Dat geldt voor vrijwel de gehele opvoeding inderdaad maar de praktijk leert dat dat voor borstvoeding vaak écht anders ligt. Daar bereik je meer door haar te steunen en naast haar te staan dan door je stemrecht in te zetten.quote:Op dinsdag 5 september 2023 18:15 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat mag, maar wij voeden samen een kind op. En dan neem je samen zulke besluiten.
Done!quote:Op dinsdag 5 september 2023 18:41 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
@:Clubsoda, mag ik in de OP?
Ik ga haar hier Lilo noemen, dus Lilo, 18 juli
@lokasanne, zijn dat meer dan 2 voedingen nog? De gilletjes of even paniek tel ik niet mee.quote:Op dinsdag 5 september 2023 16:31 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
2x per nacht mocht ik willen en over 2 weken is ze al 1
Maar goed, hopelijk komt het bij jullie wel gewoon goed.
Ik voed pas als ze op een andere manier niet weer in slaap komt. Maar meestal hoef ik haaralleen maar 10 minuten vast te houden.quote:Op dinsdag 5 september 2023 21:15 schreef Mathijz het volgende:
[..]
@:lokasanne, zijn dat meer dan 2 voedingen nog? De gilletjes of even paniek tel ik niet mee.
Check!quote:Op woensdag 6 september 2023 04:35 schreef Debsterr het volgende:
@:clubsoda ik ook graagKnorrie, 25 augustus
Mja dit.quote:Op woensdag 6 september 2023 09:58 schreef Tink89 het volgende:
Ik vind 2 voedingen ook niet zo gek op die leeftijd 's nachts. Wel kut, tuurlijk, maar niet vreemd of veel.
Oei, die moet je niet teveel hebben nee!quote:Op donderdag 7 september 2023 08:27 schreef Debsterr het volgende:
Zo, dat was me een slechte nachtwegleggen was niet okay. Uiteindelijk heeft man haar nog 1,5 uur mee naar beneden genomen zodat ik even door kon slapen.
Mijn lijf heeft naar me geluisterdquote:Op vrijdag 8 september 2023 15:12 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Niet ongesteld hier, maar wel al bijna twee weken bruinverlies met af en toe wat rood. Echt minimaal. Laat me dan gewoon ongesteld worden ipv dit geouwehoer
Volgens mij zit je in het verkeerde topicquote:Op zondag 10 september 2023 08:14 schreef exode het volgende:
Heel veel sterkte Majo!
Wij waren vergeten dat het gisteren vaarparade was in het dorp. Ik snapte vrijdag al niet dat ze in de Vecht zelfs dubbel 'geparkeerd' lagen en het zo enorm druk was overal.
Wij hadden dus een soort disco in de achtertuin en daarna een vuurwerkshow. Klonk erg gezellig, volgend jaar maar eens op tijd aan denken.
Ik wilde naar een Buitenhuis voor een rondleiding vandaag vanwege Open Monumentendag maar we hebben dus zo een verjaardag.
Heel raar, ik zit nooit in het babytopic, ik hoop niet dat de universe mij iets duidelijk probeert te makenquote:Op zondag 10 september 2023 08:15 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Volgens mij zit je in het verkeerde topic
Beterschap!quote:Op maandag 11 september 2023 18:42 schreef Debsterr het volgende:
Klinkt heel fijn @:alpeko. Wij hebben een ruime week Malaga op de planning staan volgend jaar eind mei. Ook zoveel in in!
Hier gaat alles nog steeds heel goed met Knorrie, helaas heb ik nu wel een borstontsteking te pakken.
Pijn niet, had wel bijna 40 graden koorts gister. Behandeld met ultra sounds bij de fysio, toen piekte de koorts weer en ging ik nog onderuit terwijl ik Knorrie zat te voeden. Kon m’n man net op tijd zeggen haar te pakken…quote:Op maandag 11 september 2023 19:04 schreef Lokasenna het volgende:
Oei, sterkte debsterr. Heb je veel pijn?
Rosie heeft vandaag 4 belegde boterhammen gegeten, een banaan, een mandarijn, twee liga's, een koekje (bedankt oma) en een kommetje aardappels met erwten.
Groeispurtje ofzo?
Huuu wat naar.quote:Op dinsdag 12 september 2023 05:09 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Pijn niet, had wel bijna 40 graden koorts gister. Behandeld met ultra sounds bij de fysio, toen piekte de koorts weer en ging ik nog onderuit terwijl ik Knorrie zat te voeden. Kon m’n man net op tijd zeggen haar te pakken…
Yes, plus gisteren direct gebeld met lactatiekundige om 100% zeker te zijn van de juiste handelingen.quote:Op dinsdag 12 september 2023 10:08 schreef Bami het volgende:
[..]
Huuu wat naar.Hopelijk trekt het snel weg! Je bent op de hoogte van de nieuwe richtlijnen om te koelen en vooral niet (extra) te kolven?
Haha wow Loka, wat een hoeveelheden!
Goed bezig! Met spoedig resultaat hopelijk.quote:Op dinsdag 12 september 2023 10:46 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Yes, plus gisteren direct gebeld met lactatiekundige om 100% zeker te zijn van de juiste handelingen.
Nee, vanochtend wel besproken maar omdat ik geen koorts heb proberen we dat toch nog af te houden. Als het vrijdagochtend nog niet weg is of als de koorts terugkomt dan ga ik alsnog direct aan de antibiotica. Voor nu:quote:
"Al" 20 minutenquote:Op donderdag 14 september 2023 21:07 schreef Bienelientjee het volgende:
Stond al 20 minuten te proberen.
Krampjes?quote:Op maandag 18 september 2023 11:39 schreef Piles het volgende:
Wel onder behandeling bij osteopaat, hopelijk doet dat nog wat. En we willen nog even langs kinderfysiotherapeut, omdat hij toch wel veel spanning heeft en overstrekt.
Ja zou ook goed kunnen. Wel de periode van meeste krampjes, en wisselen van borstvoeding naar kunstvoeding...quote:
Bij ons ging dat na overstappen wel beter maar dat kan ook toeval zijn. En we zijn ook infacol gaan gebruiken al merkten we daar niet veel verschil mee.quote:Op maandag 18 september 2023 13:01 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja zou ook goed kunnen. Wel de periode van meeste krampjes, en wisselen van borstvoeding naar kunstvoeding...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door alpeko op 18-09-2023 13:26:31 ]
Herniaquote:Op maandag 18 september 2023 17:27 schreef Debsterr het volgende:
Pittig vooruitzicht van de operatie @:alpeko - wat voor operatie is het precies? En lekker blij gekkie zeg
Maar het is toch helemaal niet gek dat hij op jullie wel/beter/langer slaapt? Biologisch gezien volkomen normaal en heel nuttig. Wel heel pittig in onze westerse samenleving natuurlijk, dat herken ik zeker!quote:Op maandag 18 september 2023 11:39 schreef Piles het volgende:
[..]
"Al" 20 minuten![]()
![]()
Hier tellen we nog in uren![]()
R. is nu 8 weken. We zijn gestopt met borstvoeding, dat werd m echt niet. Dus nu afbouwen met kolven en over op kunst. Geeft al wat rust in huis.
Nieuwe uitdaging is het slapen nu. Overdag slaapt ie alleen op ons meestal. Het lukt af en toe wel om m slapend weg te leggen, of hij valt zelf in slaap in bed (met wat hulp). Maar dan wordt ie na 1 minuut weer wakker. En valt ie weer in slaap, en na 1 minuut weer wakker![]()
S avonds nog regelmatig huilen (lang), dus voor 21u slapen lukt niet. S nachts slaapt ie 3-4 uur (prima), maar vanaf 4.00u wordt ie superonrustig in bed. Op ons slaapt ie dan weer prima![]()
Dus het is weer flink zoeken (of doorbijten) tot het beter wordt. Wel onder behandeling bij osteopaat, hopelijk doet dat nog wat. En we willen nog even langs kinderfysiotherapeut, omdat hij toch wel veel spanning heeft en overstrekt.
Nog een kleine harde plek maar gelukkig grotendeels hersteld! En productie lijkt prima te blijven. In nog geen week is ze 235 gram aangekomenquote:Op dinsdag 19 september 2023 21:34 schreef Bami het volgende:
@:Debsterr Hoe is het nu bij jou en met Knorrie? Is je borstontsteking al verholpen?
Wat fijn om te horenquote:Op woensdag 20 september 2023 16:25 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ze is gewoon alweer twee maanden, ongelooflijk hoe snel dat weer gaat. Maar oh, wat ben ik van Lilo aan het genietenZe is zo lief
Geen huilbaby maar een lachbaby
quote:Op woensdag 20 september 2023 20:10 schreef automatic_ het volgende:
Onze dochter is vandaag 9 maanden![]()
Nog steeds een ukkie, maar heb het idee dat ze wel aangekomen / gegroeid is. Sommige 62 kleding (ja… je leest het goed) beginnen te klein te worden. 2 oktober weer naar CB, ben benieuwd.
Geniet er maar vanquote:Op woensdag 20 september 2023 20:10 schreef automatic_ het volgende:
Onze dochter is vandaag 9 maanden![]()
Nog steeds een ukkie, maar heb het idee dat ze wel aangekomen / gegroeid is. Sommige 62 kleding (ja… je leest het goed) beginnen te klein te worden. 2 oktober weer naar CB, ben benieuwd.
Haha bizar hè? En ja, best geinig om soms de reacties te zien als ze haar “skills” laat zien.quote:Op woensdag 20 september 2023 20:26 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]![]()
Ik heb net de 62 kleding van mijn oudste weer allemaal gewassen omdat Lilo daar nu in gaat passen, met 2 maand. Wat een ukkie inderdaadWel cute, zo klein nog met 9 maanden
Dat is weer het andere uiterste haha. Onze zoon was vooral lang en zat met 5 / 6 mnd in de wandelwagen. Onze dochter past nog wel even in de kinderwagenbak. Gelukkig maar, want ze ligt het liefst op haar buik rond te kijken.quote:Op woensdag 20 september 2023 20:57 schreef alpeko het volgende:
[..]
Geniet er maar vanKlein is fijn. Hier past hij na 8 maanden niet meer in de kinderwagen en wipstoel maar zitten kan hij ook nog niet.
Oh gelukkig! En wat goed.quote:Op dinsdag 19 september 2023 23:00 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Nog een kleine harde plek maar gelukkig grotendeels hersteld! En productie lijkt prima te blijven. In nog geen week is ze 235 gram aangekomen. Wordt Spekkie ipv Knorrie denk ik
Dat klinkt heerlijk!quote:Op woensdag 20 september 2023 16:25 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ze is gewoon alweer twee maanden, ongelooflijk hoe snel dat weer gaat. Maar oh, wat ben ik van Lilo aan het genietenZe is zo lief
Geen huilbaby maar een lachbaby
Klinkt heel schattigquote:Op vrijdag 22 september 2023 19:45 schreef Lokasenna het volgende:
Vandaag had Rosie haar verjaardagsfeestje op het kdv.
Ik kreeg een filmpje dat de kindjes aan het zingen waren en ze een verjaardagshoed op had, erg schattig.
Ik was zelf vrij vandaag, dus van de gelegenheid gebruik gemaakt om een bumba taart te bakken
Ik zou je vooral inlezen in veilig samen slapen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 19:53 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Klinkt heel schattig. En veel plezier morgen!
Het is de afgelopen dagen krampjes festijn. Plus de cosleeper is lava dus heb vannacht maar met Knorrie op de bank geslapen (ben in bed bang dat ik het dekbed te hoog optrek) zodat m’n man nog wat uurtjes kon slapen.
Ze rolt echt totaal nog niet heen en weer in haar slaap waardoor ik het op dit moment meer vertrouw op de bank dan in bed. Maar ga eens even wat meer research doenquote:Op vrijdag 22 september 2023 20:02 schreef Lokasenna het volgende:
Ai, dat zijn lange nachten zo, pittig.
Dekbed vond ik ook eng ja met een hele kleine baby. Maar de bank weer eng met vallen. In bed met een dikke pyjama aan zonder dekbed beviel uiteindelijk het beste.
Wij hadden ook weer zo'n terror nacht met elk uur in de weer.
Het went nooit.
Wij deden een kussensloop om het voedingskussen en legden hem daarop tussen onze kussens in. Lag ie helemaal tegen het hoofdbord aan. Ruim boven dekbed. Stabiel. Kon je er zelf ook niet per ongeluk op gaan liggen. Tip van de kraamhulp.quote:Op vrijdag 22 september 2023 19:53 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Klinkt heel schattig. En veel plezier morgen!
Het is de afgelopen dagen krampjes festijn. Plus de cosleeper is lava dus heb vannacht maar met Knorrie op de bank geslapen (ben in bed bang dat ik het dekbed te hoog optrek) zodat m’n man nog wat uurtjes kon slapen.
Ons bed is maar 140 breedquote:Op vrijdag 22 september 2023 20:20 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wij deden een kussensloop om het voedingskussen en legden hem daarop tussen onze kussens in. Lag ie helemaal tegen het hoofdbord aan. Ruim boven dekbed. Stabiel. Kon je er zelf ook niet per ongeluk op gaan liggen. Tip van de kraamhulp.
Kussensloop om voedingskussen geldt als babynestje en dat wordt afgeraden als slaapplek zonder toezicht (en slapende ouders geldt als geen toezicht). Kan natuurlijk prima werken en goed gaan, maar er zijn op basis van onderzoeken vrij duidelijke richtlijnen voor veilig samen slapen en daar valt dit niet binnen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:20 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wij deden een kussensloop om het voedingskussen en legden hem daarop tussen onze kussens in. Lag ie helemaal tegen het hoofdbord aan. Ruim boven dekbed. Stabiel. Kon je er zelf ook niet per ongeluk op gaan liggen. Tip van de kraamhulp.
We hadden ook een babynestje maar dat is toch echt wel anders. Richtlijnen zijn leuk maar als slapen in de wieg niet lukt ga je toch dingen proberen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 23:38 schreef Bami het volgende:
[..]
Kussensloop om voedingskussen geldt als babynestje en dat wordt afgeraden als slaapplek zonder toezicht (en slapende ouders geldt als geen toezicht). Kan natuurlijk prima werken en goed gaan, maar er zijn op basis van onderzoeken vrij duidelijke richtlijnen voor veilig samen slapen en daar valt dit niet binnen.
Ik leg(de) baby idd op dekbed met slaapzak/eigen dekentje, en dekbed dan ook nog tussen mijn knieën. En zelfs dat is nog niet helemaal conform de richtlijnen, dan had ik een wollen deken moeten gebruiken. Maar dat vond ik wel echt teveel gedoe. 🙈
Ik vind 180 al krap met 3quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:45 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ons bed is maar 140 breed. Dat is een beetje krap haha! Maar wel een goede tip
De mijne slaapt nog steeds regelmatig op de bankquote:Op vrijdag 22 september 2023 23:39 schreef Bami het volgende:
Bij ons ging tijdens echt heftige nachten man nog wel eens in het logeerbed liggen trouwens.
Ik lig al de hele week in het logeerbedquote:Op vrijdag 22 september 2023 23:39 schreef Bami het volgende:
Bij ons ging tijdens echt heftige nachten man nog wel eens in het logeerbed liggen trouwens.
Ja heel herkenbaar! Hier ook, alleen dan wel met de veilig samen slapen regels ernaast om het zo veilig mogelijk te doen.quote:Op zaterdag 23 september 2023 05:06 schreef alpeko het volgende:
[..]
We hadden ook een babynestje maar dat is toch echt wel anders. Richtlijnen zijn leuk maar als slapen in de wieg niet lukt ga je toch dingen proberen.
Stoer! Ik zie het ons nog niet doenquote:Op vrijdag 22 september 2023 20:52 schreef Anne het volgende:
Afgelopen week voor het eerst op vakantie geweest met zijn drietjes, naar Zeeland! Veel gedaan, best lange autoritten (heen 4 uur, terug 2 uur en 45 minuten) en Baby heeft het belachelijk goed gedaan #trots.
Snap ik, weken vliegen ook echt voorbij! Lijkt me ook weer een hele nieuwe fase/ritme, met opvang enzo.quote:Einde van mijn verlof nadert hiermee ook.. vind het retespannend!
Daarom lag hij ook al snel op zijn eigen kamer in een ledikant. Na paar weken. En ik vertrouw toch ook wel op het advies van de kraamhulp wat niet bepaald een groentje was.quote:Op zaterdag 23 september 2023 10:55 schreef Bami het volgende:
[..]
Ja heel herkenbaar! Hier ook, alleen dan wel met de veilig samen slapen regels ernaast om het zo veilig mogelijk te doen.
Het gaat gelukkig meestal goed, vriendin van mij heeft hetzelfde als jullie gedaan terwijl ze de regels prima weet want dit werkte idd en voelde voor haar veilig genoeg. Die keuze kan je altijd maken natuurlijk, wel handig om dan te weten welke alternatieven en risico’s er zijn.
Ik heb nog maar 1 dag een baby! Taart is net af gemaakt, straks nog een taart bij de Hema ophalen zodat we genoeg hebben. Vanavond cadeautjes inpakken en slingers ophangen en dan heb ik morgenochtend een dreumes.
Wat een knapperd!quote:Op zaterdag 23 september 2023 17:10 schreef Lokasenna het volgende:
Nou wij schuiven een topic door.
1 jaar geleden:
[ afbeelding ]
Nu:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd. Tot over 4 maanden!quote:Op zaterdag 23 september 2023 17:10 schreef Lokasenna het volgende:
Nou wij schuiven een topic door.
1 jaar geleden:
[ afbeelding ]
Nu:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh ja ik dus juist niet haha, mijn kraamhulp zat al heel lang in het vak maar gaf daarmee soms ook best wel adviezen die achterhaald zijn. Heb in mijn naïviteit daar toen wel naar geluisterd, maar ben blij dat ik voor een eventuele tweede ooit nu meer kennis heb.quote:Op zaterdag 23 september 2023 16:00 schreef alpeko het volgende:
[..]
Daarom lag hij ook al snel op zijn eigen kamer in een ledikant. Na paar weken. En ik vertrouw toch ook wel op het advies van de kraamhulp wat niet bepaald een groentje was.
Maar ook nu ligt hij nog wel eens tussen ons in als hij gaat spoken. Maar nu oud genoeg ook. En duwt zelf het dekbed gewoon weg. Vanmorgen kroop hij echter over me heen dus dat wordt ook weer extra oppassen.
Fijne dag morgen en alvast gefeliciteerd!
Ik zou een volgende keer ook zeker niet meer veel naar de kraamhulp luisterenquote:Op zaterdag 23 september 2023 21:49 schreef Bami het volgende:
Wij hebben afgelopen woensdag ruim 10 uur gereden in 1 dag. Dat raad ik wel af.Wel met meerdere en langere stops natuurlijk, maar alsnog was dat wel wat teveel voor Pukje.
@:Lokasenna gefeliciteerd! Wat een heerlijk kind.
[..]
Oh ja ik dus juist niet haha, mijn kraamhulp zat al heel lang in het vak maar gaf daarmee soms ook best wel adviezen die achterhaald zijn. Heb in mijn naïviteit daar toen wel naar geluisterd, maar ben blij dat ik voor een eventuele tweede ooit nu meer kennis heb.
Had van ons bij de tweede ook niet gehoeven inderdaad. De kraamhulp die we bij de tweede kregen waren we ook absoluut niet tevreden overquote:Op zondag 24 september 2023 07:45 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik zou een volgende keer ook zeker niet meer veel naar de kraamhulp luisteren
Kaneel zou er zelfs het liefst nooit meer een binnen laten zegt hij.
Nou, als ie al toesloeg dan andersom - vannacht was NOG beter haha!quote:Op zondag 24 september 2023 07:19 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Gefeliciteerd met je dreumes @:Bami!![]()
Fijn van de goede nacht @:Debsterr! Pas op voor de Fok!wet
Tja.. toch gedaanquote:Op zaterdag 23 september 2023 11:38 schreef Piles het volgende:
Hier kregen we als tip idd ook dat voedingskussen met kussensloop. Of een aankleedkussen. Hebben we 1 slaapje (onrustige periode van 4-7) geprobeerd, maar niks voor ons. Want je slaapt dan zelf echt niet. Dus nu maar gewoon weer in de co-sleeper, waar vriendin er prima bij kan om te aaien.
[..]
Stoer! Ik zie het ons nog niet doen![]()
Hoe doe je dat met maxi-cosi dan eigenlijk, want daar mogen ze niet zo lang in toch?
[..]
Snap ik, weken vliegen ook echt voorbij! Lijkt me ook weer een hele nieuwe fase/ritme, met opvang enzo.
Ach ja, overleeft ie vast welquote:Op maandag 25 september 2023 16:13 schreef Anne het volgende:
Tja.. toch gedaan. Onderweg natuurlijk wel eruit gehad voor een voeding! Maar per dag heeft ie er wel meer dan 2 uur in gezeten, zeker op de vertrek- en aankomstdag.
Chill! Ik kijk er ook echt naar uit om met m op stap te gaan, maar vinden we nu echt ff te pittig allebei, met die huilbuien. Maar er komt een dag...quote:En trust me; ik vond het ook heel spannend. Maar ik vond het uiteindelijk makkelijker dan thuis!
Haha uiteraardquote:Toen we vertrokken trouwens had ie na 10 minuten zichzelf en zijn nieuwe boxpakje ondergepoept![]()
. Ik wilde niet weer terug naar huis, dus op de parkeerplaats van een Jumbo verschoond en omgekleed. En de boel meteen in de wasmachine gegooid in het vakantiehuisje! Ideaal dat we die hadden!
Het is twee uur achter elkaar hè, niet twee uur per dagquote:Op maandag 25 september 2023 16:13 schreef Anne het volgende:
[..]
Tja.. toch gedaan. Onderweg natuurlijk wel eruit gehad voor een voeding! Maar per dag heeft ie er wel meer dan 2 uur in gezeten, zeker op de vertrek- en aankomstdag.
En trust me; ik vond het ook heel spannend. Maar ik vond het uiteindelijk makkelijker dan thuis!
Toen we vertrokken trouwens had ie na 10 minuten zichzelf en zijn nieuwe boxpakje ondergepoept![]()
. Ik wilde niet weer terug naar huis, dus op de parkeerplaats van een Jumbo verschoond en omgekleed. En de boel meteen in de wasmachine gegooid in het vakantiehuisje! Ideaal dat we die hadden!
Dat laatste is herkenbaar hier. Vooral voor mijn vriendin. Ik had bij mijn zus al gezien dat het zwaar kan zijn. Het wordt wel steeds wat beter is mijn ervaring. Of we worden er zelf beter in. Maar mopperdagen zijn al een tijdje soms ook nog leuk.quote:Op maandag 25 september 2023 16:23 schreef Piles het volgende:
Ik denk/hoop dat we hier in een sprongetje zitten. Man man wat een chagrijn deze dagen![]()
Gisteravond bijna de HAP gebeld omdat ie uit slaap echt keihard begon te krijsen. Niet eerder zo intens, dus we dachten dat het wel iets van pijn moest zijn. Eerst maar fles geprobeerd, sliep ie daarna weer verder. Kleine voorwaarschuwing qua hongersignaal was leuk geweest![]()
Vannacht wel lekker slaap ingehaald, maar overdag weer moeizaam. Maar hoort erbij zeggen ze. We vinden het allebei een stuk taaier dan gedacht, zo'n baby
Ow, ik las her en der één uur achter elkaar met een maximum van twee uur per dag! Vandaar mijn reactie!quote:Op maandag 25 september 2023 19:35 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Het is twee uur achter elkaar hè, niet twee uur per dag
Herkenbaar hoor! Drie weken geleden vonden (en vinden) wij het ook echt pittig allemaal, ontroostbare krijsende baby. Vaak genoeg gedacht; waar zijn we in godsnaam aan begonnen. Maar er komt inderdaad écht een/dé dag!quote:Op maandag 25 september 2023 16:28 schreef Piles het volgende:
Chill! Ik kijk er ook echt naar uit om met m op stap te gaan, maar vinden we nu echt ff te pittig allebei, met die huilbuien. Maar er komt een dag...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |