Die zijn natuurlijk binnen een kwartier uitverkocht.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:13 schreef beantherio het volgende:
Morgen gaat bewijzen hoe slecht het economisch wel niet gaat in Nederland. Ik voorspel dat ze geen enkel kaartje weten te verkopen.
je komt niet eens in de wachtrij ..quote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die zijn natuurlijk binnen een kwartier uitverkocht.
Maar feesboek zegt dat we allemaal bij de voedselbank lopen.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die zijn natuurlijk binnen een kwartier uitverkocht.
quote:Op vrijdag 2 februari 2024 21:02 schreef BlackLining het volgende:
Ik heb drie laptops, via m'n eigen internet, via de VPN van m'n werkgever en via NordVPN, mijn prive telefoon en mijn werktelefoon.
Vijf apparaten, vijf IP's. Ben benieuwd
quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ga al jaren en eerste keer dat ik er niet doorheen kom
Wat kut zeg! Wat nu?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:29 schreef Breuls het volgende:
Nou, het is me voor het eerst sinds 2006 niet gelukt.
Zulke figuren inderdaadquote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:42 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik kan helaas toch niet gaan. Wil mijn kaartje wel voor 440 euro per stuk verkopen.
Helaas teveel kaartjes gekocht. Voor 2800 euro heb ik er nog 6 over
Marktplaats doet het weer goed vandaag.
Iets anders leuks te doen zoeken in dat weekend.quote:
Geen idee, misschien maar doorverkoop maar dat wordt wel vlak van te voren als het beetje normale prijs moet zijn. Ondertussen kijken voor een ander festivalquote:
Genoeg andere festivals. Ik ben vorig jaar gewoon naar Engeland toe gegaan voor mijn festivalsquote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Geen idee, misschien maar doorverkoop maar dat wordt wel vlak van te voren als het beetje normale prijs moet zijn. Ondertussen kijken voor een ander festival
Site openen tussen 10 en 11. Om 11:00 krijgt iedereen die dan op de site is een random wachtrij plek. En dan gaat ie lopen.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
Welk invloed heeft wachtruimte eigenlijk? Word je daarna random geplaatst in wachtrij of is het wie eerst in wachtruimte zit? En hoe laat ging die open dan?
Er is al jaren gezeik op TM als er wachtrijen zijn. Ik ben al blij verrast dat ze niet meer de mogelijkheid hebben om direct door te verkopen, maar pas op 18 maart, dat was wel helemaal scalper heaven.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:09 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Site openen tussen 10 en 11. Om 11:00 krijgt iedereen die dan op de site is een random wachtrij plek. En dan gaat ie lopen.
Best een eerlijke implementatie, zeker als je bedenkt dat TM over het algemeen gewoon een bende gelegaliseerde scammers is
Tja, het is nu wel hoe meer apparaten hoe meer kans. Da's lastig ondervangen vrees ik. Wellicht nog een SMS verificatie voor plaatsing in de wachtrij. Maar verder vind ik dit systeem met die random plek in de wachtrij best netjesquote:Op zaterdag 3 februari 2024 12:35 schreef zalkc het volgende:
[..]
Er is al jaren gezeik op TM als er wachtrijen zijn. Ik ben al blij verrast dat ze niet meer de mogelijkheid hebben om direct door te verkopen, maar pas op 18 maart, dat was wel helemaal scalper heaven.
Ik denk dat het enige wat nog zou kunnen werken is een systeem dat je maar 1 keer in de rij kan per geverifieerde account. Dat haalt de 6 browsers en 12 apparaten er nog uit. En het verifiėren is nodig om henk-1 henk-2 henk-3 gedrag te beperken.
Geluk is en blijft dan ook een factor, ik heb eigenlijk elk jaar wel dat ik er doorheen kom, ook die flashsale voor 2022, maar ik ken ze ook wel die er juist weer elk jaar naast grijpen. Ik kan er geen pijl op trekken in elk geval.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 13:09 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Tja, het is nu wel hoe meer apparaten hoe meer kans. Da's lastig ondervangen vrees ik. Wellicht nog een SMS verificatie voor plaatsing in de wachtrij. Maar verder vind ik dit systeem met die random plek in de wachtrij best netjes
Zijn vooral groepen die in het voordeel zijn. Als je in een grote groep zit en er komt er eentje doorheen dan kan die meteen 8 tickets pakken, dat is wel veel vind ik.quote:Op zaterdag 3 februari 2024 13:41 schreef zalkc het volgende:
[..]
Geluk is en blijft dan ook een factor, ik heb eigenlijk elk jaar wel dat ik er doorheen kom, ook die flashsale voor 2022, maar ik ken ze ook wel die er juist weer elk jaar naast grijpen. Ik kan er geen pijl op trekken in elk geval.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |