quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 12:03 schreef Inbox het volgende:
[..]
Toen scoupy nog scoupy was, was het inloggen en bon uploaden.
Toen werd het een app, en ging inloggen hier niet meer. Moest je weer een link klikken, wat dan weer niet werkte en..en..
Zal er nog eens naar kijken, maar ik ga er niet veel meer mee doen vrees ik. Ook omdat ik mn Vivid-rekeningen op heb gezegd. Daarnaast wil dat Woolsocks veels te veel informatie van me hebben naar mijn zin.
Ik gebruikte Scoupy ook al als app, dus voor mij is het aap aanklikken en bon uploaden nu in Woolsocks. Niks veranderd.quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 12:03 schreef Inbox het volgende:
[..]
Toen scoupy nog scoupy was, was het inloggen en bon uploaden.
Toen werd het een app, en ging inloggen hier niet meer. Moest je weer een link klikken, wat dan weer niet werkte en..en..
Zal er nog eens naar kijken, maar ik ga er niet veel meer mee doen vrees ik. Ook omdat ik mn Vivid-rekeningen op heb gezegd. Daarnaast wil dat Woolsocks veels te veel informatie van me hebben naar mijn zin.
Gedaan.quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 12:10 schreef Donna het volgende:
Mag de originele OP weer in de OP? Ik zie dat die ergens 2 topics geleden ineens eruit gehaald is.
---------------------------------------------------------------
Nou, daar gaan we.
Spaar jij koopzegels, douche je niet langer dan 2 minuten (of koud), knip je de yoghurtpakken en tandpasta tubes open, fiets je wekelijks 20km extra voor alle supermarkt aanbiedingen, is een theezakje na 6x nog niet 'op' of gebruik je je onderbroek na het binnenste buiten vouwen nog een keer? Dan ben je hier op de juiste plek!
Zuunigerds, verenig u!
*Het is uiteraard gewoon een topic om het te hebben over besparen, wat duurzaamheid, slimme truucjes etc.
Je hoeft uiteraard niet echt je theezakje 6x te gebruiken of je tandpasta tubes open te knippen om 'zuunig' te zijn.
-------------------------------------------------------------------------
Maar je bankrekening moet tegenwoordig toch gekoppeld worden?quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 12:11 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik gebruikte Scoupy ook al als app, dus voor mij is het aap aanklikken en bon uploaden nu in Woolsocks. Niks veranderd.
Voor autorewards wel, maar voor cashback niet als het goed is.quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 12:22 schreef NoXia het volgende:
[..]
Maar je bankrekening moet toch tegenwoordig toch gekoppeld worden?
Nee hoor. Ik maak gewoon net als vroeger gebruik van de app. Hij ziet er alleen wat anders uit.quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 12:22 schreef NoXia het volgende:
[..]
Maar je bankrekening moet toch tegenwoordig toch gekoppeld worden?
Dank je, ik heb voor mij en mijn man een rekening aangemaakt.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 03:40 schreef Inbox het volgende:
https://www.openbank.nl/a(...)taalrekening-80-euro
Gratis 80 euro voor het openen van een verder gratis bankrekening.
Goede deal wel, maar je moet wel snel beslissen want enkel voor de eerste 2000 aanmelders en deze aanbieding staat ook op Pepper.
Openbank is een internetbank, net als Revolut bijvoorbeeld. Bij Openbank heb je een Spaanse bankrekening. Het garantie depositogarantiestelsel is gewoon van toepassing.
Zet er wel even bij dat je wel 300 moet storten dan heyquote:Op donderdag 19 oktober 2023 03:40 schreef Inbox het volgende:
https://www.openbank.nl/a(...)taalrekening-80-euro
Gratis 80 euro voor het openen van een verder gratis bankrekening.
Goede deal wel, maar je moet wel snel beslissen want enkel voor de eerste 2000 aanmelders en deze aanbieding staat ook op Pepper.
Openbank is een internetbank, net als Revolut bijvoorbeeld. Bij Openbank heb je een Spaanse bankrekening. Het garantie depositogarantiestelsel is gewoon van toepassing.
En dat overboekingen 48 uur duren en nog wat nadelen. Maar goed, ik neem aan dat als je ergens geld opzet je wel even uitzoekt hoe en wat.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 13:16 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zet er wel even bij dat je wel 300 moet storten dan hey
Dat inderdaad.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 13:44 schreef exode het volgende:
[..]
En dat overboekingen 48 uur duren en nog wat nadelen. Maar goed, ik neem aan dat als je ergens geld opzet je wel even uitzoekt hoe en wat.
IK ga er vanuit dat de meeste mensen wel eerst lezen wat de voorwaarden zijn, voordat ze zich besluiten aan te meldenquote:Op donderdag 19 oktober 2023 13:16 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zet er wel even bij dat je wel 300 moet storten dan hey
Waar staat dat, dat het 48 uur duurt?quote:Op donderdag 19 oktober 2023 13:44 schreef exode het volgende:
[..]
En dat overboekingen 48 uur duren en nog wat nadelen. Maar goed, ik neem aan dat als je ergens geld opzet je wel even uitzoekt hoe en wat.
Op vele plekken terug te vinden als je ervaringen opzoekt, zoals op https://nl.trustpilot.com/review/openbank.nl.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 17:03 schreef Inbox het volgende:
[..]
Waar staat dat, dat het 48 uur duurt?
Zelf Vivid gehad en nu Revolut . Boekingen worden gewoon zo goed als real-time gedaan. Waarom zou dat bij OpenBank anders zijn?
Dan doe je het telefonisch en vraag je of je tot de eerste 2000 behoort.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 17:14 schreef exode het volgende:
[..]
Op vele plekken terug te vinden als je ervaringen opzoekt, zoals op https://nl.trustpilot.com/review/openbank.nl.
Wel slim die actie, want je ziet niet vooraf of je bij die eerste 2000 hoort maar je moet wel je 300 Euro laten staan. Slimme manier van veel geld binnenharken en rente trekken.
Ik doe het sowieso niet, maar ik vind het dus een slimme actie om zoveel mogelijk geld binnen te krijgen als bank.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 17:29 schreef Inbox het volgende:
[..]
Dan doe je het telefonisch en vraag je of je tot de eerste 2000 behoort.
Verwacht niet dat ze in dag 1 al gelijk 2000 mensen hebben die ook nog eens gelijk die 300 euro overmaken. Dat zou ik dus wel doen gelijk, die 300 euro storten. Pas als je aan de voorwaarden hebt voldaan, tel je mee voor die 2000 namelijk.
Bij OpenBank?quote:Op donderdag 19 oktober 2023 17:18 schreef DancingPhoebe het volgende:
Waar voeren jullie nou die actie code in?
Dit.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 17:40 schreef Inbox het volgende:
[..]
Bij OpenBank?
Geen idee, ik heb het niet aangevraagd
Edit: volgens mij hoef je niets in te vullen, want als je op de link klikt om je aan te melden ervoor, zit ie al in de link verwerkt.
Ik heb er wel naar gekeken maar het ontbreken van iDeal vind ik een afknapper.quote:
Had dat hier ook gedaan, scheelt idd wel wat in kosten, maar hier moet de kraan eerst 30 seconden lopen voor we heet water hadden, in de winter is dat dan weer niet heel handigquote:Op vrijdag 20 oktober 2023 08:47 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik heb er wel naar gekeken maar het ontbreken van iDeal vind ik een afknapper.
Handmatig overboeken zou natuurlijk wel kunnen.
En ik ben _ontopic_ zeker geen online-koop-junkie,maar je komt het te regelmatig tegen.
Laatst nog mijn CV-installatie getuned na me via youtube verdiept te hebben.
Het vermogen teruggezet, pompsnelheid teruggezet (stroom), en de aanvoertemperatuur staat op 60.
(Dat laatste is volgens sommigen overbodig als je systeem goed werkt maar ik moet nog testen of dat zo is)
Dit gaat allemaal over het verwarmingsgedeelte van de CV.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 08:56 schreef 111210 het volgende:
[..]
Had dat hier ook gedaan, scheelt idd wel wat in kosten, maar hier moet de kraan eerst 30 seconden lopen voor we heet water hadden, in de winter is dat dan weer niet heel handig
Zolang je huis warm wordt is 45 prima natuurlijk.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 09:26 schreef Lucky_Strike het volgende:
Goede reminder om hier ook nog even te kijken of de knopjes van de CV nog goed staan. Water op 55, cv zelf kan op 45.
Dat is gelukkig allemaal dik in orde hierquote:Op vrijdag 20 oktober 2023 09:29 schreef BertV het volgende:
[..]
Zolang je huis warm wordt is 45 prima natuurlijk.
De echt CV-wizards zijn hier blijkbaar tegen. Ik kan me ook voorstellen dat een goed werkend modulerend systeem er zelf wel voor zorgt dat er geen loeiheet retourwater terug komt.
Het systeem moet hier voor gemaakt zijn, radiatoren geschikt voor lage temperaturen etc.
Ik heb tijden mijn boodschappen gedaan in duitsland.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:26 schreef capricia het volgende:
Ik heb laatst een ritje naar Kleef in Duitsland gedaan. Wel met de leaseauto, dus geen brandstofkosten.
Maar zelfs dan, benzine is 1,75 daar.
Ben vooral voor drogisterij produkten en wijn gegaan. Ik was geschokt met het prijsverschil met Nederland. Ook een hapje gegeten in de horeca daar, ook dat is euro's goedkoper dan in NL.
Sommige dingen moet je zo snel mogelijk in huis hebben (gebrek aan planning dus).quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:29 schreef Ponsai het volgende:
Scherpe kortingen drogist artikelen bij https://www.deonlinedrogi(...)F44xojhoCAikQAvD_BwE
Nu bestellen is morgen in huis. Best snel toch?quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:34 schreef exode het volgende:
[..]
Sommige dingen moet je zo snel mogelijk in huis hebben (gebrek aan planning dus).
Vrijwel alle drogisterij spullen kan je wel een keer 1 + 1 inslaan in Nederland, maar dan moet je daar wel op letten. Dat is echt een ding voor ons.....maar we komen er wel.
Ja hoor, maar ik heb het dus NU nodig en verloofde ook. Als je die ene keer per maand misgrijpt, is dat best lastig als vrouw.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:38 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Nu bestellen is morgen in huis. Best snel toch?
Ja. Het was een uur heen en anderhalf uur terug vanaf Utrecht.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:32 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik heb tijden mijn boodschappen gedaan in duitsland.
werk in Tiel - Kranenburg - Amersfoort
Dat koste alleen zoveel tijd, ik kocht meer drank.
Uiteindelijk werkt voor mij consuminderen beter.
Vanuit Eindhoven hebben we ook een tijdje getankt in de buurt van Lommel toen de benzineprijzen nog 2,25/L waren. Kost toch elke keer weer weet tijd.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:26 schreef capricia het volgende:
Ik heb laatst een ritje naar Kleef in Duitsland gedaan. Wel met de leaseauto, dus geen brandstofkosten.
Maar zelfs dan, benzine is 1,75 daar.
Ben vooral voor drogisterij produkten en wijn gegaan. Ik was geschokt met het prijsverschil met Nederland. Ook een hapje gegeten in de horeca daar, ook dat is euro's goedkoper dan in NL.
Die 1+ 1 acties zijn een keer langsgekomen in Keuringsdienst van waarde, geloof ik. Zelfs met die acties betaal je nog meer dan in Duitslandquote:Op vrijdag 20 oktober 2023 10:34 schreef exode het volgende:
[..]
Sommige dingen moet je zo snel mogelijk in huis hebben (gebrek aan planning dus).
Vrijwel alle drogisterij spullen kan je wel een keer 1 + 1 inslaan in Nederland, maar dan moet je daar wel op letten. Dat is echt een ding voor ons.....maar we komen er wel.
Ja, dat is interessant als je daar in de buurt woont of een lease auto hebt. Met de huidige benzineprijzen moet ik wel heeeeel veel inkopen. Zou niet weten waar ik het allemaal op moet slaan.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 12:24 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Die 1+ 1 acties zijn een keer langsgekomen in Keuringsdienst van waarde, geloof ik. Zelfs met die acties betaal je nog meer dan in Duitsland
Dank voor de tip, ik ga de voorraad kaarsen ook weer even aanvullenquote:Op vrijdag 20 oktober 2023 21:45 schreef bloempje-moi het volgende:
Eindelijk zijn de kaarsen weer in de aanbieding bij de Hema. 2+1 gratis. Meteen groot ingeslagen en met een cadeaukaart van Scoupy in totaal toch bijna 50 euro uitgespaard. Ik kan er deze winter weer even tegenaan.![]()
Jammer dat de voucher van ING rentepunten niet werkte. Dat zou helemaal leuk zijn geweest.
Het is op zn minst opmerkelijk te noemen. Temeer omdat dat koelschap gewoon een schap is net als alle andere schappen. Als ze niet willen dat je het nu al pakt, moeten ze het pas in de ochtend bijvullenquote:Op vrijdag 20 oktober 2023 22:37 schreef Tele6 het volgende:
Ik was vanavond een halfuur voor sluitingstijd bij de Jumbo. Ze waren de kortings-koeling net aan het volladen en ik zag al allerlei lekkere dingen. Maar ik kreeg van de medewerker te horen dat ik niks mocht pakken, want dit was allemaal voor morgen.![]()
Dat had ik nog niet eerder gehad. Ja die spullen zijn morgen pas op de datum, maar of ze nou vandaag aan het eind van de dag of morgen aan het begin van de dag verkocht worden maakt toch niet uit? Afgeprijsd zijn ze al.
Nou moe, zulke onzin hoor je toch niet vaak.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 22:37 schreef Tele6 het volgende:
Ik was vanavond een halfuur voor sluitingstijd bij de Jumbo. Ze waren de kortings-koeling net aan het volladen en ik zag al allerlei lekkere dingen. Maar ik kreeg van de medewerker te horen dat ik niks mocht pakken, want dit was allemaal voor morgen.![]()
Dat had ik nog niet eerder gehad. Ja die spullen zijn morgen pas op de datum, maar of ze nou vandaag aan het eind van de dag of morgen aan het begin van de dag verkocht worden maakt toch niet uit? Afgeprijsd zijn ze al.
Het vervelende is dat deze Jumbo nogal ruim in z'n medewerkers zit, dus die hangen overal rond. Na m'n rondje door de winkel stonden ze met z'n drieën naast die koeling te kletsenquote:Op vrijdag 20 oktober 2023 22:49 schreef Inbox het volgende:
[..]
Het is op zn minst opmerkelijk te noemen. Temeer omdat dat koelschap gewoon een schap is net als alle andere schappen. Als ze niet willen dat je het nu al pakt, moeten ze het pas in de ochtend bijvullenIn jouw geval had ik een extra rondje in de winkel gelopen en 2 minuten later teruggekomen als de medewerker weg was.
Een voordeel: je weet nu hoelaat het schap gevuld wordt. Volgende keer wederom in de gaten houden en dan kan je ernaar handelen.
Zo ging ik voorheen -op mn vorige woonadres- nog weleens een kwartiertje voor tijd naar de Lidl, omdat ik wist dat ze dan de 'verspil mij niet'-bakken bijvulden en ook het brood al afgeprijsd klaar lag soms. Dan had je dus 1e keus in afgeprijsde boodschappen.
Mooi toch? Hebben ze geen oog voor jou als klant als ze druk met elkaar bezig zijn.quote:Op vrijdag 20 oktober 2023 22:52 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Het vervelende is dat deze Jumbo nogal ruim in z'n medewerkers zit, dus die hangen overal rond. Na m'n rondje door de winkel stonden ze met z'n drieën naast die koeling te kletsenen er stonden op nog 2 plekken in de winkel groepjes medewerkers te kletsen.
De winkel is pas een maandje open, dus ik denk dat ze alles wat anders ingeschat hadden. Of misschien trekt het werk nog aan de komende maanden.
Dus jij was één van de mensen die als gorilla's op de ramen bonsden bij de BCCquote:Op zaterdag 21 oktober 2023 11:34 schreef Ponsai het volgende:
Donderdag:
30 euro korting per maand gekregen bij de internet/tv aanbieder.
En dan niet drie maanden of zes maanden, maar altijd. Hoppa-aaah.
Middels wat mooie aanpassingen in het contract en vaste klanten korting.
Paar uur later nieuwe TV gekocht met 250 euro korting.
Hoppa-aah. Ook via een actie waar ik net op tijd ben ingesprongen.
Dit zijn DE dingen die schelen!![]()
Nee.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 11:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dus jij was één van de mensen die als gorilla's op de ramen bonsden bij de BCC
quote:De dagen worden korter en de nachten kouder. Na een lange nazomer lijkt de herfst nu toch echt aangebroken. Voor sommige mensen zijn dit weersomstandigheden waar ze niet naar uitkijken. Helmonder Joop Martinali (80) heeft er geen enkele moeite mee en vreest ook niet een hoge energierekening met de winter in het vooruitzicht. Hij zweert bij zijn elektrisch verwarmde broek die hij vorig jaar aanschafte.
"Ik had vorig jaar een 1300 euro lagere energierekening!", vertelt Joop vol trots. "Mijn rekening bedroeg ongeveer 250 euro. Het kan ook nog ietsje minder zijn."
* "Ik moet het warm hebben, niet mijn meubels."
Zijn geheim? Hij zet de verwarming thuis laag - op zo'n 17 graden - en verwarmt alleen zijn lichaam.
De 80-jarige Helmonder is al langer bijzonder geïnteresseerd in duurzame energie. Hij leest allemaal boeken en gaat naar bijeenkomsten over de overschakeling naar duurzame energie. Hij stelde vorig jaar vast dat het heel veel energie kost om het in het najaar behaaglijk te hebben in huis. "Ik moet het warm hebben, niet mijn meubels", realiseerde hij zich. "Heel het huis warm stoken is niet echt efficiënt."
Joop ging daarop op zoek naar winkels die elektrisch verwarmde kleren verkopen. "Het is dezelfde techniek die we kennen uit elektrische dekens voor mensen die het koud in bed hebben."
"De broek even aanzetten en toen zat ik zo weer een gevoelstemperatuur van weer 22 graden!"
In Nederland zijn die kleren erg duur. "Een verwarmde broek kost hier 150 tot tweehonderd euro." Daarom bestelde hij er eentje in China, voor een derde van de Nederlandse prijs. "Je krijgt er alleen geen powerbank bij, maar die zijn niet zo duur hier."
Vanwege de late nazomer had Joop zijn verwarmde broek de afgelopen tijd amper nodig. "Het was half oktober nog 21, 22 graden." Maar toen kort geleden de temperatuur serieus daalde, deed hij de broek meteen weer aan. "Toen had ik het 's avonds ineens wat koud. Toen heb ik anderhalf uur die broek aangezet. De batterij van die broek draag ik bij me. Knopje aan, knopje uit en toen zat ik zo weer op een gevoelstemperatuur van 22 graden!"
"Heel de kamer verwarmen doe ik alleen als er bezoek komt."
"Kijk, ik ben alleenstaand", legt de Helmonder uit. "Ik ga ervan uit dat alleen mijn lichaam verwarmd moet zijn. De deurknop hier thuis is dus gewoon koud. De hele kamer verwarmen doe ik alleen als er bezoek komt. Dan moet de visite dit van tevoren even doorgeven, dan zet ik een uur van tevoren de verwarming aan. Als het bezoek dan weer weg is, zet ik die weer laag."
Hij weet niet hoe lang hij met de elektrische verwarmde broek kan doen. "Maar het werkt perfect tot nu toe." Lachend: "Heel veel mensen zetten vraagtekens bij spullen die uit het oosten komen, maar ik bewijs het tegendeel!"
Was je oude tv kapot?quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 11:40 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Nee.
Gewoon het gesprek aan gaan met de verkoper, en als je geluk hebt heb je iemand die mee gaat.
Je gaat natuurlijk niet over koetjes en kalfjes praten, maar over waarom jij denkt dat een TV X waard is en niet Y.
Stevig onderbouwd uiteraard.
De voorbereiding duurde even.
Het gesprek nam 40 minuten in beslag.
Remember: er zit op zoiets altijd MARGE.
Spotgoedkoop is dat. En gezellig. Doen!quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 13:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
Hele discussie met iemand gehad hierover. Eens, en binnenkort twee keer, per week is er in het buurthuis eten. Iedereen is welkom, er is dan gekookt en ga je samen eten met zo'n 50 mensen. Ik heb besloten mijn sociale angst aan de kant te zetten en heen te gaan.
Vertelde het aan een vriendin en die zei dat het heel duur is en ik vind het normaal van prijs: 2,50¤ voor een flink bord eten en incl drinken en toetje.
Is dat duur of niet? Ik doe het toch, ben alleen benieuwd hoe jullie tegen die prijs aankijken?
Ik vind het niet veel.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 13:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
Hele discussie met iemand gehad hierover. Eens, en binnenkort twee keer, per week is er in het buurthuis eten. Iedereen is welkom, er is dan gekookt en ga je samen eten met zo'n 50 mensen. Ik heb besloten mijn sociale angst aan de kant te zetten en heen te gaan.
Vertelde het aan een vriendin en die zei dat het heel duur is en ik vind het normaal van prijs: 2,50¤ voor een flink bord eten en incl drinken en toetje.
Is dat duur of niet? Ik doe het toch, ben alleen benieuwd hoe jullie tegen die prijs aankijken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 13:55 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Spotgoedkoop is dat. En gezellig. Doen!
quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 13:58 schreef maily het volgende:
[..]
Ik vind het niet veel.
Kun jij voor jezelf voor dat bedrag een maaltijd maken incl drinken en een toetje?Ja, ik eet nooit toetjes en drink enkel theee/water/koffie. Dus dan is het gemakkelijk gezegd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En jep, ik ga zekerVerheug me erop
Heeft die vriendin je wel goed verstaan? 2,50 is echt heel goedkoop.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 13:50 schreef ChildoftheStars het volgende:
Hele discussie met iemand gehad hierover. Eens, en binnenkort twee keer, per week is er in het buurthuis eten. Iedereen is welkom, er is dan gekookt en ga je samen eten met zo'n 50 mensen. Ik heb besloten mijn sociale angst aan de kant te zetten en heen te gaan.
Vertelde het aan een vriendin en die zei dat het heel duur is en ik vind het normaal van prijs: 2,50¤ voor een flink bord eten en incl drinken en toetje.
Is dat duur of niet? Ik doe het toch, ben alleen benieuwd hoe jullie tegen die prijs aankijken?
Hoeveel betaalde je, hoeveel betaal je nu en hoe heb je die 30 euro korting voor elkkaar gekregen dat die voor altijd is want dit klinkt wel erg interessantquote:Op zaterdag 21 oktober 2023 11:34 schreef Ponsai het volgende:
Donderdag:
30 euro korting per maand gekregen bij de internet/tv aanbieder.
En dan niet drie maanden of zes maanden, maar altijd. Hoppa-aaah.
Middels wat mooie aanpassingen in het contract en vaste klanten korting.
Wat lager in snelheid bv.
Paar uur later nieuwe TV gekocht met 250 euro korting.
Hoppa-aah. Ook via een actie waar ik net op tijd ben ingesprongen.
Dit zijn DE dingen die schelen!![]()
Hopelijk geen broekfire uhhh backfire straksquote:Op zaterdag 21 oktober 2023 13:27 schreef maily het volgende:
Lachend: "Heel veel mensen zetten vraagtekens bij spullen die uit het oosten komen, maar ik bewijs het tegendeel!"
Wauw! En dat reparen kan je zelf? Super goed dat je dit doet.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 16:29 schreef Inbox het volgende:
[..]
Hoeveel betaalde je, hoeveel betaal je nu en hoe heb je die 30 euro korting voor elkkaar gekregen dat die voor altijd is want dit klinkt wel erg interessant
Tv van straat geplukt, gerepareerd en over een klein uurtje is ie verkocht voor 200 euro als het meezit
Koop zelden nieuwe apparatuur. Enige uitzondering was 3 maanden terug bij de Lidl bij de 50% korting op de opruiming. Kocht ik voor 100 euro een TV die dezelfde week bij ze in de aanbieding was voor 200 euro. Een voorloper ervan had ik al en die verkocht ik voor 75 euro conform met wat ik van plan was. En toen had ik voor 25 euro verschil een gloednieuwe android full hd smarttv met 3 jaar garantie en 0 branduren in plaats van eentje die echt 2 jaar continue aan heeft gestaan aan branduren
Dingen kapot kopen en repareren is ook een vorm van zuinigheid
Soms kan ik het zelf, soms heb ik wat hulp nodig. YouTube en reparatie website bieden dan de helpende hand. Het is gewoon een kwestie van doen en proberen. Het apparaat is toch al kapot en afgeschreven als regulier laten repareren te duur is.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 16:40 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Wauw! En dat reparen kan je zelf? Super goed dat je dit doet.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 16:59 schreef Inbox het volgende:
[..]
Soms kan ik het zelf, soms heb ik wat hulp nodig. YouTube en reparatie website bieden dan de helpende hand. Het is gewoon een kwestie van doen en proberen. Het apparaat is toch al kapot en afgeschreven als regulier laten repareren te duur is.
Je moet eens weten hoe makkelijk dingen soms op te lossen zijn. Een stukje plakband kan al genoeg zijn om een tv te repareren. Een condensatortje vervangen a 0,50 euro en het apparaat kan zomaar weer werken. Even googlen leert je zoveel dat je gigantisch kunt besparen door zelf te kijken of je iets kunt maken.
Nu kijk ik of en toe op marktplaats of er nog een kapotte tv ofzo aangeboden wordt. Is het in de buurt dan is het de gok wel waard om te kijken of ik die kan overnemen. En ook dat is een tip: verkoop die tv kapot als ej nog vrij recent is ipv mee te geven aan de verkoper van je nieuwe tv. Voor onderdelen of voor hobby reparateurs is ie vaak nog paar tientjes waard. Zeker als het scherm nog heel is en reparatie nog mogelijk is.
Je denkt dat je het niet kan, maar ook jij kan datquote:Op zaterdag 21 oktober 2023 17:06 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Het is niet voor mij weggelegd om te repareren. Maar het is tof dat jij dat doet en zo opzoek bent!
En ik zet voortaan zoiets te koop als het stuk is. Al is mijn televisie erg klein en inmiddels tien jaar ouddoet het nog perfect
I know, mijn pa deed het ook (al was het soms de vraag of het geen heling wasquote:Op zaterdag 21 oktober 2023 17:11 schreef Inbox het volgende:
[..]
Je denkt dat je het niet kan, maar ook jij kan datVaak is het echt doodsimpel en helemaal als alles al voorgekauwd wordt op fora en precies duidelijk is wat er kapot is.
Samen goed naar het abonnement gekeken;quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 16:29 schreef Inbox het volgende:
[..]
Hoeveel betaalde je, hoeveel betaal je nu en hoe heb je die 30 euro korting voor elkkaar gekregen dat die voor altijd is want dit klinkt wel erg interessant
Oh, gewoon gedowngrade dus eigenlijk. Ik dacht dat je hetzeflde abonnement zou houden.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 20:44 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Samen goed naar het abonnement gekeken;
Bundelkorting, lagere intersnelheid op advies klantenservice (even testen komende weken of het snel genoeg is, anders kan het snel terug omhoog), verhaaltje dar concurrent scherpe aanpassing heeft en ik al heel veel jaren vaste klant ben.
Eerste twee drukt het structureel omlaag
Klopt.quote:Op zaterdag 21 oktober 2023 21:12 schreef Inbox het volgende:
[..]
Oh, gewoon gedowngrade dus eigenlijk. Ik dacht dat je hetzeflde abonnement zou houden.
quote:Op zondag 22 oktober 2023 17:57 schreef maily het volgende:
https://www.nu.nl/economi(...)-geen-doorstart.html
Big Bazar maakt geen doorstart.
De voorraden worden met korting verkocht.
Ja jammer, maar voor de zuinigerds hier een tip.quote:
Bonzende gorilla'squote:Op zondag 22 oktober 2023 18:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
Krijgen we weer van die BCC taferelen
Pas maar op voor de knutselmenigte!quote:Op zondag 22 oktober 2023 18:25 schreef maily het volgende:
[..]
Bonzende gorilla's
Mja, bij Big Bazar verkopen ze geen witgoed![]()
Na dat de prijzen zijn verhoogd vrees ik.quote:Op zondag 22 oktober 2023 17:57 schreef maily het volgende:
https://www.nu.nl/economi(...)-geen-doorstart.html
Big Bazar maakt geen doorstart.
De voorraden worden met korting verkocht.
quote:Op zondag 22 oktober 2023 18:27 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Pas maar op voor de knutselmenigte!
Hahaha ja wij crea-mensen zijn levensgevaarlijk! Vechten om dat ene doosje kraaltjesquote:Op zondag 22 oktober 2023 18:27 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Pas maar op voor de knutselmenigte!
Mn pa belde me net met de mededeling dat er nu 50% korting was. Hij had sokken gekocht voor nu omgerekend 40ct per paar.quote:Op maandag 23 oktober 2023 07:51 schreef fietsmiep het volgende:
Afgelopen woensdag liep ik bij Big Bazar Arnhem (Presikhaaf), maar daar bestond de winkel al voor de helft uit lege schappen. Er was vooral veel aan verzorgingsprodukten en schoonmaakmiddelen.
Lekker bezig! Dat bewust naar abo's kijken kan echt enorm schelen. En je geniet meer van wat je behoudt!quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:22 schreef exode het volgende:
Ik merk wel dat ik hier vaak denk 'waar haal je de tijd vandaan?'. Ik kom zelden zomaar in een supermarkt.
Wat ik wel heel goed heb gedaan is gisteren de tank van de auto volgooien, dit weekend en komende weken 'moeten' we vaker met de auto op pad. Langere afstanden ook en op zaterdag 10 cent per liter extra korting op de tank hier in het dorp. Ik lette daar nooit opmaar dat is wel een snelle winst omdat we er toch voorbij reden.
En verder wordt komende maand een nogal dure maand, onvermijdbare kosten helaas. Bijna 1000 Euro dus dat doet behoorlijk pijn.
De afgelopen maanden kopen wij bewuster en hebben we wat quick wins gedaan (gewoonweg abonnementen opzeggen bijvoorbeeld), vanaf 1 januari gaan er nog eens aardig wat maandelijkse kosten af. Onze vaste lasten zijn dan met ruim 500 Euro gedaald. Na dit schooljaar gaat de BSO ook omlaag door minder uren voor de oudste dat zal ook iets van 200 Euro per maand schelen
Ons maandbedrag gaat van 19 naar 17 euro. Twee jaar geleden was het nog 21 euro.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 11:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
![]()
Wij zijn in het afgelopen jaar van 430 liter water per dag naar 271 gegaan. Dat is 11 liter minder dan een gemiddeld tweepersoons huishouden. Met 136 liter per persoon per dag zitten we nog wel 36 liter boven wat als duurzaam gebruik wordt gezien.
De vermindering komt door 2 dingen. Ik ben minder vaak en veel korter gaan douchen. En vorig jaar heeft het druppelsysteem voor de moestuin per ongeluk een hele week aan gestaan. Dit jaar was de regen ook een stuk beter verdeeld over de zomer dus ik heb de tuin ook minder water hoeven geven, al heeft het nieuwe wildbloemenveld wel veel water gekregen.
Voor volgend jaar heb ik goede hoop. We moeten een paar kranen vervangen, die gaan dan waterbesparend worden. Daarnaast is de tuin zo goed als aangeplant dus ik hoef veel minder water te geven. We zijn nu bezig met regentonnen aan te sluiten. En volgend jaar kan het water voor de tuin ook uit de sloot komen.
En wanneer je korter doucht bespaar je naast water ook gas (ik neem maar even aan dat je niet koud douchtquote:Op woensdag 1 november 2023 11:13 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ons maandbedrag gaat van 19 naar 17 euro. Twee jaar geleden was het nog 21 euro.
Toch fijn. Al vind ik dit niet voor het geld belangrijk maar wel voor het milieu.
Moet je in de supermarkt wel streng zijn en aan je lijstje houden, dat kan niet iedereen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 12:15 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik heb niet altijd de motivatie om netjes naar de supermarkt te gaan. Dus ik heb een motiverende vergelijking gemaakt. Een week luxe eten (past in het budget en soms moet het kunnen).
Bij picnic had ik alles ingevoerd --> 43 euro
Bij de supermarkt --> 30 euro
Scheelt toch wel behoorlijk, zeg een tientje per week, zeg 40 euro per maand
En dan denken aan dingen als een verspakket, zuurkool met tierelantijntjes, lasange met alles erop en eraan. Pannenkoeken. Brood, beleg, koffie, wc-papier...
Gewoon een ruime week aan eten... en ja, dure week, volgende week weer netjes zuunig.
Ik ben een vrij rigide persoon. Dus dat gaat wel goed hierquote:Op zondag 5 november 2023 10:01 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Moet je in de supermarkt wel streng zijn en aan je lijstje houden, dat kan niet iedereen.
En niet met de auto gaan.quote:Op zondag 5 november 2023 10:01 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Moet je in de supermarkt wel streng zijn en aan je lijstje houden, dat kan niet iedereen.
Afgepast geld mee.quote:Op zondag 5 november 2023 10:01 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Moet je in de supermarkt wel streng zijn en aan je lijstje houden, dat kan niet iedereen.
Dank voor de tip, volgende keer een stukje doorrijden dus ipv te stoppen in Essen.quote:Op maandag 6 november 2023 10:37 schreef Jeroboam het volgende:
Dit weekend voor respectievelijk 5,5 en 13 euro de kilo kipfilet en biefstuk gehaald bij deze uitstekende, schoon uitziende supermarkt https://lidersupermarkt.be/
Handig gesitueerd voor Nederlanders die terugkomen van een dagje Antwerpen. Deze prijzen zie je, zeker voor biefstuk, niet meer bij onze islamitische slagers in Nederland. En als je de prijs voor kipfilet gaat vergelijken met de AH in Nederland schrik je je helemaal rot.
Wat koop jij in Essen?quote:Op maandag 6 november 2023 10:51 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Dank voor de tip, volgende keer een stukje doorrijden dus ipv te stoppen in Essen.
Dat vraag ik me ook af. Ik vind Essen niet zo'n ideale plaats voor supermarkten, ik mis vooral de Colruyt en de Lidl. De Carrefour heeft vaak nog wel leuke dingen liggen bij de snelverkoop, zoals vissoorten die je in NL niet in de supermarkt ziet.quote:
Gaan altijd naar de Aldi, prijzen vergelijken doe ik in de app vd Dirk en Aldi NL.quote:
Ik woon echt letterlijk naast Essen dus logisch dat ik daar naar toe gaquote:Op maandag 6 november 2023 11:54 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af. Ik vind Essen niet zo'n ideale plaats voor supermarkten, ik mis vooral de Colruyt en de Lidl. De Carrefour heeft vaak nog wel leuke dingen liggen bij de snelverkoop, zoals vissoorten die je in NL niet in de supermarkt ziet.
Jij houdt het dan beter in de gaten. België is over het algemeen voor veel dingen in de normale supermarkten wel duurder toch?quote:Op maandag 6 november 2023 12:10 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik woon echt letterlijk naast Essen dus logisch dat ik daar naar toe ga![]()
Op woensdag als de nieuwe folder vd Dirk uit is staat het hier trouwens bomvol Belgen.
Mijn lijstje ziet er nu zo uit:quote:Op maandag 6 november 2023 12:31 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Jij houdt het dan beter in de gaten. België is over het algemeen voor veel dingen in de normale supermarkten wel duurder toch?
Volgende keer bij die slager een broodje Martino nemen. Nog goddelijker.quote:Op maandag 6 november 2023 12:04 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Gaan altijd naar de Aldi, prijzen vergelijken doe ik in de app vd Dirk en Aldi NL.
Sowieso altijd salami, cola en bruiswater, gruyère smeerkaas, enmenthaler smeltkaas, eieren en koffiecups waar je kokend water opgiet, zoute pinda's en de vloerreiniger vd Aldi BE is briljant trouwens.
Rest ligt eraan wat de aanbiedingen dus zijn en wat ik nog nodig heb.
Vaak gaan we nog even het dorp in om bij de slager preparé en ander lekkers te halen. Sowieso dan een stokbroodje preparé voor de lunch, die zijn gigantisch voor weinig geld.
Oh en bij Romanneke haal ik altijd mijn rookwaar.
Dat scheelt echt bizar veel, goed bezigquote:Op maandag 6 november 2023 12:48 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Mijn lijstje ziet er nu zo uit:
6x cola
6x bruiswater
2x 3-pak mais
2x salami
1x eieren.
Bij Aldi NL ben ik daarvoor ¤20,34 kwijt. Aldi BE ¤12,91
Vind dat wel een behoorlijk verschil![]()
En ik vergelijk dus in de apps om een lijstje te maken.
Wow serieus? Zelfde merken wel enzo?quote:Op maandag 6 november 2023 12:48 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Mijn lijstje ziet er nu zo uit:
6x cola
6x bruiswater
2x 3-pak mais
2x salami
1x eieren.
Bij Aldi NL ben ik daarvoor ¤20,34 kwijt. Aldi BE ¤12,91
Vind dat wel een behoorlijk verschil![]()
En ik vergelijk dus in de apps om een lijstje te maken.
Rookwaar scheelt ook ¤3,50 per pakje.
Morgen even covid-test doen en dan met een beetje mazzel woensdag weer inkopen doen.
Alles van het huismerk met zelfde inhoudquote:Op dinsdag 7 november 2023 08:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Wow serieus? Zelfde merken wel enzo?
Sick. In combinatie met lagere benzinekosten wordt het voor mij ook interessant zo.quote:Op dinsdag 7 november 2023 09:28 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Alles van het huismerk met zelfde inhoud![]()
Het zijn die 10 minuten heen en 10 minuten terug meer dan waard.
Aanvulling: cocktailsaus van D&L is op. In België een euro goedkoper. Hoppakeeee!
He he, ik ben natuurlijk nog noooooit aangeschoten DeCaigny uitgekomenquote:Op woensdag 8 november 2023 15:10 schreef Irritatie100 het volgende:
Ook eens melden in dit topic. Binnenkort ga ik samen wonen met mijn vriendin en die is best wel zuunig, terwijl ik dat totaal niet ben dus ik vrees dat ik het een en ander moet gaan leren
Overigens gaan we net als @:mascara-klodder direct naast Essen wonen, dus het zal voor mij als Randstedeling al heel veel schelen dat ik voortaan in België kan gaan tanken in plaats van in Nederland![]()
Mijn vriendin woont nu ook al dicht bij de grens, maar die doet eigenlijk vrijwel al haar boodschappen gewoon in Nederland. Volgens haar is dat gewoon goedkoper, ze gaat alleen voor kaas de grens over. En inderdaad voor de prepare van Tobac
Ikzelf ben meer geïnteresseerd in DeCaigny
Dank je wel, gaat helemaal goedkomen!quote:Op woensdag 8 november 2023 15:33 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
He he, ik ben natuurlijk nog noooooit aangeschoten DeCaigny uitgekomen![]()
Ik kom ook vande randstad vandaan trouwens, maar zit hier echt heerlijk.
En boodschappen is gewoon echt vergelijken.
Net ook maar een bak lasagne meegenomen, in BE ¤1,49 in NL ¤2,49. Altijd handig voor in de vriezer als ik een keer geen zin heb om te koken.
Welke plaats ga je wonen als ik vragen mag? Mag ook via DM.
En alvast gefeliciteerd met het samenwonen
Ik woon naast de binnenstad van Roosendaal en mijn stamkroeg zit om de hoek van de Kade. Perfecte locatie, niet de drukte van de stad maar ik ben er wel met 3 keer struikelenquote:Op woensdag 8 november 2023 15:35 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dank je wel, gaat helemaal goedkomen!
Mijn vriendin woont nu al in hetzelfde dorp als waar wij gaan wonen overigens. Vroeger wilde ik altijd in het centrum wonen, dichtbij de kroegen enzo maar hoe ouder ik word hoe fijner ik zo'n dorp vind
Een stamkroeg op loopafstand is altijd fijn jaquote:Op woensdag 8 november 2023 15:38 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik woon naast de binnenstad van Roosendaal en mijn stamkroeg zit om de hoek van de Kade. Perfecte locatie, niet de drukte van de stad maar ik ben er wel met 3 keer struikelen
Ik ben ook ontzettend blij met mn koelkastquote:Op woensdag 8 november 2023 15:43 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Een stamkroeg op loopafstand is altijd fijn ja
Naaaisquote:Op donderdag 16 november 2023 15:26 schreef bloempje-moi het volgende:
Lekker shoppen bij Hema met 2x een kortingsvoucher van ING Rentepunten, een tweedehands kadobon van Wissel.nl en een van Scoupy met cashback: 52,50 euro uitgespaard. Bizar eigenlijk hoe makkelijk je geld kunt besparen als je er een beetje moeite voor doet.
Wissel.nl? Dat heb ik vandaag voor het eerst geprobeerd en ging prima. De kadobon die ik koos was nog maar 3 dagen geldig, vandaar de lekker hoge korting. Dus eerst goed gekeken of ik wel het hele bedrag kon besteden. En de ING-vouchers zijn 15 euro korting op een bestelling van 70 euro in de webshop. En daar had ik er twee van. 😎quote:Op donderdag 16 november 2023 18:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Naaais
Is die site 100% betrouwbaar?
Hier ook bespaard bij Domino's zijn alle pizza's tweede gratis (app only)
Ja doe ik al heel lang.quote:Op donderdag 16 november 2023 18:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Naaais
Is die site 100% betrouwbaar?
Hier ook bespaard bij Domino's zijn alle pizza's tweede gratis (app only)
Ik gebruik de site zo nu en dan. Ik heb 1x gehad dat de code niet werkte. Dat werd wel netjes opgelost door ze.quote:Op donderdag 16 november 2023 18:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Naaais
Is die site 100% betrouwbaar?
Hier ook bespaard bij Domino's zijn alle pizza's tweede gratis (app only)
Vanmiddag ben ik in Essen geweest. Ik heb er zelfs geen kilometer voor om hoeven rijdenquote:Op dinsdag 7 november 2023 14:02 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ga binnenkort ook maar eens kijken bij Aldi in België. Bedankt voor de tips.
Gruyère smeerkaas klinkt ook wel briljant trouwens.
Oh, die taramasalata wil ik ook wel. Ik ga morgen maar eens een Belgische Excel maken.quote:Op vrijdag 17 november 2023 21:55 schreef mascara-klodder het volgende:
@:Lucky_Strike geweldige winkel, hèZe hebben daar ook taramasalata, die is ook lekker.
En gewoon een ietwat ander assortiment als bij ons.
Inderdaad de kaasjes veel keuze. En die kaaskroketjes kosten idd geen drol![]()
Het gebak in de koeling is trouwens ookIk neem vaak wel eclairs mee
Het is ook gewoon echt even de tijd nemen om te kijken wat ze allemaal aanbieden, vooral in de koelvitrines en de diepvries.
Ik doe in Duitsland ook altijd goede lactosevrije inkopen, ideaal. Ik zag in de Aldi geen lactosevrije producten trouwens. Volgende keer op letten.quote:Op vrijdag 17 november 2023 21:58 schreef Ole het volgende:
@:Lucky_strike is n de meeste landen is er veel meer keusin lactosevrij. Mis ik hier echt!
Dan moet je echt eens naar Duitsland gaan. Er is daar zo veel, ook smeerkaas, mascarpone, karnemelk, vruchtenyoghurt, etc.quote:Op vrijdag 17 november 2023 22:21 schreef exode het volgende:
Juist in Nederland is de lactosevrije keuze groot. In andere landen is het al snel geiten of soja gedoe.
Dat is iig onze ervaring met oa Frankrijk, Oostenrijk en Denemarken.
Black friday komt er nu echt aan he, wordt doodgegooid met mail. Ik bezuinig dit jaar door niets te kopen
De kaas is daar inderdaad wel echt een stuk goedkoper jaquote:Op vrijdag 17 november 2023 21:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Vanmiddag ben ik in Essen geweest. Ik heb er zelfs geen kilometer voor om hoeven rijden![]()
Eerst benzine gekocht bij De Bie Francois. Die is nog 3 cent goedkoper dan de andere stations waar het altijd vol staat met Nederlanders. Er staat zelfs iemand die voor je tankt
Ongepland ben ik ook bij de Aldi geweest. Wat een geweldige winkel. Er is zelfs een overdekte fietsenstalling. Alles is pas een paar jaar oud.
Ik had me niet voorbereid en had geen zin om me ter plaatse nog overal in te verdiepen maar ik heb het volgende gekocht:
Cheddar en Red Leicester, 200 gram, ¤ 2,39. Kost hier 2,99. Gelijk 6 pakken meegenomen.
Mozzarella, 125 gram, ¤ 0,75. Kost hier 0,89.
Mayonaise met ei, 500g, ¤ 1,25. Kost hier zo'n 1,80. Mayonaise met citroen kost ¤ 1,15. Ik ga ze allebei testen.
Geraspte emmentaler, 150g, ¤ 2,25.
Geraspte mozzarella, 200g, ¤ 2,35.
Tonijn op water, 200g, MSC keurmerk, kost hier meen ik rond de ¤ 2,00.
Baslicumplantje, ¤ 1,15. Volgens mij goede koop.
Gruyère smeerkaas, 150g, ¤ 1,89.
10 platte kaaskroketten (alleen frituur), ¤ 1,75
Raclettekaas, 400g, ¤ 3,99.
Het thema was duidelijk kaas
Ik ga wat beter in de gaten houden wat de verschillen zijn. Icm tanken is dit best lucratief. Ik las dat de Carrefour in Essen veel lactosevrije producten heeft dus daar wil ik ook eens kijken.
Let op de openingstijden bij De Bie, zie Google. Ze hebben lunchpauze en zijn maar tot 17.00 openquote:Op vrijdag 17 november 2023 22:49 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
De kaas is daar inderdaad wel echt een stuk goedkoper ja
De Bie François ga ik ook eens bekijken, ikzelf tank altijd bij de Esso tegenover de beddenwinkel want dat is vanaf waar ik woon sowieso het dichtstbijzijnde benzinestation (ok, eigenlijk Gabriels die vlak ervoor zit, maar die vind ik vervelend op- en afrijden). Maar als die De Bie 3 cent goedkoper is en ook in Essen dan is dat het wel waard.
Ik kom meestal door Essen zelf (woon in Nispen), dus waarschijnlijk ben ik er al ontelbaar keren onwetend voorbij gereden op weg naar de Esso danquote:Op vrijdag 17 november 2023 22:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Let op de openingstijden bij De Bie, zie Google. Ze hebben lunchpauze en zijn maar tot 17.00 open![]()
Je rijdt tussen huizen door een zeer vervallen bedrijfsperceel op en daar is het dan. Heel vreemd. Ik vond het wel een belevenis.
Ik ging ook altijd maar Gabriels. Niet heel vaak want ik had maar een 30 litertank en dat schoot weinig op. Maar nu met een 50 litertank en boodschappen is het ineens anders.
Vanuit Nederland, bij de stoplichten waar je rechtdoor naar Gabriels en Esso gaat, staat een trailer met een handgeschreven bordje met reclame van De Bie. Belgen![]()
quote:Op vrijdag 17 november 2023 23:04 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik kom meestal door Essen zelf (woon in Nispen), dus waarschijnlijk ben ik er al ontelbaar keren onwetend voorbij gereden op weg naar de Esso dan
Spanje is ook geweldig! Zelfs in kleine winkels veel keus!quote:Op vrijdag 17 november 2023 22:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dan moet je echt eens naar Duitsland gaan. Er is daar zo veel, ook smeerkaas, mascarpone, karnemelk, vruchtenyoghurt, etc.
Hier komt het steeds meer maar helaas tegen woekerprijzen. In Duitsland kost het gewoon hetzelfde als andere zuivel en dat is daar al goedkoper.
Kan helaas het bericht niet lezen. Enkel het eerste zinnetjequote:Op vrijdag 17 november 2023 17:33 schreef capricia het volgende:
@:inbox
Lijkt erop dat het volgend jaar schluss is.![]()
[ twitter ]
Het is voor ons (regio 030) een beetje te ver.quote:Op vrijdag 17 november 2023 22:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dan moet je echt eens naar Duitsland gaan. Er is daar zo veel, ook smeerkaas, mascarpone, karnemelk, vruchtenyoghurt, etc.
Hier komt het steeds meer maar helaas tegen woekerprijzen. In Duitsland kost het gewoon hetzelfde als andere zuivel en dat is daar al goedkoper.
https://www.retaildetail.(...)teprijsgarantie-los/quote:Op zaterdag 18 november 2023 03:16 schreef Inbox het volgende:
[..]
Kan helaas het bericht niet lezen. Enkel het eerste zinnetje
Dat was qua aanbiedingen de laatste tijd al te merken. Toen ik bij Jumbo werkte (oma spreekt) waren er gewoon helemaal nog geen aanbiedingen. Toen was hun laagste prijs ook echt 10 of 20 cent lager dan exact hetzelfde merk artikel bij andere winkels. Maar de laatste jaren kwamen er steeds meer aanbiedingen en waren de laagste prijs verschillen nog maar 1 of 2 cent. Mensen kopen echt liever aanbiedingen.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
https://www.retaildetail.(...)teprijsgarantie-los/
Als je zelf brood bakt kan je je gist een stuk goedkoper halen bij de Aveve in Essen, en je meel bij de molen in de Wildert.quote:Op vrijdag 17 november 2023 22:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Oh, die taramasalata wil ik ook wel. Ik ga morgen maar eens een Belgische Excel maken.
Het gebak zag er inderdaad goed uit. Ik zag een mooi rabarbertaartje met 30% korting liggen. Maar ik probeer verstandig te zijn en heb dus nauwelijks naar snoep, chips en taart gekeken. Over die 8000 kcal aan kaas denken we maar niet te lang na
[..]
Ik doe in Duitsland ook altijd goede lactosevrije inkopen, ideaal. Ik zag in de Aldi geen lactosevrije producten trouwens. Volgende keer op letten.
quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:29 schreef arvensis het volgende:
Dankzij jullie kwam ik er achter dat er ook een Essen in België zit en jullie dus niet Essen in Duitsland bedoelden. Snapte het al niet.
Haha. Ik had dat dus ook.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:29 schreef arvensis het volgende:
Dankzij jullie kwam ik er achter dat er ook een Essen in België zit en jullie dus niet Essen in Duitsland bedoelden. Snapte het al niet.
Is dat niet het tankstation met die vrolijke bediening in het midden van Essen ergens? Edit: dat was Parmentier.quote:Op vrijdag 17 november 2023 23:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
Het ziet er ook wel uit alsof ze al 20 jaar geleden failliet zijn gegaan dus het is niet echt opvallend.
Grappig, vroeger kwamen alle Belgen naar Nederland omdat de frisdrank goedkoper was.quote:Op maandag 6 november 2023 12:48 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Mijn lijstje ziet er nu zo uit:
6x cola
6x bruiswater
2x 3-pak mais
2x salami
1x eieren.
Bij Aldi NL ben ik daarvoor ¤20,34 kwijt. Aldi BE ¤12,91
Vind dat wel een behoorlijk verschil![]()
En ik vergelijk dus in de apps om een lijstje te maken.
Rookwaar scheelt ook ¤3,50 per pakje.
Morgen even covid-test doen en dan met een beetje mazzel woensdag weer inkopen doen.
Wat een vervelende pomp is De Bie, prijs is prima maar ze hebben maar 1 pomp met benzinequote:Op vrijdag 17 november 2023 22:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Let op de openingstijden bij De Bie, zie Google. Ze hebben lunchpauze en zijn maar tot 17.00 open![]()
Je rijdt tussen huizen door een zeer vervallen bedrijfsperceel op en daar is het dan. Heel vreemd. Ik vond het wel een belevenis.
Ik ging ook altijd maar Gabriels. Niet heel vaak want ik had maar een 30 litertank en dat schoot weinig op. Maar nu met een 50 litertank en boodschappen is het ineens anders.
Vanuit Nederland, bij de stoplichten waar je rechtdoor naar Gabriels en Esso gaat, staat een trailer met een handgeschreven bordje met reclame van De Bie. Belgen![]()
quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:29 schreef arvensis het volgende:
Dankzij jullie kwam ik er achter dat er ook een Essen in België zit en jullie dus niet Essen in Duitsland bedoelden. Snapte het al niet.
Schuin tegenover het gemeentehuisquote:Op vrijdag 17 november 2023 23:04 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik kom meestal door Essen zelf (woon in Nispen), dus waarschijnlijk ben ik er al ontelbaar keren onwetend voorbij gereden op weg naar de Esso dan
Ik ben er gisteren op gaan letten en toen heb ik hem gevonden jaquote:Op zaterdag 18 november 2023 22:34 schreef praadje het volgende:
[..]
Schuin tegenover het gemeentehuis
Je gaat zeker 30 jaar terug in de tijd bij deze pomp maar het is op een zaterdagmiddag geen doen. Bij een lange wachtrij is de in/uitgang te krap voor het passeren van twee auto's, de rij voor diesel en benzine loopt onhandig door elkaar en het minieme prijsvoordeel (ze zijn de goedkoopste in de directe omgeving maar ook weer niet enorm goedkoop) ben je bijna weer kwijt als je telkens de auto moet laten draaien in de wachtrij.quote:Op zaterdag 18 november 2023 21:51 schreef mascara-klodder het volgende:
Wat is er nou weeraan dat ze maar 1 pomp hebben? Volgens mij doen ze het niet voor de dikke winst oid en je wordt ook nog bediend
Ik hou van het ouderwetse.
Ik hou van het kneuterige.
Ik heb voornamelijk LED. Kat en kind veilig, goed voor de portemonnee. Beter voor de gezondheid.quote:Op zondag 19 november 2023 12:13 schreef Jeroboam het volgende:
De kaarsen gaan er hier weer in rap tempo doorheen met de donkere dagen, waar kopen jullie voordelig je kaarsen? We branden hier allerlei formaten.
Thanks, ik was op zich niet op zoek naar een alternatief of een gezondheidsadvies maar ik zal het overwegen.quote:Op zondag 19 november 2023 13:09 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik heb voornamelijk LED. Kat en kind veilig, goed voor de portemonnee. Beter voor de gezondheid.
Met kaarsen zet je je geld letterlijk in de fik. LED kaarsen zijn dus een stuk beter voor je portemonnee, helemaal in lijn van dit topic. Met oplaadbare batterijen natuurlijk.quote:Op zondag 19 november 2023 13:17 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Thanks, ik was op zich niet op zoek naar een alternatief of een gezondheidsadvies maar ik zal het overwegen.
LED kaarsen geven geen warmte af, ik doe ze naast het gezelligheidseffect ook aan voor de warmte. Dat stelt het moment om de verwarming aan te doen nog even uit.quote:Op zondag 19 november 2023 13:19 schreef Donna het volgende:
[..]
Met kaarsen zet je je geld letterlijk in de fik. LED kaarsen zijn dus een stuk beter voor je portemonnee. Met oplaadbare batterijen natuurlijk.
Die andere voordelen zijn extra.
Dat is toch anders, inmiddels zijn die led kaarjes idd we zo goedkoop dat het vast voordeliger is. Maar ectht gezellig vind ik het niet.quote:Op zondag 19 november 2023 13:19 schreef Donna het volgende:
[..]
Met kaarsen zet je je geld letterlijk in de fik. LED kaarsen zijn dus een stuk beter voor je portemonnee, helemaal in lijn van dit topic. Met oplaadbare batterijen natuurlijk.
Die andere voordelen zijn extra.
Het verschilt wel heel erg. Ik heb een paar met 'echte vlam'. Die zijn wat duurder, maar dat ziet er wel leuk en realistisch uit.quote:Op zondag 19 november 2023 13:25 schreef 111210 het volgende:
[..]
Dat is toch anders, inmiddels zijn die led kaarjes idd we zo goedkoop dat het vast voordeliger is. Maar ectht gezellig vind ik het niet.
Zie het ook we eens in restaurants, het is het toch allemaal net niet
Grappig. Ik heb de eerste 25 jaar van m'n leven in Hoogerheide gewoond en kwam er na 25 jaar pas achter dat ze in Duitsland een Essen hadden.quote:Op zaterdag 18 november 2023 08:29 schreef arvensis het volgende:
Dankzij jullie kwam ik er achter dat er ook een Essen in België zit en jullie dus niet Essen in Duitsland bedoelden. Snapte het al niet.
Deze een optie?quote:Op maandag 20 november 2023 13:14 schreef mascara-klodder het volgende:
Wil zo graag een nieuwe waterkoker.
Deze sprong eruitTotdat ik de prijs zag
Maar daar heb je dan wel een SMEG met D&G voor
Als ik geld te veel zou hebben dan had ik 'm gekocht![]()
[ link | afbeelding ]
Ik wist nieteens dat er zulke dure waterkokers bestonden![]()
Wil een waterkoker, geen fluitketelquote:Op maandag 20 november 2023 13:16 schreef maily het volgende:
[..]
Deze een optie?
https://www.temu.com/nl/1(...)_sessn_id=kccla0ena6
Bijzonder, er wonen toch bijna 600.000 mensen in de Duitse Essen.quote:Op maandag 20 november 2023 12:10 schreef avotar het volgende:
[..]
Grappig. Ik heb de eerste 25 jaar van m'n leven in Hoogerheide gewoond en kwam er na 25 jaar pas achter dat ze in Duitsland een Essen hadden.
Ohhh wow wat een bedrag. Volgens mij wordt flink besparen een makkie als je dat soort dingen achterwege laatquote:Op maandag 20 november 2023 13:29 schreef Truien het volgende:
Ik ga hier ook meelezen, want ik moet echtttttt beter omgaan met mijn geld.
Ik keek vandaag even wat ik sinds april 2023 kwijt ben aan koffies, thee, smoothies en bananenbroodjes bij een tentje waar ik inmiddels wekelijks kom: 1000 euro 😟. Sparen lukt niet dus het is noodzaak dat ik wat zuiniger én bewuster ga worden 🤓, en daarom ga ik met alle liefde jullie tips lezen!
Zo bijzonder is dat toch niet als je nooit aan die kant vd grens komt?quote:Op maandag 20 november 2023 13:28 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Bijzonder, er wonen toch bijna 600.000 mensen in de Duitse Essen.
Ja erg hè.. 🙈 Ik schaam mij er wel een beetje voor. Ik heb soms ook koffies etc gekocht voor mensen met wie ik samenging, maar toch!quote:Op maandag 20 november 2023 13:42 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ohhh wow wat een bedrag. Volgens mij wordt flink besparen een makkie als je dat soort dingen achterwege laat
En die ene keer dat je het dan wel doet dan geniet je er extra van want het is geen gewoonte/vanzelfsprekendheid meer
Weet je ook wat je gemiddeld per week aan boodschappen uitgeeft?
Wat mij helpt is dat ik een bankrekening heb voor vastelasten en daar blijf ik vanaf en een rekening waar eens per maand 200¤ op komt. Dat geld is voor alles wat ik nodig heb.quote:Op maandag 20 november 2023 15:53 schreef Truien het volgende:
[..]
Ja erg hè.. 🙈 Ik schaam mij er wel een beetje voor. Ik heb soms ook koffies etc gekocht voor mensen met wie ik samenging, maar toch!
Nee, ik moet er echt goed voor gaan zitten om te kijken naar de overige uitgaven zoals boodschappen. Daar let ik wel ietsje meer op, maar het kan zeker nog veel bewuster. Ik lunch/eet ook vaak buitenshuis dus daar moet ik ook mee minderen. Dan gaat het zeker lukken om wel wat te besparen.
Ben wel benieuwd naar jullie uitgaven voor boodschappen per maand?
Je kunt ook jouw uitgaven eens hier op een rij zetten voor wat feedback.quote:Op maandag 20 november 2023 15:53 schreef Truien het volgende:
[..]
Ja erg hè.. 🙈 Ik schaam mij er wel een beetje voor. Ik heb soms ook koffies etc gekocht voor mensen met wie ik samenging, maar toch!
Nee, ik moet er echt goed voor gaan zitten om te kijken naar de overige uitgaven zoals boodschappen. Daar let ik wel ietsje meer op, maar het kan zeker nog veel bewuster. Ik lunch/eet ook vaak buitenshuis dus daar moet ik ook mee minderen. Dan gaat het zeker lukken om wel wat te besparen.
Ben wel benieuwd naar jullie uitgaven voor boodschappen per maand?
Spreek met jezelf af dat je 1x per maand naar dat tentje gaat, en stort het koffiegeld voor de rest van de maand meteen op een spaarrekening.quote:Op maandag 20 november 2023 13:29 schreef Truien het volgende:
Ik ga hier ook meelezen, want ik moet echtttttt beter omgaan met mijn geld.
Ik keek vandaag even wat ik sinds april 2023 kwijt ben aan koffies, thee, smoothies en bananenbroodjes bij een tentje waar ik inmiddels wekelijks kom: 1000 euro 😟. Sparen lukt niet dus het is noodzaak dat ik wat zuiniger én bewuster ga worden 🤓, en daarom ga ik met alle liefde jullie tips lezen!
Bij zo’n app als Woolsocks vraag ik mij af wat het addertje onder het gras is? Of ben ik te negatief, dat kan ook..
En mooie kleuren. Ik kan niet zonder kaarsen. Ook al heb ik mijn vier kaarsen wel teruggebracht naar twee, in mooie vintage kandelaren. Helaas zie ik niet vaak de kaarsen in de aanbieding bij de Hema. Misschien nu in de winter wel vaker. Maar ik heb tot aan de lente nu wel genoeg. :-Dquote:Op maandag 20 november 2023 13:26 schreef Doedezemaar het volgende:
Kaarsen komen ze hier alleen van de Hema, heb onlangs na een tip hier weer even ingeslagen met de 2+1 gratis. Ze branden heel mooi en lang, ik heb nou niet het idee dat ik per branduur bij de Action beter uit ben. Waxinelichtjes koop ik altijd in grote voordeelverpakking bij de Aldi, die dingen branden tenminste gewoon helemaal op.
Ik gebruik Woolsocks / Scoupy nu een tijdje en ik vind het best fijn. Vooralsnog heb ik geen addertjes gezien. Helaas veel goede aanbiedingen bij Jumbo die ik hier niet in de omgeving heb, maar er zit genoeg interessants bij.quote:Op maandag 20 november 2023 13:29 schreef Truien het volgende:
Ik ga hier ook meelezen, want ik moet echtttttt beter omgaan met mijn geld.
Ik keek vandaag even wat ik sinds april 2023 kwijt ben aan koffies, thee, smoothies en bananenbroodjes bij een tentje waar ik inmiddels wekelijks kom: 1000 euro 😟. Sparen lukt niet dus het is noodzaak dat ik wat zuiniger én bewuster ga worden 🤓, en daarom ga ik met alle liefde jullie tips lezen!
Bij zo’n app als Woolsocks vraag ik mij af wat het addertje onder het gras is? Of ben ik te negatief, dat kan ook..
Herkenbaar trouwens om veel aan onzin uit te geven. Zodra er iemand op werk vraagt of ik een broodje buiten de deur wil halen sta ik meestal vooraan ja...quote:Op maandag 20 november 2023 13:29 schreef Truien het volgende:
Ik ga hier ook meelezen, want ik moet echtttttt beter omgaan met mijn geld.
Ik keek vandaag even wat ik sinds april 2023 kwijt ben aan koffies, thee, smoothies en bananenbroodjes bij een tentje waar ik inmiddels wekelijks kom: 1000 euro 😟. Sparen lukt niet dus het is noodzaak dat ik wat zuiniger én bewuster ga worden 🤓, en daarom ga ik met alle liefde jullie tips lezen!
Bij zo’n app als Woolsocks vraag ik mij af wat het addertje onder het gras is? Of ben ik te negatief, dat kan ook..
Kan 250 euro per maand zijn, maar ook 500 euro per maand. Als er goede aanbiedingen zijn bij lang houdbare zaken of dingen als deo sla ik altijd flink wat in, waardoor de boodschappenrekening die maand erg hoog is.quote:Op maandag 20 november 2023 15:53 schreef Truien het volgende:
Ben wel benieuwd naar jullie uitgaven voor boodschappen per maand?
Dat hoeft niet. Je kunt ook gewoon per uitbetaling je bankrekeningnummer opgeven en dan geef je ze verder nergens toestemming voor. Dat is alleen als je kiest voor de optie 'Direct uitbetalen'.quote:Op maandag 20 november 2023 17:08 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Herkenbaar trouwens om veel aan onzin uit te geven. Zodra er iemand op werk vraagt of ik een broodje buiten de deur wil halen sta ik meestal vooraan ja...
Terwijl ik buiten de onzin om best redelijk kan omgaan met m'n geld
Woolsocks wilde ik ooit aan beginnen, maar je moet ze toegang geven tot je bankrekening dus ze kunnen al je transacties zien en dat vond ik toch een stapje te ver gaan. Wat mij betreft is dat dus het addertje.
[..]
Kan 250 euro per maand zijn, maar ook 500 euro per maand. Als er goede aanbiedingen zijn bij lang houdbare zaken of dingen als deo sla ik altijd flink wat in, waardoor de boodschappenrekening die maand erg hoog is.
Of in een maand dat we vakantie hebben trappen we altijd wel af met wat luxer koken, speciaalbiertje etc dus dan wordt het ook weer duurder. En als we vrienden over de vloer krijgen houden we ons ook niet in met dingen kopen.
Daar staan dus ook maanden tegenover dat we geen verjaardagen, visite etc hebben en gebruik kunnen maken van al die dingen die we in de aanbieding gekocht hebben en dan is de rekening dus een stuk lager. Maar het minimum zit toch wel op 250 euro eigenlijk.
Dat is wel berekend op alleen wonen met mijn vriendin die alleen in de weekenden bij me is, maar sinds heel kort wonen we samen, dus ik ben benieuwd wat dat gaat veranderen aan de uitgaves![]()
Ik denk echter dat het wel meevalt hoeveel meer het gaat worden, aangezien ik boodschappen doen voor een eenpersoonshuishouden echt heel vervelend vond. Bijna alles is op 2 of meer personen gericht, dus de dingen die we kopen zullen redelijk hetzelfde blijven.
Dan ga ik het nog eens proberenquote:Op maandag 20 november 2023 17:13 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Dat hoeft niet. Je kunt ook gewoon per uitbetaling je bankrekeningnummer opgeven en dan geef je ze verder nergens toestemming voor. Dat is alleen als je kiest voor de optie 'Direct uitbetalen'.
Maar krijg je dan ook je geld van bijv. de supermarkt of kruidvat?quote:Op maandag 20 november 2023 17:13 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Dat hoeft niet. Je kunt ook gewoon per uitbetaling je bankrekeningnummer opgeven en dan geef je ze verder nergens toestemming voor. Dat is alleen als je kiest voor de optie 'Direct uitbetalen'.
Je moet je kassabon met daarop het deelnemende product delen met de app. Dan wordt de tegoed bijgewerkt en kun je op een gegeven moment dat laten uitbetalen.quote:Op maandag 20 november 2023 18:22 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
Maar krijg je dan ook je geld van bijv. de supermarkt of kruidvat?
Ja klopt, maar je krijgt dus niet die automatische cashbacks op veel pin transacties. 🙂quote:Op maandag 20 november 2023 18:25 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Je moet je kassabon met daarop het deelnemende product delen met de app. Dan wordt de tegoed bijgewerkt en kun je op een gegeven moment dat laten uitbetalen.
Hoe werkt dat dan en hoeveel levert dat op?quote:Op maandag 20 november 2023 18:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja klopt, maar je krijgt dus niet die automatische cashbacks op veel pin transacties. 🙂
Hoe/Waarom heb jij uit de zee van mogelijke apps 1Money gekozen?quote:Op maandag 20 november 2023 16:55 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Ik gebruik Woolsocks / Scoupy nu een tijdje en ik vind het best fijn. Vooralsnog heb ik geen addertjes gezien. Helaas veel goede aanbiedingen bij Jumbo die ik hier niet in de omgeving heb, maar er zit genoeg interessants bij.
Ik hou mijn uitgaven tot op de cent bij in de app 1Money. Iedere dag twee minuten en ik weet precies wat er in komt en wat er uit gaat. Je kunt zoveel categorieen aanmaken als je wilt, dus mijn ' Eten en drinken' heeft ook een aparte subcategorie voor koffie, afhaal, wijn/bier, lunch en boodschappen. Verhelderend om dat te zien en je geeft vrijwel automatisch minder uit. Je kunt ook budgetteren in die app.
Totaal toeval denk ik. Ik heb hem al jaren met een levenslang abonnement voor 2 euro oid. Het duurde wel even voordat ik het helemaal doorhad, maar ik wilde niets gekoppeld aan mijn bankrekening. Onder meer vanwege privacy, maar zelf invullen geeft mij ook meer grip. En het voordeel is dat ik hierin ook contant geld, kadobonnen en eventueel mijn zakelijke rekening allemaal bij elkaar kan zetten.quote:Op maandag 20 november 2023 18:35 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Hoe/Waarom heb jij uit de zee van mogelijke apps 1Money gekozen?
Ik heb nu een paar jaar een aparte rekening voor de vaste lasten en ik kan het iedereen aanraden.quote:Op maandag 20 november 2023 15:57 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Wat mij helpt is dat ik een bankrekening heb voor vastelasten en daar blijf ik vanaf en een rekening waar eens per maand 200¤ op komt. Dat geld is voor alles wat ik nodig heb.
Kijk wat je per periode kan uitgeven en zet dat op een aparte gebruik rekening
En dan nog een vast bedrag naar de spaarrekening
Ja ik heb er aan twee genoeg. Anders verlies ik mezelf erin. Dan raak ik juist het overzicht kwijt.quote:Op maandag 20 november 2023 18:41 schreef Viezig het volgende:
[..]
Ik heb nu een paar jaar een aparte rekening voor de vaste lasten en ik kan het iedereen aanraden.
Bij een bank als Knab kan je 5 betaalrekeningen maken en voor elke rekening een pas krijgen, voor 6 euro per maand. Daarnaast onbeperkt spaarrekeningen. Bij de meeste grootbanken (ING, ABN etc.) zit je voor datzelfde bedrag op twee rekeningen. Ik heb er wel nog een rekening bij bij een grootbank voor het geval van storing, evt. geld storten (kan niet bij Knab) dus dat komt er voor mij ook bij, maar voor die paar euro maakt het alles veel makkelijker.
Geld komt binnen, wordt automatisch verdeeld tussen vaste lasten, boodschappen, luxe/uitjes/spontane uitgaven/misschien aanbiedingen groot inslaan, reiskosten en spaarrekeningen.
Je kan gewoon zonder nadenken zien hoeveel je nog te besteden hebt en als het een keer niet uitkomt schuif je het geld makkelijk tussen de rekeningen.
Natuurlijk is het ook prima te doen om bij te houden wat er nog aan vaste lasten af moet om te zien hoeveel je nog aan boodschappen te besteden hebt als je het goed bijhoudt, maar ik vind meerdere rekeningen echt veel fijner.
Twee zou voor mij in principe ook genoeg zijn, het is vooral omdat ik toch "gratis" een extra rekening kan maken dat ik boodschappen en "niet nodig voor levensonderhoud" scheid. Maakt het ook in een oogopslag zichtbaar hoeveel ik die maand écht had moeten uitgeven. Dan pin ik die koffie onderweg, die natuurlijk niet echt nodig is, met de andere pas.quote:Op maandag 20 november 2023 18:45 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja ik heb er aan twee genoeg. Anders verlies ik mezelf erin. Dan raak ik juist het overzicht kwijt.
Maar door mijn levensstijl is het financieel eenvoudig. Uitkering en toeslagen en de normale rekeningen. Ik heb geen koophuis of beleggen of wat dan ook.
Precies dat! En ik heb goed op een rijtje wat luxe vaste lasten zijn (streamingsdiensten etc) en wat gewoon moet (verzekeringen en huur etc)..quote:Op maandag 20 november 2023 18:52 schreef Viezig het volgende:
[..]
Twee zou voor mij in principe ook genoeg zijn, het is vooral omdat ik toch "gratis" een extra rekening kan maken dat ik boodschappen en "niet nodig voor levensonderhoud" scheidt. Maakt het ook in een oogopslag zichtbaar hoeveel ik die maand écht had moeten uitgeven. Dan pin ik die koffie onderweg, die natuurlijk niet echt nodig is, met de andere pas.
Het is in ieder geval heel fijn om je vaste lasten vanaf een aparte rekening te betalen. Het geeft veel meer (of in ieder geval makkelijker) inzicht in hoeveel je uitgeeft.
Je moet het inderdaad ook niet te ingewikkeld of onoverzichtelijk voor jezelf maken. Bij een budget van 200 euro per maand snap ik ook heel goed dat je alles behalve vaste lasten op één hoop gooit. Dan zal het eerder zijn dat je bij een zuinige maand qua boodschappen iets leuks kan doen/kopen en vice versa.
Omdat je je rekening koppelt ziet een systeem (dus geen poppetje) bijv afschrijvingen bij HEMA, Action, Jumbo, Blokker etc. en dan krijg je daar een klein percentage cashback op. Hoeveel dat verschilt. Meestal tussen de 2% en 14%.quote:Op maandag 20 november 2023 18:30 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Hoe werkt dat dan en hoeveel levert dat op?
Ik op mn beurt zit juist op dit moment te kijken naar zo'n persoonlijke OV-chipkaart, waarvan ik niet weet of je die nug gratis krijgt bij de aanvraag van OV Weekend vrij?quote:Op dinsdag 21 november 2023 02:18 schreef Jeroboam het volgende:
Ik kan niet slapen dus ik heb net een rekensom zitten maken die ik al langere tijd wilde maken. Ik was heel erg benieuwd of ik mijn NS Weekend Vrij er wel elke maand uithaal. Lekker makkelijk zo'n abonnement, geen omkijken naar de kosten maar het voordeel valt (voor mij) eigenlijk vies tegen.
Ik heb gerekend tot en met oktober van dit jaar en bij de helft van de maanden haal ik de maandelijkse kosten er niet uit.![]()
Als ik de kosten van alle in 2023 gemaakte treinreizen in het weekend met 40% korting optel dan haal ik het er ook nog niet eens uit![]()
Kortom, ik kan beter mijn weekend vrij helemaal opzeggen of tijdelijk opzeggen als ik weet dat ik een maand weinig reizen ga maken.
Ken er geen enkele van.quote:Op maandag 20 november 2023 13:28 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Bijzonder, er wonen toch bijna 600.000 mensen in de Duitse Essen.
Wasmiddeldoekjes toch? 😁quote:Op dinsdag 21 november 2023 16:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik kan vandaag via Scoupy gratis wascapsules en drogerdoekjes krijgen. Nou weet ik niet wat drogerdoekjes zijn maar ik had toch behoorlijk wat moeite niet die capsules in mijn mandje gestopt. Ik vind dat soort producten echt verboden zouden moeten worden vanwege de exorbitante belasting van het milieu. Maar het was gratis dus toch echt wel moeilijk![]()
Gelukkig zijn vandaag de spullen voor het zelf maken van o.a. wasmiddel binnengekomen
Die heb ik al een paar keer gratis gehaaldquote:Op dinsdag 21 november 2023 16:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Oh. Ja, dat. Ook niet mee bekend
Ik heb een keer van die linksdraaiende wasstrips gratis gehad, vond het geen succes, de was werd niet schoon en frisquote:Op dinsdag 21 november 2023 16:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Oh. Ja, dat. Ook niet mee bekend
quote:Op dinsdag 21 november 2023 16:24 schreef Donna het volgende:
[..]
Die heb ik al een paar keer gratis gehaald
Deze zijn rechtsdraaiendquote:Op dinsdag 21 november 2023 16:36 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik heb een keer van die linksdraaiende wasstrips gratis gehad, vond het geen succes, de was werd niet schoon en fris
Ik ook. 'Voldoende voorraad'. Maar tijdens het indienen was het ineens afgelopen en nu kan ik het niet meer terugkrijgen. 😭😭quote:Op dinsdag 21 november 2023 16:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik kan vandaag via Scoupy gratis wascapsules en drogerdoekjes krijgen. Nou weet ik niet wat drogerdoekjes zijn maar ik had toch behoorlijk wat moeite niet die capsules in mijn mandje gestopt. Ik vind dat soort producten echt verboden zouden moeten worden vanwege de exorbitante belasting van het milieu. Maar het was gratis dus toch echt wel moeilijk![]()
Gelukkig zijn vandaag de spullen voor het zelf maken van o.a. wasmiddel binnengekomen
@Lucky_Strike bedoelde geen technische moeilijkheden, maar moeite op mentaal vlak om iets wat gratis is bewust aan je voorbij te laten gaan.quote:Op woensdag 22 november 2023 07:16 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Ik ook. 'Voldoende voorraad'. Maar tijdens het indienen was het ineens afgelopen en nu kan ik het niet meer terugkrijgen. 😭😭
Ik heb een chatberichtje erover gestuurd, en vanmorgen had ik in het blauw in mijn scherm instructies over hoe ik het moest doen. Maar ik kon de actie niet meer aanklikken om verder te kunnen gaan. Dus heb maar de Maggi aangeklikt en fingers crossed. Heb er weinig vertrouwen in.
Droger kan ook. Robijn heeft die o.a. voor lekkerder ruikende zachtere drogerwas.quote:
Ja, maar die waren niet gratis in de app.quote:Op woensdag 22 november 2023 09:31 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Droger kan ook. Robijn heeft die o.a. voor lekkerder ruikende zachtere drogerwas.
Ik weet niet wat je inkomsten en spaargeld is, maar bij ons in de gemeente kan je bij bepaalde zaken met korting er een kopen (weet niet precies hoeveel geld ze je geven, je krijgt bedrag X en je mag maximaal voordat geld er een kopen), maar dat is een minima-regelingquote:Op zaterdag 25 november 2023 15:11 schreef Vanyel het volgende:
Toch maar een nieuwe droger. Andere tips dan de standaard sites voor de standaard kortingen?
Lief meegedacht, maar denk dat Vanyel daar niet voor in aanmerking komt.quote:Op zaterdag 25 november 2023 15:27 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik weet niet wat je inkomsten en spaargeld is, maar bij ons in de gemeente kan je bij bepaalde zaken met korting er een kopen (weet niet precies hoeveel geld ze je geven, je krijgt bedrag X en je mag maximaal voordat geld er een kopen), maar dat is een minima-regeling
Dat wist ik uit mijn hoofd even niet zo zekerquote:Op zaterdag 25 november 2023 16:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Lief meegedacht, maar denk dat Vanyel daar niet voor in aanmerking komt.
Misschien dat je nog ergens een Black Friday dealtje mee kan nemen?
Misschien een retourdeal/2e kans-item? Kan soms echt alleen een kras op de buitenkant of een beschadigde verpakking zijn.quote:Op zaterdag 25 november 2023 15:11 schreef Vanyel het volgende:
Toch maar een nieuwe droger. Andere tips dan de standaard sites voor de standaard kortingen?
Warmtepompdroger. Is goedkoper in gebruik.quote:Op zaterdag 25 november 2023 15:11 schreef Vanyel het volgende:
Toch maar een nieuwe droger. Andere tips dan de standaard sites voor de standaard kortingen?
Correct.quote:Op zaterdag 25 november 2023 16:04 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Lief meegedacht, maar denk dat Vanyel daar niet voor in aanmerking komt.
Misschien dat je nog ergens een Black Friday dealtje mee kan nemen?
Een tientje korting kunnen krijgenquote:Op zaterdag 25 november 2023 17:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik kreeg een keer een vaatwasser geleverd met een grote kras op de zijkant, gingen ze bellen met de leverancier, boden ze een tientje korting. Heb ik de boel weer mee laten nemen en een nieuwe laten komen. Wil niet weten wat dat weer gekost heeft en hoe ze vervolgens die vaatwasser hebben verkocht.
Kon je geen dealtje maken dan?quote:Op zaterdag 25 november 2023 17:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik kreeg een keer een vaatwasser geleverd met een grote kras op de zijkant, gingen ze bellen met de leverancier, boden ze een tientje korting. Heb ik de boel weer mee laten nemen en een nieuwe laten komen. Wil niet weten wat dat weer gekost heeft en hoe ze vervolgens die vaatwasser hebben verkocht.
Netjes!quote:Op vrijdag 1 december 2023 11:02 schreef Lucky_Strike het volgende:
Boodschappen voor 2 personen, ex dieren en drogist, inc afhaal:
Januari-april: gemiddeld ¤ 104,42 per week
Mei-augustus: gemiddeld ¤ 153,08 per week![]()
September-november: gemiddeld ¤ 105,26 per week
Gelukkig zijn we weer op de goede weg
Goed gedaan!quote:Op vrijdag 1 december 2023 11:02 schreef Lucky_Strike het volgende:
Boodschappen voor 2 personen, ex dieren en drogist, inc afhaal:
Januari-april: gemiddeld ¤ 104,42 per week
Mei-augustus: gemiddeld ¤ 153,08 per week![]()
September-november: gemiddeld ¤ 105,26 per week
Gelukkig zijn we weer op de goede weg
Oeh leuk.quote:Op zondag 3 december 2023 07:38 schreef Donna het volgende:
Het kasboekje van Donna staat in de Flair van deze week.
Die ontbreken in de vragenlijst die je krijgt en heb ik inderdaad zelf toegevoegd. Ze noemde bijv.ook dat ik bank kosten genoteerd had en dat veel mensen dat vergeten. Uhm ja, het staat dan ook niet in je eigen lijst die je als voorbeeld stuurt en zo was er meer, bijv wegenbelasting wat er niet in stond, maar autoverzekering weer wel.quote:Op zondag 3 december 2023 09:29 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Oeh leuk.
Hebben ze bij jou wel elke post meegenomen? Ik mis eigenlijk altijd wel dingen in die lijstjes.
Ze delen dat online door de week heen geloof ik. Staat nu nog niet online, alleen in het blad.quote:Op zondag 3 december 2023 09:44 schreef Fietsertje70 het volgende:
Heb je ook een linkje? Heb net de Flair website bekeken en niet gevonden....
Ik heb het gelezen; superleuk dat je ons een inkijkje hebt gegeven!quote:Op zondag 3 december 2023 07:38 schreef Donna het volgende:
Het kasboekje van Donna staat in de Flair van deze week.
Wat goedquote:Op maandag 4 december 2023 08:34 schreef BertV het volgende:
Bam! Weer 5000,- afgelost op mijn hypotheek.
Dat doe ik elk jaar door zuinig te zijn, dit is alvast voor 2024.
Ik ben daar pas een paar jaar mee bezig, maar die 20000,- was anders verdwenen in allerlei kleine dingen, en/of een nieuwe auto.
Onder de streep had ik vast beter aandelen kunnen kopen oid, maar ik houd niet van risico.
Rijk ga ik hier ook niet van worden maar ik heb een hekel aan schulden.
Afgelost huis is lage vaste lasten. Op die manier profiteer je ervan.quote:Op maandag 4 december 2023 10:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
Aflossen is wel iets waar ik mn hoofd mee worstel. Er zijn (en komen) geen kinderen, dus wat moet ik met een afgelost huis.
Met mijn in... 20?.. 21? overgesloten hypotheek is het ook weinig aantrekkelijk.
Ach ja, ik woon nu voor 200 pp... 100 erbij voor vve...quote:Op maandag 4 december 2023 10:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Afgelost huis is lage vaste lasten. Op die manier profiteer je ervan.
Dat is wel te overzien, natuurlijk.quote:Op maandag 4 december 2023 11:33 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ach ja, ik woon nu voor 200 pp... 100 erbij voor vve...
Ik heb mijn hypotheek in 2014 afgesloten met 3,65% voor 10 jaar.quote:Op maandag 4 december 2023 10:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
Mijn vriend vindt aflossen ook nonsens dus ik ga het gesprek niet eens aan. Ik ben benieuwd hoe hij er over denkt als we vanaf 2026 een nieuwe rente krijgen![]()
3*12 is toch weer een paar "gratis" blikken speciaalbier bij de Caigny op jaarbasisquote:Op maandag 4 december 2023 11:47 schreef Irritatie100 het volgende:
Over verzekeringen gesproken, ik moet ook echt eens kijken naar mijn woonverzekeringen en dat soort dingen. Ik heb nu bijvoorbeeld een dubbele reisverzekering, dus dat schiet ook niet op.. Maar in totaal betaal ik 30 euro per maand voor al mijn verzekeringen en ik heb vaak geen zin om voor dat soort bedragen allerlei dingen te gaan uitwerkenNet als dat ik al tijden bij dezelfde zorgverzekering zit omdat ik voor 3 euro minder geen zin heb om vergelijkingen te maken
Heb nu een pakket bij Zekur waar allerlei woonverzekeringen inzitten en daarnaast een doorlopende reis- en annuleringsverzekering bij Unive (bij Zekur heb ik een reisverzekering zonder annuleringsverzekering). Volgens mij kan ik het beste alles overzetten naar Unive omdat je daar stapelkorting krijgt als je meerdere verzekeringen hebt lopen. Misschien ook eens uitzoeken of zorgverzekering ook onder die regeling valt, ik zit nu bij Just en ga van 127,50 per maand naar 141,- volgend jaar (altijd laagste eigen risico in verband met chronische ziekte).
Mijn vriendin en ik zijn onlangs samen gaan wonen in een huurhuis, dus geen hypotheek die we kunnen aflossen en maandelijkse kosten verlagenHadden liever gaan kopen, maar als zzp'er in de zorg heeft mijn vriendin echt een laag inkomen wat weinig toevoegt aan een hypotheek. Ik verdien bovenmodaal (geen topsalaris overigens hoor), maar met mijn salaris kan kan je alsnog maar 220k ofzo krijgen waar je dus alsnog geen zak mee kan. Het eigen geld dat je daar bovenop moet gooien is zo gigantisch, dat krijg je niet bepaald eenvoudig bij elkaar gespaard...
Zorgverzekering telt niet mee.quote:Op maandag 4 december 2023 11:47 schreef Irritatie100 het volgende:
Misschien ook eens uitzoeken of zorgverzekering ook onder die regeling valt,
Nu 1,87-2.12% dus lekker laag inderdaad.quote:Op maandag 4 december 2023 12:00 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik heb mijn hypotheek in 2014 afgesloten met 3,65% voor 10 jaar.
Het duurt nu nog zo'n 5 maanden voor de rentevaste periode is afgelopen.
Berichten zijn nu dat het aan het dalen is. Nu staat het op zo'n 4,15% voor nog eens 10 jaar.
Hebben jullie een extreem lage rente?
Wij ook vrij laag 1,74 oidquote:Op maandag 4 december 2023 12:37 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Nu 1,87-2.12% dus lekker laag inderdaad.
Dat is waarquote:Op maandag 4 december 2023 12:21 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
3*12 is toch weer een paar "gratis" blikken speciaalbier bij de Caigny op jaarbasis
Oh, das jammer.... Dan misschien toch maar weer gewoon bij Just blijven.quote:Op maandag 4 december 2023 12:24 schreef Elleska het volgende:
[..]
Zorgverzekering telt niet mee.
En eerlijk gezegd was ik 5 jaar geleden niet zo te spreken over de zorgverzekering van de unive. Ik dacht lekker makkelijk alles onder 1 dak en 1 aanspreekpunt maar zorgverzekering is helemaal een aparte tak waardoor ze maar beperkt kunnen helpen op kantoor. Bij mij liep er aan hun kant dingen in de soep maar communicatie ging zo moeizaam dat we na het overstappen nog bezig waren met dingen rechtzetten.
https://www.flair.nl/waar(...)-van-donna~bc54492c/quote:Op zondag 3 december 2023 09:44 schreef Fietsertje70 het volgende:
Heb je ook een linkje? Heb net de Flair website bekeken en niet gevonden....
Is die ruim 1500 kinderopvang jouw deel alleen?quote:Op dinsdag 5 december 2023 08:58 schreef Donna het volgende:
[..]
https://www.flair.nl/waar(...)-van-donna~bc54492c/
Staat nu wel online.![]()
Het is wel vreemd als een ander een verhaal over je schrijft en het klopt daardoor ook niet 100%. Mocht het wel proeflezen uiteraard, maar het zijn details, dus ach.
Het kasboekje klopt uiteraard wel. Voor het interview had ik liever veel meer de focus gelegd op besparen etc.
Beetje dit topic in een kasboekje zeg maar.
Nee dat is het totaal, alles staat op mijn naam.quote:Op dinsdag 5 december 2023 09:03 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Is die ruim 1500 kinderopvang jouw deel alleen?
Super leuk artikel Donna!quote:Op dinsdag 5 december 2023 08:58 schreef Donna het volgende:
[..]
https://www.flair.nl/waar(...)-van-donna~bc54492c/
Staat nu wel online.![]()
Het is wel vreemd als een ander een verhaal over je schrijft en het klopt daardoor ook niet 100%. Mocht het wel proeflezen uiteraard, maar het zijn details, dus ach.
Het kasboekje klopt uiteraard wel. Voor het interview had ik liever veel meer de focus gelegd op besparen etc.
Beetje dit topic in een kasboekje zeg maar.
Okay, omdat ik dit las:quote:Op dinsdag 5 december 2023 09:05 schreef Donna het volgende:
[..]
Nee dat is het totaal, alles staat op mijn naam.
Leuk om te lezen zeg. Je hebt echt een net inkomen, fijnquote:Op dinsdag 5 december 2023 08:58 schreef Donna het volgende:
[..]
https://www.flair.nl/waar(...)-van-donna~bc54492c/
Staat nu wel online.![]()
Het is wel vreemd als een ander een verhaal over je schrijft en het klopt daardoor ook niet 100%. Mocht het wel proeflezen uiteraard, maar het zijn details, dus ach.
Het kasboekje klopt uiteraard wel. Voor het interview had ik liever veel meer de focus gelegd op besparen etc.
Beetje dit topic in een kasboekje zeg maar.
Ja, dat 'hoeven we elkaar geen alimentatie te betalen' heb ik trouwens ook niet zo gezegd, dat heeft zij zelf in het artikel gefietst. Als we het zouden laten berekenen zou ik wel alimentatie krijgen ondanks 50/50 zorg, maar ik wil dat niet.quote:Op dinsdag 5 december 2023 09:07 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Okay, omdat ik dit las:
Hoe regelen jullie het financieel?
“Alles is in goed overleg gegaan. Omdat we fiftyfifty voor de kinderen zorgen, hoeven we elkaar geen alimentatie te betalen. Wel betalen we allebei de helft van de netto kinderopvangkosten.
Leuk stukje!
Oh dat heeft ze niet er in gezet zie ik. Dat is gebaseerd op de vorige bewoners.quote:Op dinsdag 5 december 2023 09:10 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Leuk om te lezen zeg. Je hebt echt een net inkomen, fijn![]()
Ik vind ¤ 270 euro voor GWL aan de hoge kant. Kan dat in de toekomst naar beneden denk je?
Ik moet ook eens kijken voor zo'n brilplan voor ons.
De 80 is binnen dus ik zat bij de eerste 2000.quote:Op donderdag 19 oktober 2023 17:29 schreef Inbox het volgende:
[..]
Dan doe je het telefonisch en vraag je of je tot de eerste 2000 behoort.
Verwacht niet dat ze in dag 1 al gelijk 2000 mensen hebben die ook nog eens gelijk die 300 euro overmaken. Dat zou ik dus wel doen gelijk, die 300 euro storten. Pas als je aan de voorwaarden hebt voldaan, tel je mee voor die 2000 namelijk.
Als je via Independer een nieuwe verzekering afsluit krijg je die module gratis.quote:Op dinsdag 5 december 2023 09:46 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik heb een soort ongezond angst voor karma en het universum dat er op uit is me een loer te draaien. Zo zit ik al jaren bij dezelfde zorgverzekering, omdat ik hierbij gratis een module "tandzorg bij ongevallen" krijg. Een aantal vrienden van me zijn wel eens nat gegaan met gebitskosten na een flinke smakkerd (ik ken (en ben) veel zuipschuiten en ik woon in een stad met tramrails) en ik heb mezelf er inmiddels van overtuigd dat, zodra ik overstap, ik op mn plaat zal gaan en al mn tanden uit mn mond breek
Oh, johquote:Op dinsdag 5 december 2023 09:47 schreef Donna het volgende:
[..]
Als je via Independer een nieuwe verzekering afsluit krijg je die module gratis.
Toch wel weer de moeite waar om over te stappen zie ikquote:
Ik heb wel een materialistische reden... het huis(je) is van mij.quote:Op dinsdag 5 december 2023 11:07 schreef sigme het volgende:
Over afgeloste hypotheek: schuldenvrij is fijn, lage lasten is fijn, niks te maken hebben met stijgende rentes is fijn.
Ik ook, maar ik hoef niet persé ¤1200 terug te krijgen. Dan beleg ik dat liever zelf haha.quote:Op dinsdag 5 december 2023 12:05 schreef Irritatie100 het volgende:
Leuk stukje @:Donna!
Wat betreft voorschot GWL, bij mij staat dat juist een stukje hoger dan mijn leverancier aanraadt. Ik ben die hogere kosten toch al gewend in mijn maandelijkse budget van toen de prijzen nog enorm hoog waren. En nu kan ik gewoon de verwarming aanzetten of een keer wat langer douchen dan gebruikelijk zonder dat dat erg is. De kans dat ik zo voor verrassingen kom te staan en bij de jaarafrekening bij moet betalen is bijna nihil nu, ik krijg liever terug dan dat mijn maandelijkse kosten laag zijn maar ik bij moet betalen.
Fair enoughquote:Op dinsdag 5 december 2023 12:08 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik hoef niet persé ¤1200 terug te krijgen. Dan beleg ik dat liever zelf haha.
Zal afwachten wat ik in december en januari verbruik, maar denk dat ik zelfs met ¤150 per maand nog geld terug zou krijgen.quote:Op dinsdag 5 december 2023 12:09 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Fair enough![]()
Bij mij gaat het als ik nu naar mijn jaarcheck kijk om zo'n 150 euro dat ik terug ga krijgen, maar dan heb ik dus totaal niet gelet op kort douchen (wat ik in de praktijk overigens nooit zo lang doe, want 's ochtends haast om op tijd op werk te komen) of de verwarming laag zetten (staat lekker op 21 hier
).
Ik houd er rekening mee dat/hoeveel ik bij moet betalen. Heb dat geld liever zelf in beheer (en krijg een mini beetje rente) dan dat ik een energiemaatschappij voorfinancier die ook failliet kan gaan (en dat ik dan ook dat overschot kwijt ben).quote:Op dinsdag 5 december 2023 12:05 schreef Irritatie100 het volgende:
ik krijg liever terug dan dat mijn maandelijkse kosten laag zijn maar ik bij moet betalen.
Stel nou dat het om ¤25 per maand gaat dat je iedere maand zelf naar een spaarrekening overmaakt met een rente van 2,2% (op dit moment bij Leaseplan) dan heb je na een jaar al ¤7 rente. Toch leuk en in mijn ogen meer dan een paar centen. En als jij het hebt over mega-afrekeningen dan is het vast meer dan die ¤25 per maand die je nu waarschijnlijk te veel betaalt en loop je meer rente mis. Zonde…quote:Op dinsdag 5 december 2023 13:01 schreef Irritatie100 het volgende:
Tja, ik ga er niet vanuit dat een partij als Oxxio zomaar failliet gaat. Ik vind het fijner om me geen zorgen te hoeven maken om een keer de verwarming wat hoger en dan een mega-afrekening te krijgen. Ja, ik snap dat je daarvoor ook zelf kunt sparen, maar ik vind het persoonlijk fijner en overzichtelijker om het zo te doen. Die paar extra centen rente die ik misloop geloof ik wel.
Ik zie het elke dag in de app hoe ik er voor sta dus maak me ook geen zorgen over een keer extra douchen. Dat doe ik sowieso niet, maar daarvoor hoeft het termijnbedrag niet mega hoog imo.quote:Op dinsdag 5 december 2023 13:01 schreef Irritatie100 het volgende:
Tja, ik ga er niet vanuit dat een partij als Oxxio zomaar failliet gaat. Ik vind het fijner om me geen zorgen te hoeven maken om een keer de verwarming wat hoger en dan een mega-afrekening te krijgen. Ja, ik snap dat je daarvoor ook zelf kunt sparen, maar ik vind het persoonlijk fijner en overzichtelijker om het zo te doen. Die paar extra centen rente die ik misloop geloof ik wel.
Ik vraag me af of je bent meeverzekerd of dat je moeder ooit een uitvaartverzekering voor je heeft afgesloten die nog steeds loopt. Ik verwacht het laatste.quote:Op dinsdag 5 december 2023 13:54 schreef ChildoftheStars het volgende:
Oké... ik ben nog altijd met mijn moeder mee verzekerd voor overlijden
Nou 35, bijna 36, dus dacht tijd voor een eigen verzekering.
Nou door mijn ziektes wil geen enkele verzekeringsmaatschappij mij hebben
Vraag me nu alleen af hoeveel ik moet sparen daarvoor. Al heb ik tegen mijn broer dat ze me gewoon zo goedkoop mogelijk de grond/oven moeten indouwen. En of dat kan met die paar duizend euro op mijn spaarrekening..?
quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik vraag me af of je bent meeverzekerd of dat je moeder ooit een uitvaartverzekering voor je heeft afgesloten die nog steeds loopt. Ik verwacht het laatste.
Die verzekering stopt dan in principe niet als je moeder overlijdt. De verzekering kan dan op jouw naam komen. Dat zou ook nu al kunnen, dan heb je er ook meer zicht op. Dan kun je kijken voor hoeveel je nu verzekerd bent en of je dat bedrag wil ophogen.
Samengevat zou ik je aanraden te kijken of je de uitvaartverzekering die via je moeder voor jou loopt op je eigen naam kunt laten zetten.
Hoe kom jebij die 7 euro bij een maandelijkse storting?quote:Op dinsdag 5 december 2023 13:13 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Stel nou dat het om ¤25 per maand gaat dat je iedere maand zelf naar een spaarrekening overmaakt met een rente van 2,2% (op dit moment bij Leaseplan) dan heb je na een jaar al ¤7 rente. Toch leuk en in mijn ogen meer dan een paar centen. En als jij het hebt over mega-afrekeningen dan is het vast meer dan die ¤25 per maand die je nu waarschijnlijk te veel betaalt en loop je meer rente mis. Zonde…
Uitvaart24.. dan redt je het wel voor 1250 euro incl kist, crematie, vervoer. Zonder verdere poespas that is.quote:Op dinsdag 5 december 2023 13:54 schreef ChildoftheStars het volgende:
Oké... ik ben nog altijd met mijn moeder mee verzekerd voor overlijden
Nou 35, bijna 36, dus dacht tijd voor een eigen verzekering.
Nou door mijn ziektes wil geen enkele verzekeringsmaatschappij mij hebben
Vraag me nu alleen af hoeveel ik moet sparen daarvoor. Al heb ik tegen mijn broer dat ze me gewoon zo goedkoop mogelijk de grond/oven moeten indouwen. En of dat kan met die paar duizend euro op mijn spaarrekening..?
Dan is te hopen dat je nabestaanden net zoveel schijt hebben aan jou als jij aan hen.quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:35 schreef Inbox het volgende:
[..]
Uitvaart24.. dan redt je het wel voor 1250 euro incl kist, crematie, vervoer. Zonder verdere poespas that is.
Althans, paar jaar terug.
Mij mogen ze in de kliko flikkeren, ben toch dood.
Ja... mij maakt het ook geen ene zak uitquote:Op dinsdag 5 december 2023 14:35 schreef Inbox het volgende:
[..]
Uitvaart24.. dan redt je het wel voor 1250 euro incl kist, crematie, vervoer. Zonder verdere poespas that is.
Althans, paar jaar terug.
Mij mogen ze in de kliko flikkeren, ben toch dood.
Hoezo heb ik schijt aan mn nabestaanden? Ze komen maar langs bij levenquote:Op dinsdag 5 december 2023 14:41 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dan is te hopen dat je nabestaanden net zoveel schijt hebben aan jou als jij aan hen.
O, dus je hebt wel een uitvaartverzekering voor je kliko?quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:49 schreef Inbox het volgende:
[..]
Hoezo heb ik schijt aan mn nabestaanden?
1 broer, 1 vader, een oom, een tante,wellicht neef en zn vrouw. Paar bekenden en dat is de verwachte opkomst bij mn afscheid die ik zelf toch niet in levende lijve zal meemaken. Waarom daar een paar mille voor uitgeven?
Nee. De gemeente kliko is voldoende.quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:51 schreef Lienekien het volgende:
[..]
O, dus je hebt wel een uitvaartverzekering voor je kliko?
Had ik het toch goed.quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:53 schreef Inbox het volgende:
[..]
Nee. De gemeente kliko is voldoende.
Gewoon in de GFT-bak of bij het restafvalLaatste is denk ik de beste optie.
Geld is het probleem niet. En anders regelt de gemeente het maar allemaalquote:Op dinsdag 5 december 2023 14:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
Naja... ik heb spaargeld... mocht het idd niet lukken. Ik ga er vanuit mijn moeder te overleven en mijn broer zou het echt geen zak kunnen schelen.
Je zou imo je niet druk moeten gaan maken over of je wel genoeg spaart voor dit doel.quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
Naja... ik heb spaargeld... mocht het idd niet lukken. Ik ga er vanuit mijn moeder te overleven en mijn broer zou het echt geen zak kunnen schelen.
Edit: kijken wat wil en kan qua verzekering of sparen.
Oh nee, maak me ook niet druk. Alleen ik heb een buffer. Genoeg geld voor als vier grote apparaten tegelijk sneuvelen kan ik dat betalen.quote:Op dinsdag 5 december 2023 14:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je zou imo je niet druk moeten gaan maken over of je wel genoeg spaart voor dit doel.
Gebruik je spaargeld voor je noodzakelijke dingen en voor je hobby’s.
Vind ik trouwens ook wel een mooie hierzo. Lees af en toe weleens zo;n artikel in de krant waarbij verslag wordt gedaan van een eenzame dode. Hier worden die begraven met een stadsdichter erbij die speciaal voor de overledene een gedicht maakt en voordraagt. Toch aardigquote:Op dinsdag 5 december 2023 14:54 schreef Inbox het volgende:
[..]
Geld is het probleem niet. En anders regelt de gemeente het maar allemaal
Ooh dat is echt heel erg mooiquote:Op dinsdag 5 december 2023 15:02 schreef Inbox het volgende:
[..]
Vind ik trouwens ook wel een mooie hierzo. Lees af en toe weleens zo;n artikel in de krant waarbij verslag wordt gedaan van een eenzame dode. Hier worden die begraven met een stadsdichter erbij die speciaal voor de overledene een gedicht maakt en voordraagt. Toch aardig
Het is een stichting die dat doet: https://eenzameuitvaartrotterdam.nl/ Op de pagina zie je ook een verslag van de recentste uitvaarten van ze.quote:Op dinsdag 5 december 2023 15:03 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ooh dat is echt heel erg mooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |