Nou nou nou.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 17:00 schreef -river- het volgende:
[..]
Met je benen wijd blijkt dus maar weer eens dat dat een goed verdienmodel is.
Ah, oké.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 20:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik stel niet dat hij het voor het huwelijk wist
quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:49 schreef JourneyBlue het volgende:
Rond die tijd speelde Thijs "een Meeuw" met Toneelgroep Maastricht.
Dus wellicht ook een kans dat de dochter van die Noor wel eens van Thijs zou kunnen zijn?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:18 schreef Leandra het volgende:
Het kan ook gewoon 2 jaar geleden zijn, of zelfs 4 jaar geleden (2019) en dat het 18 maanden geleden uitkwam, en Sander toen besloten heeft dat het niet het einde van zijn huwelijk betekende.
Die hele affaire kan zelfs 2 jaar geduurd hebben en al voor het huwelijk tussen Sander en Noor beëindigd zijn, in principe.
Nog niemand de insta van Noor doorgespit om die Maastrichtse hotelpost te zoeken?
Ik dacht nog gister dat het idd beter is dat Noor geen tweede kind heeft gekregen met dat rondsloeren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 21:47 schreef sherezade het volgende:
[..]
Dus wellicht ook een kans dat de dochter van die Noor wel eens van Thijs zou kunnen zijn?
Dat boeit mij niet. Ik bedoel dat als je niet je hooivork pakt, je voor Thijs bent. Dat je goedkeuring geeft aan zijn daden.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:42 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Sander en Noor hebben er in een week allebei 3k aan volgers bijgeprikt.
quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:13 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Nena Kruizenga, één van de slachtoffers van Thijs Römer, heeft op Instagram uitgehaald naar Noor de Groot. Donderdag reageerde Sander Kleinenberg op de geruchten rond de affaire van Noor en Thijs Römer. Sander liet weten dat het waar is dat Noor met Thijs is vreemdgegaan.
Nena plaatste op Instagram Stories een quote. ,,To all the girls with good hearts, one day you’ll get what you deserve”, luidt de tekst. Daarna haalt ze uit naar Noor de Groot. ,,Noor de Groot jij dus niet”, schrijft ze erbij, doelend op de affaire tussen Noor en Thijs. Kruizenga verwijderde de quote later weer uit haar verhaal.
Bron;Ditjes&Datjes
Laat het looooos, laat het gaan, voorbij is de storm in mijjjjjjjjjquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:13 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Nena Kruizenga, één van de slachtoffers van Thijs Römer, heeft op Instagram uitgehaald naar Noor de Groot. Donderdag reageerde Sander Kleinenberg op de geruchten rond de affaire van Noor en Thijs Römer. Sander liet weten dat het waar is dat Noor met Thijs is vreemdgegaan.
Nena plaatste op Instagram Stories een quote. ,,To all the girls with good hearts, one day you’ll get what you deserve”, luidt de tekst. Daarna haalt ze uit naar Noor de Groot. ,,Noor de Groot jij dus niet”, schrijft ze erbij, doelend op de affaire tussen Noor en Thijs. Kruizenga verwijderde de quote later weer uit haar verhaal.
Bron;Ditjes&Datjes
Het ging toen om iemand uit zijn fanclub, zie het eerste screenshot in de eerste OP van deze reeks.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:00 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Het riekt toch een beetje naar jaloezie, of mag ik dat niet zeggen?
Nena kwam tenslotte ook met de beschuldigingen toen het gerucht de ronde deed van het vreemdgaan tussen die Noor en Thijs. [schreef Viv in het vorige topic]
Klopt, heb het gelezen. Ik linkte het met die Noor aangezien dit gerucht ook al twee jaar de ronde doet en het daar ook over ging in het vorige topic.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:46 schreef Viv het volgende:
[..]
Het ging toen om iemand uit zijn fanclub, zie het eerste screenshot in de eerste OP van deze reeks.
Volgens mij schreef Yvon dat Noor elke dag haar stories op Insta heeft bekeken.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 13:31 schreef roos94 het volgende:
[..]wat heeft zij nou met Noor te maken.
Dat heb ik ook gelezen idd.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 14:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Volgens mij schreef Yvon dat Noor elke dag haar stories op Insta heeft bekeken.
Eensquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 21:33 schreef ikbent het volgende:
[..]
Dat heb ik ook gelezen idd.
Kan me voorstellen dat Nena het al niet zo tof vond dat blijkbaar de "huisvriendin" van Thijs elke dag op haar instagram zat te gluren.
Als dan achteraf blijkt dat diegene ook nog met hem zit/zat te scharrelen en hem na de veroordeling nog steeds gewoon zag (of dat als vriend of scharrel was houden we dan maar even in het midden), terwijl ze wel al haar IG stories aan het bekijken is....
Dan snap ik de verleiding best om even een sneer naar Noor neer te zetten.
Waarschijnlijk is hij lang weggekomen met allerlei van dit soort zaken maar alles komt nu keihard terug in zijn gezicht als een boemerang.quote:Op maandag 21 augustus 2023 09:52 schreef Benny het volgende:
Thijs is een beetje door de mand gevallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |