abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_210489874
Al mijn kinderen zitten op voetbal. Ons schema is als volgt:
Ma en Wo: 17:00-18:15 uur beide zoons trainen
Di en Do: 18:30-19:45 uur dochter trainen
Za ochtend/begin middag: alledrie wedstrijden (gelukkig zitten zoons in hetzelfde team)
Zo: 9:30-11:00 uur keeperstraining voor een van mijn zoons

Oh en mijn man is coördinator van de hele JO10 lichting, dus die is gemiddeld genomen een uur of 12-15 per week kwijt aan trainingen voorbereiden/geven, boze/zeurende ouders te woord staan/ermee appen, teamindelingen maken, toernooien voor de JO10 organiseren enz.

Samen eten op doordeweekse avonden is dus ook een no-go bij ons.
pi_210489950
quote:
0s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 12:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
aanleiding van een tip van @:Troel in de CUL SC (ja, lurker meldt zich) de video's van Leslie Sansone gaan doen. Briljant. _O- .
Jij mag daar lurken O+
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_210490003
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 12:59 schreef SQ het volgende:

[..]
Maar... HOE dan?
Nog minder werken ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_210490056
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 13:57 schreef Burdie het volgende:

[..]
Zo'n kind gaat niet in z'n eentje trainen, er valt altijd wel wat te regelen qua meerijden etc. En als ze wat ouder zijn, fietsen ze zelf.
:N

Niet als je kind buiten je dorp sport omdat zijn sport niet in je eigen dorp bestaat }:|
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_210490164
Ik sport 1x als de kinderen ook aan het sporten zijn
pi_210490178
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 18:30 schreef mousemicky het volgende:
Hier mochten ze geen paardrijden (vind ik echt te duur) of vechtsporten. Gelukkig hadden ze er ook geen interesse in.
Grappig, ik zou juist heel graag willen dat de mijne daarvoor open stonden.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_210490596
Judo and karate zou ik prima vinden, (kick)boksen echt niet. American Football mogen ze van mij ook niet.

Onze peuter begint over 2 weken met voetbal, lijkt me zo hilarisch om te zien :D.
  donderdag 31 augustus 2023 @ 19:36:15 #58
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_210490758
Mmmmm, echte no-go, ik weet het niet. We houden paardrijden bewust een beetje af, want dat wil hij OOK wel graag (yeah sure, geld en tijd groeit op mijn rug :D ). Hij staat op een wachtlijst die vermoedelijk nog 8 jaar duurt })

Voetbal en mentaliteit. Ik probeer de jongens echt te leren om elkaar met respect te behandelen. Netjes een handje geven en omhoog helpen als je iemand daarvoor bijna het gras in heb geschoffeld bijvoorbeeld. Verder hangt het ook af van de club. Ik hoop eerlijk gezegd dat de onze over een jaartje zegt dat hij iets anders gaat proberen. Maar hij mag dat zelf aanvoelen en bepalen. Voorlopig vind ik het wel leuk om te helpen en te kijken, want voetbal O+
pi_210490795
Hier de jongste op woensdag van 18.15-19.15 atletiek en de oudste van 19.30-20.30. De jongste moet ik halen en brengen (en soms blijf ik een keer kijken), de oudste gaat zelf.
Op donderdag heeft de jongste om 16.00 tennistraining. Daar ging ze sowieso zelf al naar toe vorig jaar (toen was het woensdag midden op de middag tot haar grote ergernis) maar als ik moet werken op donderdag betekent dat dat ze ook echt zelf moet gaan omdat ze dan alleen thuis is (deed de oudste dat ook op die leeftijd en blijft ze wel vaker alleen thuis, vind ik het nog wel een dingetje of zo, maar dat zal ik moeten loslaten).
De oudste tennist op vrijdag van 18.00-19.00 (dus nog een dat dat we vroeg moeten eten, wat hier soms wel een uitdaging is).

Dan hebben beiden op zaterdag bostraining vanuit de atletiek (niet verplicht maar vinden ze wel leuk) van 9.30-11.00. Ook daar gaat de oudste zelf naar toe maar moeten we de jongste brengen en halen.

En dan hebben ze op zondag tenniswedstrijd. Vaak in de ochtend, maar bij de oudste nu soms ook in de middag. Maar dat is niet alle weken. In het voorjaar een stuk of 10 en in het najaar een stuk of 7 weken volgens mij.

En dan zal er van atletiek ook nog wel wat zijn qua wedstrijden, ook op zondag. Dus als dat samen valt met tennis gaat dat niet lukken (want tennis is hun ‘eerste’ sport).

Maar gelukkig gaat de oudste dus overal zelf naar toe en de jongste naar sommige dingen. Dus het is wel te doen
  donderdag 31 augustus 2023 @ 19:43:30 #60
35189 Troel
scherp en bot
pi_210490842
quote:
0s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 12:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ben geen thuiswerker, maar lunchpauze heb je sowieso, toch? Dan is het een kleine moeite om een workoutvideo van 20 minuten of zo te doen, lijkt mij? Zit je na een week toch al aan 100 actieve minuten. ^O^ .

Ik mocht een paar weken geleden een poosje niet sporten omdat ik een hechting op mijn schedel had, dus toen ben ik naar aanleiding van een tip van @:Troel in de CUL SC (ja, lurker meldt zich) de video's van Leslie Sansone gaan doen. Briljant. _O- .
Kwak kwak kwak :+
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_210490867
Iets wat ze écht niet mogen heb ik niet, al gebonk zelf echt niks met hockey en ben ik blij dat ze daar niet vaker dan 1 keer naar gevraagd heeft.

Verder had de jongste graag willen basketballen, maar dat is drie dorpen verderop. En op een dag dat ik altijd avonddienst heb dus dan zou daarbij alles op man aan komen, voor de komende tig jaar want dat is ook niet te doen alleen op de fiets qua afstand (en in het donker) (nou ja niet te doen is een groot woord, maar zal 30-40 min fietsen enkele reis zijn dus niet ideaal).

Vind het wel erg jammer dat de jongste met gitaarles wilde stoppen, ze was er echt best goed in (niet overdreven goed hoor, maar gewoon prima voor haar leeftijd en ervaring). Maar het oefenen stond haar echt tegen. Hopelijk pakt ze het ooit nog op.
pi_210491060
Maar is die voetbalmentaliteit zo verergerd de laatste jaren, of was dat altijd al zo? Ik kan me het niet super goed herinneren van toen ik voetbalde op de basisschool maar misschien was dat toen ook al wel zo. Zal ook wel verschillen per dorp/stad/club denk ik?
pi_210491085
Wij hebben B wel een beetje gepusht richting karate vanwege zijn gebrek aan zelfvertrouwen, maar hij wilde echt niet. Dus gestopt met pushen.

Teamsporten kunnen niet, want wedstrijden op zaterdag en hij heeft al scouting op zaterdag.

Hij wilde zelf op freerunnen of circusles en daar hebben we niets op tegen MAAR het is op onhandige tijden en te ver om te fietsen. Aangezien de auto op 3 dagen niet voor 17:30 voor de deur staat vielen die sporten af. Dan hadden we een 2e auto moeten kopen, dus dat was een no go.

En echt, we hebben heerlijk vermaak van de buurjongen. Hij is 17 en voor het eerst langere tijd alleen thuis. Zijn ouders zijn een week op vakantie. Ze hebben letterlijk aan ons gevraagd of we het wel ok vonden als hij alleen thuis was. Ze zijn bang dat hij overlast veroorzaakt.

Buiten dat hij heel hard kan lachen, is het geen jongen die had muziek aan gaat zetten of zo. Dus ook nu niet. Maar de meisjes op scooters rijden af en aan, ik heb alleen vandaag al 3 Thuisbezorgd autotjes aan zijn deur gezien en ik hoor steeds om een uur of 2 's middags de douche aangaan.
Die jongen heeft het dus prima naar zijn zin O+
En ja het is de buurjongen die op onze wifi gamet, dus de wifinaam is nu 'T eet je wel fruit?'

Dan denk ik terug en denk ik 'oooh ik zou zo niet naast de 17 jarige exode willen wonen'.
pi_210491148
Ik heb de eerste werkweek in mijn klas erop zitten en ik heb zo'n zin in dit schooljaar O+ De goede keuze gemaakt om eens van groep te wisselen!
pi_210491187
Qua sporten zit ik een avond in de week tot na kinderbedtijd bij sport omdat hij de jongste is daar en de trainers hebben de ouders er graag bij voor als het niet meer zou gaan qua vermoeidheid of omgaan met de veiligheid. Lees ik ook nog eens een boek ;)
Verder heb ik doorgaan met zwemmen gestimuleerd, omdat het goed is voor de conditie. Voetbal heb ik nee op gezegd, niet omdat voetbal (brr, niet ons ding) maar omdat zo'n teamsport echt niet werkt bij onze zoon.
  donderdag 31 augustus 2023 @ 20:18:02 #66
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_210491390
Hier wilden wij pertinent geen voetbal. Ik heb daar echt he-le-maal niks mee. F. ook niet en wij zagen dat in combi met O zijn temperament iig ook niet echt zitten. Dus wij hielden hem voor dat het tegelijk was met zwemles en daarom niet kon. :@
Ze zijn tegelijk samen met rugby gestart, O is gebleven en zit inmiddels in het topsport traject op de rugby academy en S zit inmiddels al weer jaren op honkbal.
(Grappig wel, O heeft dus ook de NOC NSF talenstatus en ik denk bij dat soort kinderen altijd aan van die topschaatsers of tennisers ofzo en helemaal niet aan mijn eigen kind. :D)
***
pi_210491661
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 18:58 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Grappig, ik zou juist heel graag willen dat de mijne daarvoor open stonden.
Een verdedigingssport zou ik prima vinden (judo, jiu jitsu, the likes) maar kickboksen o.i.d. absoluut niet. Ik heb liever dat z'n neus en oren heel blijven...
pi_210492017
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 18:43 schreef Burdie het volgende:

[..]
Wat leuk, is jouw dochter ook keeper? Mijn oudste zoon is ook keeper, hij speelt in de O12, vorig jaar was hij daar al invaller en dit jaar vast.
Ja, ze keept nu zo'n jaar of drie. Ze wil ook echt niet meer wat anders. Ze kan het ook best lekker. Ze zit er nu over te denken om volgend jaar als ze van de 10-14 school gaat naar een topsport school te gaan. Ze zit dit jaar ook in een topteam. Wel grappig om het verschil met het oude team te zien, qua inzet een aanwezigheid.


Beide kinderen hebben ook gezwommen bij de reddingsbrigade. Oudste is gestopt omdat t niet meer te redden was met hockey en school. Ze heeft toen gekozen voor hockey.
Jongste bouldert. 2 trainingen in de week. Hij kan ook nog een derde, maar daar heeft ie geen zin in. 2 is prima. Zij hebben een aantal keer per jaar een wedstrijd. Daar kan je voor inschrijven.
*poef* nu is het weg
pi_210492057
Ik krijg het net even wat rustiger wat hobbies betreft. Vandaag haar C diploma gehaald dus geen zwemles meer en dansles is nu op een tijd dat ze op de BSO zit in hetzelfde gebouw. Dus behalve eraan denken dat ze in de ochtend de danskleding mee naar school neemt heb ik er even geen omkijken naar.

Ze wil nu wel graag ook gaan turnen, maar ik wil nu eerst even niks en over een paar weekjes eens informeren hoelaat en waar het is en maar eens zien of het te combineren is met werk. We gaan het zien! Vechtsporten zijn ook niet mijn ding, verder vind ik vooral de reisafstand een bepalende factor of iets haalbaar is.
  donderdag 31 augustus 2023 @ 21:22:03 #70
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_210492445
Wij (man en ik) sporten beiden 3 keer in de week. Ik sport op maandag en donderdagochtend heel vroeg (6:30 uur) manlief sport op dinsdag en donderdagavonden. Samen sporten we op zaterdagochtend. Dan zit dochterlief op boksen, wat ze ook op woensdagavond doet. Zo blijft er genoeg tijd over om samen dingen te ondernemen O+
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_210492946
quote:
0s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 15:38 schreef Quoi het volgende:
Hier ook een voetballertje, sinds dit seizoen elke maandag en woensdag om 17:00 uur. Binnenkort gaat hij weer een extra dagje naar de bso en laat die nou bij de voetbalclub zitten. Wordt dus de woensdag. Hij voetbalt daar altijd al de hele middag, kan ie gewoon door :)

En op maandag heb ik tijd. Ik ben nu zelf trainer op die dag. Vraag me niet hoe :D Maar het is leuk.

@:FlyingFish, gaan ze elkaar tegenkomen binnenkort tijdens een wedstrijd misschien?

En praat me niet over kilo's. Voor het eerst een issue in mijn leven. Ik ben echt ca 15 kg aangekomen door de kankerzooi (sorry, mag ik zeggen, vind ik). Ik ben vorige week begonnen met sporten onder begeleiding van een fysio. Vandaag ging ik naar kantoor met fiets-trein-fiets en veel trappen. Ik ben kapotstuk nu.
Hij zit in JO9 nu, is net 8 geworden. Ik denk dat M in JO8 zit? Mijn zoon zit meestal in een semi-Rotterdamse poule. Delft is hij nog niet geweest dacht ik. Vooral Berkel en dat deel van Rotterdam.
pi_210493065
Ik vind honkbal trouwens wel een ideale sport. Van april tot oktober, dus niet in de winter, en als het regent gaat het ook niet door! Maar helaas, mijn zoon wil heel graag voetballen en de plaatselijke honkbalvereniging gaf niet thuis na mijn vraag over trainingsdagen voor beeball. Alleen jammer dat er niet zoveel verenigingen zijn en je dus vaak ver weg moet, zelfs in de randstad.

Ik ga nog wel volgend jaar proberen de meiden enthousiast daarvoor te krijgen. Ze hebben net weer opgegeven voor een jaar dansles, maar volgend jaar gaan we (in ieder geval voor 1 van de 2) verder kijken.
pi_210493617
Onze jongens zijn voetballers en vriend traint ze 1 keer in de week, gelukkig doen veel ouders dit.

Ik zie trouwens echt geen mentaliteitsprobleem. De knvb zet bij de jongste jeugd heel erg in op plezier. De uitslagen van de wedstrijden worden niet eens gedeeld, ze spelen nog geen competitie.

Club zelf organiseert ook zo’n leuke activiteiten, afsluiting met spelletjes, ijsjes en een zeepbaan bijvoorbeeld O+

Mentaliteit bij hockey vroeger was bepaald niet geweldig, geschreeuw, moeilijk doen tegen de scheids, partijdige scheidsrechters.

Is dat oordeel ergens op gebaseerd of puur een gevoel, want dan is het misschien leuk om eens bij een club te gaan kijken :D
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_210493697
Ojaaa bij voetbal hadden wij inderdaad ook eens per jaar zo’n zeepbaan :D. En ook dat de keeper van F.C. Utrecht ofzo dan langs kwam en dat je dan penalty’s mocht nemen O+.

Heeft iemand hier ervaring met schermen? Ik vind dat dus zo’n fascinerende sport maar ik weet er eigenlijk niets van :P.
pi_210495288
We hebben de laatste dag van onze vakantie en zijn in Parijs. We werden net om 7:00 al wakker (en ik wilde nog wel uitslapen :'( ) omdat er recht voor ons raam een graafmachine een boomstronk probeert weg te vernielen. Zal ik ze in mijn beste Frans gaan vertellen over het bestaan de stobbenfrees? :)
  vrijdag 1 september 2023 @ 07:58:41 #76
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_210495333
:D Dat is wel echt kut! -O-
***
pi_210495400
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 22:32 schreef Smart_ass het volgende:

Heeft iemand hier ervaring met schermen? Ik vind dat dus zo’n fascinerende sport maar ik weet er eigenlijk niets van :P.
Ha toevallig ga ik zelf vanaf komende week een paar proeflessen schermen doen. Ik heb het als kind tijdens de vakanties gedaan (de badmeester op onze camping in Frankrijk was ook schermleraar in het dagelijks leven of zoiets, vaag verhaal, maar in ieder geval leerden we schermen op de camping) en ik heb daar zulke goede herinneringen aan, dus ik wil het weer gaan proberen!

Onze oudste zit op atletiek en wil gaan paardrijden. Atletiek biedt lekker veel afwisseling. En het feit dat het een individuele sport is maar je wel traint met je jaargenoten werkt voor de oudste heel goed. Met paardrijden heb ik zelf niks, dus ik ben benieuwd hoe dat zal gaan.

De jongste zit op judo en tennis. Judo is echt helemaal zijn ding, 'stoeien met regels' past perfect bij hem.
  vrijdag 1 september 2023 @ 08:35:46 #78
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_210495557
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 september 2023 07:49 schreef Amsel het volgende:
We hebben de laatste dag van onze vakantie en zijn in Parijs. We werden net om 7:00 al wakker (en ik wilde nog wel uitslapen :'( ) omdat er recht voor ons raam een graafmachine een boomstronk probeert weg te vernielen. Zal ik ze in mijn beste Frans gaan vertellen over het bestaan de stobbenfrees? :)
"il existe une fraise du stobben"
KuikenGuppy
  vrijdag 1 september 2023 @ 08:38:03 #79
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_210495570
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 22:32 schreef Smart_ass het volgende:
Ojaaa bij voetbal hadden wij inderdaad ook eens per jaar zo’n zeepbaan :D. En ook dat de keeper van F.C. Utrecht ofzo dan langs kwam en dat je dan penalty’s mocht nemen O+.

Heeft iemand hier ervaring met schermen? Ik vind dat dus zo’n fascinerende sport maar ik weet er eigenlijk niets van :P.
Mijn man wist te vertellen dat "schermen" een verzamelnaam is en dat er best veel verschillende varianten zijn. Heb je verder niks an, maar vond ik wel een grappig weetje :7.
KuikenGuppy
  vrijdag 1 september 2023 @ 08:39:27 #80
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_210495583
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 22:23 schreef LeSage het volgende:
Mentaliteit bij hockey vroeger was bepaald niet geweldig, geschreeuw, moeilijk doen tegen de scheids, partijdige scheidsrechters.

Is dat oordeel ergens op gebaseerd of puur een gevoel, want dan is het misschien leuk om eens bij een club te gaan kijken :D
Je bent idd altijd welkom om eens op een hockeyclub te gaan kijken, op de meeste clubs is er op zaterdag vanaf een uur of 9 een boel te beleven.
KuikenGuppy
  vrijdag 1 september 2023 @ 08:40:01 #81
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_210495590
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 18:52 schreef Vanyel het volgende:

[..]
:N

Niet als je kind buiten je dorp sport omdat zijn sport niet in je eigen dorp bestaat }:|
Tja, dan moet je verhuizen he :P.
KuikenGuppy
pi_210495894
quote:
1s.gif Op vrijdag 1 september 2023 08:35 schreef Burdie het volgende:

[..]
"il existe une fraise du stobben"
:9~
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_210495900
Ik moet binnenkort ws een stob gaan frezen. Moet me nog eens inlezen over de opties.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_210496021
Foto's Vanyel! En filmpjes! Die willen we.
pi_210498040
Mijn kinderen hebben op karate gezeten, vond ik qua discipline wel een mooie sport. De oudste vond de warming up zo vervelend dat ze na een jaar gestopt is.
De jongste heeft het 3 jaar gedaan, maar er lag best wat druk op om meer te gaan trainen, want anders zou het lastig worden om de volgende band te halen. En ze werd nogal wat gepusht om mee te gaan doen met wedstrijden wat ze niet wilde. En daardoor is ze uiteindelijk afgehaakt helaas.
Want ze had er best aardigheid in.
Ze heeft nog een paar maanden gegolft, maar dat was het toch niet. En nu zit ze te denken over turnen of paardrijden. Maar ze vind het nogal lastig om ergens te gaan kijken, dus het blijft vooralsnog bij het idee.
Fake it till you make it...
pi_210498987
quote:
14s.gif Op vrijdag 1 september 2023 08:39 schreef Burdie het volgende:

[..]
Je bent idd altijd welkom om eens op een hockeyclub te gaan kijken, op de meeste clubs is er op zaterdag vanaf een uur of 9 een boel te beleven.
Haha, mijn opmerking ging dus over vroeger, toen ik zelf hockey speelde. Inmiddels al jaren niet meer, geen oordeel meer over, en ga het ook niet meer oppakken.
De jongens zijn sowieso niet open te stellen voor iets anders dan voetbal :')
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_210499101
Hier is de voetbalclub wel een typische plek hoor. De mannen met de grootste monden staan langs de kant, ook bij trainingen. B heeft er een jaar opgezeten toen ging het in de weg zitten van zwemles (ook echt). Ik heb in dat jaar dingen gezien en gehoord waar ik graag ver weg van blijf.

En dat terwijl ik van voetbal houd en B echt wel op voetbal had willen hebben. Maar er werd gewoon tijdens trainingen geroepen 'Tackelen, je bent toch geen homo' En ik ben niet iemand die haar mond dan houdt. Dus het was voor iedereen het beste dat B stopte.
Zelf heb ik een tijdje op een hele leuke club in Utrecht gezeten, helaas te ver weg voor B en alleen vrouwenvoetbal, dat werd ook lastig ;)
pi_210499237
quote:
1s.gif Op donderdag 31 augustus 2023 22:32 schreef Smart_ass het volgende:
Ojaaa bij voetbal hadden wij inderdaad ook eens per jaar zo’n zeepbaan :D. En ook dat de keeper van F.C. Utrecht ofzo dan langs kwam en dat je dan penalty’s mocht nemen O+.

Heeft iemand hier ervaring met schermen? Ik vind dat dus zo’n fascinerende sport maar ik weet er eigenlijk niets van :P.
Ik doe historisch schermen, dus met 17e-eeuws rapier :) modern schermen is inderdaad met verschillende soorten wapens (sabel, degen of floret), maar dat heb ik nooit gedaan.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_210503429
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 september 2023 14:31 schreef exode het volgende:
Hier is de voetbalclub wel een typische plek hoor. De mannen met de grootste monden staan langs de kant, ook bij trainingen. B heeft er een jaar opgezeten toen ging het in de weg zitten van zwemles (ook echt). Ik heb in dat jaar dingen gezien en gehoord waar ik graag ver weg van blijf.

En dat terwijl ik van voetbal houd en B echt wel op voetbal had willen hebben. Maar er werd gewoon tijdens trainingen geroepen 'Tackelen, je bent toch geen homo' En ik ben niet iemand die haar mond dan houdt. Dus het was voor iedereen het beste dat B stopte.
Zelf heb ik een tijdje op een hele leuke club in Utrecht gezeten, helaas te ver weg voor B en alleen vrouwenvoetbal, dat werd ook lastig ;)
Oh nou, gelukkig is dat niet aan de orde bij ons :)
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_210503446
Ik moest vandaag werken en we doen dan altijd een borrel tijdens het poetsen.
Maar na werk nog even met mijn werkgeefster bij de overburen (horeca) gezeten, dus zonder eten en met een paar wijntjes naar huis. Niets meer gewend tegenwoordig 8)7
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_210505179
Wij zijn vanavond bij Starman (David Bowie tribute) geweest. Echt tof O+
  zaterdag 2 september 2023 @ 13:16:44 #92
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_210508159
Weet iemand of zo'n hot wheels Mario Kart baan compatibel is met de normale hot wheels baan?

#firstworldproblems
pi_210508291
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 13:16 schreef Quoi het volgende:
Weet iemand of zo'n hot wheels Mario Kart baan compatibel is met de normale hot wheels baan?

#firstworldproblems
In theorie wel, in de praktijk niet. :)
De Hot Wheels mario kart baan is wel de enige waar B nog naar omkijkt. De rest van zijn banen liggen te verstoffen (of staan op Marktplaats)
  zaterdag 2 september 2023 @ 14:21:06 #94
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_210508738
Mmmm dan gaan we het zien. Nu toch een kleine hot wheels baan aangeschaft. Hij krijgt nl. ook de Mario kart baan en wilden er nog iets bij kopen.

Marktplaats ja? O-)
pi_210508931
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 september 2023 14:21 schreef Quoi het volgende:
Mmmm dan gaan we het zien. Nu toch een kleine hot wheels baan aangeschaft. Hij krijgt nl. ook de Mario kart baan en wilden er nog iets bij kopen.

Marktplaats ja? O-)
Haha, ja, kom je weer gezellig langs ;)
We hebben alleen nog kleine baantjes erop staan. De rest is al weg.

Mocht je gewone uitbreidingen zoeken, de boosters zijn hier veelvuldig gebruikt samen met losse baandelen. Die verkoopt B dan weer niet.
pi_210518268
Beetje poetsen, beetje poessies knuffelen, genieten van het mooie weer.. en mentaal voorbereiden op het komende schooljaar, life is good O+
Wat spoken jullie vandaag uit?
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_210518673
quote:
0s.gif Op zondag 3 september 2023 13:09 schreef PoesInDoos het volgende:
Beetje poetsen, beetje poessies knuffelen, genieten van het mooie weer.. en mentaal voorbereiden op het komende schooljaar, life is good O+
Wat spoken jullie vandaag uit?
Ruzies oplossen, muizen zoeken in de schuur, bedden verschonen, boodschappen lijst maken. Maar toch voelt het relaxt.
Gisteren een heerlijke doe zaterdag gehad, enorm veel gedaan wat al zo lang moest gebeuren. Vooral om plek te maken voor de kuub brandhout wat morgen wordt bezorgd.

Morgen is verloofde vrij en gaat ze de zolder opruimen, er staat vooral veel wat op Marktplaats 'moet' dat probeerden we in de vakantie maar dat was vrij onhandig met 2 kinderen die op alles nogal sentimenteel reageerden.

En ja dat is voor ons dus ontspanning. :D
pi_210518899
quote:
0s.gif Op zondag 3 september 2023 13:38 schreef exode het volgende:

[..]
Ruzies oplossen, muizen zoeken in de schuur, bedden verschonen, boodschappen lijst maken. Maar toch voelt het relaxt.
Gisteren een heerlijke doe zaterdag gehad, enorm veel gedaan wat al zo lang moest gebeuren. Vooral om plek te maken voor de kuub brandhout wat morgen wordt bezorgd.

Morgen is verloofde vrij en gaat ze de zolder opruimen, er staat vooral veel wat op Marktplaats 'moet' dat probeerden we in de vakantie maar dat was vrij onhandig met 2 kinderen die op alles nogal sentimenteel reageerden.

En ja dat is voor ons dus ontspanning. :D
_O-

Chaos suits you ;)
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_210518906
quote:
0s.gif Op zondag 3 september 2023 13:09 schreef PoesInDoos het volgende:
Beetje poetsen, beetje poessies knuffelen, genieten van het mooie weer.. en mentaal voorbereiden op het komende schooljaar, life is good O+
Wat spoken jullie vandaag uit?
Gaatjws vullen, plinten afplakken, kamer verven
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_210518964
Hogedrukspuiten
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')