser" stemmen).quote:Op maandag 20 november 2023 20:10 schreef Hanca het volgende:
[..]
Juist bij Omtzigt schat ik het ongeveer op 0%. En Yeşilgöz staat er ook bepaald niet om te trappelen, die haalt alleen de band met PVV aan om sterker te staan in de onderhandelingen met Timmermans.
Dan zal ik mijn herinnerring eens in de wasmachine stoppen, die blijkt ernstig vervuildquote:Op maandag 20 november 2023 20:08 schreef Hanca het volgende:
[..]
In praktijk kwam de PVV meest 3-4 zetels lager uit dan in de peiling.
Zou kunnen dat ze dat doen om de PvdA uit te knijpen. En wellicht werkt dat. Mjah, geldt voor iedereen: als je iemand uitknijpt gaat ie er vanzelf wel vandoor als dat voor hem oppertuun is.quote:Op maandag 20 november 2023 20:10 schreef Hanca het volgende:
[..]
Juist bij Omtzigt schat ik het ongeveer op 0%. En Yeşilgöz staat er ook bepaald niet om te trappelen, die haalt alleen de band met PVV aan om sterker te staan in de onderhandelingen met Timmermans.
Ik ook met dat betweterige toontje en die vermoeiende maniertjes, maar ik denk dat ik toch op Omtzigt ga stemmen.quote:Op maandag 20 november 2023 19:47 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind de manier van praten van Omtzigt zoo vervelend. Maakt het echt lastig goed te luisteren naar waar hij zegt.
Rechts wil echt vooral en alleen 1 ding en dat is zo min mogelijk migratie. Als je nou eindelijk een fatsoenlijke deal (zonder gezinshereniging en dat soort fratsen) eruit sleept dan zijn er genoeg rechtse kiezers die op de economie flinke concessies willen doen.quote:Op maandag 20 november 2023 20:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zou kunnen dat ze dat doen om de PvdA uit te knijpen. En wellicht werkt dat. Mjah, geldt voor iedereen: als je iemand uitknijpt gaat ie er vanzelf wel vandoor als dat voor hem oppertuun is.
Men zij ook van de JPB 1 en Rutte 1 dat dat nooit ging gebeuren. Gebeurde toch.
Dat is wat ik hierboven dus al in een post of 5 zeg ja.quote:Op maandag 20 november 2023 20:14 schreef Zorro het volgende:
Maar hoe dan ook, links moet Geert op hun blote knietjes danken. Stel je voor dat er geen PVV was en die stemmen naar VVD en/of NSC zouden gaan.
Geert jat anders ook veel boze ex-PvdAers weg.quote:Op maandag 20 november 2023 20:14 schreef Zorro het volgende:
Maar hoe dan ook, links moet Geert op hun blote knietjes danken. Stel je voor dat er geen PVV was en die stemmen naar VVD en/of NSC zouden gaan.
Omtzigt heeft de toeslagenaffaire zelf in de hand gewerkt. (hij ging vol op het orgel bij de "bulgarenfraude" zodat mensen strenger gecontroleerd gingen worden, waaruit de toeslagenaffaire kwam).quote:Op maandag 20 november 2023 20:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik ook met dat betweterige toontje en die vermoeiende maniertjes, maar ik denk dat ik toch op Omtzigt ga stemmen.
Er moet wel wat anders in de politiek, alle crisissen die we nu hebben komen door slecht beleid tot stand gekomen door een verrot systeem. Er wil er maar 1 het systeem veranderen.
Ik denk dat NSC op de valreep nog terug kan zakken naar 15.quote:Op maandag 20 november 2023 20:17 schreef Hanca het volgende:
Zou me trouwens niks verbazen als PvdA en VVD straks richting de 35 zetels gaan.
Dat roept rechts iedere keer en gek genoeg komt daar nooit wat van terecht.quote:Op maandag 20 november 2023 20:15 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Rechts wil echt vooral en alleen 1 ding en dat is zo min mogelijk migratie. Als je nou eindelijk een fatsoenlijke deal (zonder gezinshereniging en dat soort fratsen) eruit sleept dan zijn er genoeg rechtse kiezers die op de economie flinke concessies willen doen.
Het zou fijn zijn als PVDA én VVD met die beide zaken straks in het achterhoofd gaan onderhandelen in plaats van weer hysterisch principieel te gaan doen en de polarisatie te blijven voeden.
Ja en dat mislukt omdat links daarover niks wil onderhandelen?quote:Op maandag 20 november 2023 20:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat roept rechts iedere keer en gek genoeg komt daar nooit wat van terecht.
Omdat links vertikt er serieus werk van te maken slimme.quote:Op maandag 20 november 2023 20:19 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat roept rechts iedere keer en gek genoeg komt daar nooit wat van terecht.
Er zijn meer dan genoeg rechtse partijen om daar deals mee te maken. Daar heb je links niet voor nodig.quote:Op maandag 20 november 2023 20:21 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Omdat links vertikt er serieus werk van te maken slimme.
Nou laat ze het alsjeblieft doen, dan ben ik al een stuk meer tevreden.quote:Op maandag 20 november 2023 20:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Er zijn meer dan genoeg rechtse partijen om daar deals mee te maken. Daar heb je links niet voor nodig.
Zeker niet. Gemist dat de VVD heel bewust het kabinet over dit onderwerp lekt klappen?quote:Op maandag 20 november 2023 20:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en dat mislukt omdat links daarover niks wil onderhandelen?
Zou het? Dan komt er toch wel weer wat nieuws om boos over te doen? Als ze überhaupt al ver genoeg kunnen gaan om migratie tegen te gaan zodanig dat je daarover tevreden bent…quote:Op maandag 20 november 2023 20:23 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Nou laat ze het alsjeblieft doen, dan ben ik al een stuk meer tevreden.
Nee, dat wordt behoorlijk links denk ik. Dus weinig concrete actie op migratie (dat krijgt Timmermans er niet doorheen bij de achterban), op arbeidsmigratie na.quote:Op maandag 20 november 2023 19:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Is een PvdA/GL-VVD-NSC nou echt zo kneiterrechts? Dat lijkt me niet echt...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |