Geef het tot zondag. Genieten van KroaatGodquote:Op vrijdag 1 september 2023 21:59 schreef Kopiko het volgende:
Badwater verliest wat aan (aangename) warmte.
Mooiquote:Op vrijdag 1 september 2023 22:00 schreef Irritatie100 het volgende:
Kasanwirjo naar Rapid confirmed.
Overbodige uitspraak en bovendien gewoon niet waar. Ik ben al jarenlang de uberpositivo van dit topic, zelfs in de donkere tijden.quote:
Pedersen voor net zo’n dik bedrag als Danilo (hoe zat die constructie ook alweer?)quote:Op vrijdag 1 september 2023 22:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen Orrie (en Danilo) dus verkocht voor dikke bedragen deze periode. Mooi dat de kern er nog staat, gaat volgende zomer wel wat minder worden.
Maar dan staan Ueda en Zerrouki bijvoorbeeld al weer klaar.quote:Op vrijdag 1 september 2023 22:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen Orrie (en Danilo) dus verkocht voor dikke bedragen deze periode. Mooi dat de kern er nog staat, gaat volgende zomer wel wat minder worden.
Die vertrekt voor 7 miljoen als Sassuolo niet degradeert. Maar dat geld kan je gedeeltelijk wegstrepen ten opzichte van Lingr die een zelfde constructie heeftquote:Op vrijdag 1 september 2023 22:33 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Pedersen voor net zo’n dik bedrag als Danilo (hoe zat die constructie ook alweer?)
Maar wel 3 miljoen minder.quote:Op vrijdag 1 september 2023 22:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die vertrekt voor 7 miljoen als Sassuolo niet degradeert. Maar dat geld kan je gedeeltelijk wegstrepen ten opzichte van Lingr die een zelfde constructie heeft
Volgend seizoen weer een heel ander team, ja. Kun je weer opnieuw beginnen met waarschijnlijk een andere trainer. Dus wel echt zaak om die 2e plek te pakken.quote:Op vrijdag 1 september 2023 22:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Alleen Orrie (en Danilo) dus verkocht voor dikke bedragen deze periode. Mooi dat de kern er nog staat, gaat volgende zomer wel wat minder worden.
Die clausule van Pedersen was er toch uit?quote:Op vrijdag 1 september 2023 22:38 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die vertrekt voor 7 miljoen als Sassuolo niet degradeert. Maar dat geld kan je gedeeltelijk wegstrepen ten opzichte van Lingr die een zelfde constructie heeft
Nou ja, ik denk dat er aankomende zomer drie spelers op de nominatie staan om te vertrekken, Wieffer, Gimenez en Geertruida, die bij elkaar wel honderd miljoen gaan opleveren, en voor twee daarvan heb je al een goede vervanger. Alle andere spelers behalve Minteh staan langer vast en gaan denk ik alleen weg bij een goed bod of als ze overbodig blijken. In principe kan je dus ook na de zomer grotendeels doorbouwen in plaats van weer opnieuw beginnen, zelfs als er een nieuwe trainer komt.quote:Op vrijdag 1 september 2023 23:45 schreef fetX het volgende:
[..]
Volgend seizoen weer een heel ander team, ja. Kun je weer opnieuw beginnen met waarschijnlijk een andere trainer. Dus wel echt zaak om die 2e plek te pakken.
Dat denk ik niet, de eerdere berichtgeving is nooit ontkracht volgens mij en ook aan de berichtgeving van Feyenoord en Slot had ik niet het idee dat hij terug verwacht werd. Anders had hij hem vandaag wel genoemd in het rijtje van Wålemark, Kasanwirjo en Hendriks.quote:Op vrijdag 1 september 2023 23:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Die clausule van Pedersen was er toch uit?
Hancko gaan we, als hij nog zo'n goed seizoen draait, onmogelijk kunnen houden. Zal inderdaad wel een mooi bedrag tegenover gaan staan. Wordt wel een lastige opgave om hem adequaat te vervangen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 00:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk dat er aankomende zomer drie spelers op de nominatie staan om te vertrekken, Wieffer, Gimenez en Geertruida, die bij elkaar wel honderd miljoen gaan opleveren, en voor twee daarvan heb je al een goede vervanger. Alle andere spelers behalve Minteh staan langer vast en gaan denk ik alleen weg bij een goed bod of als ze overbodig blijken. In principe kan je dus ook na de zomer grotendeels doorbouwen in plaats van weer opnieuw beginnen, zelfs als er een nieuwe trainer komt.
Nee, wel die verplichte koopoptie, maar geen clausule dat ie vervalt als ze degraderen bedoel ik.quote:Op zaterdag 2 september 2023 00:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, de eerdere berichtgeving is nooit ontkracht volgens mij en ook aan de berichtgeving van Feyenoord en Slot had ik niet het idee dat hij terug verwacht werd. Anders had hij hem vandaag wel genoemd in het rijtje van Wålemark, Kasanwirjo en Hendriks.
Er zit iets van een clausule in. Er werd officieel geen melding van een verplichte optie tot koop (zoals bij Lingr wel gedaan werd) en Pedersen gebruikt de woorden ‘ervan uitgaande dat de transfer definitief wordt’ bij zijn afscheidsbericht. Er is dus sprake van enige (maar zeer lichte) terughoudendheid.quote:Op zaterdag 2 september 2023 00:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, wel die verplichte koopoptie, maar geen clausule dat ie vervalt als ze degraderen bedoel ik.
Ik vind PSV niet de gedoodverfde kampioen, dat is teveel krediet na een paar potjes. De enige reden dat ik ze nu nog boven ons zet is dat wij al tegen vier verliespunten zijn aangelopen, want onze selectie is in de breedte iets sterker. Het zou bij PSV bij een paar blessures of afwezigen helemaal mis kunnen gaan, terwijl wij van niemand afhankelijk zijn.quote:Op zaterdag 2 september 2023 01:35 schreef De_Pel het volgende:
PSV lijkt me de gedoodverfde kampioen, wij zullen we gaan strijden om 2/3 met Ajax.
Gedoodverfd gaat misschien idd wat ver, maar ze lijken me zeker de grootste kanshebber. Hun transfersommen is eigenlijk onmogelijk, voor Nederlandse begrippen. Last minute nog even Lozano in de kracht van z’n leven (28) terughalen, hoe dan?!quote:Op zaterdag 2 september 2023 01:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind PSV niet de gedoodverfde kampioen, dat is teveel krediet na een paar potjes. De enige reden dat ik ze nu nog boven ons zet is dat wij al tegen vier verliespunten zijn aangelopen, want onze selectie is in de breedte iets sterker. Het zou bij PSV bij een paar blessures of afwezigen helemaal mis kunnen gaan, terwijl wij van niemand afhankelijk zijn.
Ajax gaan we (hier ga ik mogelijk nog jaren voor uitgelachen worden) denk ik ver boven eindigen. Die puzzel die daar opgelost moet worden is intens en dat zie ik Steijn toch nooit lukken, tenzij ze gewoon een variant van Dickieball gaan proberen en het zo simpel mogelijk houden. Zelfs Slot zou gillend wegrennen als hij zo’n bizar vreemdelingenlegioen voorgeschoteld krijgt. Makkelijk zesde.
Die transfersommen zijn niet onmogelijk want je geeft zelf al aan dat Ajax dit al (jaren) doet. En dat leverde ze vorig jaar een derde plek op. Op papier verder wel een heel goed team. Geen idee hoe goed Lozano nog is. Midden/Zuid-Amerikanen kunnen op hun 28e top zijn, maar ook totaal uitgeblust.quote:Op zaterdag 2 september 2023 04:00 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Gedoodverfd gaat misschien idd wat ver, maar ze lijken me zeker de grootste kanshebber. Hun transfersommen is eigenlijk onmogelijk, voor Nederlandse begrippen. Last minute nog even Lozano in de kracht van z’n leven (28) terughalen, hoe dan?!
Voor Ajax geld tegelijkertijd hetzelfde als vorig jaar, derde worden na 110 (!) miljoen uit te hebben gegeven, dan moet je je echt helemaal kapot schamen.
Is dat die nep-Fabrizio van jullie ?quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:27 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ twitter ]
Wat een rollercoaster.
De opgave voor Ajax is niet per se moeilijker dan voor ons afgelopen seizoen met 15 nieuwe spelers.quote:Op zaterdag 2 september 2023 01:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind PSV niet de gedoodverfde kampioen, dat is teveel krediet na een paar potjes. De enige reden dat ik ze nu nog boven ons zet is dat wij al tegen vier verliespunten zijn aangelopen, want onze selectie is in de breedte iets sterker. Het zou bij PSV bij een paar blessures of afwezigen helemaal mis kunnen gaan, terwijl wij van niemand afhankelijk zijn.
Ajax gaan we (hier ga ik mogelijk nog jaren voor uitgelachen worden) denk ik ver boven eindigen. Die puzzel die daar opgelost moet worden is intens en dat zie ik Steijn toch nooit lukken, tenzij ze gewoon een variant van Dickieball gaan proberen en het zo simpel mogelijk houden. Zelfs Slot zou gillend wegrennen als hij zo’n bizar vreemdelingenlegioen voorgeschoteld krijgt. Makkelijk zesde.
Juist net wat meer vertrouwen in onze scouting dan die lonermof daar.quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De opgave voor Ajax is niet per se moeilijker dan voor ons afgelopen seizoen met 15 nieuwe spelers.
Alleen Steijn is geen Slot lijkt me.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |