Ik ben maar alleen hoor.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens users @:da_sandman is er geen sprake van een patroon, met je kansloze stills!!!!
Zei ik gisteren ook tegen Calands moederquote:
Geen warm bad.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:37 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Zei ik gisteren ook tegen Calands moeder
Tsja denk dat Hato en Sutalo prima duo kan zijnquote:
Elke halve gare ziet dat alleen volgens vriend @Caland heeft dat allemaal met Taylor te maken.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens users @:da_sandman is er geen sprake van een patroon, met je kansloze stills!!!!
Nee, maar ik ben er ook wel klaar mee jaquote:
Gaat ook kansloos worden, dit is echt helemaal niksquote:Op woensdag 27 september 2023 14:39 schreef onlogisch het volgende:
Kan gebeuren boys. Zaterdag vertrouwen tanken tegen RKC
Op zich allemaal prima om die jonkies te brengen, maar het lijkt tactisch allemaal nergens op. Er zit geen enkele vorm van structuur in het elftal.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:40 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Durft gewoon Van Axel Dongen te brengen.
AJAXDNAED
Schat RKC op dit moment hoger inquote:Op woensdag 27 september 2023 14:39 schreef onlogisch het volgende:
Kan gebeuren boys. Zaterdag vertrouwen tanken tegen RKC
Lesje coaching kunnen de spelers en trainer nog wel krijgenquote:Op woensdag 27 september 2023 14:38 schreef Heeinz het volgende:
Sorry maar ik heb echt in deze 35 minuten zo veel dingen gezien die mij het gevoel geven dat ik nog steeds profvoetballer kan worden
Nooit gedacht dat ik het hier ooit mee eens zou zijn, maar doe dat maar ja.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:41 schreef Urquhart het volgende:
Zet Frank de Boer er maar weer neer, alles beter dan dit
Degradatiekraker.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:42 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Schat RKC op dit moment hoger in
Laten we niet te ver gaanquote:Op woensdag 27 september 2023 14:41 schreef Urquhart het volgende:
Zet Frank de Boer er maar weer neer, alles beter dan dit
Het is te prijzen dat je een stukje zelfspot hebtquote:
Dat zeggen we al weken. Er is echt meer uit dit elftal te halen dan Steijn doet, ook al zijn ze relatief nieuw bij de club.quote:Op woensdag 27 september 2023 14:41 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Op zich allemaal prima om die jonkies te brengen, maar het lijkt tactisch allemaal nergens op. Er zit geen enkele vorm van structuur in het elftal.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What can change the nature of a man?
Er was vandaag ook geen middenveld meer, door die 4-2-4 aanpak werd het al helemaal een puinzooiquote:Op woensdag 27 september 2023 14:42 schreef Simmertje het volgende:
Er klopt gewoon helemaal niets van op het middenveld ook. Ik ben er absoluut niet van om trainers na een aantal wedstrijden al te ontslaan. Maar Steijn gaat dit team niet aan de praat krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |