Waarom zou je het geld voor Geertruida NIET gebruiken om in ieder geval 1 van die 2 posities te upgraden? Zowel Trauner als Pedersen zijn prima spelers maar ook voor minder dan 10 miljoen flink te upgraden.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 17:51 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Maar Pedersen is gewoon een prima back. Hartman gaat de Geert rol ,wanneer die op RB stond, overnemen, maar dan op links.
Pedersen - Trauner - Hancko - Hartman
Nog altijd de beste defensie van de Eredivisie.
Je moet uiteraard gewoon een RB halen en als die beter is, is dat mooi meegenomen. Een RCV kan ik weer moeilijk begrijpen nu je eigenlijk gewoon al drie opties hebt in je selectie, dan moet daar ook wat mee gebeuren.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 17:53 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Waarom zou je het geld voor Geertruida NIET gebruiken om in ieder geval 1 van die 2 posities te upgraden? Zowel Trauner als Pedersen zijn prima spelers maar ook voor minder dan 10 miljoen flink te upgraden.
Eens dat een rechtsback prioriteit heeft. Maar beter is niet mooi meegenomen, dat moet een expliciet doel zijn.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 17:56 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Je moet uiteraard gewoon een RB halen en als die beter is, is dat mooi meegenomen. Een RCV kan ik weer moeilijk begrijpen nu je eigenlijk gewoon al drie opties hebt in je selectie, dan moet daar ook wat mee gebeuren.
Zie liever die centen in de andere linies besteed worden. als je dat toch zo graag wil uitgeven.
Ik leef nog in het Brenet-scenario, dus ik verwacht maar niet teveel.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 18:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Eens dat een rechtsback prioriteit heeft. Maar beter is niet mooi meegenomen, dat moet een expliciet doel zijn.
Maar ik denk dat er al wat Geert geld is gebudgetteerd voor Ivanusec om eerlijk te zijn.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 17:53 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Waarom zou je het geld voor Geertruida NIET gebruiken om in ieder geval 1 van die 2 posities te upgraden? Zowel Trauner als Pedersen zijn prima spelers maar ook voor minder dan 10 miljoen flink te upgraden.
Ik ook, maar Sugawara is niet goedkoop.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 18:11 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Maar ik denk dat er al wat Geert geld is gebudgetteerd voor Ivanusec om eerlijk te zijn.
Maar nogmaals Sugawara zou ik toejuichen.
1,5 Aursnesquote:Op dinsdag 8 augustus 2023 11:36 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/24(...)-op-aan-voetbalclubs
Ben je lekker mee. Steken ze er straks nog een paar dood om Ivan daar te houden…quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 19:49 schreef klaasweetalles het volgende:
[ twitter ]
dit gaat allemaal heel lang duren....
Nee Pedersen is echt geen prima back. Tegen de rechterhelft van de eredivisie wel maar top 5/6 niet laat staan Europa. Ik hoop dat ze iemand halen die ook kan als back kan spelen en Brenet is sowieso beter dan Pedersen dus ook welkom eventueel als het voor niet teveel geld is. Liefst wel een die gelijk goed kan aansluiten en niet een of ander tedere zuid-Amerikaan die eerst half jaar moet aanpassen omdat die nog geen Engels spreekt of zijn vrouwtje niet gelijk over kon komen.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 17:51 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Maar Pedersen is gewoon een prima back. Hartman gaat de Geert rol ,wanneer die op RB stond, overnemen, maar dan op links.
Pedersen - Trauner - Hancko - Hartman
Nog altijd de beste defensie van de Eredivisie.
Brenet tegen die Zweden gezien? Dat is gewoon Pedersen die nog slechter kan verdedigen en beter aanvallen. Middenmootspelertje.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 22:35 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Nee Pedersen is echt geen prima back. Tegen de rechterhelft van de eredivisie wel maar top 5/6 niet laat staan Europa. Ik hoop dat ze iemand halen die ook kan als back kan spelen en Brenet is sowieso beter dan Pedersen dus ook welkom eventueel als het voor niet teveel geld is. Liefst wel een die gelijk goed kan aansluiten en niet een of ander tedere zuid-Amerikaan die eerst half jaar moet aanpassen omdat die nog geen Engels spreekt of zijn vrouwtje niet gelijk over kon komen.
Het is niet de meest ideale back maar alsnog als het hem of Pedersen is gewoon hem halen. Pedersen kan voornamelijk zonder bal vooruit rennen en dan heb je het echt gehad. Geef hem de bal en ruimte en hij gaat aan iets beginnen waarvan je ziet “dit kan weleens fout gaan”.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 22:37 schreef Caland het volgende:
Brenet tegen die Zweden gezien? Dat is gewoon Pedersen die nog slechter kan verdedigen en beter aanvallen. Middenmootspelertje.
Ik mag toch hopen dat Feyenoord na het vertrek van Geert wat hoger mikt dan Brenetniet.quote:Op dinsdag 8 augustus 2023 22:39 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Het is niet de meest ideale back maar alsnog als het hem of Pedersen is gewoon hem halen. Pedersen kan voornamelijk zonder bal vooruit rennen en dan heb je het echt gehad. Geef hem de bal en ruimte en hij gaat aan iets beginnen waarvan je ziet “dit kan weleens fout gaan”.
Brenetquote:Op dinsdag 8 augustus 2023 22:35 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Nee Pedersen is echt geen prima back. Tegen de rechterhelft van de eredivisie wel maar top 5/6 niet laat staan Europa. Ik hoop dat ze iemand halen die ook kan als back kan spelen en Brenet is sowieso beter dan Pedersen dus ook welkom eventueel als het voor niet teveel geld is. Liefst wel een die gelijk goed kan aansluiten en niet een of ander tedere zuid-Amerikaan die eerst half jaar moet aanpassen omdat die nog geen Engels spreekt of zijn vrouwtje niet gelijk over kon komen.
Dat is altijd nog beter dan niks te eten krijgenquote:Op dinsdag 8 augustus 2023 23:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Iedere keer dat Pedersen opstoomt, de bal krijgt, terugkapt en de bal achteruit speelt sterft er een kitten.
Er zijn er inmiddels al miljoenen overleden.
Je bent een rund als je met vuurwerk stuntquote:
Dat is toch wel ultiem kansloos.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 09:12 schreef hhh38 het volgende:
Nog mensen hier die naar Nino hebben gekeken vannacht? Half Feyenoordtwitter is er in ieder geval voor opgebleven zo te zien
Ik zie echt bijna uitsluitend negatieve reacties ook over hoe hij speelde en dat hij er geen kut van zou kunnen.quote:
Vooral benieuwd welk prijskaartje er dan aanhangt, hopelijk gaan ze dan inderdaad ook voor een KANON op rechtsback, maar als ik die geluiden over eredivisie-ervaring hoor stemt mij dat niet meteen tevreden.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:28 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zie echt bijna uitsluitend negatieve reacties ook over hoe hij speelde en dat hij er geen kut van zou kunnen.
Had graag Van Ewijk gezien maar dat kan niet meer.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral benieuwd welk prijskaartje er dan aanhangt, hopelijk gaan ze dan inderdaad ook voor een KANON op rechtsback, maar als ik die geluiden over eredivisie-ervaring hoor stemt mij dat niet meteen tevreden.
Mwah, dat is eigenlijk ook gewoon een ren je rot show.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:43 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Had graag Van Ewijk gezien maar dat kan niet meer.
Maar dit was toch de topper over wie ZKA het had als Geertruida zou vertrekken?quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:28 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zie echt bijna uitsluitend negatieve reacties ook over hoe hij speelde en dat hij er geen kut van zou kunnen.
Binnen een half jaar in de Seleção.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:54 schreef alopio het volgende:
[..]
Maar dit was toch de topper over wie ZKA het had als Geertruida zou vertrekken?
Die geluiden dat Slot/Feyenoord alleen maar Nederlandse spelers met Eredivisie-ervaring wil komen toch uitsluitend uit de hoek van ZKA? Die vindt alles wat uit Nederland komt kut(Zerrouki, Beelen, Stengs) en alles wat uit het buitenland komt fantastisch(Ivanusec, Nino).quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:35 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral benieuwd welk prijskaartje er dan aanhangt, hopelijk gaan ze dan inderdaad ook voor een KANON op rechtsback, maar als ik die geluiden over eredivisie-ervaring hoor stemt mij dat niet meteen tevreden.
Mwah, ik hoop toch niet dat er echt mensen opblijven om zo'n potje te kijken puur om Jannes te stangen.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 11:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Goede kans dat ‘Feyenoord Twitter’ die Nino vooral afzeikt om de draak te steken met ZKA die zich daar ook niet zo geliefd heeft gemaakt.
Misschien liegen ze daar dan wel over om interessant te doen!quote:Op woensdag 9 augustus 2023 11:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, ik hoop toch niet dat er echt mensen opblijven om zo'n potje te kijken puur om Jannes te stangen.
Geert, ben jij dat?quote:Op woensdag 9 augustus 2023 11:37 schreef klaasweetalles het volgende:
of kom kom maar is even met een beter alternatief ipv van die debiele tweets
Ik ken hem verder niet maar hij was opgeroepen in juni voor een paar vriendschappelijke wedstrijden maar viel af door een spierblessure.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 10:56 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Binnen een half jaar in de Seleção.
Ik mag toch hopen dat die optie tot koop flink hoog is, maar ik las ergens dat het 3,5 miljoen was.quote:
Aankoopbedrag eruit, lijkt me logisch.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 12:26 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat die optie tot koop flink hoog is, maar ik las ergens dat het 3,5 miljoen was.
Heb je soms, van die spelers die niet echt kunnen aarden. Al wordt daar wel wat meer op gescout.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 12:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
jammer is het goede woord ja
maar mis je ook niks aan in je selectie op dit moment helaas
geeft weer ruimte voor een nieuwe argentijnquote:Op woensdag 9 augustus 2023 12:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Heb je soms, van die spelers die niet echt kunnen aarden. Al wordt daar wel wat meer op gescout.
Leuk dat er na 40-45 keer nog steeds in nepaccounts wordt getrapt.quote:Op woensdag 9 augustus 2023 13:03 schreef alopio het volgende:
ZKA hint weer op Zakharyan. Kan me niet voorstellen dat die haalbaar is. En zeker niet als we Ivanusec en Nino halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |