Eerst moeten de !!! dan de 11quote:Op zondag 5 november 2023 14:55 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik heb even gemist wanneer je ook alweer precies een sukkel bent, als je niet hebt wat jij zegt of juist als je 'meer dan een half miljoen11!!!' hebt betaald voor je rijtjeshuis met nieuwbouwtuin.
Ach. Laat ik ook eens meedoenquote:Op zondag 5 november 2023 14:37 schreef Clubsoda het volgende:
Gut, wat zijn we weer gezellig andere mensen en hun keuzes aan het bezeiken
Die nieuwbouw rijtjeshuizen hebben sowieso alles wat ik opnoem niet, dus dat zijn de grootste sukkels.quote:Op zondag 5 november 2023 14:55 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik heb even gemist wanneer je ook alweer precies een sukkel bent, als je niet hebt wat jij zegt of juist als je 'meer dan een half miljoen11!!!' hebt betaald voor je rijtjeshuis met nieuwbouwtuin.
Precies dit ja.quote:Op zondag 5 november 2023 15:02 schreef Myraela het volgende:
Ik kan sowieso altijd wel lachen als het over de bedragen van hypotheken gaat. En dan vooral als je zo'n gesprek hebt met iemand die al jaaaaaaaren geleden iets gekocht heeft. Want die vinden alles extreem duur, maar vergeten even dat je weinig keuze hebt als je nu aan je eerste hypotheek begint.
Of, ook altijd leuk, de mensen die denken dat zij de ontdekking van de eeuw hebben gedaan door buiten de randstad een groter huis met meer grond voor minder geld te kopen en dat constant blijven vergelijken. Mensen weten écht wel dat die optie er is, alleen ze willen er niet allemaal wonen.
Ik kocht een nieuwe (voor mij dan) notenmixquote:Op zondag 5 november 2023 15:05 schreef Clubsoda het volgende:
Ah mooi, ik vond nog een halve zak sloffe kaasflips.
In de vuilnisbak, waar je ze hebt laten liggen?quote:Op zondag 5 november 2023 15:05 schreef Clubsoda het volgende:
Ah mooi, ik vond nog een halve zak sloffe kaasflips.
En even vergeten hoeveel procent van het inkomen naar de hypotheek ging. Ja de huizen waren goedkoper. Maar de inkomsten ook een stuk lager, met een veel hogere hypotheek rente.quote:Op zondag 5 november 2023 15:02 schreef Myraela het volgende:
Ik kan sowieso altijd wel lachen als het over de bedragen van hypotheken gaat. En dan vooral als je zo'n gesprek hebt met iemand die al jaaaaaaaren geleden iets gekocht heeft. Want die vinden alles extreem duur, maar vergeten even dat je weinig keuze hebt als je nu aan je eerste hypotheek begint.
Of, ook altijd leuk, de mensen die denken dat zij de ontdekking van de eeuw hebben gedaan door buiten de randstad een groter huis met meer grond voor minder geld te kopen en dat constant blijven vergelijken. Mensen weten écht wel dat die optie er is, alleen ze willen er niet allemaal wonen.
Klinkt goedquote:Op zondag 5 november 2023 15:10 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik kocht een nieuwe (voor mij dan) notenmixnom nom nom die is lékker
![]()
(Gepofte) Cheddar Cashew Amandel.
Er zijn mensen die van kaas houdenquote:Op zondag 5 november 2023 15:10 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
In de vuilnisbak, waar je ze hebt laten liggen?
Dit. Ik had een prachtig nieuwbouwhuis, maar bijna iedereen had wel een overkapping in de tuin. Het liefste mét geluidsinstallatie en televisie. En met 5 van die overkappingen ongeveer grenzend aan mijn eigen tuin (van net iets groter dan postzegelformaat) heb je dus alle geluiden van al die overkappingen, die allemaal de muziek net weer een tandje harder zetten zodat ze het van de buren niet horen. En ik had geen overkapping, laat staan de installatie om daar overheen te komenquote:Op zondag 5 november 2023 14:25 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nieuwbouwwijk vs huizen met grotere tuinen lijkt me
Dit klinkt vreselijk wonenquote:Op zondag 5 november 2023 16:05 schreef Troel het volgende:
Dit. Ik had een prachtig nieuwbouwhuis, maar bijna iedereen had wel een overkapping in de tuin. Het liefste mét geluidsinstallatie en televisie. En met 5 van die overkappingen ongeveer grenzend aan mijn eigen tuin (van net iets groter dan postzegelformaat) heb je dus alle geluiden van al die overkappingen, die allemaal de muziek net weer een tandje harder zetten zodat ze het van de buren niet horen. En ik had geen overkapping, laat staan de installatie om daar overheen te komen![]()
Dit klinkt als twee druppels water met mijn ervaringquote:Op zondag 5 november 2023 11:30 schreef Blues het volgende:
Ik ging compleet rillerig en akelig en pijn in arm naar bed.
Pijn in arm is er nog maar ik ben weer oké @:Isabeau hopen dat het zo blijft
Die hebben dus een extra kamer in de tuin gebouwdquote:Op zondag 5 november 2023 16:38 schreef Kaatje1 het volgende:
Vrienden van mij hebben sinds kort zo'n overkapping. Moest nog van alles aan gedaan worden want ze smolten weg (goedkoop is duurkoop in dit geval). In de zomer was het open maar nu zijn de ramen dicht. Ze wisten nog niet wat het zou worden, een extra zitkamer of een speelruimte voor de kinderen.
Voorheen bij vrienden, die hadden een vrij kleine woonkamer en daar werd de overkapping de eetkamer. Maw, we zaten eigenlijk nooit meer in de huiskamer op de bank, maar in de overkapping (met ramen/verwarming gelukkig)
Ik kan er ook wel even voor langskomen hoor.quote:Op zondag 5 november 2023 15:19 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Er zijn mensen die van kaas houden![]()
Ik ga nu trouwens bleekselderij in de polonaise bolognese stoppen, misschien wil @:Vanyel daar even haar plasje over doen? (Figuurlijk)
Anders dan eerdere jaren was KreaDoe vooral "inkleur-Doe", dus daar was maar weinig origineels te koop.quote:Op zondag 5 november 2023 16:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dit klinkt als twee druppels water met mijn ervaring![]()
@:fietsie jouw dag klinkt ook niet leuk zeg. Ook zolang zoeken naar parkeerplekken, jeetje. Hebben jullie nog wel iets gekocht of ook helemaal niet?
Het zou een overkapping zijn, dat was het ook, 1 jaar, toen werden de zijkanten boven de muren met de buren dichtgemaakt (want enorme tocht), toen kwam er een hek zodat het een soort veranda was en vervolgens werd dat hek dichtgemaakt en kwamen er ramen boven. Ieder jaar wat erbijquote:Op zondag 5 november 2023 16:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die hebben dus een extra kamer in de tuin gebouwdMaar als het aan alle kanten dicht is, is het dan nog wel een overkapping of gewoon een soort schuur?
Die je waarschijnlijk ook bij de intratuin om de hoek had kunnen kopenquote:Op zondag 5 november 2023 16:47 schreef fietsie het volgende:
[..]
Anders dan eerdere jaren was KreaDoe vooral "inkleur-Doe", dus daar was maar weinig origineels te koop.
En bij de Kerstmarkt hebben we het ook maar gehouden bij 2 paar sokken en twee mutsen. Omdat nuttig.
Deze zin las ik 2x.quote:Op zondag 5 november 2023 16:47 schreef Vanyel het volgende:
Ondertussen pruttelt hier al een dag een schouder van @:sigme heerlijk te pruttelen. Echt pruttelfestijn.
Is dat inkleuren zo'n hype joh? Ik ken wel mensen die het deden. Super geinig, volwassenen die kleuren zoals kinderen doen met kleurboeken/kleurplaten, maar dan volwassen vormenquote:Op zondag 5 november 2023 16:47 schreef fietsie het volgende:
Anders dan eerdere jaren was KreaDoe vooral "inkleur-Doe", dus daar was maar weinig origineels te koop.
En bij de Kerstmarkt hebben we het ook maar gehouden bij 2 paar sokken en twee mutsen. Omdat nuttig.
Maar dan had je de ervaring van de drukte op de wegen, het parkeerfestijn, de mensenmassa's en de steeds weer dezelfde type kraam moeten missen. En Lang Nek. Al kan je die vast ook wel in de Efteling kopen en dat lijkt me een leuker dagje weg. Winter Eftelingquote:Op zondag 5 november 2023 16:49 schreef Kaatje1 het volgende:
Die je waarschijnlijk ook bij de intratuin om de hoek had kunnen kopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |