Van de andere kant: leuke act en altijd feestje.quote:Op woensdag 31 januari 2024 12:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wel skeer qua internationale naam en faam ja maar het krijgt Alpha met gemak vol dus dat is makkelijk scoren.
Ooit geweest ?quote:Op woensdag 31 januari 2024 14:41 schreef Ang3l het volgende:
Sugababes.... afgelopen zomer gezien op Milkshake. Dat was niet best meer
Fair enoughquote:
mooi. ik kom hier voor me rust.quote:Op woensdag 31 januari 2024 11:26 schreef Frozen-assassin het volgende:
Andere tenten zullen wel weer leeg zijn als Goldband optreedt
Vooral bijzonder lelijk dat er van te voren wordt aangegeven dat je maximaal 2 tickets mag kopen, maar in de praktijk kunnen er gewoon 8 geselecteerd worden. De scalpers hebben de eerste buit zeer waarschijnlijk binnen.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 10:51 schreef TyVole het volgende:
Presale van 5.000 kaarten via Ziggo vandaag blijkbaar. Alles al weg dus morgen weer minder kans...
Geselecteerd maar niet gekocht toch?quote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:32 schreef Zyron het volgende:
[..]
Vooral bijzonder lelijk dat er van te voren wordt aangegeven dat je maximaal 2 tickets mag kopen, maar in de praktijk kunnen er gewoon 8 geselecteerd worden. De scalpers hebben de eerste buit zeer waarschijnlijk binnen.
De wachtrij binnen onze groep varieerde van plek 3000 tot plek 29000 dus dat wordt morgen weer een mooi feestje.
Ik als havermelkdrinkende Randstadbewoner moest mijn moeder in de polder om een pre-sale code van VodafoneZiggo vragen...quote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:46 schreef viagraap het volgende:
Huh wat. Compleet gemist. Ook weer een geste naar de havermelkelite zulke gesponsorde bullshit.
Nee hoor. Je kon 8 selecteren maar dan kreeg je direct een foutmelding. Maximaal 2.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:32 schreef Zyron het volgende:
[..]
Vooral bijzonder lelijk dat er van te voren wordt aangegeven dat je maximaal 2 tickets mag kopen, maar in de praktijk kunnen er gewoon 8 geselecteerd worden. De scalpers hebben de eerste buit zeer waarschijnlijk binnen.
De wachtrij binnen onze groep varieerde van plek 3000 tot plek 29000 dus dat wordt morgen weer een mooi feestje.
quote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:46 schreef viagraap het volgende:
Huh wat. Compleet gemist. Ook weer een geste naar de havermelkelite zulke gesponsorde bullshit.
Hopelijk denken niet te veel mensen ditquote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:47 schreef Nielsch het volgende:
Morgen nog een keer proberen. Mocht dat ook niet lukken, dan ga ik gewoon wachten met kopen tot vlak voor Lowlands. Toen kwamen de tickets op Ticketmaster onder de normale prijs uit.
Die zijn natuurlijk binnen een kwartier uitverkocht.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:13 schreef beantherio het volgende:
Morgen gaat bewijzen hoe slecht het economisch wel niet gaat in Nederland. Ik voorspel dat ze geen enkel kaartje weten te verkopen.
je komt niet eens in de wachtrij ..quote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die zijn natuurlijk binnen een kwartier uitverkocht.
Maar feesboek zegt dat we allemaal bij de voedselbank lopen.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:18 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die zijn natuurlijk binnen een kwartier uitverkocht.
quote:Op vrijdag 2 februari 2024 21:02 schreef BlackLining het volgende:
Ik heb drie laptops, via m'n eigen internet, via de VPN van m'n werkgever en via NordVPN, mijn prive telefoon en mijn werktelefoon.
Vijf apparaten, vijf IP's. Ben benieuwd
quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ga al jaren en eerste keer dat ik er niet doorheen kom
Wat kut zeg! Wat nu?quote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:29 schreef Breuls het volgende:
Nou, het is me voor het eerst sinds 2006 niet gelukt.
Zulke figuren inderdaadquote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:42 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik kan helaas toch niet gaan. Wil mijn kaartje wel voor 440 euro per stuk verkopen.
Helaas teveel kaartjes gekocht. Voor 2800 euro heb ik er nog 6 over
Marktplaats doet het weer goed vandaag.
Iets anders leuks te doen zoeken in dat weekend.quote:
Geen idee, misschien maar doorverkoop maar dat wordt wel vlak van te voren als het beetje normale prijs moet zijn. Ondertussen kijken voor een ander festivalquote:
Genoeg andere festivals. Ik ben vorig jaar gewoon naar Engeland toe gegaan voor mijn festivalsquote:Op zaterdag 3 februari 2024 11:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Geen idee, misschien maar doorverkoop maar dat wordt wel vlak van te voren als het beetje normale prijs moet zijn. Ondertussen kijken voor een ander festival
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |