Even met een nieuw telefoonnummer en een profielfoto van Guus Til proberenquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Inmiddels heeft hij helaas door dat ik niet echt Danjuma ben die interesse heeft om naar Feyenoord te komen, dus ik ben geblokkeerd.
is een mythe dat die gozer overbelast is ofzoquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:53 schreef H.FR het volgende:
Hopelijk heeft Santi niet teveel last van de korte vakantie.
Das een beetje het probleem, ze houden allemaal de bal te lang vast.quote:
is een bewezen nuttige speler voor in je selectiequote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Das een beetje het probleem, ze houden allemaal de bal te lang vast.
Ik vind Idrissi niet eens een slechte speler om wat jij zegt, eind vorig seizoen draaide ik best wel bij. Maar hij vertraagt je aanvalsspel en bovendien was zijn rendement niet zo goed, behalve in dat slooppartijtje tegen Shakhtar die er niet bepaald kort op zaten.
Dat doet @ZKA alquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:00 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Even met een nieuw telefoonnummer en een profielfoto van Guus Til proberen
Fok pakt door en contracteert klaasweetalles.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:46 schreef Zipportal het volgende:
FOK is niet persoonlijk rond met @:de_kraam
Zeg ik ook niet, maar net als ieder mens is minimaal 1x per jaar 2 weken achter elkaar vakantie gewoon heel gezond. Dat heeft hij niet gehad en dat zou hem kunnen gaan opbreken.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:00 schreef aTypisch het volgende:
[..]
is een mythe dat die gozer overbelast is ofzo
ik denk niet dat hij heel hoog staat qua speelminuten vorig jaar in een rijtje met minuten in de benen
ja zou kunnenquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Zeg ik ook niet, maar net als ieder mens is minimaal 1x per jaar 2 weken achter elkaar vakantie gewoon heel gezond. Dat heeft hij niet gehad en dat zou hem kunnen gaan opbreken.
quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Die Ivanusec transfer is dus nog lang niet zeker, anders hebben we geen backup nodig.
quote:Ondanks dat de kans enorm klein is dat de 24-jarige Kroaat niet naar Rotterdam komt, wil Dennis te Kloese voorkomen dat Feyenoord geen alternatieven heeft terwijl het einde van de transferwindow nadert.
De oplossing hiervoor is dat je wedstrijden snel moet openbreken en afmaken. Dan kan hij eruit.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Zeg ik ook niet, maar net als ieder mens is minimaal 1x per jaar 2 weken achter elkaar vakantie gewoon heel gezond. Dat heeft hij niet gehad en dat zou hem kunnen gaan opbreken.
Uhm, jij snapt het concept van het hebben van scoutinglijstjes toch wel mag ik hopen? Of dacht je serieus dat Feyenoord geen enkel alternatief voor de positie van Ivanusec had?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:21 schreef Tomatenboer het volgende:
Die Ivanusec transfer is dus nog lang niet zeker, anders hebben we geen backup nodig.
Ja natuurlijk wel, maar schijnbaar komt er nu “beweging”, met andere woorden, wordt het nu concreter welbeschouwd.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:26 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Uhm, jij snapt het concept van het hebben van scoutinglijstjes toch wel mag ik hopen? Of dacht je serieus dat Feyenoord geen enkel alternatief voor de positie van Ivanusec had?
Heb je net die Argentijnse autist terug gedumpt, haal je gewoon weer een nieuwe.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:12 schreef Ali_boo het volgende:
Dit is de backup voor Ivanusec mocht de deal niet rondkomen met Zagreb
[ twitter ]
In de praktijk zal Feyenoord lijntjes hebben lopen bij tientallen spelers, die wil je ten allen tijden warm houden, ook al ben je 99% zeker dat je ze niet gaat halen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:31 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja natuurlijk wel, maar schijnbaar komt er nu “beweging”, met andere woorden, wordt het nu concreter welbeschouwd.
Dat hoeft niet als je alleen maar een alternatief achter de hand wil hebben.
@Pistolero van het FOK! forum weet het allemaal wel.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:37 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Verder weer een beetje een wazig verhaal met dat zaakwaarnemersbureau Muy Manero, dezelfde als KloeseGod, dat hem zou hebben aangeboden. Terwijl River Plate al een koopoptie heeft activeerd die pas deze winter actief wordt. Juist ja.
En jij zou het ook allemaal weten als je het woord van Dennis zou geloven.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 17:04 schreef fetX het volgende:
[..]
@:pistolero van het FOK! forum weet het allemaal wel.
Is het nu zelfs al een vreemde of controversile mening om te zeggen dat Feyenoord tientallen spelers op de scoutinglijstjes heeft staan? En dat ze ook, in meer of mindere mate, contact hebben gehad met de vertegenwoordigers van die spelers en hun clubs?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 17:04 schreef fetX het volgende:
[..]
@:pistolero van het FOK! forum weet het allemaal wel.
Nuance en realisme doen we niet aan in dit topic.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 17:10 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Is het nu zelfs al een vreemde of controversile mening om te zeggen dat Feyenoord tientallen spelers op de scoutinglijstjes heeft staan? En dat ze ook, in meer of mindere mate, contact hebben gehad met de vertegenwoordigers van die spelers en hun clubs?
Sarcasme daarentegen…quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 17:14 schreef Divje het volgende:
[..]
Nuance en realisme doen we niet aan in dit topic.
Dus Ivanusec en Bitello nog? En als Bitello niet lukt iemand anders?quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 17:54 schreef ZKA het volgende:
Bitello zal deze window nog kunnen redden. Ontbrekend puzzelstukje op het middenveld.
Pedersen hebben we 2 jaar. Aursnes was echt ook financieel voor de club een andere tijd en een speler heeft ook wat te willen. Ik zie niet in waarom je Wieffer met 'haast' zou moeten verkopen. Lekker lang lopend contract (2027). Uiteraard zouden prachtige transfersommen de zaak moeten kunnen omdraaien, maar ik denk dat de waardegroei wel verder zal gaan dan die 15m die er nu voor geboden wordt.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 16:32 schreef Dr.Mikey het volgende:
Toch he Aursnes Danillo en Pedersen verkopen we na een goed seizoen maar Wieffer mag niet terwijl je Zerrouki hebt gehaald als opvolger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |