Deze mannen (boeren en boerinnen ook) doen natuurlijk niet voor niks mee, hè.quote:Op zondag 19 november 2023 15:20 schreef Mani89 het volgende:
Hebben Richard en Robin elkaar überhaupt aangeraakt nadat hij haar had gekozen? Respectfully had ik wel even een flinke knuffel gegeven en een goede handvol van die heerlijke ass. Kortom, ik vond het erg ongemakkelijk en onnatuurlijk allemaal. 0 gevoel van een spark.
Richard is toch niet socially awkward, die zou in het wild best een partner kunnen fixen.quote:Op zondag 19 november 2023 15:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Deze mannen (boeren en boerinnen ook) doen natuurlijk niet voor niks mee, hè.
Het is niet of ze niet zelf in de kroeg of op een datingsite aan een vrouw kunnen komen. (En nee, druk werk is daar geen excuus voor.) Ze zijn gewoon wat meer socially awkward.
Dan heeft spontane Richard haar misschien zonder camera goed geknuffeld.quote:Op zondag 19 november 2023 15:35 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Richard is toch niet socially awkward, die zou in het wild best een partner kunnen fixen.
We gaan het zien vanavond.quote:Op zondag 19 november 2023 15:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dan heeft spontane Richard haar misschien zonder camera goed geknuffeld.
Arme Haico. Ooef, wat een kille reactie van Jasmijn. Inclusief 2 kamers. Waar hebben we dat eerder gezien?quote:Op zondag 19 november 2023 01:05 schreef kikkerrrtje het volgende:
En Hairco en Jasmijn:
https://boerzoektvrouw.kr(...)t-allemaal-snel-gaan
Misschien vond hij Ellen wel helemaal niet zo leuk? Dan kunnen ze op papier nog zo goed bij elkaar passen, maar gevoel laat zich niet dwingen.quote:Op zondag 19 november 2023 15:44 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Arme Haico. Ooef, wat een kille reactie van Jasmijn. Inclusief 2 kamers. Waar hebben we dat eerder gezien?
(en weet je, ik ben helemaal niet per se tegen twee kamers. Om principiële redenen kan je daar best voor kiezen. Maar het voelt hier meer als een excuus van: ik vind je eigenlijk helemaal (nog?) niet zo aantrekkelijk en ik heb behoefte aan afstand. Wees dan gewoon direct eerlijk en had Ellen de kans gegund)
Die boer uit de VS (weet naam niet meer) en Rob en Wendy (vorig seizoen?)quote:Op zondag 19 november 2023 15:44 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Arme Haico. Ooef, wat een kille reactie van Jasmijn. Inclusief 2 kamers. Waar hebben we dat eerder gezien?
Vooral Rob en Wendy, maar ik geloof elk stel dat op 2 kamers begint.quote:Op zondag 19 november 2023 17:35 schreef lily het volgende:
[..]
Die boer uit de VS (weet naam niet meer) en Rob en Wendy (vorig seizoen?)
Is natuurlijk ook zo, maar dan gaat het wel over het gevoel van twéé mensen. En bij zowel Robin als bij Jasmijn hoor ik voortdurend een 'ik weet het niet zo goed', maar dat ze er geen harde conclusies aan durven te verbinden, bang om de ander teleur te stellen (?).quote:Op zondag 19 november 2023 16:47 schreef Burdie het volgende:
Het programma gaat over gevoelens, niet over papieren. Daarom zijn het dates, geen sollicitatiegesprekken. (Behalve bij Claudia, maar ik hoop echt dat zij uiteindelijk de keuze ook met haar gevoel maakt)
Er staan een aantal camera's op en een miljoenenpubliek aan de andere kant van het venster met 2023 wokeness. Daarnaast ken je elkaar pas een aantal dagen en weet je niet wat de ander waardeert en wat nietquote:Op zondag 19 november 2023 15:20 schreef Mani89 het volgende:
Hebben Richard en Robin elkaar überhaupt aangeraakt nadat hij haar had gekozen? Respectfully had ik wel even een flinke knuffel gegeven en een goede handvol van die heerlijke ass. Kortom, ik vond het erg ongemakkelijk en onnatuurlijk allemaal. 0 gevoel van een spark.
Het gevoel kan ook gewoon mixed zijn. Idealiter zou je willen dat deze ambivalentie ook precies verwoord kan worden. Problemen daarbij kunnen zijn dat deze nuance moeilijk kan worden geduid door de betreffende persoon, dat deze moeilijk kan worden verwoord of dat er geen ruimte voor is omdat de verwachtingen van de buitenwereld gemanaged moet worden.quote:Op zondag 19 november 2023 17:47 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Is natuurlijk ook zo, maar dan gaat het wel over het gevoel van twéé mensen. En bij zowel Robin als bij Jasmijn hoor ik voortdurend een 'ik weet het niet zo goed', maar dat ze er geen harde conclusies aan durven te verbinden, bang om de ander teleur te stellen (?).
Het is ook wel netjes om een beetje transparant te zijn over je gevoel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |