Beetje dimmen over Hasbulla hèquote:Op zondag 15 oktober 2023 19:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Heeft dat kind een voetbal ingeslikt
Omdat ie grote vriendjes is met Khadyrov. En als je ziet wat die in naam van Putin uitvreet lijkt het me verstandig om van zulke types ver weg te blijven.quote:
quote:Op maandag 16 oktober 2023 15:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Omdat ie grote vriendjes is met Khadyrov. En als je ziet wat die in naam van Putin uitvreet lijkt het me verstandig om van zulke types ver weg te blijven.
Ik ben onlangs op de foto geweest met een kennis, van de broer van een tante en daar de achterneef was niemand minder Geert Wilders.quote:Op maandag 16 oktober 2023 15:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Omdat ie grote vriendjes is met Khadyrov. En als je ziet wat die in naam van Putin uitvreet lijkt het me verstandig om van zulke types ver weg te blijven.
Je wilde zo graag een grapje maken dat er meerdere woorden ontbreken, zie ik.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:57 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik ben onlangs op de foto geweest met een kennis, van de broer van een tante en daar de achterneef was niemand minder Geert Wilders.
Kom allemaal wel heel dichtbij nu…
Eens. Die gozer is om meerdere redenen hartstikke fout, daar moet je als club helemaal niet mee geassocieerd willen worden.quote:
Nee hoor, ik was serieus en er ontbrak maar 1 woord.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:01 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je wilde zo graag een grapje maken dat er meerdere woorden ontbreken, zie ik.
Zou hem zo ruilen voor 1 van die 3.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:49 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
Opnieuw een basisplek voor Bakayogoat , houdt oa Doku , Openda en Lukebakio op de bank+5 miljoen.
Nou dan is hij nu 3 miljoen waard.quote:Op maandag 16 oktober 2023 19:49 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
Opnieuw een basisplek voor Bakayogoat , houdt oa Doku , Openda en Lukebakio op de bank+5 miljoen.
quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nou dan is hij nu 3 miljoen waard.
Baka is pas 20 ..quote:Op maandag 16 oktober 2023 20:19 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Zou hem zo ruilen voor 1 van die 3.
Nou ja, misschien Lukabakio niet.
Doku 21 en Openda 23. Zijn beide wel een heel stuk beter, op het moment tenminste.quote:
Ja, oke, maar hij staat wel tot 2028 onder contractquote:Op maandag 16 oktober 2023 19:09 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Eens. Die gozer is om meerdere redenen hartstikke fout, daar moet je als club helemaal niet mee geassocieerd willen worden.
Klasse postquote:Op dinsdag 17 oktober 2023 10:51 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ja, oke, maar hij staat wel tot 2028 onder contract
quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 10:51 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ja, oke, maar hij staat wel tot 2028 onder contract
Met afstand de beste bijdrage van dit topic.quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 10:51 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ja, oke, maar hij staat wel tot 2028 onder contract
Erg mooi dat die weg is uit Eindhoven.quote:Op dinsdag 17 oktober 2023 19:37 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ twitter ]
Dodged a bullet there...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |