Dat is een heel goede vraagquote:Op woensdag 22 november 2023 08:40 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kunt ook een splitter gebruiken in nood. Waarom pakt hij geen WiFi?
quote:
Heeft de Switch LAN dan? Geloof dat je daar nog een extra usb-lan converter voor nodig hebtquote:Op woensdag 22 november 2023 08:51 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik ga het met netwerkswitch oplossen. Als dat werk kan ik ook wel de nintendo switch en de steamdeck op aansluiten
De OLED wel.quote:Op woensdag 22 november 2023 09:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Heeft de Switch LAN dan? Geloof dat je daar nog een extra usb-lan converter voor nodig hebt
Probeer dit anders eens:quote:
Bekabeld sowieso beter. Maar opnieuw opstarten is wel anders dan uit en aanzetten, dat is vaak standby.quote:Op woensdag 22 november 2023 17:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
Xbox opnieuw opstarten heeft probleem opgelost, terwijl ik dat ding vaak genoeg aan en uit doe. Ik ga toch vanavond met etherkabel proberen met netwerkswitch
Zelfs in de standby stand moet dat ding niet de connectie verliezenquote:Op woensdag 22 november 2023 17:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Bekabeld sowieso beter. Maar opnieuw opstarten is wel anders dan uit en aanzetten, dat is vaak standby.
quote:Op donderdag 23 november 2023 18:57 schreef AQuila360 het volgende:
Na 8 jaar ook weer terug in het Xbox kamp met een Series X.
We missed you here!quote:Op donderdag 23 november 2023 18:57 schreef AQuila360 het volgende:
Na 8 jaar ook weer terug in het Xbox kamp met een Series X.
quote:Op vrijdag 24 november 2023 13:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fotoboek van AQuilaSeriesX
Overkopen?
Klojo, ik wou net de boel zo op die manier gaan opzetten.quote:Op vrijdag 24 november 2023 13:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fotoboek van AQuilaSeriesX
Overkopen?
Sweetquote:
Het valt me vooral tegen dat het vier jaar heeft geduurdquote:Op vrijdag 24 november 2023 15:01 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Klojo, ik wou net de boel zo op die manier gaan opzetten.![]()
Lol idd.quote:Op vrijdag 24 november 2023 15:07 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Het valt me vooral tegen dat het vier jaar heeft geduurd
Er zijn vast ergens landinstellingenquote:Op zaterdag 2 december 2023 14:45 schreef AQuila360 het volgende:
Jongens, ik moest een nieuw microsoft account aanmaken en xbox gamertag dus dat heb ik gedaan.
Maar nu springt mijn microsoft account bij balance op USD en nu kan ik nix. Gamepass afsluiten lukt me nu ook niet.
Weten jullie hoe en wat?
Krijg het niet goed. Kan nix nuquote:Op zaterdag 2 december 2023 15:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Er zijn vast ergens landinstellingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |