En ze is dus al jaren bezig om in dit programma te komen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 19:34 schreef Aventura het volgende:
Was deze al langsgekomen?
[ twitter ]
Oh? Om de toko te promoten dus?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 19:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En ze is dus al jaren bezig om in dit programma te komen.
Onze lieftallige, ehhh, actrice.
Ja, als ik het in dit topic goed heb gelezen. Volgens mij schreef iemand dat ze al een ander seizoen mee wilde doen?quote:
En op zich vind ik dan daar weer niets mis mee, ze gebruikt haar connecties. Zelfs eventueel via een of ander soort datingsite. Zij weet precies hoe ze moet overkomen op beeld. Toch blijf ik het een leuke gastvrouw vinden en gun haar veel clientele.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 19:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, als ik het in dit topic goed heb gelezen. Volgens mij schreef iemand dat ze al een ander seizoen mee wilde doen?
Dat mag ook zeker, veel mensen doen mee om klanten te werven.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:04 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
En op zich vind ik dan daar weer niets mis mee, ze gebruikt haar connecties. Zelfs eventueel via een of ander soort datingsite. Zij weet precies hoe ze moet overkomen op beeld. Toch blijf ik het een leuke gastvrouw vinden en gun haar veel clientele.
Precies! Je hebt kijkers en kijkers, het B&B pension van de fam. Meiland in Noordwijk is stampvol geboekt deze zomer met kijkertjes. Ik zou er nog niet dood in willen gevonden worden, maar blijf wel kijken.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat mag ook zeker, veel mensen doen mee om klanten te werven.En wij hebben een geweldig programma om te kijken.
Dat programma heb ik dan nog nooit gezien.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:13 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Precies! Je hebt kijkers en kijkers, het B&B pension van de fam. Meiland in Noordwijk is stampvol geboekt deze zomer met kijkertjes. Ik zou er nog niet dood in willen gevonden worden, maar blijf wel kijken.
Ik geen een B&B die voorbij schuiven in dit soort reality-reklames. te zielig voor woorden die toko van Martijn in Thailand, wat voor stumpers wil hij aantrekken met zijn stampot en snert.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:20 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat programma heb ik dan nog nooit gezien.
Hopen mensen dan die hele familie te zien of misschien dat veel mensen die niet dichtbij de kust wonen dit ook wel trekt om daar te verblijven.
Ik zou van de B&B’s alleen bij Marian willen verblijven, maar dat komt omdat ik die regio ken. Mooie natuur, ideale plek voor mij om te surfen, auto huren, etc.
Genoeg Nederlanders die naar de andere kant van de wereld vliegen en daar dolblij zijn om lekker Hollandse pot te kunnen eten.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:27 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik geen een B&B die voorbij schuiven in dit soort reality-reklames. te zielig voor woorden die toko van Martijn in Thailand, wat voor stumpers wil hij aantrekken met zijn stampot en snert.
quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:32 schreef cafca het volgende:
[..]
Genoeg Nederlanders die naar de andere kant van de wereld vliegen en daar dolblij zijn om lekker Hollandse pot te kunnen eten.
Naar Spanje oke maar om nu helemaal naar Thailand te reizen voor een frikandelquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:32 schreef cafca het volgende:
[..]
Genoeg Nederlanders die naar de andere kant van de wereld vliegen en daar dolblij zijn om lekker Hollandse pot te kunnen eten.
Ter afwisseling tussen de noodles en hont, misschien wel leuk?quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:51 schreef alpeko het volgende:
[..]
Naar Spanje oke maar om nu helemaal naar Thailand te reizen voor een frikandel
Wat een leuk kleurrijk stel!quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 19:34 schreef Aventura het volgende:
Was deze al langsgekomen?
[ twitter ]
De hele Costa del Sol staat er vol mee.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 20:27 schreef Firuze60 het volgende:
Ik geen een B&B die voorbij schuiven in dit soort reality-reklames. te zielig voor woorden die toko van Martijn in Thailand, wat voor stumpers wil hij aantrekken met zijn stampot en snert.
Hij heeft het gekocht, incl formule.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:29 schreef Za het volgende:
[..]
De hele Costa del Sol staat er vol mee.
Op zich heeft hij dat goed gedaan, om een bepaald publiek te trekken.
Ik zou er ook niet gaan zitten, maar ik kan wel zien dat hij de "formule" goed heeft uitgevoerd, ik denk dat er ook veel werk in zit om dat in Thailand zo neer te zetten.
Absoluutquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 12:03 schreef Pruim het volgende:
Volgens mij is die Diana zo wanhopig als maar kan zijn.
Ik zou toch proberen terug te kijken, want je hebt veel gemist. Misschien een proefabonnement bij Videoland nemen? Als dat niet kan, zou ik er wel 12 euro voor over hebben.quote:Op zondag 6 augustus 2023 00:11 schreef MaJo het volgende:
Ook maar eens een aflevering gekeken en dit ligt helemaal in mijn straatjeMorgen zal ik de afgelopen week bingen, verder terug kan ik helaas niet.
Iemand nog een samenvatting van ontwikkelingen die ik gemist heb en echt moet weten, of stap je er gewoon zo in?
NL ziet is 2 maanden voor 5 euro evt.quote:Op zondag 6 augustus 2023 00:11 schreef MaJo het volgende:
Ook maar eens een aflevering gekeken en dit ligt helemaal in mijn straatjeMorgen zal ik de afgelopen week bingen, verder terug kan ik helaas niet.
Iemand nog een samenvatting van ontwikkelingen die ik gemist heb en echt moet weten, of stap je er gewoon zo in?
Op de socials zijn wel recaps te vinden:quote:Op zondag 6 augustus 2023 00:11 schreef MaJo het volgende:
Ook maar eens een aflevering gekeken en dit ligt helemaal in mijn straatjeMorgen zal ik de afgelopen week bingen, verder terug kan ik helaas niet.
Iemand nog een samenvatting van ontwikkelingen die ik gemist heb en echt moet weten, of stap je er gewoon zo in?
Handen en gezicht worden geassocieerd met de gevangenis. Een gezichts-tattoo betekent vaak dat het de drager niet uitmaakt wat anderen denken en komt vaker voor bij anti-sociale mensen.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 09:52 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dus een onderarm mag wel in combinatie met shirt met korte mouwen maar in de nek niet? Weer wat geleerd over de vorm die hypocrisie aan kan nemen.
Ik vind Petri echt geweldigquote:Op zondag 6 augustus 2023 10:11 schreef Jauke het volgende:
Ik geloof niet zo in het typetje dat neergezet wordt door Petri, volgens mij is dat zooo gespeeld.
Dan is ze wel echt een hele goeie actrice, als je zo natuurlijk de zure pruim kan spelen.quote:Op zondag 6 augustus 2023 10:11 schreef Jauke het volgende:
Ik geloof niet zo in het typetje dat neergezet wordt door Petri, volgens mij is dat zooo gespeeld.
Nou, ik vond dat stukje na het snoeigeval waar ze haar zonnebril voor moest afzetten en aangaf dat ze helemaal niet blij was super gespeeld overkomen.quote:Op zondag 6 augustus 2023 12:56 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Dan is ze wel echt een hele goeie actrice, als je zo natuurlijk de zure pruim kan spelen.
Daar hebben veel docenten last vanquote:Op zondag 6 augustus 2023 14:25 schreef Terreros85 het volgende:
Petri is lerares. En dat is ze helaas voor haar omgeving ook buiten schooltijd.
Bedankt voor de tipquote:Op zondag 6 augustus 2023 09:54 schreef matthijst het volgende:
Zonde, zon recap.
Betaal gewoon 5 euro en kijk in 2 maanden het vorige seizoen ook terug.
En als je toch bezig bent Au Pairs erbij
Nee setje andere mensen.quote:Op zondag 6 augustus 2023 14:56 schreef MaJo het volgende:
[..]
Bedankt voor de tipAu Pairs ben ik ook benieuwd naar.
Zit nu even vorige week maandag terug te kijken, smaakt inderdaad wel naar meer
Maarre vorig seizoen? Is dat dan met dezelfde mensen?
Seizoen 1 is het leukst, nog niet zoveel invloed van de regie of gecaste deelnemers.quote:Op zondag 6 augustus 2023 14:56 schreef MaJo het volgende:
[..]
Bedankt voor de tipAu Pairs ben ik ook benieuwd naar.
Zit nu even vorige week maandag terug te kijken, smaakt inderdaad wel naar meer
Maarre vorig seizoen? Is dat dan met dezelfde mensen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |