Inderdaad. In de Volkskrant werd trouwens een interessant perspectief geboden door de context te schetsen:quote:Op woensdag 30 augustus 2023 12:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Toch verbaasd dat veel users schuld blijven leggen bij Jenni Hermoso in plaats van te kijken naar reactie van Luis Rubiales. Ophef is niet om de kus zelf maar om totale ontkenning en genante gedrag van de heer Rubiales. Mocht hij gewoon gelijk excuses aanbieden dan was ophef lang niet zo groot geweest.
Kort na kus heeft ie ook even aan zijn ballen gezeten. En daarna klapvee organiseren bij zijn persconferentie. Allemaal uiterst lachwekkend.
quote:To many people, the presence of video footage leaves little room for doubt about what happened.
"The irony is that women are so often told an allegation is meaningless without evidence," says Ms Bates.
"But what we can see from this case is that even when the evidence is iron-clad the woman is disbelieved anyway, so we really can't win.
"This happened on an international stage, witnessed by millions... and yet both Rubiales and the entire football institution told her she was wrong."
https://www.goal.com/en/n(...)/blt2e2c692fa832180cquote:Now, new footage has emerged from the Spanish team bus appearing to show Hermoso laughing at social media memes generated from the kiss. She seems to show off a screen grab of the infamous incident, alongside a picture of Iker Casillas kissing reporter Sara Carbonero after the La Roja men's team won the 2010 World Cup.
Rubiales was then filmed getting onto the bus, and the team seemed to sing the word 'beso', which means 'kiss'.
He has been suspended by FIFA but the president of the Spanish federation has now sent the video to the organisation as he seeks to defend himself, per El Espanol.
The story has dominated the news cycle in Spain, and it remains to be seen how FIFA will respond to Rubiales sending the video to them.
https://www.theguardian.c(...)-spain-luis-rubialesquote:It was when the RFEF’s regional presidents finally got their act together and unanimously demanded that Rubiales “immediately resign” that it finally hit home that there really is nowhere left for Rubiales to go. In a further twist to a story that sounds like it went on a bank holiday bender, Rubiales’ mother locked herself in the little church in Motril on Monday and announced she was going on hunger strike until a solution could be found to what she described as the “unwarranted, inhumane and bloodthirsty hunt” of her son. Perhaps the driving force behind this decision was a divine power, or maybe some other influence closer to home. But when your mum’s fighting your battles for you, you know you’re in trouble. If any good comes from this toxic tale, it is that perhaps Rubiales will be the spark that changes Spanish football – and society – for the better. A clean-up is overdue.
Ik snap niet wat die video's moeten bewijzen. Hermoso heeft nooit gezegd dat Rubiales haar verkracht heeft ofzo, alleen dat dat kussen ongevraagd en ongewenst was.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 14:15 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Ik weet niet of dit al langs is gekomen maar Rubiales heeft dus de video van de feestende Hermosa in de spelersbus gestuurd naar FIFA als verdediging.
[..]
https://www.goal.com/en/n(...)/blt2e2c692fa832180c
Tis gewoon weer een andere debiele zet van Rubiales.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 15:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik snap niet wat die video's moeten bewijzen. Hermoso heeft nooit gezegd dat Rubiales haar verkracht heeft ofzo, alleen dat dat kussen ongevraagd en ongewenst was.
Is Rubiales een alpha man dan?quote:Op woensdag 30 augustus 2023 08:12 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee, ik erken wel dat hij fout zit. Maar ik heb wel een zwak voor alpha mannen.
Heb je hem zoveel geen op tv dat je dit durft te zeggen?quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:09 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Is Rubiales een alpha man dan?
Hij lijkt me eerder iemand die heel erg graag een alpha man zou willen zijn.
Zijn gedrag is er echter niet naar, vind ik.
Hij laat vrouwen bij zijn speech op de eerste rij neerzetten die als klapvee voor hem kunnen dienen.
Hij heeft een moeder (nodig) die zich in een kerk opsluit voor een hongerstaking omdat ze haar lieve zoontje zo hard aanpakken.
Hij heeft zijn ole boys network van andere wannabe alpha mannetjes nodig om de schuld op de dame te schuiven.
Rubiales is helemaal geen alpha man.
Hij is een mannetje dat dolgraag als een 'echte kerel' wil overkomen, en dat graag doet met veel uiterlijk vertoon en gebral.
Een 'echte' alpha man heeft dergelijke poeha niet nodig. Die is 'cool & collected'. Hij intimideert niet, hij is iemand die imponeert en inspireert. Zonder agressie en zonder opsnijderij.
Voor mij een onbegrijpelijke zin. Sorry.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:11 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Heb je hem zoveel geen op tv dat je dit durft te zeggen?
Ja. Voor mij nu ook. Ik moet keyboard omkeren. Er zit vuil bij toetsen Je bedoelde dat de man geen apha is. Hoe vaak heb je dan rare dingen van hem gezien?quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:12 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Voor mij een onbegrijpelijke zin. Sorry.
Wel keihard lachen toch om de memes, en nu is het heel erg allemaal.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 15:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik snap niet wat die video's moeten bewijzen. Hermoso heeft nooit gezegd dat Rubiales haar verkracht heeft ofzo, alleen dat dat kussen ongevraagd en ongewenst was.
Hij heeft tot nu toe, ook voorafgaand aan het toernooi, stelselmatig alle wensen van de damesvoetballers opzij geschoven, wie het met hem niet eens was kon verder wel opkrassen uit de vrouwenselectie, hij steunt een coach die wil dat de dames hun slaapkamerdeur voor hem openlaten en nu hij (wederom) een fout heeft gemaakt stelt hij zich op als een huilbaby.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:17 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ja. Voor mij nu ook. Ik moet keyboard omkeren. Er zit vuil bij toetsen Je bedoelde dat de man geen apha is. Hoe vaak heb je dan rare dingen van hem gezien?
Hoe kom je er allemaal bij? Zij heeft alleen gezegd dat de de kus niet prettig vond én dat de kus niet met wederzijds goedvinden was toen Rubiales beweerde van wél. Verder niets.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:32 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Wel keihard lachen toch om de memes, en nu is het heel erg allemaal.
Bron?quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:33 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Hij heeft tot nu toe, ook voorafgaand aan het toernooi, stelselmatig alle wensen van de damesvoetballers opzij geschoven, wie het met hem niet eens is kon verder wel opkrassen uit de vrouwenselectie, hij steunt een coach die wil dat de dames hun slaapkamerdeur voor hem openlaten
Is inmiddels algemeen bekend en hier al tig x langsgekomen. Maar je kunt ook zelf even Google aanslingeren natuurlijk.quote:
Schei toch uit.quote:
Of iemand geeft me een bron.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:37 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Is inmiddels algemeen bekend en hier al tig x langsgekomen. Maar je kunt ook zelf eeven Google aanslingeren natuurlijk.
Deze post leest erg bèta weg. Mijns insziens is het wel een alpha mannetje, hoeft niet gelijk te staan aan positief verder. Een gorilla wint niet elke strijd.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:33 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Hij heeft tot nu toe, ook voorafgaand aan het toernooi, stelselmatig alle wensen van de damesvoetballers opzij geschoven, wie het met hem niet eens is kon verder wel opkrassen uit de vrouwenselectie, hij steunt een coach die wil dat de dames hun slaapkamerdeur voor hem openlaten en nu hij (wederom) een fout heeft gemaakt stelt hij zich op als een huilbaby.
Ik reageerde op een dame op Fok! die bereid was toe te geven dat hij fout zat, maar dat ze zich mild wilde opstellen omdat ze een zwak heeft voor alpha mannen, nadat ze eerder had aangegeven dat machogedrag blijkbaar alleen nog is toegestaan in de slaapkamer. Maar een macho is iets anders dan een alpha man.
Rubiales mag zich dan als een macho gedragen; hij is geen alpha man. De reeks aan incidenten die hij tot nu toe heeft veroorzaakt, bewijst dat. Hij denkt misschien dat jezelf gedragen als een een macho jegens dames en 'woke' typisch alpha mannengedrag is. Dat is het niet. Een alpha man maakt geen drukte om wat anderen van hem vinden. En hij dwingt geen respect af met machogedrag, maar met kalmte, zelfverzekerdheid en empathie.
Machogedrag is idd anders dan een alpha zijn.. In elk geval begrijp ik zijn 'daden' niet. Het viel allemaal wel mee. Zeg dan gewoon dat je fout was. Alinea 1 klinkt ook erg vreemd. Ik zou weigeren als speelster.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:33 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Hij heeft tot nu toe, ook voorafgaand aan het toernooi, stelselmatig alle wensen van de damesvoetballers opzij geschoven, wie het met hem niet eens is kon verder wel opkrassen uit de vrouwenselectie, hij steunt een coach die wil dat de dames hun slaapkamerdeur voor hem openlaten en nu hij (wederom) een fout heeft gemaakt stelt hij zich op als een huilbaby.
Ik reageerde op een dame op Fok! die bereid was toe te geven dat hij fout zat, maar dat ze zich mild wilde opstellen omdat ze een zwak heeft voor alpha mannen, nadat ze eerder had aangegeven dat machogedrag blijkbaar alleen nog is toegestaan in de slaapkamer. Maar een macho is iets anders dan een alpha man.
Rubiales mag zich dan als een macho gedragen; hij is geen alpha man. De reeks aan incidenten die hij tot nu toe heeft veroorzaakt, bewijst dat. Hij denkt misschien dat jezelf gedragen als een een macho jegens dames en 'woke' typisch alpha mannengedrag is. Dat is het niet. Een alpha man maakt geen drukte om wat anderen van hem vinden. En hij dwingt geen respect af met machogedrag, maar met kalmte, zelfverzekerdheid en empathie.
Ik heb het niet over haar, maar algemeen media etc.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:35 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hoe kom je er allemaal bij? Zij heeft alleen gezegd dat de de kus niet prettig vond én dat de kus niet met wederzijds goedvinden was toen Rubiales beweerde van wél. Verder niets.
Rubiales is degene die ervoor gezorgd heeft dat er dikke ophef kwam, niet zij.
Dit klinkt als:quote:
Of geen bron en dan geloof je mss dat het Spaanse team verloren heeft.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:41 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Dit klinkt als:
A: Spaanse vrouwenteam is wereldkampioen voetbal geworden. Gefeliciteerd.
B: Geef me eerst maar even een bron dat het Spaanse vrouwenteam wereldkampioen voetbal is geworden, anders geloof ik je niet.
Ik vraag gewoon om een linkje, maar als dat te veel moeite is dan laat je het.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:41 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Dit klinkt als:
A: Spaanse vrouwenteam is wereldkampioen voetbal geworden. Gefeliciteerd.
B: Geef me eerst maar even een bron dat het Spaanse vrouwenteam wereldkampioen voetbal is geworden, anders geloof ik je niet.
Tegen al het gelazer met coach en voorzitter kwamen vorig jaar 15 speelsters in opstand.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:38 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Machogedrag is idd anders dan een alpha zijn.. In elk geval begrijp ik zijn 'daden' niet. Het viel allemaal wel mee. Zeg dan gewoon dat je fout was. Alinea 1 klinkt ook erg vreemd. Ik zou weigeren als speelster.
En Google is niet altijd het antwoord. Je blijft zoeken. Ik heb bijv. niets met voetbal en vrouwen voetbal.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:47 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Tegen al het gelazer met coach en voorzitter kwamen vorig jaar 15 speelsters in opstand.
Ze werden gedreigd met uitzetting uit de selectie; daarop kwamen er 3 schoorvoetend terug.
Momenteel hebben al veel meer Spaanse voetbalsters aangegeven niet meer voor Spanje uit te willen komen.
Verder heeft het wat mij betreft niet zoveel zin om door te gaan over dit onderwerp als mesnen geen idee hebben wat er al heel lang speelt bij de Spaanse voetbalbond of het Spaanse damesteam.
Google is your friend.
Het stikt van de linkjes.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:42 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik vraag gewoon om een linkje, maar als dat te veel moeite is dan laat je het.
Je post hier anders best vaak.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:49 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik heb bijv. niets met voetbal en vrouwen voetbal.
[...]
Laatste tijd. Ik haakte aan op wat er dan WEER een man zich had misdragen. Dat kijk ik dan ook specifieker naar. Maar fijn dat jij een korte uitleg gaf over zijn verleden.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:54 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Je post hier anders best vaak.
Deze zaak heeft een context.
Die context heeft alles met voetbal en vrouwenvoetbal te maken.
(En met nog aardig wat andere zaken.)
Tot je dienst.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:57 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Laatste tijd. Ik haakte aan op dat er dan WEER een man zich had misdragen. Dat kijk ik dan ook specifieker naar. Maar fijn dat jij een korte uitleg gaf over zijn verleden.
Je loopt een beetje achter wat dat betreft, de Spaanse voetbalbond heeft hem laten vallen en gevraagd op te stappen.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 17:07 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Tot je dienst.
W.b. zijn al dan niet onhoudbare positie: ik zou zeggen dat die inderdaad onhoudbaar is. Maar zijn eigen werkgever (de Spaanse voetbalbond) vindt van niet en steunt hem. Dus blijft het nog ff afwachten.
https://www.voetbalprimeu(...)treden-rubiales.htmlquote:Spaanse voetbalbond eist na spoedoverleg aftreden omstreden Rubiales
28 augustus - 23:01
De Spaanse voetbalbond (RFEF) heeft in een spoedvergadering het aftreden van voorzitter Luis Rubiales geëist. De presidenten van de negentien autonome gemeenschappen in Spanje kwamen gezamenlijk tot dat besluit.
Verdraaid; ik had mijn Google nog op 27 augustus staan.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 17:08 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Je loopt een beetje achter wat dat betreft, de Spaanse voetbalbond heeft hem laten vallen en gevraagd op te stappen.
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)treden-rubiales.html
Ik heb dat soms bij 2015. Krijg je toch een andere kijk op de wereld.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 17:24 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Verdraaid; ik had mijn Google nog op 27 augustus staan.
Als je dit niet weet heb je het hele WK in ieder geval niet gezien.quote:
Het is een beetje als vragen om een bron wanneer iemand beweert dat Parijs de hoofdstad van Frankrijk is, maar goed:quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:42 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik vraag gewoon om een linkje, maar als dat te veel moeite is dan laat je het.
Okee, nu ben ik helemaal de draad kwijt. Als ik die ooit al had.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 18:24 schreef rutger05 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)e-rond-luis-rubiales
Voor de geïnteresseerden.
Ik ook. Blijkbaar totaal niets aan de hand.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 19:59 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Okee, nu ben ik helemaal de draad kwijt. Als ik die ooit al had.
Tjonge jonge en ik het maar voor ze opnemenquote:Op woensdag 30 augustus 2023 19:59 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Okee, nu ben ik helemaal de draad kwijt. Als ik die ooit al had.
Nee. Je vraagt niet. Je bent gewoon een luie flikker die op zoek is ergens naar.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 16:42 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik vraag gewoon om een linkje, maar als dat te veel moeite is dan laat je het.
Rare zaak aan het worden zo.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 18:24 schreef rutger05 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)e-rond-luis-rubiales
Voor de geïnteresseerden.
quote:Op woensdag 30 augustus 2023 18:24 schreef rutger05 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)e-rond-luis-rubiales
Voor de geïnteresseerden.
quote:Op woensdag 30 augustus 2023 20:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Rare zaak aan het worden zo.
Echt heel raar. En compleet uit de hand gelopen.
Hahahahahahahahaha....quote:Op woensdag 30 augustus 2023 18:24 schreef rutger05 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)e-rond-luis-rubiales
Voor de geïnteresseerden.
Ik. Het is een hond.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 20:38 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Hahahahahahahahaha....
Oh man, wat een humor zeg. Waar zijn nú die users die mij, en vele anderen, kielhaalden omdat ik het voor die man opnam?
Benieuwd met welke tegenargumenten ze nu weer komen...
Was al gepost eerder vandaag (zelfde inhoud, andere bron). Is ook al op gereageerd door diverse users.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 18:24 schreef rutger05 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)e-rond-luis-rubiales
Voor de geïnteresseerden.
In deel 3?quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Was al gepost eerder vandaag (zelfde inhoud, andere bron). Is ook al op gereageerd door diverse users.
Dan voel ik mij genomen. Ik zag het net pas op het werkelijke nieuws.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Was al gepost eerder vandaag (zelfde inhoud, andere bron). Is ook al op gereageerd door diverse users.
Ja, het staat in deel 3.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:11 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dan voel ik mij genomen. Ik zag het net pas op het werkelijke nieuws.
https://www.dailymail.co.(...)ml#comments-12459013quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:26 schreef Jaroon het volgende:
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)e-rond-luis-rubiales
Tijd: 17:23
Ik geloof jullie wel. Maar in 'mijn' nieuws werd het VELE uren geplaatst als nieuw.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
https://www.dailymail.co.(...)ml#comments-12459013
Gepost door user Confetti vandaag om 08:39 uur in deel 3.
Nee hoor, maar trek vooral debiele conclusies.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 20:21 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee. Je vraagt niet. Je bent gewoon een luie flikker die op zoek is ergens naar.
Ze hebben daarna hun verhaal veranderd. Ik zag zal en zie ook hier weer een voorzitter waarmee de dames heel comfortabel zijn. Nogal achterbaks om dan mee te doen met de hysterische meute.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:37 schreef Marsenal het volgende:
Blijkbaar vonden de betrokkenen het allemaal niet zo spannend, in tegenstelling tot de miljoenen mensen die er verder geen kloot mee te maken hebben.
Nee, dat heeft ze niet. Nogmaals: ze heeft alleen gezegd dat ze het niet prettig vond. En toen lul de behanger zei dat het met wederzijds goedvinden was ontkende ze dat.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 22:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ze hebben daarna hun verhaal veranderd. Ik zag zal en zie ook hier weer een voorzitter waarmee de dames heel comfortabel zijn. Nogal achterbaks om dan mee te doen met de hysterische meute.
Rubiales dreef het op de spits door te zeggen dat het met wederzijds goedvinden was, een debiele speech te houden, via de bond te laten weten dat ook de speelster had gezegd dat het wederzijds was en te dreigen met juridische stappen toen ze dat ontkende.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 21:37 schreef Marsenal het volgende:
Blijkbaar vonden de betrokkenen het allemaal niet zo spannend, in tegenstelling tot de miljoenen mensen die er verder geen kloot mee te maken hebben.
Die moeder bedacht dat zelf.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 23:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Rubiales dreef het op de spits door te zeggen dat het met wederzijds goedvinden was, een debiele speech te houden, via de bond te laten weten dat ook de sperlster had gezegd dat het wederzijds was rn te dreigen met juridische stappen toen ze dat ontkende.
En als kers op de taart ging zijn moeder in hongerstaking.
Alleen omdat lullo niet kon toegeven dat hij uit de bocht was gevlogen en dus weigerde zijn excuses aan te bieden..
Je kan nu wel blijven schreeuwen om die kop van hem, maar het blijkt nú maar weer eens dat het een heksenjacht is om totaal miks.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 23:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, dat heeft ze niet. Nogmaals: ze heeft alleen gezegd dat ze het niet prettig vond. En toen lul de behanger zei dat het met wederzijds goedvinden was ontkende ze dat.
Rubiales was degene die het op de spits dreef en voor de ophef zorgde.
Verder wilden er vorig jaar ook al 15 danes niet meer spelen als hij aanbleef (waarvan er 3 terugkrabbelden omdat ze het WK wilden spelen). Dat zijn er nu inmiddels 81.
Als kers op de taart.........quote:Op woensdag 30 augustus 2023 23:41 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Nou en? Veranderd helemaal niks aan wat Whiskers2009 schreef.
Stuk lui.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 22:06 schreef Questular het volgende:
[..]
Nee hoor, maar trek vooral debiele conclusies.
Er is veelste weinig actie van haar kant om dat plausibel te maken.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 20:32 schreef Jed1Gam het volgende:
Misschien affaire, daarom kus op mond, maar hij wilt niet meer dan dat. Dit is de wraakactie van Hermoso. (theorie van m'n vrouw)
quote:Op donderdag 31 augustus 2023 01:18 schreef Barbusse het volgende:
Wat voor klein piemeltje moet je wel niet hebben
Die dames pakken 'm gewoon terug.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 20:38 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Hahahahahahahahaha....
Oh man, wat een humor zeg. Waar zijn nú die users die mij, en vele anderen, kielhaalden omdat ik het voor die man opnam?
Benieuwd met welke tegenargumenten ze nu weer komen...
ze heeft niet gejankt, blijf bij de feiten.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 05:08 schreef BeriBeri het volgende:
Zo erg vond ze het dus allemaal niet, en achteraf gaan zitten janken
Ze is inmiddels in het ziekenhuis, gisteren met spoed opgenomen.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 08:03 schreef galatea het volgende:
[..]
ze heeft niet gejankt, blijf bij de feiten.
Iemand anders daarentegen laat zijn eigen moeder honger lijden in een kerk.
https://www.standaard.be/cnt/dmf20230830_96961024quote:‘Haar voeten waren gezwollen, ze was moe en had hartkloppingen’
Wat een onzin, Spaanse politici buitelden over elkaar heen om dit 'seksueel geweld' te noemen. Kom op zegquote:Op donderdag 31 augustus 2023 00:46 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
Het is vrij normaal om lacherig te doen over een ongewenste intimiteit.
Jullie dachten toch niet dat de gemiddelde vrouw zit te huilen na een bibstik, dat iemand expres zogenaamd perongelijk even langs je tiet schuurt, ongewenste kus en nog meer van die vervelende zaken?
Dat wordt weggelachen, lekker overdreven over gedaan.
Eigenlijk vrij typisch hoe het hier wordt gedaan. Gewenst (wederzijds) wordt minder vaak 'overdreven' over gedaan.
Er wordt dan ook nergens gedaan alsof het een halve verkrachting was.
Dat deed ze toch zelf?quote:Op donderdag 31 augustus 2023 08:03 schreef galatea het volgende:
[..]
ze heeft niet gejankt, blijf bij de feiten.
Iemand anders daarentegen laat zijn eigen moeder honger lijden in een kerk.
Er wordt wel veel bijgehaald hoor... Soms zijn dingen gewoon zoals wat je ziet. Wat ik zie is een kerel die een domme, ongepaste actie doet al dan niet uit enthousiasme. En in plaats van dit gewoon te onderkennen en zijn excueses aan te bieden is meneer op zijn teentjes getrapt en graaft zijn eigen graf. Waarna er allerlei mensen & instanties bovenop duiken om er hele andere onderwerpen aan te hangen.quote:Op woensdag 30 augustus 2023 13:56 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad. In de Volkskrant werd trouwens een interessant perspectief geboden door de context te schetsen:
- Vrouwen die op het hoogste niveau voetballen krijgen (ook in andere landen) geen adequate faciliteiten. Ze bevechten die vaak met risico voor hun internationale carrière. Zo spande in 2016 het Amerikaanse nationale team een rechtszaak aan tegen de eigen bond.
- In september vorig jaar ontploft een langlopend conflict tussen de Spaanse voetbalsters en hun bond. Vijften internationals willen niet meer uitkomen voor de nationale ploeg zolang Vilda bondscoach is. De bond haalt de schouders op voor de kritiek.
- Drie van de vijftien spelers komen terug op hun kritiek en worden opgenomen in de selectie voor dit WK. En dan deze passage:
De zege van de Spaanse voetbalvrouwen was in de ogen van Rubiales vooral zíjn zege, vertelt sportjournalist Tronchoni. ‘De kus laat zien dat Rubiales zich kampioen voelde, omdat hij de krachtmeting had gewonnen met de kritische speelsters en degenen die hen steunden’. De kus maakt ook zichtbaar voor het grote publiek wat de speelsters al langer zeiden: de bond respecteert ze niet.
Wat ook een rol speelt, is dat het land verdeeld is tussen progressieven en conservatieven. Na de val van de dictatuur van Franco is Spanje koploper op het gebied van progressieve wetgeving en is er een sterke feministische beweging. Maar niet iedereen wil zulke snelle verandering omarmen, vooral niet de oudere, gelovige en koningsgezinde Spanjaarden.
Aan de andere kant, hij staat tegenover een gigantische woke-brigade, hebben die ooit een sorry geaccepteerd?quote:Op donderdag 31 augustus 2023 01:18 schreef Barbusse het volgende:
Wat voor klein piemeltje moet je wel niet hebben om niet in staat te zijn om te zeggen "sorry, ik liet me gaan vanwege m'n enthousiasme, was fout, mijn excuus, zal nooit meer gebeuren"?
But sure, let's blame false feminism.
En door die context begrijp je bijvoorbeeld beter waarom mensen erbovenop springen.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:37 schreef rym het volgende:
[..]
Er wordt wel veel bijgehaald hoor... Soms zijn dingen gewoon zoals wat je ziet. Wat ik zie is een kerel die een domme, ongepaste actie doet al dan niet uit enthousiasme. En in plaats van dit gewoon te onderkennen en zijn excueses aan te bieden is meneer op zijn teentjes getrapt en graaft zijn eigen graf. Waarna er allerlei mensen & instanties bovenop duiken om er hele andere onderwerpen aan te hangen.
ja hoor.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:50 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Aan de andere kant, hij staat tegenover een gigantische woke-brigade, hebben die ooit een sorry geaccepteerd?
Erbovenop springen is een ding, met krachttermen als seksueel geweld gaan lopen slingeren is ronduit idioot.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:50 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
En door die context begrijp je bijvoorbeeld beter waarom mensen erbovenop springen.
Heb je de definitie opgezocht en gecontroleerd of er sprake van is?quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:59 schreef Hathor het volgende:
[..]
Erbovenop springen is een ding, met krachttermen als seksueel geweld gaan lopen slingeren is ronduit idioot.
Ik heb de beelden gezien, en ook de reacties van het 'slachtoffer' erna, is dat ook goed?quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Heb je de definitie opgezocht en gecontroleerd of er sprake van is?
Het laat vooral intellectuele luiheid zien.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:03 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik heb de beelden gezien, en ook de reacties van het 'slachtoffer' erna, is dat ook goed?
Dus die 2 doen nog hetzelfde als ze daarvoor deden?quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:57 schreef koemleit het volgende:
[..]
ja hoor.
Jack van Gelder is die nog gecanceld?
Marc Overmars?
na een sorry kun je vaak gewoon door hoor. En had in dit geval ook gekund, ben ik van overtuigd.
(hangt ook af van je daad, Thijs Römer zal het wat lastiger krijgen).
Overmars wel ja.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:07 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dus die 2 doen nog hetzelfde als ze daarvoor deden?
Volgens mij wel.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:07 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dus die 2 doen nog hetzelfde als ze daarvoor deden?
Alleen is Antwerp natuurlijk geen Ajax, dus hij doet niet exact hetzelfde.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:07 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dus die 2 doen nog hetzelfde als ze daarvoor deden?
Dat is ook niet de wat de term cancellen inhoudt, ik vind als jij ergens anders hetzelfde goedbetaalde baantje mag doen je niet echt 'gecanceld' bent,quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen is Antwerp natuurlijk geen Ajax, dus hij doet niet exact hetzelfde.
Nu sla je wat dingen over, hij heeft veel spijt betuigd en vertrok. Er zou wel een cancelbrigade zijn geweest als hij had beweerd dat de vrouw in kwestie had ingestemd met de dickpics en geweigerd had om op te stappen enzovoorts.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:15 schreef koemleit het volgende:
Overmars was al weg bij Ajax voordat de "cancelbrigade" überhaupt iets van wist.
Cancellen is sowieso meer een term voor op social media niet het echte leven.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Dat is ook niet de wat de term cancellen inhoudt, ik vind als jij ergens anders hetzelfde goedbetaalde baantje mag doen je niet echt 'gecanceld' bent,
Ajax had Overmars weggestuurd na intern onderzoek.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Dat is ook niet de wat de term cancellen inhoudt, ik vind als jij ergens anders hetzelfde goedbetaalde baantje mag doen je niet echt 'gecanceld' bent,
dat is precies wat ik zeg.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:31 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Nu sla je wat dingen over, hij heeft veel spijt betuigd en vertrok. Er zou wel een cancelbrigade zijn geweest als hij had beweerd dat de vrouw in kwestie had ingestemd met de dickpics en geweigerd had om op te stappen enzovoorts.
Ja hoor, erg zielig allemaal.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 04:49 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Die dames pakken 'm gewoon terug.
Door er joelerig over te doen en het belachelijk te maken.
(Het lijken wel mannen.)
Zij wilde die zoen niet. Maar hij pakte haar hoofd vast en er was geen verzet mogelijk.
Daar ontstond ophef over, en hij geeft haar uiteindelijk de schuld.
Het gros van de speelsters was al een hele tijd ongelukkig en ontevreden over de leiding (al meer dan een jaar), en dit incident was de druppel. Het weglachen en wegjoelen verandert daar niets aan.
Het was groot nieuws toen dus ik vind het aannemelijk maar je hebt een punt met dat ik dat niet met zekerheid kan zeggen.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:35 schreef koemleit het volgende:
[..]
dat is precies wat ik zeg.
of er wel of niet een cancelbrigade was geweest in jouw hypothetische voorbeeld weet natuurlijk niemand.
Nee inderdaad, Antwerp speelt CL, Ajax niet.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen is Antwerp natuurlijk geen Ajax, dus hij doet niet exact hetzelfde.
Moest lachenquote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:46 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee inderdaad, Antwerp speelt CL, Ajax niet.
Omdat Rubiales en de Spaanse bond totaal achterlijk doenquote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:03 schreef Nattekat het volgende:
Waarom zijn er 4 topics over deze #fophef
Weet ik wel, maar het was een schot voor open doel.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Moest lachen
Ik doel natuurlijk op het feit dat Ajax een beursgenoteerd bedrijf is en Antwerp niet.
lekkere reactie vanr een Moderatorquote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:03 schreef Nattekat het volgende:
Waarom zijn er 4 topics over deze #fophef
Ik vind het heel goed van je dat je een moderator uitlegt hoe dit allemaal werkt.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:12 schreef koemleit het volgende:
[..]
lekkere reactie vanr een Moderator
als het je niet interesseert blijf dan gewoon weg joh.
Hele het Forum staat met topics die me geen hol interesseren of waar ik niks over te melden heb.
Dat doe ik dan ook niet.
inhoudelijke reactie/antwoord op je vraag.
er zijn 4 topics omdat een topic na 300 reacties automatisch op slot gaat, echter waren er ontwikkelingen die men blijkbaar wilde bespreken, dus na het automatisch sluiten opende men een nieuw topic, zodat de nieuwe ontwikkelingen besproken konden worden. Blijkbaar was er voer voor discussie genoeg.
Daarom zijn er 4 topics.
die andere waren volquote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:03 schreef Nattekat het volgende:
Waarom zijn er 4 topics over deze #fophef
Ah, zo werkt dat.quote:
Als hij gewoon z'n welgemeende excuses had aangeboden was er niks aan de hand geweest. In plaats daarvan valt hij de speelster en 'feminisme' aan. Dan vraag je er gewoon omquote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:50 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Aan de andere kant, hij staat tegenover een gigantische woke-brigade, hebben die ooit een sorry geaccepteerd?
nou zo'n stormloop is het nu ook weer niet hoor, er komt gewoon iedere dag wat nieuws naar buiten dus er blijft wat om over te praten, nu ook weer met die nieuwe beeldenquote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ah, zo werkt dat.
Maar goed, punt is dat een relatief onschuldig ding zo extreem wordt opgeblazen.
Doel niet zo zeer op dit forum zelf, meer in het algemeen.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:22 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou zo'n stormloop is het nu ook weer niet hoor, er komt gewoon iedere dag wat nieuws naar buiten dus er blijft wat om over te praten, nu ook weer met die nieuwe beelden
same differencequote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Doel niet zo zeer op dit forum zelf, meer in het algemeen.
Zelfs het 'slachtoffer' wilde dat het niet groter gemaakt werd dan het isquote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:25 schreef sp3c het volgende:
[..]
same difference
er blijft iedere dag wat bijkomen dus er blijft iedere dag wat om over te praten
ik vind het vooral zonde van die wereldtitel maar verder geniet ik er wel van
dan had ze het er verder bij moeten latenquote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zelfs het 'slachtoffer' wilde dat het niet groter gemaakt werd dan het is
aj Nattekat komt weer eens een topic binnen wandelen terwijl ie van Toeten nog blazen weet.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ah, zo werkt dat.
Maar goed, punt is dat een relatief onschuldig ding zo extreem wordt opgeblazen.
quote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:28 schreef koemleit het volgende:
[..]
aj Nattekat komt weer eens een topic binnen wandelen terwijl ie van Toeten nog blazen weet.
Alsof die man niet een idiote speech heeft gegeven waarover gepraat kan worden.
Alsof ze niet de vrouw in kwestie willen aanklagen wegens liegen.
Alsof z'n moeder niet in hongerstaking is gegaan.
Alsof er niet beeldje voor beeldje geanalyseerd wordt of het met instemming was (let wel niet hier maar in de Spaanse media).
Alsof er niet gisteren/vandaag nieuwe beelden van de speelsters naar buiten kwam waarin het voorval werd besrpoken.
Nee maar daar mag je het niet over hebben want Nattekat vind 4 topics teveel. Dus tja als er dan ontwikkelingen zijn, bespreek ze dan maar niet want ja Nattekat vind dat er anders teveel post aan worden vuil gemaakt.
Overigens ook vreemd dat de heer Nattekat 2 posts verspild aan iets waarvan hij vindt dat er teveel aandacht naar uit gaat.
LEAVE NATTEKAT ALONE!!!!!quote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:28 schreef koemleit het volgende:
[..]
aj Nattekat komt weer eens een topic binnen wandelen terwijl ie van Toeten nog blazen weet.
Alsof die man niet een idiote speech heeft gegeven waarover gepraat kan worden.
Alsof ze niet de vrouw in kwestie willen aanklagen wegens liegen.
Alsof z'n moeder niet in hongerstaking is gegaan.
Alsof er niet beeldje voor beeldje geanalyseerd wordt of het met instemming was (let wel niet hier maar in de Spaanse media).
Alsof er niet gisteren/vandaag nieuwe beelden van de speelsters naar buiten kwam waarin het voorval werd besrpoken.
Nee maar daar mag je het niet over hebben want Nattekat vind 4 topics teveel. Dus tja als er dan ontwikkelingen zijn, bespreek ze dan maar niet want ja Nattekat vindt dat er anders teveel post aan worden vuil gemaakt.
Overigens ook vreemd dat de heer Nattekat 2 posts verspild aan iets waarvan hij vindt dat er teveel aandacht naar uit gaat.
Deed ze ook. Maar pers is pers.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:27 schreef sp3c het volgende:
[..]
dan had ze het er verder bij moeten laten
Omdat iedereen het tien miljoen keer opnieuw uitlegt.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:03 schreef Nattekat het volgende:
Waarom zijn er 4 topics over deze #fophef
Kennelijk is dat nodigquote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:34 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Omdat iedereen het tien miljoen keer opnieuw uitlegt.![]()
Omdat er maar nieuws over blijft komen, wat sommigen de mogelijkheid biedt weer eens de social justice warrior uit te hangen op basis van een door de media en progressieve politici gepresenteerde narratieven. Ineens is men tot in de kleinste details een kenner van hoe zwaar vrouwen het wel niet zouden hebben in het Spaanse voetbal.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 11:03 schreef Nattekat het volgende:
Waarom zijn er 4 topics over deze #fophef
Lol je doet precies wat je in je post steltquote:Op donderdag 31 augustus 2023 13:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat er maar nieuws over blijft komen, wat sommigen de mogelijkheid biedt weer eens de social justice warrior uit te hangen op basis van een door de media en progressieve politici gepresenteerde narratieven. Ineens is men tot in de kleinste details een kenner van hoe zwaar vrouwen het wel niet zouden hebben in het Spaanse voetbal.
Het valt wel op hoe makkelijk dit soort mens toch voor de kar is te spannen, of het nu om zogenaamd racisme, vermeende homofobie, misogynie of transfobie gaat, men rolt de mouwen op en staat meteen vooraan te brullen en op collectieve wijze anderen aan te vallen over hun vermeende ongelijk.
De social justice warrior uithangen? Ik denk het niet.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 13:18 schreef koemleit het volgende:
[..]
Lol je doet precies wat je in je post stelt.
Dus het niet oke vinden dat een leidinggevende een ondergeschikte met beide handen bij haar hoofd pakt en haar op de mond zoent = social justice warrior uithangen. Duidelijk. Check.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 13:09 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat er maar nieuws over blijft komen, wat sommigen de mogelijkheid biedt weer eens de social justice warrior uit te hangen op basis van een door de media en progressieve politici gepresenteerde narratieven. Ineens is men tot in de kleinste details een kenner van hoe zwaar vrouwen het wel niet zouden hebben in het Spaanse voetbal.
Het valt wel op hoe makkelijk dit soort mens toch voor de kar is te spannen, of het nu om zogenaamd racisme, vermeende homofobie, misogynie of transfobie gaat, men rolt de mouwen op en staat meteen vooraan te brullen en op collectieve wijze anderen aan te vallen over hun vermeende ongelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
quote:Op donderdag 31 augustus 2023 15:48 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dus het niet oke vinden dat een leidinggevende een ondergeschikte met beide handen bij haar hoofd pakt en haar op de mond zoent = social justice warrior uithangen. Duidelijk. Check.Dat staat er niet hoor. Lees mijn post nog maar eens rustig, woord voor woord.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
Beetje uit de hoogte doen, en doen alsof degene die op je reageert achterlijk is, maakt niet dat je gelijkt hebt.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 17:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat staat er niet hoor. Lees mijn post nog maar eens rustig, woord voor woord.
Het heeft niet zoveel te maken met 'zielig'.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 10:35 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ja hoor, erg zielig allemaal.
Ik pak nog een paar plaktranen...
quote:Op donderdag 31 augustus 2023 15:48 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dus het niet oke vinden dat een leidinggevende een ondergeschikte met beide handen bij haar hoofd pakt en haar op de mond zoent = social justice warrior uithangen. Duidelijk. Check.Ik beschouw uitdrukkingen als 'social justice warrior' en 'Gutmensch' helemaal niet negatief overigens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(Maar ik wil nu niet cynischoverkomen.)
Ik doe het ff rustig aan.
Likes op fok als graadmeter gebruiken is wel het laatste wat je moet doen.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 18:21 schreef koemleit het volgende:
[..]
Beetje uit de hoogte doen, en doen alsof degene die op je reageert achterlijk is, maakt niet dat je gelijkt hebt.
Sterker gezien het aantal likes dat je krijgt op je post, en het aantal likes die degen krijgen die op je reageren, zou je al kunnen opmaken dat je niet veel steun geniet.
Lees dit allemaal maar eens rustig door.
Zou je wel moeten doen. Die termen zijn namelijk niet bedoeld voor mensen die daadwerkelijk voor "justice" of iets "guts" staan maar voor mensen die helemaal niets, nakkes, nada positiefs bijdragen maar wel punten willen scoren door te doen alsof op social media etc.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 18:41 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Ik beschouw uitdrukkingen als 'social justice warrior' en 'Gutmensch' helemaal niet negatief overigens.
(Maar ik wil nu niet cynischoverkomen.)
Ik doe niet alsof de user in kwestie achterlijk is, ik geef aan dat hij mijn woorden verdraaid.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 18:21 schreef koemleit het volgende:
[..]
Beetje uit de hoogte doen, en doen alsof degene die op je reageert achterlijk is, maakt niet dat je gelijkt hebt.
Steun? Ik geef hier mijn mening over het onderwerp wat besproken wordt, of anderen het daar wel of niet is voor mij totaal irrelevant. De duimpjes op de post van de user die op mij reageerde, bevestigen juist op mooie wijze mijn eedere punt, dat betreft precies, op enkele namen na, het groepje social justice warriors waar ik het over had.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 18:21 schreef koemleit het volgende:
Sterker gezien het aantal likes dat je krijgt op je post, en het aantal likes die degen krijgen die op je reageren, zou je al kunnen opmaken dat je niet veel steun geniet.
De betekenis van deze woorden en uitdrukkingen is heel anders.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 18:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zou je wel moeten doen. Die termen zijn namelijk niet bedoeld voor mensen die daadwerkelijk voor "justice" of iets "guts" staan maar voor mensen die helemaal niets, nakkes, nada positiefs bijdragen maar wel punten willen scoren door te doen alsof op social media etc.
De wereldreizigers die vanaf Bali posten dat we nu allemaal moeten stoppen met vliegen, dat zijn de gutmenschen.
Mensen die bijv bomen planten, daadwerkelijk de oceanen van plastic ontdoen, dat zijn geen gutmenschen, dat zijn goede mensen.
Het is niet onschuldigquote:Op donderdag 31 augustus 2023 12:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ah, zo werkt dat.
Maar goed, punt is dat een relatief onschuldig ding zo extreem wordt opgeblazen.
Blijkbaar is je woordkeuze niet goed genoeg geweest en ben je ook een social warrior geworden.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 13:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De social justice warrior uithangen? Ik denk het niet.
Progressief: alweer een positief woord dat is gekaapt.quote:Op vrijdag 1 september 2023 08:53 schreef xpompompomx het volgende:
Als dit topic inmiddels weer gaat over progressieve woke policor social justice warriors gaat dit topic vast de goede kant uit.
Er is in ieder geval niet veranderd dat een topic zo slecht wordt gelezen dat men niet weet dat iets al diverse keren met dezelfde opmerking is gepost.quote:Op vrijdag 1 september 2023 09:09 schreef FlippingCoin het volgende:
https://www.google.com/am(...)ermoso-laughing.html
De voetbalsters vonden het zelf niet zo erg en maakten er op de terugweg grapjes over, wat is er verandert?
Ja, zo kom je wel aan 4 topics. Vier !!! topics mensen!!!quote:Op vrijdag 1 september 2023 10:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er is in ieder geval niet veranderd dat een topic zo slecht wordt gelezen dat men niet weet dat iets al diverse keren met dezelfde opmerking is gepost.
Ja ik ga niet alles teruglezen juffie, itt tot jou heb ik wel meer te doen.quote:Op vrijdag 1 september 2023 10:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Er is in ieder geval niet veranderd dat een topic zo slecht wordt gelezen dat men niet weet dat iets al diverse keren met dezelfde opmerking is gepost.
Zal ik je eens een nieuwtje vertellen?quote:Op vrijdag 1 september 2023 10:32 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja ik ga niet alles teruglezen juffie, itt tot jou heb ik wel meer te doen.
Ja mss in onz of zo.quote:Op vrijdag 1 september 2023 10:39 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Zal ik je eens een nieuwtje vertellen?
Er was eens... een Spaanse voetbalbondvoorzitter en die kuste bij de WK-huldiging een speelster op de mond.
Daar zou een topic over geopend moeten worden. Zodat mensen die daar wat van vinden, kunnen reageren.
Het ligt er natuurlijk aan wat men interpreteert als 'social justice'. Wat we tegenwoordig veel zien is dat sommige mensen erg makkelijk zijn op te hitsen bij een incident dat een individu betreft van een groep die zij als 'onderdrukt' zien. Dan ontstaat er een narratief dat helemaal niets meer te maken heeft met het voorval zelf.quote:Op vrijdag 1 september 2023 08:08 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De betekenis van deze woorden en uitdrukkingen is heel anders.
En er is niets op tegen om te strijden voor 'social justice'.
Deze termen zijn gekaapt door mensen die bepaald gedrag en het strijden voor een bepaalde zaak sowieso belachelijk vonden en er daarom een sarcastische/cynische betekenis (vandaar mijn referentie aan "cynisch") aan hebben gehecht. En ze zijn door de juichende cynische massa overgenomen.
Hetzelfde geldt voor de uitdrukking 'politiek correct'.
Bedacht door cynici die veel liever politiek incorrect wilden zijn, en die dat politiek incorrecte feestje graag overal willen (bot)vieren.
Niets voor mij. En daarom ben ik doorgaans erg gevleid als mensen mij met deze woorden en uitdrukkingen menen te moeten uitschelden.
Los daarvan: ik heb (ook) niets met de uitdrukking "zou je wel moeten doen."
Ja al 4 topicsquote:Op vrijdag 1 september 2023 11:53 schreef WheeledWarrior het volgende:
Maken mensen zich hier nu nog steeds druk om?
Alles was ook weer niet nodig geweest maar in ieder geval een pagina of 2 zou tof zijn geweest. Maar blijkbaar wil je niet tof doen of zo.quote:Op vrijdag 1 september 2023 10:32 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja ik ga niet alles teruglezen juffie, itt tot jou heb ik wel meer te doen.
wat een nutteloze reactiequote:Op vrijdag 1 september 2023 13:36 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Alles was ook weer niet nodig geweest maar in ieder geval een pagina of 2 zou tof zijn geweest. Maar blijkbaar wil je niet tof doen of zo.![]()
Moeder is na een dag of 2, 3 naar het ziekenhuis gebracht (voor niet echt ernstige dingen). En is nog prima in leven.quote:
Er is geen zogenaamd racisme.quote:Op vrijdag 1 september 2023 12:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het ligt er natuurlijk aan wat men interpreteert als 'social justice'. Wat we tegenwoordig veel zien is dat sommige mensen erg makkelijk zijn op te hitsen bij een incident dat een individu betreft van een groep die zij als 'onderdrukt' zien. Dan ontstaat er een narratief dat helemaal niets meer te maken heeft met het voorval zelf.
Dat is te duidelijk zichtbaar met deze onschuldige (zij het nogal ongepaste) kus, wat vervolgens wordt veralgemeniseerd naar een 'structureel probleem binnen het Spaanse vrouwenvoetbal'. Maar dit zagen we bijvoorbeeld ook drie jaar geleden, toen de dood van een zwarte Amerikaan door politiegeweld, tot de meest bizarre en hysterische conclusies wist te leiden, die zelfs niet alleen meer tot Amerika beperkt bleven. Woedend stonden mensen ook ineens in Nederland op allerlei plekken aandacht te vragen voor al het zogenaamde racisme in Nederland.
En iedereen die vervolgens niet mee wil doen in dit soort ontstane narratieven, wordt op collectieve wijze gedemoniseerd en aangevallen. Wat dat betreft geven de sociale justice warriors zichzelf vooral een slechte naam met hun eigen gedrag.
We, mensheid, zijn toch wel aan het groeien in het proberen de oorzaken aan te pakken. Je krijgt er dagelijks bericht over. Dat helpt al.quote:Op vrijdag 1 september 2023 15:59 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Er is geen zogenaamd racisme.
En er is geen zogenaamde ongelijkheid - qua behandeling/beloning/waardering - tussen mannen en vrouwen.
Nagenoeg alle kleine incidenten hebben een grotere context (en oorzaak).
Het gegeven dat veel mensen daar niet mee lastig gevallen willen worden, tot aan bestuurders en politieke leiders toe, maakt vaak dat de oorzaken en dus de problemen blijven bestaan.
Nee hoor, zowel van racisme als ongelijkheid mbt mannen en vrouwen is helemaal geen sprake. En ook betreffende dat tweede zit je mis, lang niet alle kleine incidenten hebben een grote context of oorzaak. Dit is juist waar de 'social justice warriors' het negen van de tien keer compleet verkeerde generalisaties maken of conclusies trekken.quote:Op vrijdag 1 september 2023 15:59 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Er is geen zogenaamd racisme.
En er is geen zogenaamde ongelijkheid - qua behandeling/beloning/waardering - tussen mannen en vrouwen.
Nagenoeg alle kleine incidenten hebben een grotere context (en oorzaak).
Het gegeven dat veel mensen daar niet mee lastig gevallen willen worden, tot aan bestuurders en politieke leiders toe, maakt vaak dat de oorzaken en dus de problemen blijven bestaan.
Dat is fijn om te horen.quote:Op vrijdag 1 september 2023 16:11 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, zowel van racisme als ongelijkheid mbt mannen en vrouwen is helemaal geen sprake. En ook betreffende dat tweede zit je mis, lang niet alle kleine incidenten hebben een grote context of oorzaak. Dit is juist waar de 'social justice warriors' het negen van de tien keer compleet verkeerde generalisaties maken of conclusies trekken.
@Pleun2011 en ondertussen ook weer thuis. Ze is daar maar 1 dag gebleven.quote:Op vrijdag 1 september 2023 15:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Moeder is na een dag of 2, 3 naar het ziekenhuis gebracht (voor niet echt ernstige dingen). En is nog prima in leven.
Ook dat is fijn om te horen.quote:Op vrijdag 1 september 2023 17:43 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
@:pleun2011 en ondertussen ook weer thuis. Ze is daar maar 1 dag gebleven.
[...]
Er is zelfs beeldmateriaal hiervan: https://nos.nl/video/2488(...)iek-volkomen-terechtquote:Excuus bondscoach Spaanse mannen
Een van de klappende aanwezigen was de bondscoach van de Spaanse mannenploeg, Luis de la Fuente. De 62-jarige bondscoach heeft inmiddels zijn excuses aangeboden voor zijn applaus. "Ik heb veel kritiek gekregen en dat is volledig verdiend. Ik bied mijn excuses aan voor mijn actie."
De la Fuente doet voor de volledigheid afstand van al het gedrag van bondsvoorzitter Rubiales. "Zijn acties stroken op geen enkele manier met mijn eigen normen en waarden. Ik zal altijd streven naar gelijkheid en respect."
Excusesquote:Op vrijdag 1 september 2023 21:52 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Nieuw artikel op NOS.nl maar te lang om dat allemaal te quoten, LINKJE:
Wat ik wel wilde quoten was iets wat ikzelf gemist had en misschien jullie ook?:
[..]
Er is zelfs beeldmateriaal hiervan: https://nos.nl/video/2488(...)iek-volkomen-terecht
Of het oprecht is weet ik niet, maar verstandig is het excuses wel. De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:quote:Op vrijdag 1 september 2023 21:52 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Nieuw artikel op NOS.nl maar te lang om dat allemaal te quoten, LINKJE:
Wat ik wel wilde quoten was iets wat ikzelf gemist had en misschien jullie ook?:
[..]
Er is zelfs beeldmateriaal hiervan: https://nos.nl/video/2488(...)iek-volkomen-terecht
quote:Vilches, zelf niet aanwezig in de zaal, wist niet wat hij zag. "Het is beschamend om te juichen en te applaudisseren voor een onzinverhaal dat zijn acties goedpraat, voor een verhaal dat het nepfeminisme noemt, als iets een feministische plaag", zegt Vilches.
"We begrijpen niet dat iemand daar was en we begrijpen nog minder dat mensen applaudisseerden. We vinden dat iedereen die er was en applaudisseerde, moet aftreden en moet vertrekken uit het Spaanse voetbal."
quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Of het oprecht is weet ik niet, maar verstandig is het excuses wel. De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:
[..]
Waarom een wereld probleem maken? Dom? Ja? Over.quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Of het oprecht is weet ik niet, maar verstandig is het excuses wel. De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:
[..]
Prachtig die idiote heksenjachtquote:Op zaterdag 2 september 2023 08:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Of het oprecht is weet ik niet, maar verstandig is het excuses wel. De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:
[..]
Huilen over wat?quote:Op zaterdag 2 september 2023 10:06 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Prachtig die idiote heksenjacht
Huilen van blijdschap als je niet gefilmt bent.
Dat is niet helemaal hoe het in je citaat staat:quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:
quote:We vinden dat iedereen die er was en applaudisseerde, moet aftreden en moet vertrekken uit het Spaanse voetbal.
Waanzin. Dat cancelen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Of het oprecht is weet ik niet, maar verstandig is het excuses wel. De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:
[..]
Ze moeten wel als ze van de huidige reputatie en problematiek af willen. Een grote foei gaat hier niet bij helpen.quote:
Dat zegt ie niet. Vilches zit zelf niet in Spaanse bond.quote:Op zaterdag 2 september 2023 08:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Of het oprecht is weet ik niet, maar verstandig is het excuses wel. De Spaanse bond is nu bezig om iedereen die tijdens die persconferentie aanwezig was en applaudisseerde, ontslagen te krijgen en voorgoed te weren uit de Spaanse voetbalwereld:
[..]
Waarom is dat waanzin, en dan specifiek in dit geval.quote:
Hier moet je iemands carrière niet over stuk maken.quote:Op zaterdag 2 september 2023 10:33 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Ze moeten wel als ze van de huidige reputatie en problematiek af willen. Een grote foei gaat hier niet bij helpen.
Het stelt weinig voor. En Nee. Het klopt totaal niet wat hij deed.quote:Op zaterdag 2 september 2023 12:15 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Waarom is dat waanzin, en dan specifiek in dit geval.
Het stelt weinig voor .................quote:Op zaterdag 2 september 2023 12:32 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het stelt weinig voor. En Nee. Het klopt totaal niet wat hij deed.
Dat is waar. Ik vond het ook meer voorstellen. Belachelijk zelfs.quote:Op zaterdag 2 september 2023 12:42 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Het stelt weinig voor .................
Verschillende de meningen over gok ik.
Mensen die er niet bij waren maken zich er drukker over dan de betrokkenen zelf, die zaten met zijn allen te lachen en te zingen in de bus over hetgeen zojuist gebeurt was.quote:Op zaterdag 2 september 2023 12:42 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Het stelt weinig voor .................
Verschillende de meningen over gok ik.
Zo was het. Die kus kan niet. Je komt er wel overeen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 12:56 schreef Hathor het volgende:
[..]
Mensen die er niet bij waren maken zich er drukker over dan de betrokkenen zelf, die zaten met zijn allen te lachen en te zingen in de bus over hetgeen zojuist gebeurt was.
Precies!! Helemaal met je eensquote:Op zaterdag 2 september 2023 12:56 schreef Hathor het volgende:
[..]
Mensen die er niet bij waren maken zich er drukker over dan de betrokkenen zelf, die zaten met zijn allen te lachen en te zingen in de bus over hetgeen zojuist gebeurt was.
quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:29 schreef Hathor het volgende:
Como Iker y Sara, staat ze lacherig te doen nadat ze de beelden nog even bestudeerde, waarop de hele selectie Beso Beso Beso Beso begint te gillen.Dat zijn natuurlijk hele normale reacties nadat je zojuist geconfronteerd bent geweest met seksueel geweld.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nog geen 24 uur later staat het hele land op zijn kop en moet Rubiales hangen.
Die meiden zijn echt niet van buitenaf beinvloed hoor, ben je gek, hoe kom je erbij?
Iets weglachen maakt dat iets niets voorstelt?quote:Op zaterdag 2 september 2023 12:56 schreef Hathor het volgende:
[..]
Mensen die er niet bij waren maken zich er drukker over dan de betrokkenen zelf, die zaten met zijn allen te lachen en te zingen in de bus over hetgeen zojuist gebeurt was.
Natuurlijk. Maar er is nu genoeg gezegd door de buitenwereld. De oplossing ligt nu bij hen.quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:47 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
[..]
Iets weglachen maakt dat iets niets voorstelt?
Er is simpelweg aan gegeven dat iemand het niet leuk vond. Geen drama of gedoe.
Daarop is geantwoord met een berg drama waar je u tegen zegt.
Maar daar over mag niets gezegd worden?
Een valse verklaring, dreigen met nare gevolgen en ga zo maar door.
Maar het, daar mag je niet naar kijken hoor, niets van vinden...
Het is niet de buitenwereld die zoveel zei.quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:48 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Natuurlijk. Maar er is nu genoeg gezegd door de buitenwereld. De oplossing ligt nu bij hen.
VEEL in het nieuws. Maar die beerput valt toch wel mee?quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:54 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
[..]
Het is niet de buitenwereld die zoveel zei.
De bond zelf en de heer die ingepast waren reageerde zoveel.
Daar is reactie op en niet andersom.
Zoals gezegd ontkennen, valse verklaringen, dreigen, moeders die in honger staking gaan. Verplichte bijeenkomsten om een ander beeld voor te stellen waardoor mensen vertellen dat ze daar niet als medestanders zaten.
Dit is een heel stuk erger dan een ongewenste kus geworden en niet omdat anderen erbuiten overtrokken reageren. Er is hier een beerput van jewelste open gegaan en dat hebben de betrokkenen (bond en 'dader') echt zelf gedaan.
Dat ging over Casillas die zijn vriendin kuste.quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:15 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Waarom trekken we overigens allemaal conclusies van wat we aan de buitenkant zien in dat busfilmpje waarin ze lacherig doen hierover? Het is niet nieuw dat mensen zich anders gedragen dan we zien puur uit schaamte of angst. Op een zeker moment hoort ze een statement van de Spaanse bond dat ze hem heeft opgetild en instemde met de zoen, hier stopte het voor haar denk ik en wilde ze niet langer meer doen alsof ze er geen problemen mee had.
Dit soort omschrijvingen zorgen voor clicks, en daar drijft deze huidige complete hysterie op, het kan niet hysterisch genoeg lijkt het wel, het is diep en diep triest.quote:Op zaterdag 2 september 2023 15:55 schreef Jaroon het volgende:
[..]
VEEL in het nieuws. Maar die beerput valt toch wel mee?
Daar heb je influencers voor. Ook zoiets raars.quote:Op zaterdag 2 september 2023 16:00 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Dit soort omschrijvingen zorgen voor clicks, en daar drijft deze huidige complete hysterie op, het kan niet hysterisch genoeg lijkt het wel, het is diep en diep triest.
quote:Op zaterdag 2 september 2023 14:32 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Precies!! Helemaal met je eens, zie hieronder een druktemaker die er niet eens bij was. Laten we samen hem cancellen.
[..]
Jij wordt wel heel erg opgewonden van het al he, wel fijn voor je dat je eindelijk iets hebt, jammer dat het dit is, maar allas... succes met het uitsluiten, of, cancellen hoe jouw soort 'mens' het noemt... het is diep treurig, ik rouw om jouquote:Op zaterdag 2 september 2023 14:32 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Precies!! Helemaal met je eens, zie hieronder een druktemaker die er niet eens bij was. Laten we samen hem cancellen.
[..]
quote:Op zaterdag 2 september 2023 17:08 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Jij wordt wel heel erg opgewonden van het al he, wel fijn voor je dat je eindelijk iets hebt, jammer dat het dit is, maar allas... succes met het uitsluiten, of, cancellen hoe jouw soort 'mens' het noemt... het is diep treurig, ik rouw om jou
edit:
verdulleme, haal ik grijnzen en rouwen door elkander, hemeltje... nja... wel lekker hysterisch nietwaar?
quote:
Wilde eigenlijk 'jammerlijk' gebruiken maar god, dat kind boeit me echt geen ene zak dus ja, dat zou ook geveinsde emotie zijn, en daar doen we niet aan, flikker op zegquote:
quote:Op zaterdag 2 september 2023 19:02 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Wilde eigenlijk 'jammerlijk' gebruiken maar god, dat kind boeit me echt geen ene zak dus ja, dat zou ook geveinsde emotie zijn, en daar doen we niet aan, flikker op zeg
quote:
Beter wel dat je over gaat op plaatjes, woorden zijn niet echt jouw ding, jammerlijk genoegquote:
Ja. Maar wij jongons weten ook wel wanneer we te ver gaan.quote:Op zaterdag 2 september 2023 20:16 schreef sp3c het volgende:
anyways, anyways
wat een boefje he jongons?
https://www.ad.nl/buitenl(...)d-gelyncht~a039c5e6/quote:Omstreden Spaanse voorzitter Luis Rubiales voelt zich slachtoffer van hetze: ‘Ik word gelyncht’
De in opspraak geraakte voorzitter van de Spaanse voetbalbond, Luis Rubiales, heeft gisteren in een verklaring gezegd dat hij blijft vechten om zijn naam te zuiveren. Ondanks alle ophef rond die kus die hij gaf op de mond van de Spaanse speelster Jennifer Hermoso na de finale van het WK is hij nog altijd niet van plan op te stappen.
Rubiales gaf wel toe dat hij fouten heeft gemaakt en bood nogmaals zijn excuses aan. ,,Ik heb fouten gemaakt, daar heb ik oprecht spijt van. Ik wil mijn gedrag verbeteren en heb geleerd dat voorzitters altijd een voorbeeld moeten zijn, in welke situatie dan ook. Dat ben ik niet geweest.’’
Rubiales vindt het onterecht hoe hij wordt behandeld. ,,Ik word gelyncht in de politiek en de media. Nationaal en internationaal. Ik ben oneerlijk behandeld en dat mag nooit iemand overkomen.’’ De FIFA heeft Rubiales voor negentig dagen geschorst in afwachting van het onderzoek dat de tuchtcommissie van de mondiale federatie naar hem is gestart.
Sorry, maar Rubiales is gewoon een macho Español in de ergste vorm ... Die gast is gewoon niet capabel om die functie te dragen.... in tegendeel zelfs..quote:Op maandag 4 september 2023 00:57 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Hier is ie dan, de erkenning van Rubiales:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)d-gelyncht~a039c5e6/
quote:Het idee dat op het eerste oog onschuldige acties geen of nauwelijks schade aanrichten, is onjuist. De personen (vaak mannen) die zich op deze manier uitlaten over dit onderwerp gaan volledig voorbij aan het gegeven dat die ene kus niet op zichzelf staat.
De opdrongen kus van Rubiales gaat viraal omdat het op beeld is vastgelegd en omdat de dader een machtig persoon is. Deze kus staat echter ook symbool voor al die andere ongevraagde aanrakingen waar vrouwen en non-binaire mensen in hun leven mee te maken krijgen, ongewenste aanrakingen die niet werden vastgelegd en geen aandacht krijgen. Dat deze kus tegenóver verkrachting of onderdrukking wordt geplaatst, klopt niet.
quote:Hoewel we niet weten wat er achter de schermen is gebeurd na het voorval, zullen veel vrouwen en non-binaire mensen begrijpen dat Jennifer Hermoso niet direct met een belastende verklaring voor Rubiales naar buiten trad. Ze willen niet ‘zeuren’ en ze willen geen slachtoffer zijn, omdat ze hebben geleerd dat ze geen zeggenschap hebben over hun lichamen.
https://www.parool.nl/col(...)-van-macht~b015b19b/quote:Dat Luis Rubiales dit niet stiekem in een hoekje deed, maar voor de camera’s wetende dat de beelden over de heel wereld te zien zouden zijn, is typerend gedrag voor iemand met macht. Dit soort mensen is zich vaak niet bewust van hun machtspositie en is simpelweg gewend geen toestemming te (hoeven) vragen en gewend zich van alles toe te eigenen – zelfs het lichaam van anderen – zonder dat daar enige consequenties aan zijn verbonden. In deze tijd gaat dat echter niet altijd meer zonder tegenspraak.
Goeie stukken, dankquote:Op maandag 4 september 2023 01:09 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Dit zijn citaten uit een opiniestuk en ik vind ze de moeite waard om hier te posten:
[..]
[..]
[..]
https://www.parool.nl/col(...)-van-macht~b015b19b/
Primaquote:Op maandag 4 september 2023 00:57 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Hier is ie dan, de erkenning van Rubiales:
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)d-gelyncht~a039c5e6/
quote:Spaanse voetbalbond biedt hele wereld excuses aan voor gedrag Rubiales
De Spaanse voetbalbond heeft aan de hele wereld excuses aangeboden voor het "ongepaste gedrag" van Luis Rubiales bij de WK-finale. De bondsvoorzitter kuste speelster Jennifer Hermoso op de mond, wat tot veel ophef leidde.
"Onze excuses aan de voetbalwereld, de FIFA, UEFA en nationale bonden, de spelers van Spanje en Engeland en alle andere betrokkenen en fans over de hele wereld voor het compleet onacceptabele gedrag van onze hoogste vertegenwoordiger bij de WK-finale en de gebeurtenissen die volgden", schrijft plaatsvervangend voorzitter Pedro Rocha dinsdag in een verklaring.
"Dit strookt op geen enkele wijze met de waarden van de Spaanse maatschappij, onze instituties, onze atleten en onze leiders in de Spaanse sport. Ons aanzien op internationaal vlak is bezoedeld door het gedrag van de heer Luis Rubiales. De schade aan het Spaanse voetbal, de Spaanse sport en de Spaanse maatschappij is enorm."
Volgens de bond zijn de optredens van Rubiales tijdens en na de WK-finale volledig toe te schrijven aan de voorzitter zelf.
https://www.nu.nl/voetbal(...)gedrag-rubiales.html
https://nos.nl/artikel/24(...)r-ongepaste-rubialesquote:Op dinsdag 5 september 2023 17:15 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Welke trainer? Bron?
quote:
Nee, dit is 1 van de coaches die Rubiales in eerste instantie steun betuigden. Rubiales zal nog volgen, maar die vecht zijn ontslag aan tot de hoogste rechter.quote:
Ook dat maar er is meer:quote:Op dinsdag 5 september 2023 17:55 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Nee, dit is 1 van de coaches die Rubiales in eerste instantie steun betuigden. Rubiales zal nog volgen, maar die vecht zijn ontslag aan tot de hoogste rechter.
Tevensquote:De reden voor het ontslag is volgens Spaanse media dat Vilda Hermoso onder druk zou hebben gezet om te verschijnen in een video, waarin Rubiales zijn verontschuldigingen aanbiedt voor de ontstane commotie na de kus.
quote:De bondscoach wordt al veel langer bekritiseerd. Vorig jaar gaven vijftien speelsters per brief te kennen niet mee te willen naar het WK, uit onvrede over zijn manier van leidinggeven. Zo zou hij op tactisch gebied niet begaafd genoeg zijn en zouden de trainingen ontoereikend zijn.
De speelsters beschuldigden hem bovendien van het hanteren van eigenaardige regels. Hun hotelkamers mochten niet op slot, gaven de speelsters bijvoorbeeld aan, en hun tassen werden gecontroleerd
"Non binaire mensen" spring effe lekker op alle bandwagons tegelijk. Als je niet wil zeuren dan moet je dat ook niet doen. Als je wel iets te zeggen hebt dat je vind dat gezegd moet worden moet je dat ook doen, je bent een grote meid, geen hulpeloos labiel typje van zwakke geslacht. Toch?quote:Op maandag 4 september 2023 01:09 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Dit zijn citaten uit een opiniestuk en ik vind ze de moeite waard om hier te posten:
[..]
[..]
[..]
https://www.parool.nl/col(...)-van-macht~b015b19b/
Ben je gestopt met lezen na "Non binaire mensen"?quote:Op dinsdag 5 september 2023 19:26 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
"Non binaire mensen" spring effe lekker op alle bandwagons tegelijk. Als je niet wil zeuren dan moet je dat ook niet doen. Als je wel iets te zeggen hebt dat je vind dat gezegd moet worden moet je dat ook doen, je bent een grote meid, geen hulpeloos labiel typje van zwakke geslacht. Toch?
Ja.quote:Op dinsdag 5 september 2023 20:50 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Ben je gestopt met lezen na "Non binaire mensen"?
quote:Hermoso dient klacht in tegen Rubiales
De Spaanse voetbalster Jenni Hermoso heeft een formele aanklacht ingediend tegen bondsvoorzitter Luis Rubiales over de ongevraagde kus op haar mond na de WK-finale. Het Openbaar Ministerie kan Rubiales nu strafrechtelijk vervolgen, meldde het parket. Hermoso heeft de aanklacht persoonlijk gedaan op het hoofdkantoor van de procureur-generaal.
Tegen Rubiales loopt al een onderzoek door de wereldvoetbalbond FIFA. Die heeft de voorzitter, die nog altijd niet uit eigen beweging zijn functie heeft neergelegd, voor negentig dagen geschorst. Ook de hoogste Spaanse sportrechtbank doet onderzoek naar 'ernstig wangedrag' van Rubiales.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)vraagde-kus-rubiales
Zou iedereen moeten doenquote:Op dinsdag 5 september 2023 20:50 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Ben je gestopt met lezen na "Non binaire mensen"?
Speciaal voor jou en andere FOK!kers die niet verder konden lezen heb ik een opgeschoonde versie gemaakt.quote:
quote:Het idee dat op het eerste oog onschuldige acties geen of nauwelijks schade aanrichten, is onjuist. De personen (vaak mannen) die zich op deze manier uitlaten over dit onderwerp gaan volledig voorbij aan het gegeven dat die ene kus niet op zichzelf staat.
De opgedrongen kus van Rubiales gaat viraal omdat het op beeld is vastgelegd en omdat de dader een machtig persoon is. Deze kus staat echter ook symbool voor al die andere ongevraagde aanrakingen waar vrouwen in hun leven mee te maken krijgen, ongewenste aanrakingen die niet werden vastgelegd en geen aandacht krijgen. Dat deze kus tegenóver verkrachting of onderdrukking wordt geplaatst, klopt niet.
quote:Hoewel we niet weten wat er achter de schermen is gebeurd na het voorval, zullen veel vrouwen begrijpen dat Jennifer Hermoso niet direct met een belastende verklaring voor Rubiales naar buiten trad. Ze willen niet ‘zeuren’ en ze willen geen slachtoffer zijn, omdat ze hebben geleerd dat ze geen zeggenschap hebben over hun lichamen.
quote:Dat Luis Rubiales dit niet stiekem in een hoekje deed, maar voor de camera’s wetende dat de beelden over de heel wereld te zien zouden zijn, is typerend gedrag voor iemand met macht. Dit soort mensen is zich vaak niet bewust van hun machtspositie en is simpelweg gewend geen toestemming te (hoeven) vragen en gewend zich van alles toe te eigenen – zelfs het lichaam van anderen – zonder dat daar enige consequenties aan zijn verbonden. In deze tijd gaat dat echter niet altijd meer zonder tegenspraak.
quote:voormalige Bondscoach Spaanse vrouwen laat na ontslag van zich horen
Jorge Vilda heeft van zich laten horen na zijn ontslag bij de Spaanse bond RFEF. De succesvolle bondscoach van de Spaanse vrouwen kreeg dinsdag te horen dat hij ontslagen is. Dat kwam voor Vilda als een verrassing.
Voor de buitenwacht zal het ontslag van Vilda niet verrassend zijn. Vorig jaar eisten vijftien speelsters zijn vertrek, wegens hun 'gezondheid en emotionele toestand'. En na het gewonnen WK, waarin bondsvoorzitter Luis Rubiales alle aandacht naar zich toe trok door speelster Jenni Hermoso op haar mond te kussen, zei het merendeel van de selectie niet meer te willen spelen zolang Rubiales op zijn post blijft. Vilda is echter het eerste slachtoffer.
Wat niet meegeholpen heeft, is dat Vilda samen met bondscoach Luis de la Fuente van de mannen, applaudisseerden voor Rubiales. 'Ik ben onterecht ontslagen', zegt hij op het Spaanse radioprogramma El Larguero. 'Rubiales vertelde me dat hij mijn contract zou verlengen. Er is daar ook over gesproken met de bond.'
Vilda had het ontslag niet verwacht. 'Ik bleef altijd hoop houden en was gemotiveerd voor de Nations League en mogelijk ook de Olympische Spelen. Het is onmogelijk om deze resultaten te behalen zonder het creëren van een hechte groep. Het gevoel was goed, anders is het onmogelijk om wereldkampioen te worden. Ik weet waar ik goed in ben en wat ik moet doen. Ik zal alles accepteren in de sport, maar dit voelt onterecht. Er zijn bepaalde dingen gezegd waar ik het niet mee eens ben. De reden was 'structurele veranderingen', maar dat had ik niet verwacht.'
'Ik wil duidelijk maken dat ik nooit zal applaudisseren voor iets macho's of dat tegen feminisme ingaat', zegt Vilda over zijn houding jegens Rubiales. 'Ik ken Jenni al zestien jaar en heb haar wereldberoemd zien worden. Ik weet dat zij en haar familie het moeilijk hebben en zij weet dat ik er altijd voor haar ben geweest. We hebben tijdens het WK veel met elkaar gesproken. Nee, ik heb niet meer met Rubiales gesproken.'
Een beetje domme voetballer.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:51 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Wie wilt lachen moet onderstaand stuk ff lezen.
[..]
Ik vond je post hierboven grappiger.quote:Op donderdag 7 september 2023 20:51 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Wie wilt lachen moet onderstaand stuk ff lezen.
[..]
quote:Celstraf dreigt voor Luis Rubiales: OM wil Spaanse bondsvoorzitter vervolgen voor aanranding en dwang
Het Spaanse Openbaar Ministerie wil Luis Rubiales vervolgen voor aanranding en dwang. De Spaanse bondsvoorzitter moet vrezen voor een gevangenisstraf na zijn kus aan Jennifer Hermoso, nu het OM een officiële klacht heeft ingediend bij het Nationale Hof. Rubiales zal zich binnenkort moeten verantwoorden voor de rechter.
Rubiales ligt al drie weken onder vuur na zijn kus op de mond van de Spaanse speelster Hermoso na afloop van de gewonnen WK-finale. Volgens het Openbaar Ministerie was dat niet met wederzijds goedvinden. Volgens de aanklager werd er een kus op de mond gegeven en werd het hoofd van Hermoso vastgehouden, zonder haar toestemming. Volgens het OM is er sprake van aanranding en dwang.
Het OM heeft de rechtbank verzocht om een zaak te openen tegen Rubiales. Mocht het daadwerkelijk tot een veoorderling komen, verdwijnt Rubiales mogelijk achter de tralies. Celstraffen voor seksueel geweld variëren in Spanje tussen de één en vier jaar. Wat Rubiales niet zal helpen, is het feit dat Hermoso al heeft aangegeven dat het tegen haar zin was en de kus als onprettig ervaarde. Twee dagen geleden heeft Hermoso al een formele klacht ingediend tegen de bondsvoorzitter.
Overigens is het ook na een veroordeling nog geen uitgemaakte zaak dat Rubiales de cel in moet. In Spanje hoef je gevangenisstraffen onder de twee jaar niet uit te zitten. Zo ontliepen ook voetballers Lionel Messi en Neymar in het verleden al een celstraf.
Per direct aftreden
De Spaanse voetbalbond heeft Rubiales verzocht om per direct af te treden, maar daar gaf de preses vooralsnog geen gehoor aan. De FIFA heeft Rubiales echter al wel negentig dagen geschorst. Begin deze week werd bondscoach Jorge Vilda al wel ontslagen.
Na de gewonnen WK-finale van Spanje tegen Engeland gaf Rubiales tijdens de prijsuitreiking een kus op de mond van Hermoso. Ook tijdens de wedstrijd misdroeg de bondsvoorzitter zich, door na het laatste fluitsignaal op het ereterras naar zijn kruis te grijpen.
Vind dr maar een hypocriet wijf na het zien van het filmpje na afloop in de bus. Want oh, wat was ze getraumatiseerd. En dan later aangifte doen.quote:Op woensdag 6 september 2023 21:44 schreef Questular het volgende:
Natuurlijk moet ze een klacht indienen anders krijgt ze waarschijnlijk een hoop schijt over haar heen van de mensen die dit willen zien.
Je hoeft niet getraumatiseerd te zijn om aangifte te doen.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:19 schreef Inbox het volgende:
[..]
Vind dr maar een hypocriet wijf na het zien van het filmpje na afloop in de bus. Want oh, wat was ze getraumatiseerd. En dan later aangifte doen.
Hopelijk komt ze nergens meer aan de bak
Klopt.quote:Op [url=https://forum.fok.n
l/topic/2689498/10/25#p210573455]vrijdag 8 september 2023 21:34[/url] schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je hoeft niet getraumatiseerd te zijn om aangifte te doen.
Ah gutquote:Op vrijdag 8 september 2023 21:38 schreef Inbox het volgende:
[..]
Klopt.
Maar als je blij en lachterig (busfilmpje) doet om later alsnog aangifte te doen van aanranding of wat ze ook zegt, dan ben je voor mij gewoon af. Dan ben je naar mijn idee gewoon vreselijk vals en hypocriet bezig.
Dat is een mening die je kunt hebben. Slaat niet echt ergens op, maar soit.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:38 schreef Inbox het volgende:
[..]
Klopt.
Maar als je blij en lachterig (busfilmpje) doet om later alsnog aangifte te doen van aanranding of wat ze ook zegt, dan ben je voor mij gewoon af. Dan ben je naar mijn idee gewoon vreselijk vals en hypocriet bezig.
Precies zo denk ik over die meid nu. Ah gut, ze kreeg een kus. En nu is ze kennelijk getraumatiseerd ofzo, of voelt ze zich zo aangerand dat ze zelfs aangifte heeft gedaan.quote:
En ook dat is een mening. En van mij mag je vinden ervan wat je wiltquote:Op vrijdag 8 september 2023 21:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is een mening die je kunt hebben. Slaat niet echt ergens op, maar soit.
Ah gut, ze heeft aangeven dat het ongewenst wasquote:Op vrijdag 8 september 2023 21:44 schreef Inbox het volgende:
[..]
Precies zo denk ik over die meid nu. Ah gut, ze kreeg een kus. En nu is ze kennelijk getraumatiseerd ofzo, of voelt ze zich zo aangerand dat ze zelfs aangifte heeft gedaan.
Eerst lacherig doen als een pubermeisje om een paar weken later compleet om te slaan.
[..]
En ook dat is een mening. En van mij mag je vinden ervan wat je wilt
Ah gut, ze heeft aangeven dat het ongewenst wasquote:Op vrijdag 8 september 2023 21:44 schreef Inbox het volgende:
[..]
Precies zo denk ik over die meid nu. Ah gut, ze kreeg een kus. En nu is ze kennelijk getraumatiseerd ofzo, of voelt ze zich zo aangerand dat ze zelfs aangifte heeft gedaan.
Eerst lacherig doen als een pubermeisje om een paar weken later compleet om te slaan.
[..]
En ook dat is een mening. En van mij mag je vinden ervan wat je wilt
Ah gut, en na een paar weken ophef en erom te lachen besloot ze opeens 'ik ga nu aangifte doen van aanranding."quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:51 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Ah gut, ze heeft aangeven dat het ongewenst was
[..]
Ah gut, ze heeft aangeven dat het ongewenst was
ah gut, toen was (had hij) de boel niet enorm geëscaleerdquote:Op vrijdag 8 september 2023 21:56 schreef Inbox het volgende:
[..]
Ah gut, en na een paar weken ophef en erom te lachen besloot ze opeens 'ik ga nu aangifte doen van aanranding."
Ah gut, wat een teer zieltje ben je dan. Hopelijk krijgt ze psychologische hulp nu om het te verwerken.
Dus ze voelt zich nu aangerand omdat het geescaleerd is. Is dat wat je nu wilt zeggen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:59 schreef stalybridge het volgende:
[..]
ah gut, toen was (had hij) de boel niet enorm geëscaleerd
achteraf ingezien dat het toch echt niet ok was is ook een optie denk ik.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:04 schreef Inbox het volgende:
[..]
Dus ze voelt zich nu aangerand omdat het geescaleerd is. Is dat wat je nu wilt zeggen?
In de bus was ze nog behoorlijk euforisch, blij en lacherig. En weken later voelde ze zich aangerand.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:05 schreef Malavita het volgende:
[..]
achteraf ingezien dat het toch echt niet ok was is ook een optie denk ik.
Je kan dr ook labiel of emotioneel instabiel noemen. Klopt.quote:Op vrijdag 8 september 2023 21:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je hoeft niet getraumatiseerd te zijn om aangifte te doen.
wellicht was dat een schrikreactie op dat moment of zoals eerder aangegeven kwam het besef gewoon later.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:08 schreef Inbox het volgende:
[..]
In de bus was ze nog behoorlijk euforisch, blij en lacherig. En weken later voelde ze zich aangerand.
Raar wel.
Ach, ze gaat dr gang maar. Ik moet dr gewoon om lachen. Voor mij ben je dan gewoon af.
Is je onderbuik al leeg, of voel je de dringende behoefte nog wat meer je ongenoegen over haar uit te braken in stevige krachttermen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:10 schreef Inbox het volgende:
[..]
Je kan dr ook labiel of emotioneel instabiel noemen. Klopt.
Ik heb medelijden met dr. Geestelijk is ze naar mijn idee niet in orde.
Ik ga hopen dat ze een goede psycholoog vind om dit trauma te verwerken. Meer kan en ga ik niet meer doen op het moment. Ik heb mn mening weer gespuwd en hoop dat ze dit vreselijke trauma weer te boven komtquote:Op vrijdag 8 september 2023 22:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Is je onderbuik al leeg, of voel je de dringende behoefte nog wat meer je ongenoegen over haar uit te braken in stevige krachttermen?
Je komt bijna labieler over dan die hele Spaanse bond. Goeie genade.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:27 schreef Inbox het volgende:
[..]
Ik ga hopen dat ze een goede psycholoog vind om dit trauma te verwerken. Meer kan en ga ik niet meer doen op het moment. Ik heb mn mening weer gespuwd en hoop dat ze dit vreselijke trauma weer te boven komt
Ja, werkelijk?quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:31 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Je komt bijna labieler over dan die hele Spaanse bond. Goeie genade.
Je gebruikte het woord nota bene zelf als eerste vekeerd.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:45 schreef Inbox het volgende:
[..]
Ja, werkelijk?
Dan denk ik dat je de betekenis van labiel eens moet opzoeken
Nuh, je loopt het halve topic te jankballen over vermeend onrecht voor de dader, terwijl je - in ieder geval in het begin een tijdje terug, - geen flauw idee had waar je het over had.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:45 schreef Inbox het volgende:
[..]
Ja, werkelijk?
Dan denk ik dat je de betekenis van labiel eens moet opzoeken
En het tweede, daar gaat het dus om. Eerst lachen, je afstandelijk houden en daarna als een draaikont jammeren van aanranding en zelfs aangifte doen en dus strafrechtelijke vervolging eisen. Exact dat bedoel ik dus met labiel en emotioneel stabiel.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:51 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Nuh, je loopt het halve topic te jankballen over vermeend onrecht voor de dader, terwijl je - in ieder geval in het begin een tijdje terug, - geen flauw idee had waar je het over had.
Ik ben het trouwens wel met je eens in zoverre dat aangifte doen hiervoor nogal gezeik vind. Ben geregeld ongevraagd in mijn kont geknepen als man, maar jezus zeg, om nou aangifte te doen van zoiets.
Ik ben ooit ook eens in mijn kont geknepen, maar ik betwijfel het ten zeerste dat vrouwen hetzelfde ervaren als wij.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:51 schreef SnertMetChoco het volgende:
Ik ben het trouwens wel met je eens in zoverre dat aangifte doen hiervoor nogal gezeik vind. Ben geregeld ongevraagd in mijn kont geknepen als man, maar jezus zeg, om nou aangifte te doen van zoiets.
Dit is meerdere keren uitgelegd, ook oa door mij en de citaten van mij hierboven leggen het ook uit.quote:Op vrijdag 8 september 2023 22:58 schreef Inbox het volgende:
[..]
En het tweede, daar gaat het dus om. Eerst lachen, je afstandelijk houden en daarna als een draaikont jammeren van aanranding en zelfs aangifte doen en dus strafrechtelijke vervolging eisen. Exact dat bedoel ik dus met labiel en emotioneel stabiel.
Voor een f*cking kus uit blijdschap en euforie. Van een gladjakker, dat dan weer wel maar toch.
ALs je aangifte doet van aanranding, dan eis je naar mijn idee dat ie strafrechtelijk vervolgd wordtquote:Op vrijdag 8 september 2023 23:01 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Dit is meerdere keren uitgelegd, ook oa door mij en de citaten van mij hierboven leggen het ook uit.
Overigens heeft ze niks geëist. Blijf bij de feiten aub.
Hoe is het geen aanranding dan? Mag ik dit bij jouw vrouw morgen even komen doen?quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:03 schreef Inbox het volgende:
[..]
ALs je aangifte doet van aanranding, dan eis je naar mijn idee dat ie strafrechtelijk vervolgd wordt
Leuk gebracht maar nee, dan wil je dat gerechtigheid geschiedt.quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:03 schreef Inbox het volgende:
[..]
ALs je aangifte doet van aanranding, dan eis je naar mijn idee dat ie strafrechtelijk vervolgd wordt
Hij heeft weinig keus denk ik.quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:26 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Leuk gebracht maar nee, dan wil je dat gerechtigheid geschiedt.
En volgens mij heeft ze geen andere keuze dan deze weg te bewandelen. Rubiales wilt niet opstappen en Hermosa wilt hier niet van weglopen.
Dus is de enige keuze jezelf belachtelijk te maken door aangifte te doen van iets waar je een half uur later lacherig als een klein meisje bij stond te glunderen in de bus?quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:26 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Leuk gebracht maar nee, dan wil je dat gerechtigheid geschiedt.
En volgens mij heeft ze geen andere keuze dan deze weg te bewandelen. Rubiales wilt niet opstappen en Hermosa wilt hier niet van weglopen.
Leek mij ook beter. Zo is het niet gegaan. En het ziet er werkelijk wat vreemd uit.quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:30 schreef Inbox het volgende:
[..]
Dus is de enige keuze jezelf belachtelijk te maken door aangifte te doen van iets waar je een half uur later lacherig als een klein meisje bij stond te glunderen in de bus?
Ze had het gewoon kunnen laten rusten, of onder 4 ogen kunnen uitspreken met die bobo'ende gladjakker.
Ik keek de beelden tijdens de uitreiking live mee en dacht .... WTF is ditquote:Op vrijdag 8 september 2023 23:31 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Leek mij ook beter. Zo is het niet gegaan. En het ziet er werkelijk wat vreemd uit.
Ik ook. Niet direct beeld. Gewoon heel raar.quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:40 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik keek de beelden tijdens de uitreiking live mee en dacht .... WTF is dit
Ik weet niet meer of ik er gelijk toen een opmerking over maakte .... ff zoekenquote:Op vrijdag 8 september 2023 23:42 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik ook. Niet direct beeld. Gewoon heel raar.
Het ziet er gewoon niet echt goed uit. Als leider van een groep.....quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:43 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik weet niet meer of ik er gelijk toen een opmerking over maakte .... ff zoeken
Als leider van een hele bond m/v ... ik pak je bij de schouders en klim in je en (achteraf zeg ik dat je me op hebt getild) en ik grijp je hoofd en kus je op de mond en (achteraf zeg ik dat je het OK vond) .. daarna geef ik je nog ff een lekkere slap on the ass.. goede vrienden toch ...quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:45 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het ziet er gewoon niet echt goed uit. Als leider van een groep.....
Ik begrijp je niet. Misschien anderen wel.quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Als leider van een hele bond m/v ... ik pak je bij de schouders en klim in je en (achteraf zeg ik dat je me op hebt getild) en ik grijp je hoofd en kus je op de mond en (achteraf zeg ik dat je het OK vond) .. daarna geef ik je nog ff een lekkere slap on the ass.. goede vrienden toch ...
enough sad
Misschien had ik je niet moeten qouten...quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:56 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik begrijp je niet. Misschien anderen wel.
Ik heb het in totaal 5 minuten gezien in meerdere herhalingen. Ik begrijp het ook wel iets. Maar het kan niet als je ouder bent en leiding geeft.quote:Op zaterdag 9 september 2023 00:15 schreef chufi het volgende:
[..]
Misschien had ik je niet moeten qouten...![]()
beschreef ff in het kort het voorgevallen moment ... wat er verder nog allemaal speelt weet ik ook niet in alle details... Maar ik kan me voorstellen dat iedereen (ok ook de Bondsbaas) in een staat van euforie is de uren daarna nog meer, met drank op.. dus die beelden zijn niet relevant in mijn ogen ....
Dat optillen was niet op live-tv... dat hebben ze gemonteerd met fotos achteraf na de FIFA suspentie , maar later kwamen daar wel live beelden van en daar was ie gewoon fout ...quote:Op zaterdag 9 september 2023 00:34 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik heb het in totaal 5 minuten gezien in meerdere herhalingen. Ik begrijp het ook wel iets. Maar het kan niet als je ouder bent en leiding geeft.
Hij begrijpt het niet. Net als meer mannen.quote:Op zaterdag 9 september 2023 00:39 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat optillen was niet op live-tv... dat hebben ze gemonteerd met fotos achteraf na de FIFA suspentie , maar later kwamen daar wel live beelden van en daar was ie gewoon fout ...
Als je weet dat je fout zit , maar je probeert een ander de schuld in de schoenen te schuiven .... Hoe fout ben je dan zelf ... ?
Ik begrijp het zeker. De hele situatie maakt het wat raarder. Het gebeurt ook bij mannen trouwens. Daar hoor je niets over.quote:Op zaterdag 9 september 2023 00:48 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind het niet eens een probleem dat veel mannen het niet begrijpen, maar wel dat ze het niet willen begrijpen.
Daar hoor je ook over, bijvoorbeeld in topics op Fok! (het wordt er steeds bijgehaald en ik geef steeds aan dat ik het ook goed vind dat er aandacht voor is). De zaak in Schaarsbergen is belangrijk geweest. Eén van de militairen is met z'n achterwerk op het gezicht van soldaten gaan zitten (die werden vastgeklemd) en is veroordeeld voor aanranding. Zijn handelen was vernederend, respectloos en een inbreuk op lichamelijke integriteit, oordeelde de rechter.quote:Op zaterdag 9 september 2023 00:51 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik begrijp het zeker. De hele situatie maakt het wat raarder. Het gebeurt ook bij mannen trouwens. Daar hoor je niets over.
Toch misschien het rare idee van grotere man en 'kwetsbare' vrouw. Wat vaak klopt.quote:Op zaterdag 9 september 2023 01:07 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Daar hoor je ook over, bijvoorbeeld in topics op Fok! (het wordt er steeds bijgehaald en ik geef steeds aan dat ik het ook goed vind dat er aandacht voor is). De zaak in Schaarsbergen is belangrijk geweest. Eén van de militairen is met z'n achterwerk op het gezicht van soldaten gaan zitten (die werden vastgeklemd) en is veroordeeld voor aanranding. Zijn handelen was vernederend, respectloos en een inbreuk op lichamelijke integriteit, oordeelde de rechter.
Er is geen wezenlijk onderscheid tussen vrouwen of mannen die slachtoffer zijn. Je ziet soortgelijke patronen, zoals het initieel goedpraten of weglachen van het wangedrag en later alsnog inzien hoe erg het was en aangifte doen. Zie deze passage bijvoorbeeld: "Toch vinden ze dat hun vernederingen in het niet vallen bij die van Allan. Ze hebben ontzag voor de manier waarop hij ermee omgaat. 'Hij reageerde relatief rustig, bijna laconiek', aldus zijn medesoldaat. 'Daardoor hadden we lange tijd niet in de gaten dat hij er zo mee zat.' (...) Allan houdt alles verborgen voor zijn familie. Tegen hen zegt hij dat het goed gaat bij defensie en dat hij snel terug kan naar de commando's." (bron)
Als iemand alsnog zegt dat hij of zij bepaald gedrag niet oké vindt, dan is dat niet iets om koste wat het kost in twijfel te trekken maar om serieus te nemen. Ik snap oprecht niet wat daar zo moeilijk aan is.
Er is iets bijzonders met mannen en vrouwen. Vrouwen kunnen het doelwit zijn mannen omdat sommigen daarvan seksueel genot kunnen beleven aan het aanraken van een vrouw zonder dat die dat wil, ik snap het ook niet, maar het lijkt me onredelijk dat niet als feit aan te nemen. Daar komt dan nog bij dat vrouwen doorgaans fysiek zwakker zijn.quote:Op zaterdag 9 september 2023 01:07 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Daar hoor je ook over, bijvoorbeeld in topics op Fok! (het wordt er steeds bijgehaald en ik geef steeds aan dat ik het ook goed vind dat er aandacht voor is). De zaak in Schaarsbergen is belangrijk geweest. Eén van de militairen is met z'n achterwerk op het gezicht van soldaten gaan zitten (die werden vastgeklemd) en is veroordeeld voor aanranding. Zijn handelen was vernederend, respectloos en een inbreuk op lichamelijke integriteit, oordeelde de rechter.
Er is geen wezenlijk onderscheid tussen vrouwen of mannen die slachtoffer zijn. Je ziet soortgelijke patronen, zoals het initieel goedpraten of weglachen van het wangedrag en later alsnog inzien hoe erg het was en aangifte doen. Zie deze passage bijvoorbeeld: "Toch vinden ze dat hun vernederingen in het niet vallen bij die van Allan. Ze hebben ontzag voor de manier waarop hij ermee omgaat. 'Hij reageerde relatief rustig, bijna laconiek', aldus zijn medesoldaat. 'Daardoor hadden we lange tijd niet in de gaten dat hij er zo mee zat.' (...) Allan houdt alles verborgen voor zijn familie. Tegen hen zegt hij dat het goed gaat bij defensie en dat hij snel terug kan naar de commando's." (bron)
Als iemand alsnog zegt dat hij of zij bepaald gedrag niet oké vindt, dan is dat niet iets om koste wat het kost in twijfel te trekken maar om serieus te nemen. Ik snap oprecht niet wat daar zo moeilijk aan is.
Weer? De Spaanse voetbalbond komt nou niet over als een bond waar men met enige regelmaat dit soort totaaldebielen eruit weet te werken.quote:
Rubiales is er uiteindelijk achter gekomen dat zelf opstappen zijn beste optie was.quote:Op zondag 10 september 2023 22:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Weer? De Spaanse voetbalbond komt nou niet over als een bond waar men met enige regelmaat dit soort totaaldebielen eruit weet te werken.
Mooi dat het (of nou ja, niet de aanvankelijk net zo debiele bond zelf natuurlijk) nu wel gelukt is inderdaad, opgerot met die kerel
Jep, wat allemaal mogelijk niet eens nodig was geweest als hij op dag één gewoon gezegd had 'ja kut, had ik niet moeten doen, mijn excuses', maar zijn bizarre gedrag daarna maakte het inderdaad onvermijdbaarquote:Op zondag 10 september 2023 22:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Rubiales is er uiteindelijk achter gekomen dat zelf opstappen zijn beste optie was.
Ja daar waren we hier al een tijdje achterquote:Op zondag 10 september 2023 22:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Rubiales is er uiteindelijk achter gekomen dat zelf opstappen zijn beste optie was.
https://nos.nl/artikel/24(...)-af-na-omstreden-kusquote:NOS Nieuws
•
Vandaag, 22:18
Spaanse bondsvoorzitter Rubiales treedt alsnog af na omstreden kus
De voorzitter van de Spaanse voetbalbond, Luis Rubiales, stapt op. Dat heeft de 46-jarige Spanjaard gezegd in een interview met de Britse journalist Piers Morgan. "Ik kan mijn werk zo niet voortzetten", verklaarde Rubiales.
Rubiales lag onder vuur nadat hij Jennifer Hermoso, aanvoerder van het Spaanse voetbalelftal, na de gewonnen WK-finale vorige maand vol op de mond kuste. Hermoso deed deze week aangifte bij het Spaanse Openbaar Ministerie. Na de aangifte besloot het OM de bondsvoorzitter aan te klagen voor aanranding.
Later meer.
..chorizo?quote:Op zondag 10 september 2023 22:24 schreef chufi het volgende:
Geen woord meer over die gast , want echt het is een tipico macho Español met een te klein ....
Ow...? Nou oke.... tot nooit mee ziens dan maarquote:Op zondag 10 september 2023 22:33 schreef capricia het volgende:
Dikke doei! En graag tot nooit mee ziens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |