SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
Ik ken er zelf gewoon te veel die graag zouden willen, maar niet meer kunnen dan ze doen (en ook te vaak meer doen dan ze eigenlijk kunnen, waardoor ze de rest van de week serieus niets meer kunnen). Dus ja, kan zijn dat er mensen bij geholpen zijn, maar volgens mij zijn de chronisch zieken hier over het algemeen heel erg druk met vooruitgang bijeenschrapen en dan vind ik die opmerking van Los gewoon misplaatst.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 17:47 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Hij heeft ook niet geheel ongelijk hoor. Nu weet ik niet hoe het zit met long covid, maar mij is ook ooit na een diagnose verteld dat ik niet meer zoveel kon doen, dat ik m'n hele leven moest leren om zuinig met m'n energie om te gaan, ook van een ergo geleerd om die punten/blokjes/knikkers tellen om energie over de dag te verdelen etc. Voorzichtig doen met sporten, en weet ik wat allemaal. Ik poste ook op een forum mee van mensen met die ziekte.
Na een jaar was ik het helemaal zat. Heb alles naast me neer gegooid en ben 'gewoon' weer gaan leven. Heb gewoon gedaan wat goed voelde, af en toe liep ik tegen een muur maar jammer dan. Paar jaar laten was ik aan het hardlopen, klimmen, skiën, fulltime aan het werk, etc. Heb soms nog pijn als ik te ver ga maar sta er niet tevel bij stil. Soms (vast niet altijd) werkt dat hele voorzichtig doen ook gewoon avererechts. Althans, dat is mijn ervaring. Anderen met dezelfde ziekte zitten nog steeds elke dag op dat forum te klagen dat ze niks kunnen. Een deel zal echt niet meer kunnen, maar een deel vindt ook vooral zichzelf heel zielig en probeert ook niks aan de situatie te veranderen.
Los zegt het wel weer als een lompe boer, maar in sommige gevallen (zoals bij mij) was dat echt de oplossing.
We doen gewoon alsof er creabea staatquote:Op donderdag 5 oktober 2023 17:56 schreef Pheno het volgende:
Creabea dus, maar ja, autocorrect said no
Past die dud0r wel even aan. Mijn knopjes zijn wegquote:Op donderdag 5 oktober 2023 17:59 schreef kwiwi het volgende:
[..]
We doen gewoon alsof er creabea staat
Wel passend in de komende tijdquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:00 schreef IJsdraakje het volgende:
Ik denk eigenlijk aan een spookhuisje.
Ik verwachtte Weird Al Yankovich er nog tussendoorquote:
Nauwelijks nog een hypotheek voor te krijgen tegenwoordig.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:00 schreef IJsdraakje het volgende:
Ik denk eigenlijk aan een spookhuisje.
https://www.lego.com/nl-nl/product/haunted-house-10273quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:04 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Nauwelijks nog een hypotheek voor te krijgen tegenwoordig.
Ooit kostte het flatje waar we toentertijd in woonden dat per maand. Jeez.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
https://www.lego.com/nl-nl/product/haunted-house-10273
quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
https://www.lego.com/nl-nl/product/haunted-house-10273
Ja, LEGO heeft ook door dat mensen toch wel geld uitgeven, wat de prijs ook isquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:08 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ooit kostte het flatje waar we toentertijd in woonden dat per maand. Jeez.
Mijn moeder heeft ooit 2 enorme bakken met lego bijna voor niks weggegevenquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:09 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ja, LEGO heeft ook door dat mensen toch wel geld uitgeven, wat de prijs ook is
Deed mijn pa met marklin treintjes.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:11 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft ooit 2 enorme bakken met lego bijna voor niks weggegevenZou nu goud waard geweest zijn
Nouja ditquote:Op donderdag 5 oktober 2023 17:55 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik ken er zelf gewoon te veel die graag zouden willen, maar niet meer kunnen dan ze doen (en ook te vaak meer doen dan ze eigenlijk kunnen, waardoor ze de rest van de week serieus niets meer kunnen). Dus ja, kan zijn dat er mensen bij geholpen zijn, maar volgens mij zijn de chronisch zieken hier over het algemeen heel erg druk met vooruitgang bijeenschrapen en dan vind ik die opmerking van Los gewoon misplaatst.
Ik overwoog ooit met magic te beginnen, maar het altijd meer altijd nieuwer geldpompverdienmodel staat me echt tegen.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:11 schreef Pheno het volgende:
Ben zo ook even aan het kijken of kaartspellen wat voor mij is. Maar Magic is me te "wtf kan er allemaal en waarom kost het me zo veel". Nu eens naar dat Pokemon TCG aan het kijken of ik het snap.
Fixedquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:12 schreef kwiwi het volgende:
Ok, ik ben echt ziek. Lig RTL Boulevard van gisteren te kijken.
Oh dat is wel terminaal denk ik.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:12 schreef kwiwi het volgende:
Ok, ik ben echt ziek. Lig RTL Boulevard van gisteren te kijken.
Rip aan mezelfquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:13 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Oh dat is wel terminaal denk ik.
Dit is wel heel ernstig. Ik ben gelukkig nooit zo ziek geweest dat ik dit ging kijken. Sterktequote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:12 schreef kwiwi het volgende:
Ok, ik ben echt ziek. Lig RTL Boulevard van gisteren te kijken.
Het begint kouder te worden, dus ik hoop langzaam met mijn treintjes te kunnen beginnen. Eerst maar weer een simpel baantje. Dus tafel in elkaar zetten, modelspoor, modelbouw, de hele santenkraam. Maar eerst maar een plan makenquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:13 schreef essnhills het volgende:
Ik moet nog wat spul in huis halen voor het knutseltopic. Iets met karton en glow in the dark denk ik
Oh ja ik heb nog GitD filament. Misschien daar wat mee doen. Als zijdingetje. Wil per se iets met de hand makenquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:13 schreef essnhills het volgende:
Ik moet nog wat spul in huis halen voor het knutseltopic. Iets met karton en glow in the dark denk ik
Is daar ook niet iets herfsterigs/halloweenerigs mee te maken voor het knutseltopic deze maand?quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:15 schreef Pheno het volgende:
[..]
Het begint kouder te worden, dus ik hoop langzaam met mijn treintjes te kunnen beginnen. Eerst maar weer een simpel baantje. Dus tafel in elkaar zetten, modelspoor, modelbouw, de hele santenkraam. Maar eerst maar een plan maken
Oh, dat ga ik niet redden denk ik. Zo snel ben ik niet. Dus als het in een maand moet gebeuren dan haak (hihaho) afquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:16 schreef essnhills het volgende:
[..]
Is daar ook niet iets herfsterigs/halloweenerigs mee te maken voor het knutseltopic deze maand?
Leukquote:Op donderdag 5 oktober 2023 17:52 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik denk er ook over om straks weer wat te tekenen..
Heb gisteren op de dagbesteding wel een gestart gemaakt met iets Halloweenerigs. Maar dat ligt daar, ga ik volgende week weer aan verder
Kan ook weer wat bouwen met steentjes, Gisteren zoal gezegd, dacht ik, 6 dingen binnen gekregen 2 zijn er al af, maar die gaan naar mijn vader, tenzij hij ze niet mooi vindt, maar ik denk dat hij de Welsh COrgi wel leuk gaat vinden. Ga morgen naar hem en denk ook wel dat ik daar iets ga bouwen. Voor en na we naar het restaurant voor de lunch gaan.
Ook niet een onderdeeltje? Idk, herfstachtige boompjes om neer te zetten?quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:17 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh, dat ga ik niet redden denk ik. Zo snel ben ik niet. Dus als het in een maand moet gebeuren dan haak (hihaho) afMaar zal tot wel een topique openen met het project.
Treintje op een rail. Een blad op de rails. En dan een vertrektijdenbordje maken waarop alle treinen uitvallen voor de horror.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:17 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh, dat ga ik niet redden denk ik. Zo snel ben ik niet. Dus als het in een maand moet gebeuren dan haak (hihaho) afMaar zal tot wel een topique openen met het project.
En dan een normale pompoen kopen, daar een bloeddorstig monster van maken en die de trein half laten opetenquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:20 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Treintje op een rail. Een blad op de rails. En dan een vertrektijdenbordje maken waarop alle treinen uitvallen voor de horror.
Yess.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:21 schreef essnhills het volgende:
[..]
En dan een normale pompoen kopen, daar een bloeddorstig monster van kopen en die de trein half laten opeten
Weet niet wat horroriger is, de uitvallende treinen of de bloeddorstige treinetende pompoenquote:
Nee, de dagbesteding is elders in de stad. Was ook al voordat ik woonde waar ik nu woon.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:19 schreef essnhills het volgende:
[..]
Leuk
Ik dacht eigenlijk dat je dagbesteding gewoon bij jou in het gebouw was
Maar laat je daar gewoon je tekeningen in progress gewoon liggen dan? Heb je een kluisje daar oid?
Glow is pas in November (tenminste dat lichtgebeuren wandelroute ding hier in EHV )quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:13 schreef essnhills het volgende:
Ik moet nog wat spul in huis halen voor het knutseltopic. Iets met karton en glow in the dark denk ik
Oh das wel fijn dat dat vertrouwen er isquote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:30 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Nee, de dagbesteding is elders in de stad. Was ook al voordat ik woonde waar ik nu woon.
Niet echt in een kluis maar wel in een eigen doos. Daar kan in principe iedereen bij, maar men vertrouwt elkaar daar wel en er zijn altijd wel ogen die oplettend zijn...
De pompoen is tenminste een snelle dood.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Weet niet wat horroriger is, de uitvallende treinen of de bloeddorstige treinetende pompoen
Ik ben ook glow in the dark van plan.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:13 schreef essnhills het volgende:
Ik moet nog wat spul in huis halen voor het knutseltopic. Iets met karton en glow in the dark denk ik
Supergaaf puik land.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 18:39 schreef Nattekat het volgende:
Ik lees net dat mijn gemeente na volgend jaar gigantisch in de financiële problemen komt omdat de overheid enorm bezuinigt op het gemeentefonds, en zo zijn er nog tig andere gemeenten. Wat een idioterie weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |