Steven zou niks te kiezen moeten hebben. Als hij geen vlaggetje zou hebben zouden we dit soort middelmaat de tent uit lachen met zulke teksten en al seizoenen lang zulke wanprestaties. Oprecht bizar hoe slecht hij presteert als je nu dan bijv. Vader alweer ziet.quote:Op zondag 15 oktober 2023 13:25 schreef Remco het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoeveel zin die in dit China tripje had en of die keuze had of dat die gewoon mee moest van de ploeg.
Vond die hele beklimming wel raar ogen. Geen team dat het heft in handen nam, slechts wat speldenprikjes die niet doorgezet werden en dan inderdaad zo vanaf de kop wegrijden. Maar gezien de verschillen en hoe ze allemaal van hun fiets vielen na de finish had ook alleen Rochas de benen om mee te zijn.quote:Op zondag 15 oktober 2023 13:18 schreef Dale__Cooper het volgende:
Bijzondere aanval ook zo van de kop, maar met die steilte liegen de benen niet. Erg mooi na die verschrikkelijke crash in het Baskenland.
Op zich is hij best nuttig zoals hij nu af en toe knecht. Maar hij zal vast nét wat beter betaald worden dan voor die rol.quote:Op zondag 15 oktober 2023 13:45 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Steven zou niks te kiezen moeten hebben. Als hij geen vlaggetje zou hebben zouden we dit soort middelmaat de tent uit lachen met zulke teksten en al seizoenen lang zulke wanprestaties. Oprecht bizar hoe slecht hij presteert als je nu dan bijv. Vader alweer ziet.
Bedankt voor de linkquote:Op zondag 15 oktober 2023 13:58 schreef Koffieplanter het volgende:
Junioren zijn net binnen. Tarling, niet (meer) op een zwart-gele Cervelo maar op zijn oude Giant, is met een seconde geklopt door Donati.
Laatste keer Gouden Koppel dit jaar.quote:Op zondag 15 oktober 2023 15:15 schreef Van_Poppel het volgende:
Nog 55km in de Veneto Classic (te volgen via Home of Cycling)
Dat is een beetje een cirkelredenering want zonder Teide en met veel meer koersdagen zou dat gemiddelde van Jumbo vermoedelijk lager liggenquote:Op zondag 15 oktober 2023 13:44 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat draagt m.i. juist bij aan hoe lachwekkend ze zijn. Onder alle renners die dit jaar onder contract hebben gestaan bij UAE en/of Jumbo zit tussen de twee ploegen een totaal verschil van 236(!) koersdagen. Een renner bij UAE scoort gemiddeld 10,39 CQ-punt per koersdag, een renner bij Jumbo komt al aan 10,85 punt.
Moet je voorstellen hoe zo'n ranking eruit ziet als ze niet permanent op Teide verblijven, of als we CQ gaan tellen voor de CX van Wout.
De altijd lieve Cian is behoorlijk ziedend, jeetje.quote:“Na tien kilometer kwam mijn shifter los en moest ik verder met de reservefiets, die helemaal niet in orde was. Ik kom om te leren, maar het is wel leuker als de fietsen in orde zijn.”
“Dat het altijd iets is met het materiaal bij Bora”, foeterde Uitdebroeks nog. Hij heeft nog een contract tot het einde van 2024, maar werd vorige week even op de transfermarkt gesignaleerd. Het was fake news, Uijtdebroeks is zinnens zijn contract uit te doen. “Dan zal ik kijken of Bora me kan bieden wat ik nodig heb in de grote rondes. Indien niet, kijk ik uit naar een andere ploeg.”
Eerst en vooral moet Bora deze winter met hem naar de windtunnel en naar de piste trekken. “Volgend jaar rijd ik de Giro, met twee tijdritten. Ik heb nog veel marge op gebied van aerodynamica. Als ik kijk naar Evenepoel of Ayuso, dan hebben die een CdA (luchtweerstandscoëfficient, red) van 1,5 of 1,6. Ik zit op 1,9 of zelfs 2,0. Daar verlies ik gewoon een minuut. Ik hoop nu wel dat ze bij Bora die planning gaan maken, het zou dom zijn om het niet te doen. Iedereen weet dat ik de power heb om een goede tijdrit te rijden.”
Jeetje.quote:Op zondag 15 oktober 2023 20:44 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
De altijd lieve Cian is behoorlijk ziedend, jeetje.
Blijkt ook gewoon een draak van een gozer te zijn. Erg jammer.quote:Op zondag 15 oktober 2023 20:44 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
De altijd lieve Cian is behoorlijk ziedend, jeetje.
Volgende week een koers in Hong Kong!quote:Op zondag 15 oktober 2023 21:01 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik kijk al weer uit naar de Tour Down Under, of hebben we nog geinige koersjes tussendoor?
Erg weinig zin in Sporza die dit vuurtje ongetwijfeld op gaat stoken als Cian een keer moet knechten voor een in België niet zo een geliefde Sloveen.quote:Op zondag 15 oktober 2023 20:44 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
De altijd lieve Cian is behoorlijk ziedend, jeetje.
10/10, maar dit was wel heel makkelijk.quote:Op zondag 15 oktober 2023 19:35 schreef Sjoerd102 het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)og-speel-nu-de-quiz/
8/10
Iets zwaarder had dit rondje wel mogen zijn.. Al werd er ook niet echt gekoerst op de beklimmingen waar dat had gekund, geloof ik..quote:Op maandag 16 oktober 2023 08:59 schreef franklop het volgende:
In China gaan we weer op weg naar een massasprint. Al moet in de laatste 20km nog wel een kopgroep worden bijgehaald.
Iemand van de krant meenemen naar het gesprek met de politiemensen die jou mee hebben gered, had ik niet gelijk gedaan.quote:
Dit is België he. Daar gaan ze ook de eigenaresse van het favoriete fritkot van een matige knecht interviewen.quote:Op maandag 16 oktober 2023 13:05 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Iemand van de krant meenemen naar het gesprek met de politiemensen die jou mee hebben gered, had ik niet gelijk gedaan.
Het zal in de praktijk vast vooral Visma worden dan, meestal worden die 2e namen amper gebruikt, zeker bij een lange naam (zoals Firmemich, Deceunick enzo)quote:
Nederlands bedrijf?quote:Op maandag 16 oktober 2023 11:34 schreef franklop het volgende:
Lease a Bike zou de 2e sponsor van Visma worden.
Toch net iets anders dan Amazon (al zit het wel in de portefeuille van PON)
https://www.wielerflits.n(...)aam-van-jumbo-visma/
Dat lijkt me niet heel aannemelijk eigenlijk. Die gok neem je als topploeg alleen als de fusie al in de afrondende fase zit, maar gezien de verhalen waren ze daar nog lang niet.quote:Op maandag 16 oktober 2023 17:19 schreef Idisrom het volgende:
Volgens Johan Bruyneel was Ineos ook de hoogte van de fusieplannen tussen Jumbo en Soudal, en hebben om die reden zo lang gewacht met het vastleggen van nieuwe renners voor het volgend seizoen.
Want op die manier kon Ineos nog heel wat beloftevolle renners oprapen.
Achteraf te lang gewacht door Ineos.
Nou, het lijkt er toch best op dat ze niet echt een plan B hebben.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:17 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet heel aannemelijk eigenlijk. Die gok neem je als topploeg alleen als de fusie al in de afrondende fase zit, maar gezien de verhalen waren ze daar nog lang niet.
Dat ze nog ruimte over hielden voor Evenepoel (met of zonder fusie), klinkt wel logisch, maar dan heb je vast nog een plan B.. of een plan C als Roglic plan B was.
Ze waren Carlos ook nog bijna kwijt. Je zou denken dat het geld op is.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Met Fuss en Oscar Rodriguez aan boord wordt de tegenstand gesmoord.
Johan Bruyneel denkt dat Ineos al eerder op de hoogte was gebracht, dan dat WF met het nieuws kwam.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:17 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet heel aannemelijk eigenlijk. Die gok neem je als topploeg alleen als de fusie al in de afrondende fase zit, maar gezien de verhalen waren ze daar nog lang niet.
Dat ze nog ruimte over hielden voor Evenepoel (met of zonder fusie), klinkt wel logisch, maar dan heb je vast nog een plan B.. of een plan C als Roglic plan B was.
Ze gaan Carlos liefst drie miljoen per jaar betalen, geld is het probleem niet.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:42 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ze waren Carlos ook nog bijna kwijt. Je zou denken dat het geld op is.
Hoeveel kreeg Foss ook al weer, dat was toch ook rond de 1,5 miljoen?quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ze gaan Carlos liefst drie miljoen per jaar betalen, geld is het probleem niet.
Dat waren de eerste geruchten ja, misschien is het nog wat gezakt doordat ze hem een paar maanden hebben laten wachten.quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:11 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Hoeveel kreeg Foss ook al weer, dat was toch ook rond de 1,5 miljoen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |