Sterker nog, dat lijkt me zó wenselijk dat zónder die reacties dit topic geen bestaansrecht heeft. Dit is een forum, geen blog.quote:Op maandag 31 juli 2023 14:17 schreef miss_sly het volgende:
Misschien kun je nog eens reageren op wat dingen die er in het vorige topic zijn gepost?
Dat gebeurt vooral als je als TopicStarter reageert op de reacties in jouw topic.quote:Op maandag 31 juli 2023 14:14 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
Omdat ik me herinner dat er naast hilarische antwoorden ook af en toe iets nuttigs naar boven komt
Mijn dichte vrienden hebben geen seks met haar gehad maar weten wel veel geruchten. Maar zij zijn dan weer goed bevriend met anderen waar ze wel wat mee heeft gedaan... Het is niet makkelijk om te schetsen als je er zelf niet inzit.quote:Op maandag 31 juli 2023 14:31 schreef miss_sly het volgende:
Je bespreekt dingen met je vrienden, dat begrijp ik wel. Maar deze vrienden zijn dezelfde als degenen waarmee ze seks heeft gehad? Of zijn dat degenen die alle roddels van vroegah kennen en op blijven lepelen?
En hoe zit het nu met jullie seksleven? Heb je al eens ter sprake gebracht dat het voor jou niet voldoende is?
Als laatste: in zo’n dorp blijven wonen is eigenlijk niet heel slim als jij wil dat ze jou op de hoogte brengt van contact met iemand waarmee ze ‘iets’ heeft gedaan. Wanneer is iemand een ex? En wat wil je dan weten; alleen dat het iemand is waarmee ze ‘iets’ heeft gedaan of ook wat?
Wat precies van wat hij hierboven heeft toegevoegd geeft jou het idee dat hij 'ongezond' bezig is?quote:
Lees dit topic anders nog eens doorquote:Op maandag 31 juli 2023 15:02 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Wat precies van wat hij hierboven heeft toegevoegd geeft jou het idee dat hij 'ongezond' bezig is?
Waarom? Alles wat TS ooit geschreven heeft staat op deze pagina. Wijs gewoon even exact aan waar je op doelt wanneer je met zo een aantijging komt.quote:
Hoeft niet maar reageer dan ook niet op mijn post want ik had het niet tegen jouquote:Op maandag 31 juli 2023 15:03 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Waarom? Alles wat TS ooit geschreven heeft staat op deze pagina. Wijs gewoon even exact aan waar je op doelt wanneer je met zo een aantijging komt.
Gelukkig is dat geen voorwaarde op FOK! om op ongefundeerde/niet-onderbouwde opmerkingen te kunnen reageren.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:04 schreef Puzzie het volgende:
Hoeft niet maar reageer dan ook niet op mijn post want ik had het niet tegen jou
Van jou ben ik wel gewend dat je nogal eenzijdig leest. Ook primaquote:Op maandag 31 juli 2023 15:05 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Gelukkig is dat geen voorwaarde op FOK! om op ongefundeerde/niet-onderbouwde opmerkingen te kunnen reageren.
Je maakt het probleem zeg maar zo groot door steeds het verleden op te rakelen.quote:Op maandag 31 juli 2023 14:39 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Mijn dichte vrienden hebben geen seks met haar gehad maar weten wel veel geruchten. Maar zij zijn dan weer goed bevriend met anderen waar ze wel wat mee heeft gedaan... Het is niet makkelijk om te schetsen als je er zelf niet inzit.
Het probleem rond seks hebben we al vaak besproken. Ze weet dat het tekort komt maar zegt steeds dat dit wel zal beteren, maar het is steeds iets nieuws dat het voor haar moeilijk vindt om weer de juiste mindset te vinden. Voor haar waren liefde en seks heel aparte dingen en als dat samen is gekomen in onze relatie heeft ze daar issues rond gehad.
En verhuizen lijkt makkelijker dan het is. Daarvoor is deze issue ook niet "erg" genoeg voor zo een dramatische wijziging.
Nou in het vorige topic klonk hij toch niet zo 'positief' als hier.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:04 schreef Akathisia het volgende:
En ook: hoezo retrospectieve jaloezie? Hij geeft herhaaldelijk aan het allemaal niet zo heel boeiend te vinden, behalve wanneer hij geconfronteerd wordt met ex-neukers en/of uitgelachen wordt.
Jammer dat je niet een duimpje omlaag kan geven op een post.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:04 schreef ReplaR het volgende:
Tsja daarom moet je niet met de dorpshoer trouwen
Dorpsfiets is inderdaad netter.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:08 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Jammer dat je niet een duimpje omlaag kan geven op een post.
Dat is een nadeel van wonen in een dorp. Mensen letten wat meer op elkaar.quote:Op maandag 31 juli 2023 16:12 schreef TornadoDK het volgende:
Daarom wil ik ook nooit in een dorp wonen. Wat verschrikkelijk dat geroddel en achterbaks gelul.
Nou het zijn ook niet gewoon wat roddels. Het is een soort van running joke geworden. Ook iets waar ik al wat over ben omdat we elkaar wel steunen als er weer iets bovenkomt. In dit geval nu heeft ze me eigenlijk niet gesteund.quote:Op maandag 31 juli 2023 16:18 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat is een nadeel van wonen in een dorp. Mensen letten wat meer op elkaar.
Maar zou me alsnog niet veel van aantrekken in geval van TO. Het zal een van de vele roddels zijn.
Ik zou de mensen als ze er steeds over beginnen op afstand houden. Bemoei je lekker met je eigen leven ofzo.
Waarom ga je wel in op deze post maar niet op m’n eerdere?quote:Op maandag 31 juli 2023 16:26 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Nou het zijn ook niet gewoon wat roddels. Het is een soort van running joke geworden. Ook iets waar ik al wat over ben omdat we elkaar wel steunen als er weer iets bovenkomt. In dit geval nu heeft ze me eigenlijk niet gesteund.
Ik woon ook in een dorp maar niemand weet iets over mijn seksleven hoorquote:Op maandag 31 juli 2023 16:12 schreef TornadoDK het volgende:
Daarom wil ik ook nooit in een dorp wonen. Wat verschrikkelijk dat geroddel en achterbaks gelul.
En anders fantaseren mensen er wel een leuk verhaal bij. Ik heb ook in een dorp gewoond en ik heb de meest rare dingen over ons gezin gehoord, lekker belangrijk.quote:Op maandag 31 juli 2023 16:51 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik woon ook in een dorp maar niemand weet iets over mijn seksleven hoor
quote:Op maandag 31 juli 2023 16:54 schreef Puzzie het volgende:
[..]
En anders fantaseren mensen er wel een leuk verhaal bij. Ik heb ook in een dorp gewoond en ik heb de meest rare dingen over ons gezin gehoord, lekker belangrijk.
Mensen denken dat ze alles weten terwijl ze helemaal niets weten, als je je overal druk om moet maken dan zegt dat meer van het ego dan van jou als persoonquote:Op maandag 31 juli 2023 16:57 schreef Lenny77 het volgende:
[..]dat idd! Ze weten meer dan je denkt en meer dan dat echt waar is
Ik hoop dat jullie het vanavond uit kunnen praten, en achter jullie kunnen laten.quote:Op maandag 31 juli 2023 14:26 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
Ik ga straks nog eens met haar praten want ik merk wel dat ze zich ergens schuldig voelt voor het verzwijgen en vroeg zelf om even te praten als ze thuis komt straks.
Ik denk dat de meeste vrouwen hier vooral op hun poten staan OMDAT het de hele tijd over dorpsslet, hoer, afgelikte boterham enz gaat. Omdat nog steeds die fakking dubbele standaard bestaat! De heren staan als eerste in rij om er ook lekker overheen te gaan maar daarna wordt zo een meisje als totaal afgeschreven weg gezet. Zelf bekijken de heren zich niet als minderwaardig want huehue lekker geneukt, het mannetje zijn, high fives met de maatjes.quote:Op maandag 31 juli 2023 17:24 schreef PiyeReloaded het volgende:
Ik denk dat weinig mannelijk ego bestand is tegen een relatie met een dorpsslet, die bij jou opeens haar libido kwijt is. En zoals ik het zie zijn er weinig vrouwen die daar begrip voor hebben. Dan weet ik eerlijk gezegd niet of praten en afspraken maken dat voor je oplost, al juich ik jullie pogingen toe. Ik denk dat een mate van rancune zal blijven, zolang jij niet tevreden bent met jullie seksleven en dat dit eruit zal blijven komen op dit soort momenten.
Ik vind het ziek hoe hier over sletten en afgelikte boterhammen wordt gesprokenquote:Op maandag 31 juli 2023 17:38 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste vrouwen hier vooral op hun poten staan OMDAT het de hele tijd over dorpsslet, hoer, afgelikte boterham enz gaat. Omdat nog steeds die fakking dubbele standaard bestaat! De heren staan als eerste in rij om er ook lekker overheen te gaan maar daarna wordt zo een meisje als totaal afgeschreven weg gezet. Zelf bekijken de heren zich niet als minderwaardig want huehue lekker geneukt, het mannetje zijn, high fives met de maatjes.
Die mannen zullen zichzelf nooit de vraag stellen of zij wel een goede echtgenoot of vader (zullen) zijn want dat staat er natuurlijk volledig los van, maar het meisje is nooit meer iets waard.
DAT is waar de opstand vandaan komt.
Meer dan genoeg vrouwen die hier trouwens hebben aangegeven dat er iets gedaan moet worden aan hun seksleven.
Ik snap niet waar de emotie vandaan komt eerlijk gezegd. Netjes is anders en ik zal de laatste zijn die iets zegt over de vrouwen in kwestie, maar waarom wordt het probleem dat vrouwen hebben met deze dubbele standaard geprojecteerd op de problemen van TS? Hij geeft aan dat hun sex leven niet top is, en krijgt dan als antwoord “ja leer er maar mee leven want wat ze vroeger deed hoeft ze echt niet meer bij jou te doen!”.quote:Op maandag 31 juli 2023 17:38 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste vrouwen hier vooral op hun poten staan OMDAT het de hele tijd over dorpsslet, hoer, afgelikte boterham enz gaat. Omdat nog steeds die fakking dubbele standaard bestaat! De heren staan als eerste in rij om er ook lekker overheen te gaan maar daarna wordt zo een meisje als totaal afgeschreven weg gezet. Zelf bekijken de heren zich niet als minderwaardig want huehue lekker geneukt, het mannetje zijn, high fives met de maatjes.
Die mannen zullen zichzelf nooit de vraag stellen of zij wel een goede echtgenoot of vader (zullen) zijn want dat staat er natuurlijk volledig los van, maar het meisje is nooit meer iets waard.
DAT is waar de opstand vandaan komt.
Meer dan genoeg vrouwen die hier trouwens hebben aangegeven dat er iets gedaan moet worden aan hun seksleven.
Snap ik, zijn ook geen leuke termen en ja er is een dubbele standaard. Maar TS is niet de man die eroverheen geweest is, TS is de man die met haar getrouwd is en nu een onbevredigend seksleven heeft. De mate waarin dat het ego aantast, hoe zwaar het mentaal kan zijn om door velen als de loser in het verhaal aangekeken te worden en de onbegrip waarop je stuit door aan de ene kant te horen dat jij de debiel bent die met de dorpsslet getrouwd is en aan de andere kant te horen dat jij je eroverheen moet zetten en je moet schamen als je een vergelijking trekt tussen jouw matige seksleven en haar wilde verleden, die begrijpen weinig vrouwen lijkt het. De meeste die hier reageren en de vriendin van TS inbegrepen.quote:Op maandag 31 juli 2023 17:38 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste vrouwen hier vooral op hun poten staan OMDAT het de hele tijd over dorpsslet, hoer, afgelikte boterham enz gaat. Omdat nog steeds die fakking dubbele standaard bestaat! De heren staan als eerste in rij om er ook lekker overheen te gaan maar daarna wordt zo een meisje als totaal afgeschreven weg gezet. Zelf bekijken de heren zich niet als minderwaardig want huehue lekker geneukt, het mannetje zijn, high fives met de maatjes.
Die mannen zullen zichzelf nooit de vraag stellen of zij wel een goede echtgenoot of vader (zullen) zijn want dat staat er natuurlijk volledig los van, maar het meisje is nooit meer iets waard.
DAT is waar de opstand vandaan komt.
Meer dan genoeg vrouwen die hier trouwens hebben aangegeven dat er iets gedaan moet worden aan hun seksleven.
Het is respectloos, als een man dat doet is hij in veel ogen stoer en een held, belachelijkquote:Op maandag 31 juli 2023 17:42 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vind het ziek hoe hier over sletten en afgelikte boterhammen wordt gesproken
Walgelijk.
En de oplossing is verbetering van hun seksleven?quote:Op maandag 31 juli 2023 17:57 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Snap ik, zijn ook geen leuke termen en ja er is een dubbele standaard. Maar TS is niet de man die eroverheen geweest is, TS is de man die met haar getrouwd is en nu een onbevredigend seksleven heeft. De mate waarin dat het ego aantast, hoe zwaar het mentaal kan zijn om door velen als de loser in het verhaal aangekeken te worden en de onbegrip waarop je stuit door aan de ene kant te horen dat jij de debiel bent die met de dorpsslet getrouwd is en aan de andere kant te horen dat jij je eroverheen moet zetten en je moet schamen als je een vergelijking trekt tussen jouw matige seksleven en haar wilde verleden, die begrijpen weinig vrouwen lijkt het. De meeste die hier reageren en de vriendin van TS inbegrepen.
Dat zou de beste man wel helpen iets zekerder in de situatie te staan vermoed ik. Ze kunnen ook op dezelfde voet verder. Of hij kan zijn rancune verbergen en zeggen dat het nu allemaal oké is. Wat lijkt jou een goede oplossing?quote:Op maandag 31 juli 2023 18:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En de oplossing is verbetering van hun seksleven?
Stel je niet aan, hij heeft om half 5 ofzo nog gereageert.quote:Op maandag 31 juli 2023 18:50 schreef Bins het volgende:
We reageren op een spook... TS heeft niets meer van zich laten horen.
Je hebt gelijk... Ik zat nog met m'n hoofd bij het vorige deel.quote:Op maandag 31 juli 2023 18:54 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Stel je niet aan, hij heeft om half 5 ofzo nog gereageert.
Het probleem lijkt ook te zijn dat er hier vrouwen zijn die hun eigen (slut) demons aan het bevechten zijn en daartoe meer dan gewillig zijn om TS op het blok te gooien. Ieder die ook maar een beetje moeite toont te hebben met het verleden van een vrouw is immers een bevestiging van de eigen onzekerheid hieromtrent.quote:Op maandag 31 juli 2023 17:38 schreef Lenny77 het volgende:
Ik denk dat de meeste vrouwen hier vooral op hun poten staan OMDAT het de hele tijd over dorpsslet, hoer, afgelikte boterham enz gaat. Omdat nog steeds die fakking dubbele standaard bestaat! De heren staan als eerste in rij om er ook lekker overheen te gaan maar daarna wordt zo een meisje als totaal afgeschreven weg gezet. Zelf bekijken de heren zich niet als minderwaardig want huehue lekker geneukt, het mannetje zijn, high fives met de maatjes.
Die mannen zullen zichzelf nooit de vraag stellen of zij wel een goede echtgenoot of vader (zullen) zijn want dat staat er natuurlijk volledig los van, maar het meisje is nooit meer iets waard.
DAT is waar de opstand vandaan komt.
Meer dan genoeg vrouwen die hier trouwens hebben aangegeven dat er iets gedaan moet worden aan hun seksleven.
Dan zal het lekker rustig worden je sociale leven in zo'n dorp.quote:Op maandag 31 juli 2023 16:18 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat is een nadeel van wonen in een dorp. Mensen letten wat meer op elkaar.
Maar zou me alsnog niet veel van aantrekken in geval van TO. Het zal een van de vele roddels zijn.
Ik zou de mensen als ze er steeds over beginnen op afstand houden. Bemoei je lekker met je eigen leven ofzo.
Haar mindset staat niet los van hoe close jullie zijn. De goede miniset voor intimiteit is voor vrouwen vaak een gevolg van een goede relatie.quote:Op maandag 31 juli 2023 14:39 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
Het probleem rond seks hebben we al vaak besproken. Ze weet dat het tekort komt maar zegt steeds dat dit wel zal beteren, maar het is steeds iets nieuws dat het voor haar moeilijk vindt om weer de juiste mindset te vinden.
Blijkbaar krijgt hij het in geuren en kleuren te horen in het dorp.quote:Op maandag 31 juli 2023 19:06 schreef Hexagon het volgende:
Pfff TS lijkt me ook niet helemaal jouw zaak met wie ze allemaal in de koffer is gedoken voordat jullie samen waren. Waarom moet je dat per se weten? Ik begrijp wel dat je partner dat liever voor zichzelf houdt.
Pardon?quote:Op maandag 31 juli 2023 19:00 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het probleem lijkt ook te zijn dat er hier vrouwen zijn die hun eigen (slut) demons aan het bevechten zijn en daartoe meer dan gewillig zijn om TS op het blok te gooien. Ieder die ook maar een beetje moeite toont te hebben met het verleden van een vrouw is immers een bevestiging van de eigen onzekerheid hieromtrent.
Ik snap best dat mensen ageren tegen het dorpslet-geroep, maar TS zit tussen de extremen gewoon prima in het midden naar mijn idee.
Dat kan je hier nagaan toch? Ik heb eenmaal een dorpsfiets-grapje gemaakt (omdat current meme-culture) maar verder heb ik TS en zijn vriendin (haar positie) met respect behandeld. In tegenstelling tot zij die TS hebben aangevallen om zijn onzekerheden en frustraties.quote:
Nou, nee hoor. In de verste verten niet.quote:Op maandag 31 juli 2023 19:00 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het probleem lijkt ook te zijn dat er hier vrouwen zijn die hun eigen (slut) demons aan het bevechten zijn en daartoe meer dan gewillig zijn om TS op het blok te gooien. Ieder die ook maar een beetje moeite toont te hebben met het verleden van een vrouw is immers een bevestiging van de eigen onzekerheid hieromtrent.
Ik snap best dat mensen ageren tegen het dorpslet-geroep, maar TS zit tussen de extremen gewoon prima in het midden naar mijn idee.
Echt ongelofelijk eigenlijkquote:Op maandag 31 juli 2023 19:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, nee hoor. In de verste verten niet.
Dat laat iets zien van jouw gebrek aan je kunnen verplaatsen in een ander. Ik kan me dus best inleven in vrouwen die een verleden met diverse sekspartners hebben zonder dat ik dat zelf ook heb.
Je zette en passent alleen even vrouwen die hier reageren neer als dorpssletten die nog een probleem weg te werken hebben.quote:Op maandag 31 juli 2023 19:46 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dat kan je hier nagaan toch? Ik heb eenmaal een dorpsfiets-grapje gemaakt (omdat current meme-culture) maar verder heb ik TS en zijn vriendin (haar positie) met respect behandeld. In tegenstelling tot zij die TS hebben aangevallen om zijn onzekerheden en frustraties.
Ik volg je oprecht niet. Zeg je dat je een van de mensen was die TS 'shamede' omdat je prefereerde je in vrouwen met een verleden in te leven?quote:Op maandag 31 juli 2023 19:47 schreef Lienekien het volgende:
Dat laat iets zien van jouw gebrek aan je kunnen verplaatsen in een ander. Ik kan me dus best inleven in vrouwen die een verleden met diverse sekspartners hebben zonder dat ik dat zelf ook heb.
Vrouwen die TS op het blok gooide. Ik probeer het gedrag ook alleen maar te vergoelijken met een plausibele verklaring.quote:Op maandag 31 juli 2023 19:58 schreef miss_sly het volgende:
Je zette en passent alleen even vrouwen die hier reageren neer als dorpssletten die nog een probleem weg te werken hebben.
Heel fatsoenlijk inderdaad.
Niemand gooide TS op het blok, dat is jouw invulling.quote:Op maandag 31 juli 2023 19:58 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Vrouwen die TS op het blok gooide. Ik probeer het gedrag ook alleen maar te vergoelijken. Zouden het gewoon rotte wezens zonder aanleiding zijn?
Als dat zo is, dan bestaan de vrouwen en hunner motief waarover ik het had niet.quote:Op maandag 31 juli 2023 20:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Niemand gooide TS op het blok, dat is jouw invulling.
Ik ga er verder niet eens op in, het is toch immer hetzelfde.
Ze kan zich verplaatsen in vrouwen die veel worsten hebben gehad. Ondanks dat ze daar zelf niet bij hoort.quote:Op maandag 31 juli 2023 19:58 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik volg je oprecht niet. Zeg je dat je een van de mensen was die TS 'shamede' omdat je prefereerde je in vrouwen met een verleden in te leven?
Nee hoor.quote:
Hoewel ik het als vrouw ook nooit volledig zal snappen, weet ik wel dat mannen meer bezittelijk en competitief zijn op vlak van seks. Ik heb ook steeds het gevoel dat mannen die een keertje seks met me hebben gehad neerkijken op mijn vaste partners want zij hebben eerst hun stempel op me gedrukt of zoiets en moesten daarvoor geen verbintenis aangaan. Echt al zo vaak datzelfde gehad.quote:Op maandag 31 juli 2023 17:57 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Snap ik, zijn ook geen leuke termen en ja er is een dubbele standaard. Maar TS is niet de man die eroverheen geweest is, TS is de man die met haar getrouwd is en nu een onbevredigend seksleven heeft. De mate waarin dat het ego aantast, hoe zwaar het mentaal kan zijn om door velen als de loser in het verhaal aangekeken te worden en de onbegrip waarop je stuit door aan de ene kant te horen dat jij de debiel bent die met de dorpsslet getrouwd is en aan de andere kant te horen dat jij je eroverheen moet zetten en je moet schamen als je een vergelijking trekt tussen jouw matige seksleven en haar wilde verleden, die begrijpen weinig vrouwen lijkt het. De meeste die hier reageren en de vriendin van TS inbegrepen.
Met het kindje en ons ouderschap gaat alles goed. We zijn hele blije ouders, het is druk maar wel een mooie tijd. Again, onze relatie staat niet op barsten maar dit is gewoon een issue die al lang aansleept en nu weer even bovenkomt. En er zijn veel te veel reacties om nog een keer op te reageren. Ik probeer ze allemaal wel te lezen.quote:Op maandag 31 juli 2023 17:42 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik begin me ook af te vragen of dit topic niet nep is. TO wil verder niks kwijt over de situatie met hun kindje, en hoe het ouderschap gaat. Hij gaat wel meteen in op vragen over het geroddel en dat zijn vriendin daarin hem ook niet steunde.
Beetje een topic wat gemaakt is om op te ruien.
Tja je vriendin gaat haar verleden niet ongedaan kunnen maken. En blijkbaar wil ze er ook niet alles over delen, wat legitiem is.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:33 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Met het kindje en ons ouderschap gaat alles goed. We zijn hele blije ouders, het is druk maar wel een mooie tijd. Again, onze relatie staat niet op barsten maar dit is gewoon een issue die al lang aansleept en nu weer even bovenkomt. En er zijn veel te veel reacties om nog een keer op te reageren. Ik probeer ze allemaal wel te lezen.
Hebben jullie al kunnen praten vandaag, zoals de bedoeling was?quote:Op maandag 31 juli 2023 21:33 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Met het kindje en ons ouderschap gaat alles goed. We zijn hele blije ouders, het is druk maar wel een mooie tijd. Again, onze relatie staat niet op barsten maar dit is gewoon een issue die al lang aansleept en nu weer even bovenkomt. En er zijn veel te veel reacties om nog een keer op te reageren. Ik probeer ze allemaal wel te lezen.
Bedankt! Jij zit er alvast dichtbij over mij en mijn vriendin. Je jeugdproblemen, issues van iets zwaarder zijn en dan bevestiging zoeken in seks, drank, ... Ja dat hoort ook allemaal bij haar verleden. Check je DM maarquote:Op maandag 31 juli 2023 19:43 schreef anoniemV het volgende:
Ik snap zowel haar kant als die van TS. Ik ken haar niet maar aan de verhalen af te leiden herken ik mezelf daar heel hard in. Ik heb ook zonder enige zorg zatte avonden gehad met beschamende scenarios en er zijn veel meer mannen over me heen gegaan dan ik fier op kan zijn. Nu denk ik daaraan terug en zie ik ook dat ik een imago heb bij de mensen die me zo herinneren, en ik zit dan nog niet eens in een dorp. Ik denk dan ook meteen dat zij net zoals ik een heftige jeugd heeft gehad met een zeer laag zelfbeeld, mentaal/emotioneel niet al te stabiel is en problemen heeft met drank of andere vluchtoorden. Ikzelf had enorme issues met het feit dat ik wat zwaarder was. Eens ik oud genoeg was voor seks en doorhad dat een jongen doen klaarkomen mij toch op zijn minst voor die avond bevestiging gaf dat ik wel aantrekkelijk was, dan was de dam gebroken en deed ik domme dingen. Ik vertel zelf ook niet meer eerlijk aan mijn partners hoeveel ik er heb gehad of wat ik met wie heb gedaan omdat je er toch enkel maar op afgerekend wordt. Dus ik snap haar volledig?
Aan de andere kant snap ik de situatie van TS ook. Ik werk soms bij als barvrouw en dan hoor je de gesprekken die volwassen mannen hebben over vrouwen, of eerder hoeren en sletten en dat soort termen. En ja, mannen die kiezen voor de liefde en settelen voor de zogezegde dorpsslet, die worden uitgelachen want haha zijn vouw heeft nog mijn leuter klaargezogen voor mijn verjaardagIk snap hun afspraak wel om even bepaalde details aan te geven voor je ze lachend in je gezicht gesmeten krijgt. Lijkt me eigenlijk echt niet zo slecht om dat zo te regelen.
TS, als je vragen hebt mag je me daar even over DM'en want ik kan het denkproces van je vriendin denk ik wat verklaren.
Het gaat niet over haar verleden ongedaan maken. Wel over eerlijkheid.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:36 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja je vriendin gaat haar verleden niet ongedaan kunnen maken. En blijkbaar wil ze er ook niet alles over delen, wat legitiem is.
Stop met je gelijk willen halen en kijk naar de toekomst.
Grote kansquote:Op maandag 31 juli 2023 21:46 schreef miss_sly het volgende:
En bedenk dat hoe meer de roddelaars in de gaten hebben dat het nog een issue is bij jullie en dat jij er wellicht m zit, hoe wilder de roddels en verhalen worden. Hoeft niet per se iets met de werkelijkheid te maken te hebben.
Je kunt ook teveel eisen. Ze heeft een tijd nogal wild en los geleefd. Laat het daarbij. De details en met wie en waar en hoe doen we gewoon niet toe.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:44 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Het gaat niet over haar verleden ongedaan maken. Wel over eerlijkheid.
Misschien schept dit wat meer duidelijkheid. Het gelach van zoveel mensen rond ons om dingen uit het verleden werd redelijk extreem. Zij wou ook niet dat ik daar constant mee geconfronteerd werd en zij heeft zelf dat voorstel gedaan om me op de hoogte te brengen als we in contact kwamen met iemand. Dat heeft voor een heel groot stuk goed gewerkt.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:42 schreef DjDaano het volgende:
Dat ze moet melden dat ze seks heeft gehad met iemand die jullie tegen komen is een belachelijke afspraak, niet vol te houden en de basis van alle problemen. Is gewoon super ongemakkelijk als je dat moet gaan melden en je weet bij voorbaat dat het gezeik oplevert.
Het is de moeder van je kind, geef haar het voordeel van de twijfel. Ga er maar vanuit dat ze met minimaal 5x zoveel mannen seks heeft gehad dan jij denkt.
Ik had 1 relatie voor haar. En dat was normaal, niet zot veel maar ook niet zoals nu. Daarbuiten heb ik geen seks gehad met iemand anders.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je kunt ook teveel eisen. Ze heeft een tijd nogal wild en los geleefd. Laat het daarbij. De details en met wie en waar en hoe doen we gewoon niet toe.
Ik vroeg me af: hoe was jouw seksleven voor jullie een relatie kregen?
Wat trok je aan in je vriendin?quote:Op maandag 31 juli 2023 21:52 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Ik had 1 relatie voor haar. En dat was normaal, niet zot veel maar ook niet zoals nu. Daarbuiten heb ik geen seks gehad met iemand anders.
Het lijkt wel een beetje op dit topic he, vraag me af waarom je het niet gewoon bij 1 topic gelaten hebt?quote:Op maandag 31 juli 2023 21:50 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..] Het gelach van zoveel mensen rond ons om dingen uit het verleden werd redelijk extreem. Zij wou ook niet dat ik daar constant mee geconfronteerd werd,
Dat snap ik eerlijk gezegd ook nietquote:Op maandag 31 juli 2023 21:56 schreef Droopie het volgende:
[..]
Het lijkt wel een beetje op dit topic he, vraag me af waarom je het niet gewoon bij 1 topic gelaten hebt?
Ze moet haar vrienden wat korter houden en wellicht afscheid nemen van een paar. Is gewoon niet leuk voor een partner en je word beide stiekem in de zeik gezet.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:50 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Misschien schept dit wat meer duidelijkheid. Het gelach van zoveel mensen rond ons om dingen uit het verleden werd redelijk extreem. Zij wou ook niet dat ik daar constant mee geconfronteerd werd en zij heeft zelf dat voorstel gedaan om me op de hoogte te brengen als we in contact kwamen met iemand. Dat heeft voor een heel groot stuk goed gewerkt.
En ze is nog iets gaan drinken met collega's dus zal voor in het laat of morgen zijnquote:Op maandag 31 juli 2023 21:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hebben jullie al kunnen praten vandaag, zoals de bedoeling was?
Alles, haar uiterlijk van de eerste seconde maar ook gewoon haar sociale vlotheid, overal waar ze komt wordt het feest. Ze heeft een zekere "goedheid". Soms wat naïef maar altijd met de beste bedoeling.quote:
Maar wat vind je eerlijkheid dan? Dat ze haar hele bangalijst maar even met je deelt? Ook binnen een relatie heb je wat privacy.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:44 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Het gaat niet over haar verleden ongedaan maken. Wel over eerlijkheid.
Nee dat wil ik net niet. Maar ik wil niet dat ze liegt als er iets in mijn gezicht wordt gewreven.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:02 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maar wat vind je eerlijkheid dan? Dat ze haar hele bangalijst maar even met je deelt? Ook binnen een relatie heb je wat privacy.
Maar wie zegt dat ze liegt? Je gelooft haar niet over het doucheverhaal maar wel de jongens die er niet eens bij waren?quote:Op maandag 31 juli 2023 22:04 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Nee dat wil ik net niet. Maar ik wil niet dat ze liegt als er iets in mijn gezicht wordt gewreven.
ZIJN vrienden...quote:Op maandag 31 juli 2023 21:58 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Ze moet haar vrienden wat korter houden en wellicht afscheid nemen van een paar. Is gewoon niet leuk voor een partner en je word beide stiekem in de zeik gezet.
Maar los hiervan heb je de keus allang gemaakt om met haar door te gaan en vooral je nu samen een kind hebt vind ik het een beetje flauw om je druk te maken over het verleden. Mijn inziens ligt nu het probleem bij jou en moet je hier ook de oplossing zoeken. (En daar moet je blij mee zijn want jezelf aanpassen is een stuk makkelijker dan iemand anders)
Je probleem zit in jezelf, niet in jouw vriendin. Jouw onzekerheid maakt alles stuk, inclusief je sexleven.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:04 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Nee dat wil ik net niet. Maar ik wil niet dat ze liegt als er iets in mijn gezicht wordt gewreven.
Precies dit. Mannen hebben altijd het idee dat ze op het moment dat ze willen zo weer seks met je kunnen hebben en dat je huidige vriend daar niets aan kan veranderen. (En meestal is dat nog zo ook…)quote:Op maandag 31 juli 2023 21:22 schreef anoniemV het volgende:
[..]
Hoewel ik het als vrouw ook nooit volledig zal snappen, weet ik wel dat mannen meer bezittelijk en competitief zijn op vlak van seks. Ik heb ook steeds het gevoel dat mannen die een keertje seks met me hebben gehad neerkijken op mijn vaste partners want zij hebben eerst hun stempel op me gedrukt of zoiets en moesten daarvoor geen verbintenis aangaan. Echt al zo vaak datzelfde gehad.
En ja dat die oneerlijkheid in de seks, je weet dat een dronken ONS en seks in een relatie van jaren anders zijn. In een lange relatie is het meestal (nee niet altijd) iets zachter en liefdevoller gezien het ook over liefde gaat. Een ONS is gewoon meer porno omdat het puur om het fysieke gaat en de liefde er niet bij komt kijken. Veel mannen zijn nogal visueel ingesteld en denken dan aan hun vriendin en hoe die anderen haar deden in tegenstelling tot hijzelf. Veel mannen dromen van hun pornoscenarios en dan hebben ze er een proleem mee. Zo zie ik het toch.
Zij wrijft niks in je gezicht he? JIJ hebt voor haar gekozen maar kan het niet aan.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:04 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Nee dat wil ik net niet. Maar ik wil niet dat ze liegt als er iets in mijn gezicht wordt gewreven.
Whut? Dat laatste dan?quote:Op maandag 31 juli 2023 22:13 schreef DjDaano het volgende:
[..]
Precies dit. Mannen hebben altijd het idee dat ze op het moment dat ze willen zo weer seks met je kunnen hebben en dat je huidige vriend daar niets aan kan veranderen. (En meestal is dat nog zo ook…)
Hier ook niet. Zal nooit lukken.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Whut? Dat laatste dan?
No way dat een ex mij kan verleiden tot seks
Er is geen enkele ex waar ik nog seks mee zou willen. Het zijn niet voor niks exenquote:Op maandag 31 juli 2023 22:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Whut? Dat laatste dan?
No way dat een ex mij kan verleiden tot seks
En toch hebben we veel mannen dat idee en gebeurt het ook regelmatig. Je duikt toch sneller het bed in met iemand waar het toch al mee is gebeurt.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Whut? Dat laatste dan?
No way dat een ex mij kan verleiden tot seks
Nee hoor. Dat dénken veel mannen wellicht, zoals je al zegt.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:21 schreef DjDaano het volgende:
[..]
En toch hebben we veel mannen dat idee en gebeurt het ook regelmatig. Je duikt toch sneller het bed in met iemand waar het toch al mee is gebeurt.
Tja fraai is dat niet. Maar het is te begrijpen dat ze het beu is zich te moeten verantwoorden voor al die roddel en achterklap waar jij je volgens de openingspost zelf ook mee bezig houdt.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:04 schreef Engelbert_UmperDick het volgende:
[..]
Nee dat wil ik net niet. Maar ik wil niet dat ze liegt als er iets in mijn gezicht wordt gewreven.
Wat "niet fraai"? Hij wrijft het juist in haar gezichtquote:Op maandag 31 juli 2023 22:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja fraai is dat niet. Maar het is te begrijpen dat ze het beu is zich te moeten verantwoorden voor al die roddel en achterklap waar jij je volgens de openingspost zelf ook mee bezig houdt.
Ga lekker verhuizen ofzo, want die omgeving lijkt me echt niet gezond.
Nou ja, buiten visuele instellingen om speelt het ook mee dat als een groot deel van de wereld jou vertelt dat jij de verliezer bent in de situatie het een stuk lastiger is jezelf te vertellen dat dat bullshit is (wat het wel is), als ze bij jou niet oké is met dingen die ze blijkbaar heel makkelijk voor een ander wilde doen, juist omdat ze van je houdt.quote:Op maandag 31 juli 2023 21:22 schreef anoniemV het volgende:
[..]
Hoewel ik het als vrouw ook nooit volledig zal snappen, weet ik wel dat mannen meer bezittelijk en competitief zijn op vlak van seks. Ik heb ook steeds het gevoel dat mannen die een keertje seks met me hebben gehad neerkijken op mijn vaste partners want zij hebben eerst hun stempel op me gedrukt of zoiets en moesten daarvoor geen verbintenis aangaan. Echt al zo vaak datzelfde gehad.
En ja dat die oneerlijkheid in de seks, je weet dat een dronken ONS en seks in een relatie van jaren anders zijn. In een lange relatie is het meestal (nee niet altijd) iets zachter en liefdevoller gezien het ook over liefde gaat. Een ONS is gewoon meer porno omdat het puur om het fysieke gaat en de liefde er niet bij komt kijken. Veel mannen zijn nogal visueel ingesteld en denken dan aan hun vriendin en hoe die anderen haar deden in tegenstelling tot hijzelf. Veel mannen dromen van hun pornoscenarios en dan hebben ze er een proleem mee. Zo zie ik het toch.
Dat ze kennelijk dingen heeft verteld die niet waar zijn is nooit heel fraai. Maar in deze context best begrijpelijk.quote:Op maandag 31 juli 2023 22:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat "niet fraai"? Hij wrijft het juist in haar gezicht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |