Excuses. https://www.funda.nl/koop/zeddam/huis-42115115-vinkwijk-2-en-4/ Prijs op aanvraag = teffesduur.quote:Op woensdag 1 november 2023 10:35 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Wat is de vraagprijs?
Zie geen link.
Wat een slaapverwekkend filmpje trouwens. Met schakende blonde actricesquote:Op woensdag 1 november 2023 10:42 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Excuses. https://www.funda.nl/koop/zeddam/huis-42115115-vinkwijk-2-en-4/ Prijs op aanvraag = teffesduur.
Oh, wist je al hoeveel het moest kosten dan?quote:Op woensdag 1 november 2023 11:37 schreef flipsen het volgende:
[..]
Wat een slaapverwekkend filmpje trouwens. Met schakende blonde actricesEn als je dan bijna alleen maar detailshots doet, zorg er dan in ieder geval voor dat die dooie vlieg (of is het een spinnetje?) niet zo prominent in beeld is (minuut 2:15)
![]()
Maar goed, toch even gekeken, want leuk stukje grond, maar ligt veel te dicht bij het gepeupel en het grootste stuk grond ligt aan de overkant van de doorgaande weg. Nee, ik kijk nog even verder. Maar toch bedankt voor het posten @:SEMTEX
Voor ons soort menschen is de prijs van ondergeschikt belangquote:Op woensdag 1 november 2023 11:41 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Oh, wist je al hoeveel het moest kosten dan?
De helft om het te kopen, de helft om het in stand te houden. En een wollen trui voor jezelf om warm te blijven.quote:Op woensdag 1 november 2023 11:41 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Oh, wist je al hoeveel het moest kosten dan?
Geen reet te zien.quote:
Ik mis nog een houten vloer.quote:Op zondag 29 oktober 2023 20:01 schreef BE het volgende:
Voor wie van hout houdt:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Staat al zeker sinds 31 augustus op Funda, want op die datum werd deze gepost in het vorige topic.quote:Op vrijdag 3 november 2023 18:09 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
Geen Funda (maar zal er ongetwijfeld op staan), maar ik zag dit huis bij mijn ouders in de straat te koop staan, en ik dacht ff checken
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Huis is uit 1957, maar die houten balken verwacht je eerder in een oude woonboerderij.
https://www.twankesseler.(...)est=Nijmegen&take=12
quote:Honderd jaar terug in de tijd bij een woning in Harlingen: 'Hij leefde in het verleden'
Is het 1923 of 2023? Alles is ouderwets bij een woning aan de Oude Trekweg in Harlingen die voor 449.500 euro te koop staat.
Zijn de bewoners pakweg tachtig jaar geleden abrupt vertrokken zonder terug te keren, of is de woning het decor van een vooroorlogse film? De tuin is compleet overwoekerd, binnen bladdert de verf van de muren en de meubels wekken een antieke indruk. Wie over de deurpost van het pand stapt, neemt een forse vlucht terug in de tijd.
,,Hij leefde in het verleden. Vroeger was alles geweldig, vond hij. Hij hield niet van moderne dingen en heeft bewust al die jaren niets in het huis veranderd.’‘ Aan het woord is Arja Segers (50), die met ‘hij’ doelt op haar oom Lolke Visser. De geboren Harlinger groeide als kind op in de woning en ging er nooit meer weg. Visser had het er goed en vond op zijn plekje de rust in een steeds verder veranderende wereld. In april van dit jaar stierf hij op 85-jarige leeftijd.
Sterven in geboortehuis
Opgelucht was Segers dat de laatste wens van haar oom, sterven in zijn eigen huis, in vervulling kon gaan. ,,Hij zei: ik wil hier doodgaan, en niet naar een verpleeghuis. Dat is gelukt, dus dat is heel fijn.’‘ De laatste jaren van zijn leven woonde Visser alleen in het huis. Daarvoor deelde hij het met zijn broer Cor, die net als hij geen vrouw en kinderen had en tien jaar geleden overleed.
,,Hij zorgde in het huis jarenlang voor zijn vader en later voor zijn broer. Zo langzamerhand is iedereen om hem heen weggevallen’‘, zegt Segers over haar oom. Het is precies daarom dat zij de laatste jaren veelvuldig haar auto van haar woonplaats Reeuwijk in Zuid-Holland naar de Oude Trekweg in Harlingen stuurde. Ze nam samen met de thuiszorg de verantwoordelijkheid om voor haar oom te zorgen. ,,Ik dacht: je kunt zo’n man toch niet alleen laten zitten, dat is toch ook zielig.’‘
Fysieke malheur speelde Visser in zijn laatste jaren parten, maar daarvoor was hij een levenslustige man die na zijn werkzame loopbaan als automonteur genoot van zijn pensioen. De woning wekt misschien de indruk van een kluizenaarstype, maar dat was hij zeker niet. Mensen uit de buurt kwamen geregeld over de vloer om een bakje koffie te drinken en keken vol bewondering naar alle oude spullen die Visser verzamelde en waarover hij honderduit kon vertellen.
Niets is veranderd
Ook Segers bekroop iedere keer weer een apart gevoel als ze de ouderwetse woning binnenstapte. Het voelde dan alsof ze als klein meisje op bezoek ging bij haar oma. ,,Toen ik tien was, ging mijn oma dood. Eigenlijk kon ze zo uit de hemel naar beneden komen en in dat huis zo weer verder gaan met haar leven. Alles stond nog precies op dezelfde plek, niets is veranderd.’‘
Na zijn overlijden had ze de taak de talloze spullen van haar oom een nieuwe bestemming te geven. Kringloopwinkels werden gevuld, de boeken werden deels verspreid over musea in de buurt en onlangs parkeerde een vrachtwagen van een Limburgse stichting bij het huis. Zij kwamen het vele gereedschap van Visser ophalen. ,,Dat goede doel gaat het opknappen en naar Kenia brengen, waar het dan zal worden gebruikt’‘, zegt Segers.
Ze had eerder al bij haar oom gepolst wat hij van dat plan vond. ‘Ik vind het een goed idee, maar dan moet ik eerst dood zijn’, zei hij. En zo geschiedde.
De woning aan de Oude Trekweg in Harlingen staat sinds kort te koop. De vraagprijs bedraagt 449.500 euro. Geen misselijk bedrag voor een huis dat in vervallen staat verkeert. De waarde is grotendeels te danken aan de ruime kavel van bijna 4000 vierkante meter.
Het huis is inmiddels verkocht onder voorbehoud. Dat de potentiële kopers het willen slopen, was even slikken voor Segers. Het besef dat het roemruchte huis na ongeveer 100 jaar uit haar familie gaat verdwijnen, daalt in. ,,Ik vind het vreselijk, maar begrijp het natuurlijk wel. Het is jammer, want een huis als dit zie je niet vaak.’‘
Oude Trekweg 80 (Harlingen)
Vraagprijs : 449.500 euro
Bouwjaar : 1920
Totale woonoppervlakte : 107 m²
Kamers : 5 kamers
Energielabel : G
quote:Deze Harley Davidson WLA komt uit 1942. Deze geïmporteerde motorfiets staat sinds 1953 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor.
Ik zou er zo intrekken, wat een tof huis!quote:Op dinsdag 10 oktober 2023 22:21 schreef quirina het volgende:
[ afbeelding ]https://cloud.funda.nl/valentina_media/172/091/989_2160x1440.jpg
Schrootjes galore.
Rare foto’s trouwens en lelijk huis. Net of het jaren verlaten is. Ieeeeks
https://www.funda.nl/koop/eersel/huis-42049404-stelt-34/
Bossche School ❤️quote:Op vrijdag 3 november 2023 20:35 schreef mspoez het volgende:
[..]
Ik zou er zo intrekken, wat een tof huis!
Ja, voor het is zoals ik zou willen (gasloos, A++ label) ben je zeker het dubbele kwijt, dus de aankoop prijs *2 is realistischer.quote:Op zaterdag 4 november 2023 15:23 schreef bleiblei het volgende:
Dat huis...voor 200k verbouwen. De utopie
.
Zelfde architect, de directeur van de glasfabriek en stond er in de buurt als ik het goed heb.quote:Op zaterdag 4 november 2023 14:37 schreef quirina het volgende:
Lijkt wel een beetje ook op het beruchte spookhuis wat in Sas van Gent stond.
quote:Op maandag 6 november 2023 19:56 schreef hoechst het volgende:
Dit plafond....
https://www.funda.nl/koop(...)honstraat-14/#foto-3
ziet er een beetje kil uit. Maar gelukkig is dat tegenwoordig de mode.
Afschuwelijk lelijk huis.quote:Op maandag 6 november 2023 20:10 schreef marcel.de het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
de foto in kwestie
"Unieke Parel"quote:Op maandag 6 november 2023 19:56 schreef hoechst het volgende:
Dit plafond....
https://www.funda.nl/koop(...)honstraat-14/#foto-3
ziet er een beetje kil uit. Maar gelukkig is dat tegenwoordig de mode.
En je kan nooit lekker zonder schoenen lopen.. dat roosterquote:Op maandag 6 november 2023 21:59 schreef MissRelin het volgende:
[..]
"Unieke Parel"
"Meesterwerk van architectuur"
"Tijdloze styling"
Je moet toch iets om dat gedrocht aan de man te krijgen...
Ideaal als je gewend bent aan een bedrijfspand en thuis wilt werken.quote:Op maandag 6 november 2023 19:56 schreef hoechst het volgende:
Dit plafond....
https://www.funda.nl/koop(...)honstraat-14/#foto-3
ziet er een beetje kil uit. Maar gelukkig is dat tegenwoordig de mode.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |