quote:Op vrijdag 15 december 2023 07:59 schreef junkiesietze het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)lds-1-januari-zakjes
Hoorde net op de radio dat het internet ook WOEST isquote:Op vrijdag 15 december 2023 10:50 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Klimaatgekte. Voor friet vind ik het geen probleem want dit hadden andere landen al maar ik wil gewoon mijn nugget kunnen dippen in een bakje.![]()
![]()
In New York had je toen ook sauspompen en inderdaad een soort van cupjes, ook vergelijkbaar met papieren cupcakes en dan in het klein.quote:Op vrijdag 15 december 2023 11:41 schreef Leandra het volgende:
Laat ze dan gewoon van die cupjes geven die op ijs"wafel"bekers lijken, die heb ik in de diverse hotels al voor jam gezien.
Paar sauspompen en klaar.
maar dan kan McDonalds niet zoveel verdienen!!!quote:Op vrijdag 15 december 2023 11:41 schreef Leandra het volgende:
Laat ze dan gewoon van die cupjes geven die op ijs"wafel"bekers lijken, die heb ik in de diverse hotels al voor jam gezien.
Paar sauspompen en klaar.
Dat klopt, maar dan moeten ze nog iets verzinnen om het cupje af te kunnen sluiten zodat je het in de zak kan gooien voor in de mcdrive bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 15 december 2023 12:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat dat veel goedkoper is dan die voorverpakte sauzen.
quote:Op vrijdag 15 december 2023 12:18 schreef KingRadler het volgende:
Ik neem altijd mijn saus van thuis mee
Oh, voor de take-out bedoel je, ja... daar zullen ze idd met plastic zakjes moeten blijven werken.quote:Op vrijdag 15 december 2023 12:18 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
Dat klopt, maar dan moeten ze nog iets verzinnen om het cupje af te kunnen sluiten zodat je het in de zak kan gooien voor in de mcdrive bijvoorbeeld.
Ik ga nooit naar binnenquote:Op vrijdag 15 december 2023 12:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, voor de take-out bedoel je, ja... daar zullen ze idd met plastic zakjes moeten blijven werken.
Ik had het primair over de eat-in.
Ik haal vrijwel nooit take-out
Gast als je wilt dat je kinderen later kunnen genieten van de mac dan MOETEN we NU de verandering inzetten.quote:Op zaterdag 16 december 2023 01:14 schreef Cosima het volgende:
Ik kreeg van de week ook geen rietje meer bij kfc. Echt de hele ervaring van fast food wordt anders. Weet ook oprecht niet hoe ik die patat zou moeten eten met zo n zakje. Telkens op 1 frietje wat dippen ofzo? Wat een gezeik. En de helft van de saus blijft achter in het zakje zeker
Kroketten zijn van origine Frans. En hoeft zeker geen vlees te bevatten om kroket te zijn. Om maar wat te noemen zijn er aardappelkroketten, garnalenkroketten, aspergekroketten, paddenstoelkroketten, groentekrokettenquote:Op donderdag 28 september 2023 12:49 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Een vega kroket is niks anders dan culturele genocide. De Mcdonalds heeft oorlog verklaard aan Nederland
McKroket veggie plain met echte mayoquote:Op zaterdag 16 december 2023 11:26 schreef DKUp het volgende:
Je kan echt een goede vegetarische kroket maken met bijvoorbeeld en kaas en groenten. De vegetarische kroket van de McDonald’s smaakte echter naar niks. Ik moest wel de saus erop doen om er nog iets van te maken.
McPlant en Vega Mcchicken zijn gewoon prima vega alternatieven.
Ik had 'm laatst maar was echt niet te eten.quote:Op zaterdag 16 december 2023 11:40 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
De McPlant is nu een van mijn favoriete burgers bij de Mac
Ik heb een pak met 100 plastic rietjes in de auto liggenquote:Op zaterdag 16 december 2023 07:42 schreef Leandra het volgende:
Dat rietje boeit me dan weer niet, als ik al een softdrink neem dan vraag ik al om zonder deksel, want die papieren rietjes vind ik een partij goor
Wat me een tijdje terug bij de BK op station Amersfoort geweigerd werd want "we mogen het niet zonder deksel meegeven"
Het was overigens om daar op te drinken.
De keer daarna werd me bij de "zonder deksel, zonder rietje" opmerking gevraagd of ik het binnen zou gebruiken, en toen mocht het wel
en die zakjes zijn nog steeds plasticquote:Op vrijdag 15 december 2023 07:59 schreef junkiesietze het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)lds-1-januari-zakjes
dit kan prima hoorquote:Op zaterdag 16 december 2023 16:45 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
en die zakjes zijn nog steeds plastic![]()
"ander soort plastic" welke producent van die zakjes hebben die mensen zo gek gekregen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |