En als 'beide kanten' lekker doorgaan met naar elkaar te wijzen en zichzelf als onschuldig presenteren, gaat het nooit ophouden. Dit zeggen we vaak tegen onze kinderen, maar volwassen mensen hebben daar vaak erg veel moeite mee.quote:
Carola Schouten is het daar wel lekker afgegaan; er kwam een kind uit.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kun je wel een beetje neuken daar dan?
Isral is vrij goede vrienden met Azerbeidzjan, waarom zouden ze dan Armeni steunen?quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:11 schreef theunderdog het volgende:
Wat als dit allemaal een signaal was aan israel dat ze Armeni hadden moeten steunen?
Het zou fijn zijn als de EU ook eens wat doet aan die Hamas fanboys die binnen onze eigen steden in optochten rond trekken.quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:04 schreef Knollenman het volgende:
Mooi dat de EU duidelijk kiest voor Isral.
Het is in dit conflict belangrijk duidelijk de kant te kiezen om te steunen. En alle tegengeluiden te behandelen als terroristische uitingen.
Had je anders verwacht?quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:04 schreef Knollenman het volgende:
Mooi dat de EU duidelijk kiest voor Isral.
Het is in dit conflict belangrijk duidelijk de kant te kiezen om te steunen. En alle tegengeluiden te behandelen als terroristische uitingen.
Nou, hij alleen al is genoeg waard om alle gegijzelde burgers vrij te krijgen.quote:
Hoeft ook niet.quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:13 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Isral is vrij goede vrienden met Azerbeidzjan, waarom zouden ze dan Armeni steunen?
Right.quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:19 schreef Knollenman het volgende:
Bovendien zitten er veel in de politiek die openlijk pro-terrorisme zijn.
quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:51 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Oh en waar konden die Isralische mensen heen?
Ja joh. Dan wordt er gejankt dat er geen eten meer binnenkomt. Krijg je beelden hoe ze met de ladingen eten onderdelen voor raketten mee naar binnen smokkelen. Boehoe, we mogen de strook niet uit. Krijgen ze een werkvisum, gebruiken ze het om zelfmoordterroristen langs het hek te krijgen. Ze vragen budget voor gezondheidszorg, besteden ze die niet aan gezondheidszorg maar aan wapens, dikke auto's en villa's voor de leiders.quote:Op zondag 8 oktober 2023 21:54 schreef Homey het volgende:
[..]
"laten we wel eerlijk zijn" zegt ie ook nog haha
Overigens, Palestina grenst niet alleen aan Isral. Wat doet Egypte in deze?
En leven in Gaza is geen pretje, maar op een of andere manier heerst er daar een soort doodscultuur. Iets zelf opbouwen en mensenrechten respecteren kennen ze gewoon niet. Er zijn bizar veel miljarden die kant op gegaan, het had ook een Singapore kunnen zijn.
Isral is niet het land dat op een dag denkt "kom laten wij met een leger de Gaza binnen trekken om lulraak burgers om ons heen neer te maaien of plat te bombarderen".quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:25 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Het feit dat deze voornamelijk onschuldige mensen op zo'n manier in de val zaten is toch juist verschrikkelijk?
Maar wanneer het Palestijnse onschuldige mensen zijn is het opeens minder verschrikkelijk? Ik snap even niet zo goed wat je probeert te zeggen.
Niet a priori, maar natuurlijk wel als Hamas overgaat tot dergelijke terreur.quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:04 schreef Knollenman het volgende:
Mooi dat de EU duidelijk kiest voor Isral.
Het is in dit conflict belangrijk duidelijk de kant te kiezen om te steunen. En alle tegengeluiden te behandelen als terroristische uitingen.
Alsof die gasten om het leven geven. Die denken dat het leven pas begint als ze dood zijn. Jammer dat ze op dat moment de ironie niet meer kunnen inzien.quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:17 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nou, hij alleen al is genoeg waard om alle gegijzelde burgers vrij te krijgen.
Het bezetten van gebieden-haat/aanslagen-haat/vergeldingsacties-haat/aanslagen-haat/vergeldingsacties-tussendoor zo nu en dan uitbreiding gebieden die bezet worden-en zo maar door.quote:Op zondag 8 oktober 2023 22:06 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En als 'beide kanten' lekker doorgaan met naar elkaar te wijzen en zichzelf als onschuldig presenteren, gaat het nooit ophouden. Dit zeggen we vaak tegen onze kinderen, maar volwassen mensen hebben daar vaak erg veel moeite mee.
Die is niet goed wijs maar ja da's geen nieuws. Een aircraftcarrier strike group stoomt op in de Middellandse Zee as we speak.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |