Als je het zo bekijkt, hoe marginaal is de PVV dan? Die partij heeft slechts 1 lid: Geert Wilders.quote:Op zaterdag 18 november 2023 11:35 schreef cabe0002 het volgende:
[..]
FvD heeft volgens mij nog altijd de meeste leden van alle partijen. Zit een grote potentie achter. Zo marginaal zijn ze dus helemaal niet.
Ik vind het juist wel bemoedigend, nou ja, dat het rechts is dan. FvD hoeft van mij ook niet zoquote:Op zondag 19 november 2023 03:53 schreef Eightyone het volgende:
In de toekomst blijkbaar veel Brabantse jeugd (en het oudere deel van de ondervraagden mag het nu al).
https://www.omroepbrabant(...)s-en-vol-overtuiging
...wmb weinig bemoedigend.
Toegegeven, het aandeel links geörienteerde jeugd lijkt hier sowieso vrij klein. Die er zijn zullen zich grotendeels in het Tilburgse of Eindhovense studentenleven begeven, gok ik.
Het VK heeft netto 500.000 immigranten in 2022 en dat met een keirechtse regering met een absolute meerderheid en dan roepen dat je een rechtse regering wil omdat die tegen migratie zijnquote:Op zaterdag 18 november 2023 16:15 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ja, VK kreeg ook nog miljarden terug van de EU inderdaad
En er is ook geen probleem met de Noord-Ierse grens zolang er niet naar gekeken wordt![]()
Dat beperkt zich lang niet alleen tot dat deel van de bevolking.quote:Op zondag 19 november 2023 10:40 schreef Magister_Artium het volgende:
Dat in Noord-Brabant en Limburg veel PVV en FvD wordt gestemd, kan ik me met al die woonwagenkampen wel voorstellen.
Sorry, ik was de Berries vergeten, met hun rijscholen en hun dubbel geparkeerde aannemersbusjes. En de Mandy’s met hun nagelstudio aan huis.quote:Op zondag 19 november 2023 12:05 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Dat beperkt zich lang niet alleen tot dat deel van de bevolking.
Nog meer kinderen erbij gehaald. Morgen de verkiezingsuitslag van de scholieren.quote:Op maandag 20 november 2023 07:56 schreef Sunshine1982 het volgende:
Nouja, ik zag laatst dat ze kinderen erbij gaan halen. 'Blijf van onze kinderen af' met betrekking tot het transgebeuren en wokegedoe. blijkt de nieuwe slogan te zijn om kiezers over de streep te trekken.
Er zijn misschien wel wat ouders die hier gevoelig voor zijn. Het leeft best wel volgens mij.
Ná zijn overwinning richtte hij zich - met zijn overwinningstoespraak in het Latijn - op academici, maar dat lukte niet (uit welke verkiezing bleek dat?) en dus ging hij op een (risicovolle) ''waptoer'' met ten gevolge een reductie van 75% van zijn achterban omdat hij ''merkte dat hij succes kreeg bij wappies'', waarbij hij aannam dat hij via deze weg meer stemmen kon krijgen, dan hij kreeg als grootste partij, met het laatst geboekte succes?quote:Op maandag 20 november 2023 01:27 schreef Coeus het volgende:
Ik bedoel: Baudet richtte zich in eerste instantie op de academici, met zijn overwinningstoespraak in het Latijn en zijn uil van Minerva. Toen dat niet lukte ging hij zich verzetten in coronatijd en merkte dat hij succes kreeg bij de wappies.
quote:
Notarieel goedgekeurd.quote:DM gestuurd.
@:straatcommando.
cabe0002 in VKZ / FvD en PVV samen voegenquote:Op zondag 19 november 2023 23:37 schreef cabe0002 het volgende:
Nederlands Glorie.
40 zetels moet makkelijk lukken.
Update n.a.v. VKZ / De officiële uitslag van de verkiezingen 2023quote:
Note gezetquote:Op vrijdag 1 december 2023 14:21 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Update n.a.v. VKZ / De officiële uitslag van de verkiezingen 2023
Ik heb van @:cabe0002 geen reaktie mogen ontvangen. Sterker nog, die laffe herder heeft zich hier sinds 23-11 niet meer laten zien. Past prima bij FvD dus.
@:straatcommando.
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |