Hier gaat iets mis.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 15:05 schreef Cat-astrophe het volgende:
20 cm haarlengte maar dat kan in een maand toch aangegroeid zijn
Ssssjjjj! Laat het de NS niet horenquote:
quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 13:14 schreef Kreator het volgende:
Waarom verkoopt een fotograaf een huis? En waarom zou het uitmaken wat er anders wordt aan een huis?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beterschap.
Foto’s en dan pasfoto’s kan binnenkort ook wel gebeuren.
In de gauwigheid las ik over een probeerpoes: succes.
Ik heb deze (of de Plus versie, dat weet ik eigenlijk niet). De katten liggen er heel graag in en ze kunnen lekker uitgerekt krabben. Ik heb hem wel gratis gekregen van de buurman toen hij moest verhuizen en de katten daardoor een ander huisje kregen. Dat maakte de financiële afweging wat makkelijkerquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:12 schreef Candaasje het volgende:
Over welk huis hebben we het @:AnneX ?![]()
Goh, ik ben stiekem alvast een beetje aan het kijken voor klimmeubels/krabpalen... maar wat zijn 99 van de 100 van die dingen toch graflelijkEn ze kosten ook gerust >200 euro.
Het idee is om wat plekken op hoogte te creëeren, (ook voor bijvoorbeeld wanneer de hond van mijn schoonouders hier verblijft) Van die ligplankjes/klimplankjes/bruggetjes tegen de muur wil ik (nog) niet. Liever iets losstaands, om eens te kijken of er gebruik van gemaakt zal worden. (Blijft een kat natuurlijk).
Benieuwd welke je uiteindelijk gaat kiezenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:12 schreef Candaasje het volgende:
Over welk huis hebben we het @:AnneX ?![]()
Goh, ik ben stiekem alvast een beetje aan het kijken voor klimmeubels/krabpalen... maar wat zijn 99 van de 100 van die dingen toch graflelijkEn ze kosten ook gerust >200 euro.
Het idee is om wat plekken op hoogte te creëeren, (ook voor bijvoorbeeld wanneer de hond van mijn schoonouders hier verblijft) Van die ligplankjes/klimplankjes/bruggetjes tegen de muur wil ik (nog) niet. Liever iets losstaands, om eens te kijken of er gebruik van gemaakt zal worden. (Blijft een kat natuurlijk).
quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 15:56 schreef AnneX het volgende:
[..]Wat boeit het wat een ander met de woning doet. Hoogste prijs is koper.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beterschap.
Foto’s en dan pasfoto’s kan binnenkort ook wel gebeuren.
In de gauwigheid las ik over een probeerpoes: succes.
Die heeft in elk geval geen panrerprint ofzo. Dat scheelt al. Ik zou heel graag zo'n tof klimparcours maken, maar zal je zien dat ie straks vooral buiten klimt en binnen tukt voor de haard.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:20 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik heb deze (of de Plus versie, dat weet ik eigenlijk niet). De katten liggen er heel graag in en ze kunnen lekker uitgerekt krabben. Ik heb hem wel gratis gekregen van de buurman toen hij moest verhuizen en de katten daardoor een ander huisje kregen. Dat maakte de financiële afweging wat makkelijker
Ik ookquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:22 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Benieuwd welke je uiteindelijk gaat kiezen
En wat leuk een nieuw huisgenootje![]()
Wij hebben 2 krabpalen in huis, maar in de zomer worden ze minder gebruikt.
Vanmorgen is trouwens hun drinkfontein kapot gegaan, we hadden hem pas net een jaar. Gelukkig zijn ze niet zo duur. Bol komt vanavond alweer een nieuwe brengen. Wel fijn, want ik heb ze nog niet zien drinken uit het bakje dat ik nu heb neergezet.
Het scheelt ook wel als je zelf al voldoende plek hebt waar ze de hoogte in kunnen. Ik heb 1 boekenkast in de voorkamer waar 'ie naartoe zou kunnen, maar in de eetkamer kan 'ie eigenlijk nergens heen. En gezien ik nog wel eens honden als logees heb, vind ik wel dat ie een veilige plek (naast boven en straks ook buiten) moet hebben.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:28 schreef Myraela het volgende:
Ik voel mezelf altijd een slechte katten-vrouw als mensen het over dat soort krabpalen hebben. Ik wil nog wel iets om te krabben ergens subtiel wegwerken, maar ze slapen maar gewoon op m’n normale meubels. Ik vind al dat spul zo lelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
Hopelijk kan de rooie blijvenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:33 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Het scheelt ook wel als je zelf al voldoende plek hebt waar ze de hoogte in kunnen. Ik heb 1 boekenkast in de voorkamer waar 'ie naartoe zou kunnen, maar in de eetkamer kan 'ie eigenlijk nergens heen. En gezien ik nog wel eens honden als logees heb, vind ik wel dat ie een veilige plek (naast boven en straks ook buiten) moet hebben.
Nu heeft een vriendin wel van die klimplankjes langs de muur, en dat vind ik er best tof uit zien. Ook vermakelijk als ze erop spelen. Alleen minder tof als ie er straks geen gebruik van maakt en ik 30 gaten in m'n muur heb![]()
Meeste pluche dingen vind ik ook niet om aan te gluren. Dus ik was al op zoek naar iets meer design/hout. Alleen dat is dan wel weer gelijk een rib uit je lijf.
Ik had bij de nieuwe bank (ook al weer bijna 2 jaar oud) een hocker gekocht. Die werd meteen ingenomen door de diva's. Dus bij m'n stoel maar een kleine hocker gekocht zodat zij op de hocker konden blijven liggen. Nauwelijks, echt nauwelijks. Zette ik vorige week alles anders neer in de huiskamer, zodat ik mijn benen hoger kon leggen (oa op de hocker die bij de bank hoort, gaat Elin er meteen op liggen. Sinds gisteravond staat alles weer "normaal" en is ze er meteen weer klaar meequote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
Piep wil eigenlijk nooit ergens op liggen of spelen. Hans wel dus die heeft een flinke krabpaal. Een paar dagen geleden heeft Piep die paal ineens gekraakt. Na jaren. Katten
Dit moet ik voor de volgende onthouden.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:03 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Als je gaat voor iets met stof: bij de mijne kan ik alle stoffen delen in de was doen (knippers of klittenband). Superhandig
Ik heb me aardig kunnen inhouden bij picnic. Wel een pizza voor vanavond want achter het fornuis staan of zo, dat lukt echt niet met de pijn in de rug (al gaat het gelukkig wel wat beter/spiegel paracetamol werkt).quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb vanmiddag zeer uitgebreid boodschappen gedaan zodat ik mijn eenzaamheid dit weekend weg kan eten met alleen maar lekkere dingen. Ronde 1 is straks een te grote hoeveelheid te dure sushi
Tuurlijk johquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 16:23 schreef Kreator het volgende:
[..]
Wat boeit het wat een ander met de woning doet. Hoogste prijs is koper.
Misschien wat last van de warmte? Wel vervelend zo vlak voor het weekend, 2 lange dagen wachten.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:50 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Net maar een afspraak gemaakt bij de dierenarts voor maandag ochtend. Hont wil niet eten, alleen lekkers gaat er in, ligt al de hele dag stil in zijn mand. liep net mee met een rondje, maar niet echt enthusiast. Niet de normale Paul Beagle
Als het erger wordt heeft de DA ook gewoon weekeind dienst.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:57 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Misschien wat last van de warmte? Wel vervelend zo vlak voor het weekend, 2 lange dagen wachten.
@:vlindertje89 Ik heb nu echt wel "last" van die warme zwachtels. En ook lopen op schoenen gaat nauwelijks dus ik loop m'n rondjes in huis (om de bank, kleed, keuken in en weer terug, gang in en weer terug en opnieuw) om in beweging te blijven. Maar als de zwachtels af zijn zie ik echt enorm verschil en voel het ook bij lopen.
Ik kreeg een mega grote pot Kirkland macadamia met salted caramel en chocola uit de VS van familie. Dit is ronde 1, 2 en 3.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb vanmiddag zeer uitgebreid boodschappen gedaan zodat ik mijn eenzaamheid dit weekend weg kan eten met alleen maar lekkere dingen. Ronde 1 is straks een te grote hoeveelheid te dure sushi
Oh! Jaloers.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 18:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik kreeg een mega grote pot Kirkland macadamia met salted caramel en chocola uit de VS van familie. Dit is ronde 1, 2 en 3.
Meh, rubberen keukenhandschoenen gevolgd door een wasbeurt én een rondje met droger kunnen hier elk point of no return aanquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:20 schreef vlindertje89 het volgende:
Van die van mij kunnen alle mandjes etc inderdaad ook in de was. Super handig.
Wel aan te raden tussendoor regelmatig de haren eraf te halen, want er is ook een point of no return![]()
Die van mij gebruiken hem wel echt heel veel, ook in de zomer. Hij staat voor het raam bij de achtertuin en als ze niet op mij liggen, liggen ze 99% van de tijd in de krabpaal.
Fijn dat de benen dunner wordenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 17:28 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb me aardig kunnen inhouden bij picnic. Wel een pizza voor vanavond want achter het fornuis staan of zo, dat lukt echt niet met de pijn in de rug (al gaat het gelukkig wel wat beter/spiegel paracetamol werkt).
De assistente die mijn benen net inzwachtelde was helemaal onder de indruk hoe (min of meer) dun de benen waren geworden. Zoals ze er nu uitzien zou zwachtelen nergens voor nodig zijn. Nog even doorzetten tot aanmeten van de kousen, dan 1-2 weken "blote benen".
Net een heel leuk kookboek binnengekregen voor de Instant Pot (ben ook testkoker geweest). Binnenkort komt het eetclubje bij mij eten en ik had al iets in gedachten, maar nu weet ik het niet meer, er staan zoveel lekkere dingen in en handige tips.
Ik ben me al flink aan het inlezen. Volgende week vrijdag de afspraak bij de aanmeter. Eerst een gesprek over wat moet/wil/kan/mogelijkheden. Ook dan wat je nodig hebt om ze aan te trekken. Als ik zie hoeveel moeite de assistentes al hebben, krijg ik dat zonder pijn in mijn rug al niet voor elkaar. Dus dat zal ik heel duidelijk aangeven.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 19:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Meh, rubberen keukenhandschoenen gevolgd door een wasbeurt én een rondje met droger kunnen hier elk point of no return aan
[..]
Fijn dat de benen dunner wordenIs het het gedoe wel waard, want zwachtels zijn STOM.
Maarre… zodra ze dun genoeg zijn worden er dus kousen aangemeten? En in de tussenliggende periode hoeven er geen zwachtels om? Dat zou ik nog eens goed navragen. Wij blijven altijd zwachtelen tot de steunkousen geleverd zijn. Met een beetje pech kun je ze anders al niet meer fatsoenlijk aan want… vocht terug in de benen.
Enne: laat je goed voorlichten over hulpmiddelen he? Goed om nu al in de week te leggen, want ik denk eerlijk gezegd niet dat jij ze gemakkelijk zelf aan- en uitkan. Met jouw gezondheid heb je wel wat meer nodig dan een easyslide. Waar ze altijd als eerste mee aankomen… nadat je om een hulpmiddel hebt gevraagd. Sommige kousen-leverende lichten denken dat het iniminie ‘voetje’ van gladde stof wat standaard wordt bijgeleverd al voldoende is![]()
![]()
![]()
Beterschap voor je rug!
Hmm rubberen keukenhandschoenen heb ik nog niet geprobeerd. Dyson erop wel en was + droger, maar dat haalt lang niet alles er meer uit. Volgende keer ook de handschoenen erbij proberen!quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 19:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Meh, rubberen keukenhandschoenen gevolgd door een wasbeurt én een rondje met droger kunnen hier elk point of no return aan
Ik heb deze laatst gekocht (iemand die kittens opvangt was hier heel enthousiast over). Werkt prima, ook op kleding.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:08 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Hmm rubberen keukenhandschoenen heb ik nog niet geprobeerd. Dyson erop wel en was + droger, maar dat haalt lang niet alles er meer uit. Volgende keer ook de handschoenen erbij proberen!
Handschoenen zijn fantastischquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:08 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Hmm rubberen keukenhandschoenen heb ik nog niet geprobeerd. Dyson erop wel en was + droger, maar dat haalt lang niet alles er meer uit. Volgende keer ook de handschoenen erbij proberen!
Echt precies deze van de link of gewoon zo'n soort ding? Goeie wel, ik heb nog een bol tegoed ookquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:11 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb deze laatst gekocht (iemand die kittens opvangt was hier heel enthousiast over). Werkt prima, ook op kleding.
https://www.bol.com/nl/nl(...)_e4Qx4oaAkxLEALw_wcB
Als die het op kleding goed doet is dat de investering wel waard. Jij bent er dus blij mee?quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:11 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb deze laatst gekocht (iemand die kittens opvangt was hier heel enthousiast over). Werkt prima, ook op kleding.
https://www.bol.com/nl/nl(...)_e4Qx4oaAkxLEALw_wcB
Ik denk dat ik uit de buurt blijf van Poolse Mexicaanse saus en oplossoep, maar dat ik de gevaren van pastasalade en opgewarmde rijst met een korreltje zout neem.quote:
Tabel 1: Voorkomen en bron van botulisme in Nederland 2000 - 2016. Bron: RIVM 2018, Epidemiologie en surveillance van Infectieziekten.
In Nederland werd botulisme in 1985 een meldingsplichtige ziekte. In 1987 werd een eerste geval van voedselgerelateerd botulisme gerapporteerd. Daarna werden er lange tijd geen gevallen van humaan botulisme gerapporteerd. In de periode 2000 – 2016 zijn er 20 meldingen van botulisme gedaan, waaronder een cluster van 7 personen in 2008.
In 2000 waren er twee meldingen van infantiel botulisme (type B-toxine, geassocieerd met honing) en in 2001 één geval van wondbotulisme (geassocieerd met intraveneus druggebruik of spuitabces). Van de overige zes solitaire gevallen was bij 3 personen de waarschijnlijke bron geconserveerde levensmiddelen (uit Polen tweemaal en uit Servië éénmaal). In 2008 deed zich een cluster van botulismegevallen voor onder deelnemers van een mini-cruise in Turkije. Acht van de negen opvarenden ontwikkelden klachten tijdens de cruise; vijf personen werden met antitoxine behandeld en bij vier werd de diagnose door middel van kweek van C. botulinum type B in de feces bevestigd. Voedselanamneses onder de patiënten toonden lokaal verwerkte zwarte olijven als meest verdachte bron aan, maar dit kon niet worden bevestigd door microbiologisch onderzoek (Boe09, Swa10). In 2012 waren er twee meldingen van infantiel botulisme bij zuigelingen van 2 en 4 maanden oud, waarvan er ten minste één naast de borstvoeding honing had gekregen. In 2016 kreeg een 81-jarige vrouw botulisme na consumptie van zelf geweckte groente. De vrouw beschikte niet over een koelkast. Een tweede patiënt in 2016 betrof een Poolse man die ziek werd na het nuttigen van uit Polen afkomstig voedsel waaronder ingemaakt varkensvet met spek, kippaté, Mexicaanse saus en oplossoep.
Poolse Mexicaanse saus en oplossoep klinkt niet al te moeilijk om bij uit de buurt te blijvenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:17 schreef sigme het volgende:
Liefste is weer uit werken, dus ik maakte weer meeneemeten voor hem, waaronder pastasalade. Gezien alle angstaanjagende posts over de verlammende effecten van huisgemaakte pastasalade op het middenrif heb ik daar nu maar even wat over bijgelezen.
[..]
Ik denk dat ik uit de buurt blijf van Poolse Mexicaanse saus en oplossoep, maar dat ik de gevaren van pastasalade en opgewarmde rijst met een korreltje zout neem.
Ik ga het zo meteen even proberen. Ik heb nog steeds handschoenen liggen van mn jaartje biomedische wetenschappen. Ik denk wel dat dat latex is en geen rubber. Zou dat nog uitmaken?quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Handschoenen zijn fantastisch![]()
Voor kleedjes, mandjes, tapijten etc. Stuk goedkoper ook dan de speciale kattenharenverwijdergadgets.
Op kleding werkt het minder goed, omdat die stof vaak te dun is en je dus niet lekker kunt vegen.
Dank voor deze manier om mijn google/"literatuurstudie" verbod op te volgen en toch deze gegevens te kunnen lezenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:17 schreef sigme het volgende:
Liefste is weer uit werken, dus ik maakte weer meeneemeten voor hem, waaronder pastasalade. Gezien alle angstaanjagende posts over de verlammende effecten van huisgemaakte pastasalade op het middenrif heb ik daar nu maar even wat over bijgelezen.
[..]
Ik denk dat ik uit de buurt blijf van Poolse Mexicaanse saus en oplossoep, maar dat ik de gevaren van pastasalade en opgewarmde rijst met een korreltje zout neem.
Ik zou het iig gewoon proberenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:19 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik ga het zo meteen even proberen. Ik heb nog steeds handschoenen liggen van mn jaartje biomedische wetenschappen. Ik denk wel dat dat latex is en geen rubber. Zou dat nog uitmaken?
Ja ik ben er blij mee. Kleding (niet echt dik gebreide truien, dat lukt niet echt) maar verder alles. Meubels, broeken, kattenkrabpaal, kleed, van alles. En de link is een vrij dure, volgens mij zijn ze bij bol ook goedkoper. Een vriendin van mij past regelmatig op de kat van hun dochter (beest komt dan bij hen thuis) en zij had ook altijd wel problemen met de haren. Ding besteld en kat mag vaker komenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:14 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Als die het op kleding goed doet is dat de investering wel waard. Jij bent er dus blij mee?
Kan die op mijn verlanglijstje erbij, samen met een wafeltjesbadjas
Mijn hartelijke dank voor het uitzoeken! Nu kan ik weer met een gerust hart verder met het leegeten van de vriezer (en 'm ook weer vullen met maaltijden)quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:17 schreef sigme het volgende:
Liefste is weer uit werken, dus ik maakte weer meeneemeten voor hem, waaronder pastasalade. Gezien alle angstaanjagende posts over de verlammende effecten van huisgemaakte pastasalade op het middenrif heb ik daar nu maar even wat over bijgelezen.
[..]
Ik denk dat ik uit de buurt blijf van Poolse Mexicaanse saus en oplossoep, maar dat ik de gevaren van pastasalade en opgewarmde rijst met een korreltje zout neem.
Het stokpaardje van die andere Duitser is rijst. En dan met name Bacillus cereus die er in zou kunnen voorkomen.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:17 schreef sigme het volgende:
Liefste is weer uit werken, dus ik maakte weer meeneemeten voor hem, waaronder pastasalade. Gezien alle angstaanjagende posts over de verlammende effecten van huisgemaakte pastasalade op het middenrif heb ik daar nu maar even wat over bijgelezen.
[..]
Ik denk dat ik uit de buurt blijf van Poolse Mexicaanse saus en oplossoep, maar dat ik de gevaren van pastasalade en opgewarmde rijst met een korreltje zout neem.
Ik weet dat ik ‘s morgens heel stijf ben, en ik heb volgens mij nog nooit met gemak m’n tenen kunnen aanraken. Daarbij kan ik (door de verstijfde pezen in mijn knieën) die niet links of rechts bewegen. Verder heb ik nauwelijks kracht in mijn handen (ga naar de buren om de pot augurken open te maken). Dit krijgt de persoon allemaal te horen. En verder ga ik heel goed naar hun advies luisteren en opvolgenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:30 schreef Blues het volgende:
Zuster Cat zei wat ik ook dacht over de zwachtels en kousen
Je zou dan hulp kunnen aanvragen bij de thuiszorg?quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:35 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik weet dat ik ‘s morgens heel stijf ben, en ik heb volgens mij nog nooit met gemak m’n tenen kunnen aanraken. Daarbij kan ik (door de verstijfde pezen in mijn knieën) die niet links of rechts bewegen. Verder heb ik nauwelijks kracht in mijn handen (ga naar de buren om de pot augurken open te maken). Dit krijgt de persoon allemaal te horen. En verder ga ik heel goed naar hun advies luisteren en opvolgen
Best kans ja. Maar ik zou het eerst graag zelf willen proberenquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:37 schreef Blues het volgende:
[..]
Je zou dan hulp kunnen aanvragen bij de thuiszorg?
Ik weet dat er een hulpmiddel is dat zonder kracht te gebruiken is. En ook zonder veel te hoeven buigen kun je de kous aantrekken daarmee. Kwam via thuiszorg te leen.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:35 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik weet dat ik ‘s morgens heel stijf ben, en ik heb volgens mij nog nooit met gemak m’n tenen kunnen aanraken. Daarbij kan ik (door de verstijfde pezen in mijn knieën) die niet links of rechts bewegen. Verder heb ik nauwelijks kracht in mijn handen (ga naar de buren om de pot augurken open te maken). Dit krijgt de persoon allemaal te horen. En verder ga ik heel goed naar hun advies luisteren en opvolgen
Er zijn meerdere hulpmiddelen, we moeten even zien wat het beste werkt voor mij.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:42 schreef z80 het volgende:
[..]
Ik weet dat er een hulpmiddel is dat zonder kracht te gebruiken is. En ook zonder veel te hoeven buigen kun je de kous aantrekken daarmee. Kwam via thuiszorg te leen.
Ditquote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:21 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik zou het iig gewoon proberen
Denk dat rubberen handschoenen wat stugger zijn dus wat makkelijker om mee over meubilair te vegen. Of iig, ik weet niet wat voor latex handschoenen je hebt maar die ik voor biologie had, daar gingen al scheuren in als ik aan lomp gedrag dacht
Er is een wereld aan hulpmiddelen en elke maand lijkt er ook iets bij te komen.quote:Op vrijdag 11 augustus 2023 20:42 schreef z80 het volgende:
[..]
Ik weet dat er een hulpmiddel is dat zonder kracht te gebruiken is. En ook zonder veel te hoeven buigen kun je de kous aantrekken daarmee. Kwam via thuiszorg te leen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |