Ik krijg daar een beetje hetzelfde gevoel bij als toen met Senesi. De tactiek deugt niet en hij kan geen left right behind, dan moet hij hele grote ruimtes verdedigen en heeft bovendien geen passingsmogelijkheden. Dan gaat het snel fout.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:10 schreef fetX het volgende:
Ik vind het wel geestig dat die Sutalo als de verlosser binnen werd gehaald maar er tot nu toe echt helemaal niets van bakt.
Ik vind het juist helemaal waardeloos.quote:
Bij de bar ja.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
Bakkali gaat er vast 1 scoren vandaag.
Ik begin eigenlijk steeds meer te denken dat hij er niet zoveel van kan. Senesi had zich na een ongelukkig debuut (op kunstgras) vrij snel herpakt.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik krijg daar een beetje hetzelfde gevoel bij als toen met Senesi. De tactiek deugt niet en hij kan geen left right behind, dan moet hij hele grote ruimtes verdedigen en heeft bovendien geen passingsmogelijkheden. Dan gaat het snel fout.
Weinig kijk heb je er op.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik begin eigenlijk steeds meer te denken dat hij er niet zoveel van kan. Senesi had zich na een ongelukkig debuut (op kunstgras) vrij snel herpakt.
Laten we het hopen, tering wat heb ik daar een hekel aan.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zou je na een avond trommelen de volgende dag spierpijn hebben?
Geen idee maar je bent de volgende dag wel nog steeds dezelfde kneus.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Zou je na een avond trommelen de volgende dag spierpijn hebben?
Senesi was de eerste wedstrijden verschrikkelijk, dat duurde wel echt even. Toen die 4-0 bij Ajax (lol) werd hij pijnlijk ondersteboven gelopen. Uiteindelijk kwam zelfs vdHeijden weer in de ploeg.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik begin eigenlijk steeds meer te denken dat hij er niet zoveel van kan. Senesi had zich na een ongelukkig debuut (op kunstgras) vrij snel herpakt.
Die 4-0 bij Ajax was een collectief falen met als hoofd veroorzaker Jaap Stam.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Senesi was de eerste wedstrijden verschrikkelijk, dat duurde wel echt even. Toen die 4-0 bij Ajax (lol) werd hij pijnlijk ondersteboven gelopen. Uiteindelijk kwam zelfs vdHeijden weer in de ploeg.
Pas na zijn winnende goal tegen RKC kwam hij los.
Die heeft echt geweldige periodes gehad hoor.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:16 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik ben eerlijk gezegd nooit echt fan van Senesi geweest.
Ik vond hem vrij goed maar zo’n Hancko is nog even drie keer beter. Wat een genot is dat centrum zeg.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:16 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik ben eerlijk gezegd nooit echt fan van Senesi geweest.
Die zwarte van Feyenoord is ook nicequote:Op zaterdag 30 september 2023 21:12 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik vind het juist helemaal waardeloos.
Gernot was vandaag weer BRILJANTquote:Op zaterdag 30 september 2023 21:17 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vond hem vrij goed maar zo’n Hancko is nog even drie keer beter. Wat een genot is dat centrum zeg.
Maar dat is het bij Ajax ook hoor (vervang Stam door Steijn), individueel zullen het best wel oké spelers zijn. Die Sutalo was niet voor niets uitstekend bij Dinamo Zagreb, aan Ivanusec zie je wel dat dat een prima niveautje is.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:16 schreef fetX het volgende:
[..]
Die 4-0 bij Ajax was een collectief falen met als hoofd veroorzaker Jaap Stam.
Er gaat in de basis al teveel fout maar we gaan het zienquote:Op zaterdag 30 september 2023 21:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Maar dat is het bij Ajax ook hoor (vervang Stam door Steijn), individueel zullen het best wel oké spelers zijn. Die Sutalo was niet voor niets uitstekend bij Dinamo Zagreb, aan Ivanusec zie je wel dat dat een prima niveautje is.
Als je in zo’n teringzooitje speelt gaan vanzelf de meest simpele dingen fout.quote:Op zaterdag 30 september 2023 21:19 schreef fetX het volgende:
[..]
Er gaat in de basis al teveel fout maar we gaan het zien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |