Zet er een custom rom op? Zoek je telefoon + lineageos in google en grote kans dat je dan kan updatenquote:Op vrijdag 22 december 2023 13:02 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Je punt is dus dat ik een nieuwe Smartphone moet kopen om bij McDonalds korting te kunnen krijgen.
Ongetwijfeld ben ik de enige met een 8 jaar oude smartphone.
Ik heb er ook nog 1 als reserve.quote:Op vrijdag 22 december 2023 13:02 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Je punt is dus dat ik een nieuwe Smartphone moet kopen om bij McDonalds korting te kunnen krijgen.
Ongetwijfeld ben ik de enige met een 8 jaar oude smartphone.
Staat er gewoon bij hoor; een Big Mac, Quarter Pounder, McChicken (ook in Veggie, Spicy, Veggie/Spicy), McPlant & Filet-O-Fishquote:Op zaterdag 23 december 2023 18:02 schreef FutureFairytale het volgende:
Nu is het voordeelmenu met happy meal in de app. Staat niet bij welk voordeelmenu je mag kiezen. Mag dit met elke burger?
Oja, zie het nu wel.quote:Op zaterdag 23 december 2023 18:20 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Staat er gewoon bij hoor; een Big Mac, Quarter Pounder, McChicken (ook in Veggie, Spicy, Veggie/Spicy), McPlant & Filet-O-Fish
Dan kost het 22 euroquote:Op zondag 31 december 2023 02:48 schreef BasEnAad het volgende:
Bijna 14 euro voor een menu betaald vorige keer bij de mac. Met een zielig kleine burger. Ik kom in 2035 wel een keer terug...
Okee, geen menu's meer voor mijquote:Op zondag 31 december 2023 02:33 schreef Flitskikker het volgende:
Update over de sauszakjes, niet geheel verrassend:
Er zit 10 ml minder in, maar ze zijn nog steeds 80 cent zoals de bakjes. En ze zijn natuurlijk nooit helemaal leeg te krijgen.
Er blijft altijd nog iets over in de zakjes het is altijd minder dan 35 mlquote:Op zondag 31 december 2023 20:29 schreef Loll het volgende:
https://www.ad.nl/economi(...)mcdonald-s~a0910920/
Volgens mij zijn de zakjes nog steeds 35ml.
Ze openen wel heel fijnquote:Op maandag 8 januari 2024 08:46 schreef dimmak het volgende:
Ik snap het gezeik niet hoor. Ik vind die sachets een stuk makkelijker.
Die toeslag is alleen bij afhalen toch?quote:Op maandag 8 januari 2024 09:33 schreef D. het volgende:
Is er nu geen plastictoeslag meer op de fritessaus?
Handig want ik heb altijd een schaar bij de hand.quote:Op maandag 8 januari 2024 09:50 schreef KingRadler het volgende:
je kan met een schaar de zijkant van zakje open knippen en omvouwen dan kan je weer dippen.
Klopt. In het restaurant krijg je dan weer geen deksel op je drankje.quote:Op maandag 8 januari 2024 21:21 schreef Gunner het volgende:
[..]
Die toeslag is alleen bij afhalen toch?
Althans zo is de wet begonnen
https://www.rijksoverheid(...)--bakjes-met-plastic
Daar doelde ik ook opquote:Op maandag 8 januari 2024 21:21 schreef Gunner het volgende:
[..]
Die toeslag is alleen bij afhalen toch?
Althans zo is de wet begonnen
https://www.rijksoverheid(...)--bakjes-met-plastic
Yup. Fles Mad Sauce en Heinz en klaar.quote:Op woensdag 10 januari 2024 15:27 schreef KingRadler het volgende:
Koop je een kleine fles Heinz en is beter dan die stomme zakjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |